Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

" Kovács Sándor "
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Pillanatnyilag nincs értékesíthető állapotban, mint ahogy azt a személyes megbeszélésünk alkalmával elmondtam. Kizárólag akkor kínálom fel eladásra amikor termékszintűvé válik. Természetesen nem kívánok személyeskedni, ezért aztán te sem maradsz ki! Az ára pedig annyi lesz hogy azt tényleg mindenki megvehesse, és úgy érezhesse hogy az energia ingyen van!
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

El ne tűnj nekem...
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mennyit kérsz érte? Tőlem és minden jó szándékú embertől.

Igazad van: Tegyük félre a személyeskedést.
Hagyjuk a buta szlogent.

Mit ér nekünk? Ez az ami az embereket érdekli.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Nincs szó üzletről és nem akarok kiszedni belőled semmit! Két okból:
1. Nincs mit.
2. Soha sem akartam kiszedni, mindössze beszélgettünk.

Hogy milyen célok vezérelnek? Nos már írtam. De hogy ne gyötörjenek kételyek a szándékomat illetően, elárulom. Természetesen fontosnak tartom én is az emberiség jövőjét, de a sajátomat is! tehát pénzért fogom értékesíteni!

Remélem kielégítő volt a válaszom. De most tényleg megkérlek, hogy ne velem foglalkozz, amikor a világot kellene megváltanod. Nem rám gyarló emberre kíváncsiak a fórum olvasói hanem a gépedre. Amúgy olyan szlogent használsz amilyet akarsz, csak ez röhejes! Laughing
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Komolyan gondoltad, hogy ki akarsz oktatni a saját szlogenem értelmezése kapcsán?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már üzletről van szó:
Sajnálom, hogy nem köthetünk üzletet.
Belőlem nem szeded ki, főként nem ennyiért: 370.000 Ft. – Ha csak nem eladó a te fejlesztésed is ennyiért, ugyanazon garanciák mellett, mint az enyémek.

Emberbarát célok vezérelnek, vagy a magad hasznát keresed?
Milyen hasznot remélsz?- de mintha egyszer már választ is adtál volna erre - írod vagy írjam?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Mit kellet volna neked címezni? Ez itt egy fórum! És ne bántódj meg de nem kérdeztem tőled semmit!!

Az említett levelem pedig egy érdeklődő levél, nem értem mi bajod vele. Ha meg nem tetszik vedd le az oldaladról. Engedd meg nekem, hogy a leveleimet magam fogalmazzam meg a segítséged és jóváhagyásod mellőzésével.

Hol tartunk? Nem fogattunk egymásnak örök hűséget. Vagy mire gondolsz?

Te kinek a hasznára lobbizol? Nem a magadéra? Engedd már meg nekem, hogy a saját privát érdekeimet a messziről jött emberek és a te érdekeid eléd helyezzem!

Ahhoz pedig, hogy mikor mit és mennyi pénzből csinálok végképp semmi közöd!!

És mi az, hogy "én állom a szavam és te?" ígértünk egymásnak valamit?

Engem és H.Csabát nagyon összemostál, pedig azonkívül, hogy ismerem és tisztelem, semmi közünk egymáshoz. Ha a sors úgy hozza, hogy ebben az állapotban változás áll be, neked ahhoz sincs semmi közöd!!!

Amúgy pedig ne engem fikázz, mert azzal senkit sem győzöl meg. Légy tárgyilagos felesleges ez a személyeskedés!

(Félreérthető a szlogened! Csak a saját jövőd van a kezedben mert nem vagy mindenható, még ha annak is érzed magad!)


A hozzászólás legutóbb mikro2 által 2008 Okt. 04, 21:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közvetlenül nekem kellet volna címezned- ahogy azt szokás- tisztességes szándék mellett.

Ami pedig téged illet:

Már az első leveled csalárdságra utalt. A leveled ezért tettem ki az oldalra /K. Attila”/

http://ingyenenergia.extra.hu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=5&Itemid=5

és most itt tartunk az óta.

Csak nem a magad hasznát remélve volt szükséged az én alapszerkezetemre ahhoz, hogy te azt merd állítani itt mindenki előtt, hogy te megépíted ennek fejlettebb változatát, melyben már nincs szükségmozgó alkatrészre?
Én állom a szavam, és te?
Te mennyi pénzből és mennyi idő alatt építed meg nekem a készüléket ugyanazon garanciák mellett és biztonsággal, ahogy én nektek? Neked K. Attila és H. Csabának
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kovács Sándor írta:
Remélem mikro2, hogy amit nekem állítottál, miszerint te mozgó alkatrész nélkül megépíted a szerkezetünk fejlettebb változatát, az is megvalósul és nem csupán fikció mint az amit itt állítasz?


Üdv Sándor!

Örülök, hogy bekapcsolódtál ebbe a kis "beszélgetésbe" Eltökélt szándékom a mozgó alkatrész nélküli változat megépítése, ám ahogyan azt már korábban írtam némi módosítással leszek kénytelen ezt tenni. Sajnos a személyes találkozásunk alkalmával az általad ismertetett elmélet hibás, működésképtelen! Amit írtam az nem fikció, csupán amit és ahogy elmondtál abból vontam le ezeket a következtetéseket. És ne felejtsük el a közös ismerősünket sem, aki a gyakorlati tapasztaltait osztotta meg velem. Tömören annyi volt a tapasztalat, hogy nem működik, nem csinál semmit! Ebből mire kellene következtetnem? Csak azt ne mond, hogy kérdezzelek téged. Hangzatos belépő és ködösítés helyett inkább győzz meg minket, mert a tények a te állításod ellen szólnak.
Nézd Sándor félreértesz ha azt hiszed, hogy bántani akarlak. Én csupán az igazságot keresem ebben az ügyben, és mi a rossz abban hogy mások véleménye és tapasztalata is érdekel.

Üdvözlettel : Kiss Attila
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv "papir"

Nem, semmi köze Bedini gépéhez a szerkezetünknek. Én legalábbis azon kívül, hogy ott is generátort épít be, semmi más hasonlóságot nem látok.
Remélhetőleg Budapesten lesz elhelyezve egy készülék. Direkt erre a célra kialakított helyiségben, amit egy megrendelő biztosít, ....ha teszi.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Sándor!

Én nem a kételkedők közé tartozom és azt sem kérem hogy részleteiben tárja elénk a berendezést, engem régota foglalkoztatnak Bedini gépei és a leirás szerint ez nagyon hasonlit ezekre, valóban Bedini alapgépe épült meg? Ha igen melyik változatot sikerült életre kelteni?
Esetleg mikor és hol lehet megnézni egy müködő gépet, engem érdekelne a kezdeti gyerekbetegségeivel és esetleges konstrukcios hibáival együtt is, mostanában nem találkoztam müködő plusz energiát előállító készülékkel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem mikro2, hogy amit nekem állítottál, miszerint te mozgó alkatrész nélkül megépíted a szerkezetünk fejlettebb változatát, az is megvalósul és nem csupán fikció mint az amit itt állítasz?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek.

Jöhetnek a kérdések.

Én csupán arra kérek mindenkit, hogy őszinte legyen és tényekre alapozva bizonyíthatóan érveljen.

Hazugság, hogy kettő elégedetlen fél van.

A Győri esetről írtam és nem titok. Konstrukciós hiba. Az egyetlen ilyen.
Ami jobb arány mint vártak sokan-azok többnyire kik még arra sem vettek fáradtságot, hogy megnézzék a szerkezetet.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem szuper lenne ha feltehetnénk pár kérdést Kovács úrnak, én nem hiszem hogy minden alapot nélkülöz a bejelentése miszerint pluszt termel a gép, inkább gondolok itt a még kiforratlan konstrukcióra esetleges mühibákra, a használatával kapcsolatos félreértésekre stb., valamilyen valós teljesitménynek kell lennie a dolog mögött, az egy kicsit zavaro számomra hogy ingyenenergiaként van beállitva, ha összeadjuk a berendezés és az akkuk árát plusz a néhány éven belüli cseréjüket is bekalkuláljuk már nem biztos hogy ingyen fogunk füteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándort ide invitáltam....ha nem gond.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 13:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Érdekesnek találom, hogy Tenzinnek is van ismerőse, aki elégedetlen és mikro2-nek is.
Talán ide kellene invitálni őket is és Sándort is. Szerintem vállalnák a kérdéseinkre a választ és így mindenki elégedett lehetne.
Egyébként ezt lejáratásnak tekintem és rosszindulatnak, ha ezt nem próbáljuk meg és csak okoskodunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Plusz energia akkor volna ha az akku nem merülne le.Sajnos lemerül 80% os terheléssel pár óra alatt.Mást nem tudok erről mondani, személyes tapasztalatom nincsen még,bedini konstrukcióról.Már nagyon kellene valamit építenem mert sok a villany számla! Üdv!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Én meg szomorú vagyok, már régóta foglalkoztat a Bedini motor de még plusz energiát előállitó gépet nem volt szerencsém látni, roppant kiváncsi lennék rá ha valamelyikőtök konkrét dolgokat tudna az ismerősök által hogy mit takar a kritikán aluli vélemény, az hogy nem müködik azt jelenti hogy be sem indul, esetleg nem termeli meg a névleges teljesitményt, nehézkes használni vagy egyáltalán nem termel plusz energiát stb. stb.
Valamilyen szinten csak kell müködnie hiszen ha be sem tudta volna mutatni nem hiszem hogy vásároltak volna belőle, hogyan hirdetné veboldalon és igy tovább, az lenne az érdekes hogy mit kifogásolnak rajta?
Az 500W sem világos számomra hogy folyamatosan tudja-e vagy 10-12 óra töltödés után mig le nem merülnek az akkuk, az kb 8óra.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Hát az igaz hogy nem ismertem fel az iróniát,elnézést ezért.Én a "kanyarokat" nem igazán szeretem. Egy nagyon jó ismerősömnek a fia (Győri lakos)vásárolt belőle,kritikán aluli volt a véleménye a beüzemelést követően.Az ára is elképesztő egyébként.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 03, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tenzin! Örülök hogy reagáltál, nem kicsit kihívó témámra. Bár azt látom szavaidból, hogy nem érezted a mondandóm ironikus hangvételét. Persze nem Kovácsurat akartam bántani csak, az őt körülölelő fura történések illetve megmagyarázhatatlan véletleneknek szeretnék a végére járni. Tisztában vagyok azzal, hogy Bedini munkájára hasonlít a hirdetett készülék, de ha jobban beleásom magam a dologba akkor látom hogy van egy nagy különbség. nevezetesen az, hogy Bedini munkái müködő, vagy részben működő készülékek. Sándoré pedig még elméletben sem működik. A gyakorlat még ennél is szomorúbb. Olyan személyt ismerek aki vásárolt a készülékből, de olyat nem akinek működött is a megvásárolt készülék. Mivel engem is érdekelnek az e-fajta kísérletek ezért a segítségeteket kértem annak eldöntésében hogy a működésképtelenül eladott készülék csupán a véletlen műve, vagy spekuláció. Nagyon valószínű hogy a fórum olvasói közül néhányan találkoztak Sándor készülékével és így többen tisztábban láthatjuk a dolgot.
Vissza az elejére
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 02, 06:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mikro2! Vajon ki, a korunk nagy felfedezője? Bedini...... és Tuvok is előbb a képben volt,többek között.Ehhez nem kell milliókat kiadni,elég egy kis elektronikai jártasság (nézd a linket). Magyar mentalitás szerint a pénzről szól (töltünk akkut-...de majd lemerül!).Már ott tartunk hogy rabszolgák vagyunk a saját hazánkban,már csak a föld maradt ami eladható meg a "lelkünk",de... majd ez is elkel!Ha a Joe-cellája működne, a megalkotó személye lenne a nagy felfedezője korunknak (persze lehet hogy működik,de nem merte bevállalni mert az emberiség erre éretlen még).Mert ez nagyon hamar ténylegesen javítana a föld és az emberiség sorsán (ideje lenne már felébrednünk)!Ha én személy szerint feltalálnák egy "freet".. órákon belül még a holdra is felküldeném,csak azért hogy majd az unokámnak ne a pincében keljen játszani( és az sem érdekelne hogy egy fillérem nem lesz belőle).De ettől eltekintve nagyon pozitív véleménnyel vagyok Kovács úrról,mert feltette az oldalára a Nagyberényben élő Julika néniél átélteket!++++ A Svájci Methernita közösség is állítja magáról hogy spirituálisan fejlett,csak tudnám Tesla mivel robbantotta Tonguzkát (le cuppantanám a masinájukat).Hogy miért ,....hát csak azért mert milliók halnak éhen (gondolj csak bele mennyit segíthetne sivatagos területen egy ilyen gép). és a spirituálisan fejlett személynek / lásd-*Dalai Láma* / ez a szeme előtt lebeg. Üdv mindenkinek!
http://www.tar.hu/tuvok1/bedini/freegen/freegen.htm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01, 20:53    Hozzászólás témája: " Kovács Sándor " Hozzászólás az előzmény idézésével

Bátorkodtam létrehozni ezt az új témát annak érdekében, hogy többet tudjunk meg korunk nagy felfedezőjéről és munkájáról. Kérek mindenkit hogy írja meg véleményét vagy tapasztalatát a szóban forgó készülékekkel kapcsolatban. És végül egy link azok számára akik még nem hallottak Kovács úrról és készülékeiről; http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd