Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Joe cella
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mik a cella méreteid? elsöösorban a külsöö csööre vok kiváncsi... vmint hány neutrális "elektrooda" van benne? vigyázni kell az elktromos vezérlésü injektorral, sok furát tud hiba esetén produkálni...ha tudsz vele folyamatosan menni, érdemes lesz megnézni a gyertya elszínezöödését...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12, 10:18    Hozzászólás témája: + kiegészítés JCell Hozzászólás az előzmény idézésével

ja azt elfelejtettem írni, hogy amikor rá volt kötve a cella, a motor alapjáraton 1 injektor működtetésével is ment - tehát 1 henger is elvitte a motort a 4 helyett. lehet ez ment volna simán a rákötés nélkül is, bár ezt erősen kétlem...
tehát 3 injektor elektromos csatlakozója lekötve és egyedül a 3-as hengeren működött a befecskendezés.

Üdv,
Attila.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12, 10:15    Hozzászólás témája: JCell Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

hát második alkalommal az alapjárati motor körébe kötöttem be a cella vezetékét egy 120 fokos réz elágazóval.
ekkor már fura dolgokat produkált..
1., végre megszűnt a víz szívása a cellából;
2., a fordulatszám 1000-1200 között ingadozott - komputer és az alapjárati motor sem tudta levinni a gyárilag beállított 800-ra;
3., kicsit élénkebben reagált a gázra;

most nyilván injektoros autón, azonnali chipállítási lehetőség nélkül nem túl esélyes, de egyenlőre még a cellám is elég gagyi.
most építem át olyanra, ami várhatóan már nem fog szivárogni.
ha az átépített cella komoly változást okoz a motor működésében akkor vagy egy vezérelhető előgyújtás vezérlőt veszek, vagy pedig egy karburátoros donor járgányt...

remélhetőleg a jövő hét vége felé már át lesz építve a cella.

Üdv,
Attila.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kivetted a befecskendezööfuuvookát, vagy lehuuztad a fúvókavezérlés csatlakozoot? (nemmindegy, ugye?), Gyujtásááliitással proobálkoztál, vagy az autood integrált gyujtásuu, s nincs lehetööség? Joeként akarod a cellát használni, vagy durranoogázduusiitásra? Ha közvetlen kötöd a motorra, tuti elmarad a joe hatás.... meg gyujtásálliitás nélkül sem tudod jool beálliitani az uj üzemanyaghoz az autoot.. karburátoros motorral lehet olcsoon kisérletezni...... relatiiv olcsoo...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11, 11:18    Hozzászólás témája: Joe Cella Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,


hát elkészült az alumínium cellám...
még nem végleges és nagyon kísérleti stádiumban van...
a külsőburkolat semmiképpen sem lehet aluból, mert nem zár rendesen...

a tapasztalatok vegyesek...
az biztos, hogy semmiképpen sem elektrolízissel működik a Joe Cell!
egyébiránt miért ne lehetne az alumíniumot erre használni?

- : réz
+ : alumínium és már bugyog is a czuccos... vagy akár fordítva is...
rengeteg video van erről...

tegnap már rákötöttem a motorra is...
vegyes tapasztalatok, mert injektoros és eddig ilyen motort nem alakítottak át cellásra...
a szívócsőre kötve (szervódob helyére) a fordulatszám felment vagy 1500-1600-ra... és a komputer nem tudta visszaszabályozni, de le kellett szedni, mert a nagy szívóhatás miatt a víz is elkezdett kijönni a cellából.

2-ik esetben az alapjárati motor körébe kötöttem be.
ekkor a fordulatszám 1200 volt vagy 15 percig.
utána megint cellatöltés és rákötés. ugyanaz játszódott le az első 5 percben, utána a fordulatszám visszaállt 800 -ra (gyári érték) de a motor egyenetlenül kezdett járni.
Ekkor gondoltam egyet és leszedtem az egyik, majd a másik, majd a 3-ik injektor csatlakozót a kocsiról... és a motor 1 injektorral is működött.
nyilván a board szerint a fogyasztás nem csökkenhetett, mivel ott a lambda és csak egy henger kap benyát , de eddig nem tapasztaltam olyat, hogy 1 hengerrel menjen egy 2000ccm-es injektoros autó...

most keresnék egy karburátoros donor autót, amin ki tudom próbálni, hogy valójában tudja-e azt amit tudnia kellene?
abban biztos, vagyok, ha nem is sikerül evvel működtetni az autót, az kizárólagosan az én hibám lesz, ugyanis ha mások már ezt elérték akkor bárki megvalósíthatja.


Üdv,
Attila.
UI.: ha nem jön be az alumínium akkor marad a 316L acél. ennek elég borsos ára van, viszont ha pár ember összeállna meg lehetne venni olcsóbban, mint amennyiért a nutech2000.com-ról megrendelhető.[img][/img]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 07, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Barato: van rés....., akit jobban érdekel ez a téma, javaslom osszuk meg egymással az infókat...hogy ne kelljen éveket várni az eredményre....nekem van pár joeszerü cellám... ha van kérdésetek tudok pár aprooságot.. motorhoz nem illesztettem még...mert nemtudom a cella használatának pontos menetét, motorhoz illesztését.. ezügyben tuvok fordítására várunk egyelööre...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 07, 00:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát én azt gondolom, hogy ha már vmit is reagál a motor rá, már akkor csodásat alkottál, nemhogy jobb legyen a hatásfoka... meg az aluval mit fogsz tudni kiproobálni? láttál már aluminiumos elektroliizist? (milyen lesz a viiz tööle?) én inkább bármi külsööt, rozsdamentes csöö belsööt épiitenék, vagy építettem... de hiába csinál hasonlókat, mint az egyszerü cell videokon, mégsem kötöttem autooba, hogy müködik-e.... merthogy ott már pár kérdés felmerül....: mégpedig, kell-e levegöö a folyamatba, ha iggen, akkor mennyi? Valooban egy aluminiumra kell rávezetni, s direktben nemszabad a gázt bevezetni? hisz ha direktben vezetjük be a durranoogázt, az imploozioo hatékonysága nagyban fog függeni a hozzákeveredett levegöö mennyiségétööl. Szoal ha mondjuk volna egy cellám, nemtudnám rákötni a motorra... mert nemtudom pontosan hogy kell....
Meg persze lehet evvel kellett volna kezdenem a mondanivaloomat, hogy mit akarsz kezdeni a cellal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
harcoska
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.06.28. Csütörtök 9:40
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 06, 13:23    Hozzászólás témája: Barathossy cella válasz Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Elég közel lakhatunk egymáshoz... én is miklósi vagyok... Smile
Hol is van Szigetszentmiklóson méh telep? én legközelebb Lakihegyen tudok...

a lényeg: a belső cellák (amik működnek) nem érintkeznek a külső dobozzal. a cella alulról is le van szigetelve, legalábbis a korábban nézett rajzok alapján így emlékszem.


Én most kezdem el építeni a cellát.
egyenlőre alumíniumból fogom megépíteni és acél csak a külső váz lesz.
a méretek sem azonosak azzal, amik terjengőznek. Egyedi elgondolás alapján lett megállapítva, a vízkezelő cella méreteit alapul véve.
Nézegettem Bill Williams videóját, ami ugye a Ford-ba épített kocsijában látható a cella és feltűnt, hogy kicsit mintha nagyobb lenne mind 10" - ami egyébként a leírásokban is szerepel.
Ezért ezen is módosítottam.
ha a mostani hétvégén sikerül, akkor összebarkácsolok egy ilyen cellát és lefolytatom a kísérletet.
Peter Stevens érdekesnek találta a méretekkel kapcsolatos változtatásaimat és azt mondta, lehetséges, hogy jobb lesz a hatásfoka, mint a nomrál cellának.
persze ezt acélból kellene megcsinálni - de most egyenlőre teszt célból az alumínium is megfelelhet.


Üdv,
Attila.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megjegyzés, hogy elektroliizis után egy joeszerüen megépiitett elektrolizer, hajalamos kondiként müüködni... marad rajta fesz, mellesleg még ez akkor is igaz bizonyos körülmények között, hogyha kiöntöd belööle a vizet..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 08, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

készítsünk joe cellát....
elsöö felmerülöö kérdés? vajon fontos lehet, hogy varrat nélküli legyen a rozsdamentes acélcsöö? hisz ha mondjuk az ember felles a joecell.pl-re ott rájön, hogy egy kivülrööl spirálisan hegesztett varrat van.... na akkor hogy van ez most?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ZsoltyFM
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.06.03. Vasárnap 12:35
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 03, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok én bevallom nem negyon vagyok egy elszánt kísérletező ilyen téren de ismerek valakit aki nagyon.
azért valamenyire engem is érdekelnek az ilyenek.
emléxem amikor előszőr mesélt egy tanát tesla kísérleteiről ,találmányairól Smile
hát igen az elektromos energia előállítása csak egy hengerből.
hát vannak érdekességekamejek csak így egyszerű hallásra hihetetlenek.
de most gondoljatok bele ha vissza mennénk jócskán az időben és ami ma természetesnek tűnik és mindennapinak.
nem sorolok példákat nagyon sok olyan dolog van ami működik és a rági időben ha előkerült volna csoda ként néztek volna.
engem nagyon megragadott ez a dolog okkoriban.
mostanában ikább elektronika rádióadás ilyesmi téren mozgolódok.
ma egy negyed óra múlva jön valaki hozzám akivel éppen egy ilyen vízbontó cellát fogunk tesztelni.
azért is írok most ide.
nemtudom kinek mien tapasztalata van ilyen téren nagyon örülnék ha megosztanátok itt hogy mire jöttetek rá.
persze aki nem kezeli ugy mint titkot amire rájött Very Happy
de tujátok lehet a másik is tud valamit és ha ezt összerakjátok mégjobb lesz az eredmény.
ha én is most valamire rájövök próbálokozni fogok egykét anyag hozzáadásával megosztom veletek az eredményeket.
ha lesz valami előrelépés persze.
addigis sziasztok és sok sikeres kísérletet..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
qcsongi
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.08.19. Szombat 22:47
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még élek amúgy :Đ

ki hogy halad?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Barathossy
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 13:48
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24, 14:02    Hozzászólás témája: Joe Cella Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Amióta teljesen véletlenül, rátaláltam Tuvok oldalára szite "belebetegettem" a témába. Naponta több órát töltök az internet böngészésével, és elolvasok minden kisérletet, ami számomra elérhető nyelven szól.
Ahogy egyre jobban és jobban belemerülök, felelevenítődnek bennem a gyerekkori kisérleteim, amit a padlásunk egy rejtett zugában végeztem. Smile
Most minden esetre, azért írok ere a fórumra, hogy pontosabb választ és képet kapjak egy Joe Cella elkészítéséhez! Mivel az életem úgy hozta, nagyon messze kerültem a műszaki dolgoktól, és hiába érzem annak a lehetőségét, hogy egy heggesztés tökéletesen menne, a gyakorlat hiányzik mögüle.
Igazából lenne pár kérdésem am számomra nem teljesen világos.
Adott a központi eleme a Joe Cellának, majd a szigetelő távtartókkal elválasztott koncentrikus hengerek... Ezek a hengerek a küső henger alsó falát elérik, vagy ott is egy egyszerű "légköznyi" rés található? Ez számomra nem vált világossá a műszaki rajzokból.

Amúgy a Szigetszentmiklósi MÉH telepen egész jó minősségű acélt vásároltam (lemezt), aminek a mágnesessége, műszerrel mérve elég kicsi... Ezt a műszeres mérést a Miskolci Egyetem metalurgia tanszékén végeztettem el. Régen volt egy kisérletem, ahol az Oxigén atmok mágnesezését és mágneses szűrését kellett megmérjem, és elég jó felszerelésekkel rendelkeznek.

Ha van olyan magyar ember, aki gyártott Joe Cellát, és nem csak szkeptikusan áll hozzá, annak a válaszát nagyon megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Barathossy
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.05.24. Csütörtök 13:48
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 24, 14:01    Hozzászólás témája: Joe Cella Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Amióta teljesen véletlenül, rátaláltam Tuvok oldalára szite "belebetegettem" a témába. Naponta több órát töltök az internet böngészésével, és elolvasok minden kisérletet, ami számomra elérhető nyelven szól.
Ahogy egyre jobban és jobban belemerülök, felelevenítődnek bennem a gyerekkori kisérleteim, amit a padlásunk egy rejtett zugában végeztem. Smile
Most minden esetre, azért írok ere a fórumra, hogy pontosabb választ és képet kapjak egy Joe Cella elkészítéséhez! Mivel az életem úgy hozta, nagyon messze kerültem a műszaki dolgoktól, és hiába érzem annak a lehetőségét, hogy egy heggesztés tökéletesen menne, a gyakorlat hiányzik mögüle.
Igazából lenne pár kérdésem am számomra nem teljesen világos.
Adott a központi eleme a Joe Cellának, majd a szigetelő távtartókkal elválasztott koncentrikus hengerek... Ezek a hengerek a küső henger alsó falát elérik, vagy ott is egy egyszerű "légköznyi" rés található? Ez számomra nem vált világossá a műszaki rajzokból.

Amúgy a Szigetszentmiklósi MÉH telepen egész jó minősségű acélt vásároltam (lemezt), aminek a mágnesessége, műszerrel mérve elég kicsi... Ezt a műszeres mérést a Miskolci Egyetem metalurgia tanszékén végeztettem el. Régen volt egy kisérletem, ahol az Oxigén atmok mágnesezését és mágneses szűrését kellett megmérjem, és elég jó felszerelésekkel rendelkeznek.

Ha van olyan magyar ember, aki gyártott Joe Cellát, és nem csak szkeptikusan áll hozzá, annak a válaszát nagyon megköszönném.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 09, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacika: régebben én is ezt gondoltam, de ha nemjoo a cellád nem tudsz tapasztalatokat leszüürni a dologbool...megfelelöö viiz?, megfelelöö cell kiépítés, ha jool van megépiitve s joo a viiz vmennyire, igen figyelemreméltoo gázfejlöödés lesz... megfigyelhetöö lesz pár hatás, amirööl nemtanult az ember... Laughing és még meg kell ismerni, hogyan kell ezt müüködtetni, mert sok kérdés megválaszolatlan még...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
detom
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.04.29. Vasárnap 19:19
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 29, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Keresek olyas valakit aki már megcsinálta a bingo-full reaktort!
Gondolkodom a megcsinálásán, de jó lenne látni először egy működöképeset.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ellentmondásokat találok a Joe cellával kapcsolatban.
Mindenhol azt írják, hogy milyen nagy tisztaság kell a cella működéséhez.
Nézzétek meg a videókon a Joe kezét, tök fekete a kosztól és úgy úgy fogdossa a cellákat és mutatja be a működésüket.
A műhelye szintén nem egy rendezett, patyolattiszta laboratórium.
Valahol olvastam, hogy nem szabad sokáig a cella közelében tartózkodni mert minden életenergiát leszív, begyűjt.
Az én cellám 2 hónapig volt az íróasztalom mellett 60-70 cm-re tőlem, mégsem éreztem semmi különöset, nem lettem gyengébb, sem beteg.
Éjszaka tök sötétben néztem a feletöltött cellát működés közben, de semmi fluoreszkálást nem láttam.
Ha a benzinmotor explozióval működik a Joe cella gázai implóziót hoznak létre, akkor a motorhoz szoktatáskor nem, hogy erősítené a motort, hanem éppenhogy gyengítenie kell, mert a két ellenkező hatás kioltja egymást.
Tehát kezd megrendülni a bizalmam a cellával kapcsolatban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vaove
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.04.13. Péntek 18:57
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 16, 08:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha jól értettem, akkor a kérdés nem a Joe cellára vonatkozott. A bingofuelben lehet szabályozni, vagy akár leállítani a keletkező gázt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 15, 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha egy zart tartalyban gaz keletkezik es nincs hova tavozni-tagulni az egy
ido utan berobban nevezhessuk azt x gaznak-energianak-orgonnak stb.
lasd Pajernel joe cell kiserletek/Pepo Honza-mail cseh kiserlrtezo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vaove
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.04.13. Péntek 18:57
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 13, 19:09    Hozzászólás témája: Re: Gázsűrítés Hozzászólás az előzmény idézésével

Phaser írta:
Egy nem igazán a topichoz illő kérdés: szerintetek hogyan lehetne besűríteni egy gázt, ami meglehetősen gyúlékony (pl.: Hidrogén)? Gondoltam a kompresszorra, de a nyomástól nem robbanna be? A Bingofuel reaktor meglehetősen sok gázt tudna termelni, de ennek akkor lenne értelme, ha azt bele lehetne nyomni egy tartályba úgy, hogy legalább 2 bar nyomást el lehessen érni. Amint ezt sikerül megoldani, mindegy mit használunk tiszta hidrogént vagy más gázt, azt előre el lehetne készíteni és mobil lenne, ezáltal széleskörben fel lehetne használni, nem is beszélve otthoni felhasználásnál a tartály puffer szerepéről. Question


Hali,
szerintem nem jó irányból közelíted meg a találmányt. Pont az a lényege, hogy nem kell tárolni a gázt, hanem akkora mennyiségben keletkezik, amennyire szükség van. a leírásban szerepel, hogy ha változtatod a feszültséget, akkor változik a keletkező gáz mennyisége. Ezt meg lehet oldani egy olyan nyomásmérővel, ami pl egy potmétert vezérel: csökken a nyomás-nő a feszültség és fordítva. Már csak a vizet kell pótolni, amit meg megold egy úszó szelep (ami a WC tartályban is van). Nagyon ígéretes dolog- engem is foglalkoztat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 13, 07:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na iggen ezért is hívják, csufolják a cellát "proton cell" nek, mert ez egy protonvezetési eljárás vszinü, persze összességében ettööl azért bonyolultabb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 12, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

UJ?UJ igaz ez? kaptam 1 mailt joe cella ugyben itt a titok?vagy csalas--
nyitja azt irjak mindenhol az energia atmegy az anyagon igen????????
nekem a mailban az van ez az anyag- fem egy porusos bronz amin
keresztul jut a brown gaz . ezt a femet acetilen fejlesztoben bitositeknak
hasznaljak itt a gaz csak 1 iranyban/?) jut keresztul .ezt irtak na most
mi van akkor ha ez tenyleg igy van????????????????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gammar
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.04.09. Hétfő 14:00
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 09, 14:03    Hozzászólás témája: nézzétek vegyétek!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.fuelfromh2o.com/series9.html
Tuvok akkor erről kérnénk fordítást a lehető leggyorsabban mert már úton van a cucc ,keress meg mailben!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mad dog
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.12.27. Szerda 12:00
Hozzászólások: 46

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 07, 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne haragudjatok de a Joe Cella nekem nagyon magas, meg az aurám sem lehet túl jó. Inkább maradok a TOMI gépeknél Twisted Evil
TOMI=Theory Of Magnetic Instability Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 06, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát.... nem tudom... több válasz is lehetséges lehet. Az baj , hogy az anyagon való áthatolás energiánál (pl. Orgon) és gáznál is függ az anyagszerkezettől. Emiatt lehet az, hogy azt írják, az alu motoroknak csak néhány óra kell a "hozzászokatáshoz". Az a baj, hogy ezek csak leírások. Konkrét tapasztalat kell ahhoz, hogy tovább lehessen lépni. Először is építeni kell egy SZABÁLYOS cellát, úgy ahogy lennie kell - figyelembe véve azt, hogy

- ne legyenek mágnesesek a rozsdamentes acél hengerek
- nem mindegy a falvastagságuk
- az acélcsavar sem lehet mágnesezhető az alján
- nem mindegy, milyen anyagból vannak a távtartók ill. a szigetelő/tömítő anyag (egyes műanyagok korlátozzák az életenergia áramlását - ez kötudott)
- nem mindegy, a tetején, milyen szögű kúp van
- nem mindegy az elvezető cső anyaga (lehetőleg alumínium, melynek belseje fényesre van polírozva
- teljesen tiszta kell, hogy legyen a cella - nem szabad kézzel sem összefogdosni, poros helységben szerelni
- összerakás előtt minden alkatrész alaposan meg kell tisztítani
- tisztításhoz semmilyen vegyi anyagot nem használhatsz - csak ecetet és forrásvizet
- Feltöltés: csak "élő" vízzel, melynek ph-ja 6.5 körül van és az információtartalma megfelelő- ilyet tudok szerezni
- nem mindegy, mi van az aurádban, miközben ezzel foglalkozol. (alapvetően meg kell azt érteni, hogy mi is energiából vagyunk, a testünk körül lévő energiatér is nyilván energia Smile , energiára hat az energia, ennek tudatában semmi természetfeletti nincs abban, hogy hat a cellára az érzelmi beállítottság, hiszen minden érzelmi reakciód benne van az aurádban

Szóval nem egyszerű. Az alkatrészeket sokba kerül legyártatni és úgy összerakni, hogy minden passzoljon.
Ha a felsoroltak közül egyet is kihagysz, már nem működik a cella, illetve nem Orgonnal fog működni, esetleg a termelt gáz fog gyulladni, robbanni, azonban, amikről Joe és néhanyan írtak, szerintem kiderül, hogy ez nem egy H cella.

Ha sikerül összrakni a cellát, elsősorban nem azt kell nézni, milyen vagy mennyi gázt termel, illetve azt is, de inkább azt, hogy Orgont gyűjt-e be. Ezt csak pálcával lehet kimérni vagy a gyakorlottabbak kézzel is érzik, úgy ahogyan az aurát is. Ez a legfontosabb, hiszen erre való a cella. Majd ha ez mérhető, akkor lehet autóval vagy bármi mással kísérletezni. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha közvetlen beszipkáztatod a gázt vele, vákumnak teszed ki a gázt, amely nemhiszem, hogy hidegcellánál van (savas), nem szabad összekeverni a cellatípusokat.. mivel azt irogatják, hogy vmeddig ugy is képes járni a motor, ha le van véve roola a cella..ez azt jelenti lehetséges, hogy olyankor mindegy, hogy közvetlen vagy sem az érinkezés.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
a helium gáz is "átszivárog" néhány fémfalon bizonyos nyomás hatására. Ebből nekem az gyanus, hogy vakdugóra van csatlakoztatva a cellából kivezetett energia/gáz...


Szerintem kipróbálhatta vakdugó nélkül is a dolgot. Amennyiben tényleg ez lenne a helyzet, akkor szerintem nem használna vakdugót, hanem közvetlen belevezetné a karburátorba a cuccot, hiszen hamarabb feltöltődne úgy a motor - mégiscsak egyszerűbb a gáznak, ha nem kell magát egy fémfalon átpréselni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

néhány joe cell videoo átnézése után azt láttam, hogy joe elöszeretettel mutatja be, hangsulyozza az implozioos gázképességet... valamint különbözhetnek egymástól a savas, lugos cellák....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát az a helyzet ilyen természetgyógyáasz módszereket nemigen ismerek, de nemrég említette egy kedves ismerősöm, hogy a helium gáz is "átszivárog" néhány fémfalon bizonyos nyomás hatására. Ebből nekem az gyanus, hogy vakdugóra van csatlakoztatva a cellából kivezetett energia/gáz..., ha egy 1A megy át egy cellán, rövid idöön belü nyomás jelennik meg az elvezetésébe.. Hát itt kezd ez érdekes lenni, nem az a nyomás tölti fel a motort a hozzászoktatás ideje alatt? Kissé logikus lenne, nem? na persze ezen dolgok után is azt gondolom, hogy szabadenergia, "életre itéltség" nem csak ebben a folyamatban van, hiszen a hidegfuuzio legalábbennyire érdekes téma, csak ismertebb...és ott is van többletenergia....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azon gondolkodtam, mivel életenergiáról van szó és alapvetően a cella egy akkumulátorként működik, valószínüleg erőtér generálódik benne, ami annál erősebb és nagyobb kiterjedésű kell, hogy legyen, minél jobban töltött a cella, vajon nem lehetne-e kimérni pálcával az erőtér nagyságát, ahogyan az aurát vagy a Hatmann hálót?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nem baj, hogy nem robban akkorát elvezetés után, mert nekünk az Orgon kell, bár érdemes lenne kipróbálni, mi az eredmény egy alumínium csővel, ami rendesen ki van takarítva. Az a probléma, hogy magát az Orgon energiát nem tudom, hogy kellene lemérni. A gáz mennyisége és milyensége nem érdekes szerintem, viszont az már annál inkább, hogy üledéknek, barna habnak csak egyszer szabad a cellában jelentkeznie, aktiválás után. Ekkor gyorsan el kell távolítani valamivel. Ezután - ha jó a cella - nem jelentkezik benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt is gondolom, hogy itt leginkább arról van szó, hogy nem ismerjük a hidrogén azon állapotát, amikor az összedurranásra képes (esetleg rendkivül gyors égés, melynek "lökéshulláma máshogy keletkezik"), a feltöltött víz élettani hatása is érdekes lehet.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebbőől a dologból, amit elöbb említettem felmerül a kérdés, hogy ismerjük-e a h1 proton vezethetőségét? szerintem mire nekünk átment a csövön, már inkább h2 volt.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

következö dolgokra ajánlott figyelni.....

néhány kisebb próbálkozás után ismét fura jelenséget tapasztaltunk.:
vszinü ez az anyagok tisztaságát/milyenségét jellemzik.
csináltunk egy mini cellt, ami nagyon meglepöö durranógázt fejleszt..., a gáz, amikor közvetlen megygujtva elcsattan a buborékból, iszony csattot produkál, ez a gáz éppen a folyadék tetején áll meg buborék formájában.

következö kisérlet,: fogtuk, lezártuk a cellt. kivezetésére kb 1m hosszu gumicsövet (fekete) huuztunk, a keletkező gázt bele vezettük egy üvegbe, amiben csapvíz volt, hogy átbuborékozzon rajta s ne legyen veszélyes robbanás. ami a cellből folyamatosan kibuborékozó gáz volt, nagy meglepetésre csak sárga lángal égett el, minimális lobbanó effect.. ezt a fajta lángot már ismerem, nemmás, mint eccerü h2 égés a levegővel. aqua fuel tipusuu gáz.(energetikailag gondolok itt az égésgyorsaságra, szinére a lángnak.).

ebből mi arra a következtetésre jutottunk, hogy vhol elveszett a fejlődöö gáz energiája.. Vajon hol? Talán a gáz elvezetésének módjában..erre jutottunk, azaz nemmindegy milyen csövön vezetjük a célba a gázt. Ez lehet az egyik energiaszivárgási tényező...

a kisérleteket leállítottuk....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 09:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még valami az irányvonalat illetően: A Zero Point Field az a kimeríthetetlen energiaforrás, melyből végtelen sok energiát lehet kinyerni. Meggyőződésem, hogy CSAK ezen az úton érdemes elindulni bármilyen nemű kísérletezés kapcsán. Egy olyan hajtóműnek, ami valamire való egy hajóban, több energiára van szüksége, mint emit a jelenleg ilyesmiken dolgozók el tudnak képzelni. Ezt nem lehet másból kinyerni. Számtalan fejlesztést lehetne elérni az erőterek terén is, hiszen ekkora áramforrással képesek lehetnénk hatalmas tárgyakat, építményeket, járműveket levédeni. És ami nem utolsó, talán ez az energia nem öl meg minket, mint az elektromos cuccaink által generált mezők. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 09:33    Hozzászólás témája: Gázsűrítés Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy nem igazán a topichoz illő kérdés: szerintetek hogyan lehetne besűríteni egy gázt, ami meglehetősen gyúlékony (pl.: Hidrogén)? Gondoltam a kompresszorra, de a nyomástól nem robbanna be? A Bingofuel reaktor meglehetősen sok gázt tudna termelni, de ennek akkor lenne értelme, ha azt bele lehetne nyomni egy tartályba úgy, hogy legalább 2 bar nyomást el lehessen érni. Amint ezt sikerül megoldani, mindegy mit használunk tiszta hidrogént vagy más gázt, azt előre el lehetne készíteni és mobil lenne, ezáltal széleskörben fel lehetne használni, nem is beszélve otthoni felhasználásnál a tartály puffer szerepéről. Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Phaser
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2007.04.05. Csütörtök 7:36
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 05, 09:26    Hozzászólás témája: Joe Cella építése Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már korábban is olvasgattam a celláról, de most megint elkezdett érdekelni a dolog. A megépítést illetően nem sók jót látok előre, mert egyrészt nem olcsó legyárttatni a lemezeket, másrészt pedig nem annyiból áll az egész, hogy összepakolom és kész. Amit Orgonnak neveznek, az az életenergia, mint máshol a prana vagy találhatnánk rá rengeteg más nevet. Mivel szerintem egyikünk sem tudja igazából, hogy ez mi is valójában vagy hogyan viselkedik, működik pontosan, ezért vele foglalkozni sem egyszerű. Példának, ami a leírásban is szerepel, hogy "halott vizet" nem használhatunk, mert eleve kudarcra van ítélve a dolog. Na most akkor ennyi erővel már akkor elrontjuk, ha nem forrásvizet (nem palackosat!!) használunk. Ezt az építést csupán materiális felfogással nem is érdemes elkezdeni. Joe sem magától találta ki ezt az egészet. Segítséggel, ez azt hiszem egyértelmű. Ő csupán annak a mikéntjére jött rá kezdetben - szerintem, hogyan tud feltenni kérdéseket és mivel tiszta szándék vezérelte, kapott is rá válaszokat. Én szívesen belefognék a megépítésbe, de tudom azt, hogy nem lesz egyszerű. Egyébként ha ez működik, akkor egy csodálatos dolgot lehetne létrehozni, hiszen nem csak az autót lehetne ezzel feltölteni, hanem az élő szervezetet is. Közvetlenül vagy ivóvízen keresztül. Egyenlőre fogalmam sincs milyen élettani hatásai lehetnek, de merem állítani, hogy negyobb dolog lehet, mint nem fizetni a benzinért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 19, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap este próbálkoztam két stainless cső egymásbahelyezett elektrolízisével egy üvegben. Sajnos csak csapvizes teszteket kezdtem, savként 10%-os ecettel.. nem gatyáztam öntöttem az 1l viizhez vagy 3dl ecetet, mire meglett az 1A a 12v-hoz. minimális reakciózás volt a hengerek közt, de egyre erősödni kezdett.......... összvissz talán 15percig használtam...
, amikor másnap megnéztem a hengerek elektroodáit, volt rajta majdnem 1V feszültség. (üledékképződés nemvolt, tisztán habzásos buborékképződés, non apro buborékokkal)

megváltoztatott belső cső átmérő.:Másik csapvíz 1l + rozsdaoldó sav evőkanállal.... ráakaszt töltő, majdnem 8-10 amper áramfelvétel..... durva szinte azonnali felhabzás, a hab, ami kissé megmarad bezárkózott durranoogázbuborékok, kb 8-10db 1-3 mm átmérővel a hab kb 1-1,2köbcenti...... gyufaszál gyujtás, és iszony csattanás (ilyet még nem halottam, pedig már régen kisérleteztem elektrolízissel).... egy bizonyos átmérőn belül eltünt a gyufaszál füstje, azon kiivül pedig, mintha nem történt volna semmi szállt a füstje, viszont a kísérlet egy 50cm szer 50cm vaslapon történt 5mm vastagságu, saccra 10kg is meglehet.... ezt nemtudom pontosan....a lényeg, hogy a csattanás pillanatában megszólalt, mintha egy acélgojóval löötek volna rá kispuskából, ez persze nemcsak annak hangjával, hanem berezgésével is járt.... (mint lövésnél a beérkezett golyó hatása)

barna elkoszolódás jeletkezhet a különböző vizek+savak kombinációnál a stainless csöveken... valamint nemmindegy, hol van az elektróda a stainlessre kapcsolva. egyelőre ennyi... gondoltam hátha segitek vkinek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 13, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

következő kérdések merülnek fel a joe cellával.: ezt már régebben is emliitettem itt, hogy hány fok a hőmérséklet minimum a működtetéshez? környezeti hő..
a másik fontos dolog lehet, hogy fontos-e a megszakítós kondenzátoros gyújtó rendszer....? mindegyik autoo, ami üzemeltetve lett joe cellal nem elektronikus gyujtású!!!! (a videokban)
egyelőre ennyi...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13, 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

viszlát nyár elején vagy tavasszal, egyetlen olyan videót sem láttam a joe cellről,(autoomotorral)ahol nem "könnyesen" öltöztek az emberek......erre miért nem figyel senki? sztem van egy hőmérsékleti határ a környezetben, ami vagy engedi, vagy nem az összedurranást.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 11, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem felesleges a próbálkozás 15-20 Cel fok alatt! Szerintem fontos a környezeti hőmérséklet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 10, 22:17    Hozzászólás témája: Gyújtásállítás Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
A leírásban nem szerepel, hogy átállították-e a motor előgyujtását, szerintem anélkül hoki az egész, ha önmagában akarják használni... Remélem megpróbálják azt is.
Nem elég simán átállítani a gyújtást. Valahol azt olvastam, hogy egy ideig együtt kell járatni a motort az eredeti üzemanyaggal (benzinnel, PB gázzal), és a Joe cellával. Ha elkezd egyenetlenül járni a motor, állítani kell a gyújtáson, míg egyenletes nem lesz. Tovább járatni, majd ha megint egyenetlenül kezd járni, ismét állítani a gyújtáson. Ezt addig ismételni, míg az egyenetlen járás nem jelentkezik többé, és a motor érezhetően erősebb lesz. Ekkor lehet megpróbálni a hagyományos üzemanyagellátást leállítani, kiiktatni.
Lásd: http://fenykapu.free-energy.hu/pajert44/JoeC_Felepitese.html , itt keresd a következő szakaszt: Az autó cella motorhoz való szoktatása
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 09, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A leírásban nem szerepel, hogy átállították-e a motor előgyujtását, szerintem anélkül hoki az egész, ha önmagában akarják használni... Remélem megpróbálják azt is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Silver
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.24. Szerda 16:31
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 24, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen kapatos lett hirtelen a tema, most kerult fel a Tibor oldalara is egy kiserlet.

http://fenykapu.free-energy.hu/pajert45/JoeC_KLaci.html

Hajra, engem nagyon erdekel a dolog! Smile

Silver
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17, 22:25    Hozzászólás témája: Joe cella Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Úgy gondolom, hogy ez a találmány is bőven megéri, hogy témát nyissunk neki.
Jelenleg Alex Schiffer „Experimenter's Guide to The Joe Cell” (Kísérletezők Kézikönyve a Joe Cella építéséhez) című munkáját fordítom.
Hamarosan elkezdem a már lefordított fejezeteket felpakolni.

Más.
Találtam egy olyan linket, ahol meg lehet vásárolni is Joe cella alkatrészeit. A gond csak az árával van. http://www.nutech2000.com/category2_1.htm
Ha találtok hasonlót lehetőséget, esetleg olcsóbbat, akkor azt itt közzétehetnétek.
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd