Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tényleg ismerünk mindent a világról?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 27, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves johny..... ezt hiivják üzletnek..... fizess, mert különben hogy lenne ez a demokrácia méltó utoodja a királyságnak, ahol ugye vannak helytartook annak ebmerei, s vmibööl azoknak is megkell élni munka nélkül.....meg minek éljenek az emberek nyugdiijkorhatárig? Talán azért, hogy nyugdiijat fizessenek nekik, azok akik megszervezik az ország müüködését......
Ezt én modern rabszolgaságnak hiivom.....
A magyar emberre különösen jellemzöö szó.: "ENERGIA RABSZOLGA"
2 dolgon keresztül tehetnek rabszolgát az emberbööl...: Az energiával, az egészségüggyel....
mindekettöö ooriási üzlet..... Ezen kersztül tehetöök az emberek a kormány rabszolgáivá... ezért az oktatásügyi minisztériumok meghatározzák a tananyagot... hogy behatárolják a fejlöödés mértékét, irányát... ne csuusszon ki a kezükbööl a rabszolgák hada.... a magyar emberek tuulnyomoo része birka moodjára tüüri az elnyomást, bezzeg nézzük meg a franciákat, öök nem veszik be a kamut..... azonnal hangot adnak elégedetlenségüknek.... és messze elöttünk járnak...... elnyomnak minket a gonosz erööi ez a helyzet, s mi engedjük...ezek vagyunk mi magyarok..., kik régen büszkék lehettünk vezetööinkre mára ennek az ellenkezööje igaz, hazugság (kispélda.: ugye milyen joo lett az egészségügy? senki nem hal bele, ugye?), korrupcioo, elnyomás, s tovább is volnának megfelelöö szavak, de minek felsorolni, hisz érezzük magunkon... hazugság aztmondani mindent megtesznek a vezetöök, hisz semmit nemtesznek értünk, csak és kizároolag minden motiváciooja a "rabszolgatartás" a fejlööésre joopélda a "biodiesel üzemanyagok esete... mioota is igérgetik, hogy kaphatoo legyen?(mellesleg a biodiesellel üzemeltettt belsööégésü motor károsanyagkibocsátása messze kedvezööbb, mint a gázolaj.....hja, ugye a gázolaj a növényekkel allergiát idéz elöö ___ugye ecologist?___mégis muszály nálunk szennyezni magunkat, s még hány hatást titkolnak elöölünk, ami minket ér..____ Groof sapnyol uur viizautooja sem álom, (akár egy "hidegfuzioos eröömü sem")mégis annak van elöödva...ha nemlenne környezetszennyezés, kevesebb lenne a betegség, de hát akkor milenne? a most karosszékben ülööknek egyszerüen kevesebb nyomná a zsebét....itt a kapcsolat, amit nemlátnak sokan, vagy nem akarnak, mert jobb becsukni a szemüket....
van egy külföldi ismeröösöm, aki aztmondta.: ha a vezetöök, tolvajgonosz emberek pénzét bedobnánk egy közösbe, s a pénzt végül elosztanánk, mindenki csak 8 oorát dolgozna, mindenki egy középvállalkozoo moodjára élhetne, vagy közel ahhoz..... én osztom a véleményét.................................


A hozzászólás legutóbb fgab által 2007 Aug. 27, 13:49-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 25, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Elég nagy ostobaság a gazdaság részéröl, hogy egy olyan helyzetet állítottak elő, amit egyszerűen így lehet mondani: fizetünk a környezetszennyezésért.
Nem csodálom, hogy a földönkívüliek, (ha vannak), nem kívánják felvenni velünk a kapcsolatot. Barbár önsanyargató hordáknak tartanak minket, jogosan.
Más.
Elképzelhető, hogy sok betegség ellenszere ki van fejlesztve, de a kormányok eltitkolják a föld túlnépesedése elkerülése érdekében. Mondjuk, ezzel már elkéstek. Nem hiszem el, hogy nincs egy épkézláb kormány, aki félretenne egy kis pénzt, bérelne belőle orvosokat, akik kimennének etiópiába és MINDEN fiatal lánynak elkötné a petevezetékét. Egy emberöltő alatt nem lenne ott éhezés. Baromi egyszerű. Vagy ingyenes óvszerautómaták... esetleg (az humánusabb)
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 24, 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát kitudja ezeket, aki proobálta, persze tudjuk a messzirööl jött emberek aztmondanak, amit akarnak...... de szerintem a témában a gazdaság, a lebeleszooloobb....persze én max abbool indulok ki, amit magam is jool sejtek esetleg jool gondolok, de az energetikai, mintsem bioloogiai irányban...iirok egy példát.: már 1982ben a bmw autoogyár jool dokumentálhatóan csinált egy Aqua fuelhez hasonlooan müüködöö ketyerét, ami meghajtja 5l vizzel a bmw 1.6os 4 hengeres benzinmotorját 100kmen. saját áramából, 1000km en 50l viiz, 1 kg Aluminium kombinácioojával...szoal pl. egy plazmareakcio... miért nem fejlesztették tovább? ezen nemtuulsokat kell gondolkodni miért.....
amit mondtam neked én nemtudom alátámasztani, hisz nem értek hozzá..de mindenesetre elgondolkodtatoo az energetikai példa...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ecologist
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.10. Szerda 17:32
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 24, 10:24    Hozzászólás témája: cancer Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!!

Fgab-bal egyszer beszéltünk magánban egy rák ellenes csodaszeről. Én ezzel kapcsolatban is szkeptikus vagyok kicsit, mert sok "fajta rák" van, és ezalatt a rák kialakulásának molekuláris hátterét értem...
A rák a szervezet mikroevolúciós folyamata; egyes sejtek DNS-e olyan mutációt szenved (általában többször is), amely a sejtet halhatatlanná teszi (a sejt figyelmen kívül hagyja a programozott sejthalál szignálokat...) Vagy egszerűen nm működik az apoptózis működtető molekuláris kaszkád... Pl. a p53 nevezetű fehérje mutációja okozza az emberi dagantok több, mint 50%-át... Ezek a sejtek akkor sem halnak meg apoptózissal (programozott sejthalállal), ha erős károsodás szenved a DNS-ük, pl. kemoterápia hatására, mert nm képesek "végezni magukkal"... A szervezet ugye egy ökoszisztéma, hasonló egy erdőhöz: kölönféle sejtek (ugyanolyan genommal, de eltérő génexpressziós mintázattal) népesítik be a szervezetet... Egyesek meghalnak, mások betöltik a helyet... A rákos sejtek nm ezt teszik, elárasztják...
Ugyanakkor kísérletek folynak ún. TNF (Tumor Nekrózis Faktorokkal), melyek hatására bizonyos típusú rákos sejtek elpusztulnak...
_________________
ÜDV. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Ecologist
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.10. Szerda 17:32
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 24, 09:58    Hozzászólás témája: tudomany Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!!

Abban tökéletesen egyetértünk, hogy nyitottnak kell lenni az új dolgokra, azonban nm szabad mindent azonnal elfogadni, pláne ha olyan elméleteknek mond ellent, amely sokszorosan bizonyított és a mindennapi gyakorlatban is jól bevállt... Még ha vannak is hiányosságai... Vegyük elő Occam borotváját...
Sztem a tudósok 99%-a nyitott az újra, azonban a tudomány nm hiten alapul: vagyis, hogy elvethesünk egy jól bevált régóta "működő" modellt, egy még jobbal kell előrukkolni, ami méginkább megállja a helyét és túlmutat a régi hiányosságain... Bizonyítékra van szükség...
Nekem ez a tudomány/gazdaság dolog kicsit pesszimistán hangzik, annak ellenére, hogy valóban van benne valamennyi igazság...
Valóban ez az oldal az ismeretlennel foglalozik, de ha előre akarunk lépni bármilyen téren, akkor követni kell a tudományos világban jól bejáratott ösényt: jól dokumentált, egyértelmű és !reprodukálható! kísérletekkel...
Lécci nézzétek meg az antigravitációs írásomat...
Ja és még annyi, hogy én a kvantummechanikát nm fikáznám, mert a mai tudományos tehnológiák jó része azon alapul. A kvantummechanika szerint működnek a számítógépek, mobilok, és még sok apró mütyűr...
_________________
ÜDV. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 24, 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én meg mit is mondhatnék erre? Ez az oldal csupa "nemisismerjük" dologgalfoglalkozik....... Miért van "betaniitott tudomány"? Smile ......talán csak nem, kapcsolatban áll a gazdasággal? Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ecologist
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.10. Szerda 17:32
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 23, 21:55    Hozzászólás témája: new Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!!
Hát nm a fizika a "szakterületem", de csak az 1.2-ig olvasva is láttam néhány igen érdekes dolgot... [...] Sztem van egy kis fogalomzavar itt-ott a szövegben...
De attól még érdekes és érdemes lehet elolvasni, akinek ideje van rá...
_________________
ÜDV. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Heller
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.08.23. Csütörtök 15:14
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 23, 15:34    Hozzászólás témája: Tényleg ismerünk mindent a világról? Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy érdekes weboldalt találtam, mely szerintem gyökeresen megváltoztatja a XX. század elméleteit a részecskék és az atomok fizikáját illetően. Szerintem mindenképpen érdemes megnyitni a www.atomfizika.tar.hu oldalt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd