Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Vacuum

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kovács lászlo
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.01.30. Szerda 10:35
Hozzászólások: 127

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mindenki ajánlom figyelmetekbe a tuvok oldalán található elsö három Bedini ciket mely a kérdéseitekre választ ad. Nagyon jó épitési segitséget fogtok találni.Üdv László
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08, 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HÁLÁS köszönet tudatlanságom felvilágositására!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attikanagy írta:
ez a folyamatos elektromos generátor mit takarna?Mert ugye Pakson is van folyamatos elektromos generátor,csak éppen gőz hajcsssa. Mire gondoltál, valami leirás,link ilyenek?Megtisztelnél vele!!
http://fenykapu.free-energy.hu/pajert19/FEGBevez.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08, 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló mindenki! Bubo51,ez a folyamatos elektromos generátor mit takarna?Mert ugye Pakson is van folyamatos elektromos generátor,csak éppen gőz hajcsssa. Mire gondoltál, valami leirás,link ilyenek?Megtisztelnél vele!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bubo51
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.12.07. Vasárnap 20:54
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing üdvözlök mindenkit. Elmondanám, nagyon sok időt és energiát fordítottam az un vákum energia tanulmányozására, kisérletezgetésre. Moray írásait tanulmányozva. Még nem jutottam eredményre. Amint valami lesz igérem, közkincsé teszem mert ez ennek a rendje. Nem tudom találkoztatok e a folyamatos elektromos generátor leírásával? majd járjatok utánna. Aki igen az mondja el van ennek reális alapja? Érdemes lenne ez irányba kutatgatni? Vagy kamu az egész. A Moray Teszla biztos nem kamu tehát érdemes kutatni a magas frekvencia tartományba. Tudja valaki Milyen frekvencián talált Moray és Tesla energiát? A Moray írásában selytetett 186 Khz nekem nem jött be. Ti hogy álltok ezzel.
_________________
Gyuri / gyurimail@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ecologist
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.10. Szerda 17:32
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 29, 08:52    Hozzászólás témája: barlangfestmeny - joe Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!!

Sztem különbség van a kuruzslás és a tudomány közt. A tudány világában vannak bizonyos kritériumok, pontosan azért, hogy előre és ne hátra haladjunk... És nekem kicsit úgy tűnik, h ez az egész Joe cella nm igazán felel meg ezekenek a kritériumoknak. Az egyik ilyen a REPRODUKÁLHATÓSÁG!!! A többin el lehet gondolkodni... Sztem ha ezeket nem vesszük figyelembe, na akkor fogunk visszatérni hamarosan a barlangfestményekhez, meg nézhetjük a víz lelki állapotát, hogy miért nm műxik...!!!
Bocsi, mindenkitől most keltem...
_________________
ÜDV. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 25, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kis csemegéznivaló gyüjtemény:www.panaceauniversity.org
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 19, 21:11    Hozzászólás témája: Ismeretlen fizikai effektusok Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztos vagyok benne, hogy sok, fizikusok által még kevésbé vagy egyáltalán nem ismert effektus van. Ha ezeket pesszimizmussal lekezelné minden ember, akkor az emberiség még a szakócánál, pattintott köveknél és barlangfestményeknél tartana. Nyitottnak kell lenni mindenre, még ha pesszimisták is vagyunk. Elképzelhető, hogy a 4. évezred embere majd úgy tekint vissza a 21. századra, ahogy most mi a korai bronzkorszakra. Sok elméletet megvizsgáltam Joe cellájával kapcsolatban, és sok érdekeségre fény derült. Megpróbálni mindenképp érdemes, az emberiséget előre kell léptetni, környezetszennyezéseket megszüntetni, és ezért még az olajsejkekkel is képes lennék szembeszállni, és nyilvánosan bejelenteni ha valami kevésbé, vagy egyáltalán nem szennyező technológiára bukkanék jövőbeni kísérletezéseim során.
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
johnnyfiu
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.08.20. Hétfő 17:50
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Kecskemét

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 18, 17:29    Hozzászólás témája: Joe Cell Hozzászólás az előzmény idézésével

Válasz Ecologist üzenetére : én megértem a pesszimizmusod e technológia iránt, (egy kicsit én is az vagyok), de az a sok videó müködő autókrol, mi érdekük lenne átverni az embereket életük kockáztatásával? Gondolod hogy a 316L típusú acél gyár csinált ilyen videókat, hogy legyen kereslet a termékükre? Kicsi a valószínűsége.
_________________
free energy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 07, 07:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legyesnek: a felvetett áramkör, magában lópikulát nem ér.... muszály hozzá egy vizbejuttató rendszert csinálni, különben nemfog müködni.... muszály a folyamatbool kivenni a benyát, ha evvel proobálkozik az ember, különben nem lesz "brown" durranás, mert a szénhidrogén, katalizálni fogja a viizbontást (ami a pillanat tört része alatt kellene,hogy létrejöjjön), s "elnyujtja" a folyamatot...... vagy legalábbis ezt gondolom ebben a pillanatban.... szoal megfogja a folyamatot... vagy legalábbis ez történik egy "elektroplazma reaktorban is" hasonló ....... a folyamat titka a jool beálliitott mennyiségekben rejlik.... és, amirööl én beszéltem most az vákumban történik...lehet kompresszioo alatt is iigy történik....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ecologist
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.10. Szerda 17:32
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Szeged

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 15, 22:17    Hozzászólás témája: joe Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!!!
Elég szkeptikus vagyok a Joe cellával kapcsolatban és hogy mi köze van egy efféle szerkezetnek a Fibonacchi-féle számsorhoz, azt tényleg nm tudom elképzelni. A Fibonacchi-féle számsor nem más, mint fás szárú növényfajok határozásához használt "határozó bélyeg". Erdészek és biológusok használják, pl. én is... 2 számból áll; az első a csúcsrügytől megtett körök száma a vele fedésben levő első rügyig, a második pedig az összes rügy száma a csúcstól a fedésben levőig... Van 1/2 (Galagonya: Crataegus monogyna), 2/5 (Diófa: Juglans regia), stb...
Sztem ez a Joe cella egy oltári nagy átverés, perszeha valaki tud mutatni egy működő modellt akkor az biztosan bekerül a történelemkönyvekbe...
_________________
ÜDV. mindenkinek!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 12, 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legyesnek: http://www.cspenergy.fw.hu/ ez engem ilyesmikre emlékeztet....ha a lakásra gondolok...-....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
legyes
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.07.08. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 09, 02:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Igy kell átalakítani a gyújtást az autóban


Bocs igazad van ez lemaradt, idézet mástol!

A víz felbontását pedig a belinkelt képre értettem.
Hogy nemgyenge az akksi teljesítménye ehez? (hogy 2 részre bontsa a vizet amit majd durranógázként eléget)[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08, 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legyes: nem voltál túl konkrét!! mi bont, mit? talán ha konkrétabban leiirnád még beszélni is lehetne róla... Meg milyen gyujtásról beszélsz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
legyes
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.07.08. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igy kell átalakítani a gyújtást az autóban

És elég neki az akku energiája hogy eltudja kezdeni a vízet lebontani?
Hiszen Stanley Mayer is pont ezen fáradozott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
legyes
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.07.08. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 08, 12:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Engem 1 olyan generátor érdekelne ami háztartásban hasznosítható több egyszerre működtethető háztartási géppel is akár 24Hán keresztül. Ha jól emléxem Henry Murray csinált ilyet. Egely György Tiltott tlálmányok c könyvében 1 fénykép is látható ahogy több izzó világít 1 panelen valamint vasaló és, villanymotor is üzemelt több héten keresztül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 04, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szigmoid eljutottál már a pákáig?
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
oreg01
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.05.14. Hétfő 13:41
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 14, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek.
Csak egy kérdéssel fárasztom a nagyérdeműt.Hallott e már valaki a RAUM-QUANTEN-MOTOREN AG álltal kifejlesztett RQM 25 térkvantum manipulátorról.Van egy cikem1998-ból ami sok érdekességet ir le.
A szerzője bizonyos SOLYMOS IVÁN,aki (mint a neten keresgélve)1999-ben meghalt.Ha valaki tud valamit az ügyről szivesen veszem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sigmoid
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 0:52
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 07, 01:00    Hozzászólás témája: Re: válasz Sigmoidnak Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsm írta:
Üdvözöllek Sigmoid.

Szinte teljesen egyetértek veled, én ezzel a készülékkel nem is foglalkozom, de nem is vetem el az elméletet. Ha valaki megépít egyet, szivesen ott lennék a kipróbálásán, és az általam elképzelt próbákat, méréseket elvégezném, hogy a saját szememmel lássam az eredményeket. Én teljesen más projekten dolgozom, ha majd müködik szivesen beszámolok róla(kb a nyár eleje)
Te pl. milyen gyakorlati dologgal foglalkozol, ha szabad érdeklődni?

Üdv. szucsm.

Szia!

Én Tesla longitudinális hullám-elméletébe kezdtem beleásni magam. Kb. fél hónapja találtam a weben olyan információkat, amik alapján érdemesnek tűnik a kutatás. A forrasztópákáig még nem jutottam el, egyelőre olvasok, de annak is eljön az ideje hamarosan.

Elsőnek ezt http://fenykapu.free-energy.hu/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert19/WTNaudin.html akarom megépíteni. Kíváncsi vagyok hogy tényleg overunity-e. Ha nem, akkor is tanulságos kísérlet longitudinális hullám témában.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05, 20:30    Hozzászólás témája: válasz Sigmoidnak Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözöllek Sigmoid.

Szinte teljesen egyetértek veled, én ezzel a készülékkel nem is foglalkozom, de nem is vetem el az elméletet. Ha valaki megépít egyet, szivesen ott lennék a kipróbálásán, és az általam elképzelt próbákat, méréseket elvégezném, hogy a saját szememmel lássam az eredményeket. Én teljesen más projekten dolgozom, ha majd müködik szivesen beszámolok róla(kb a nyár eleje)
Te pl. milyen gyakorlati dologgal foglalkozol, ha szabad érdeklődni?

Üdv. szucsm.
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Sigmoid
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.05. Péntek 0:52
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 05, 13:28    Hozzászólás témája: Re: Csak kérdések. Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsm írta:
Üdvözlök Kedves Mindenkit!

Először irok ebbe a fórumba, (bármilyen fórumba), de néhány kérdésemre szeretném ha megosztanátok a gondolataitokat velem, és egymással is. A Joe-cellás un. Orgon energiát hasznosító berendezés magyar nyelvű leírásait tanulmányozva nem találtam választ arra, hogy miért kell egy szaporító cella a garázsba, mikor azt állítják, hogy az autóban levő üzemanyagcellából nem fogy el a viz, mert az csak katalizátorként működik?
...
valami egészen más történik? Vagy lehet hogy nekünk teljesen mindegy mi történik, de a lényeg az, hogy a beszivott levegő teljesen megsemmisül! VÉGLEGESEN! Annyival kevesebb lesz! Ha müködik egy-két ilyen motor az talán nem számottevő, de mi van ha minden motor ilyen lessz? És egyre több? Vajon mennyi idő kell ahhoz, hogy annyi gáz elfogyjon a légkörből ami már visszafordithatalan hatásokat indít el?
Vajon ezt kell TENNÜNK?
Várom válaszaitokat, hogy Ti hogyan gondolkodtok ezekről a kérdésekről?
Elsősorban Tuvok véleményére vagyok kiváncsi, mert úgy láttam talán Ő az aki a külföldi szakirodalmat a legjobban ismeri, de Mindenki írjon, aki méltat arra hogy megossza velem, és ezzel a kis közösséggel a témához kapcsolódó gondolatait!

Köszönettel szucsm.

Hali!

Nekem a Joe cella, hogy őszinte legyek, gyanús.
Ha valóban létrehozható is a működő cella, egyfajta bölcsek kövéről van szó, aminek a közelében nem szabad negatív dolgokra gondolni, ami nem működik "rossz orgonnal" töltött területeken (az kevéssé világos, hogy ez mit jelent - a kocsit le kellene tenni Budapest határában?), és aminek a működési elvéről halvány segédfogalmunk sincsen. (Őszintén szólva az implóziós gázt, ami a gumicsövön veszteségmentesen végigmegy, majd egy vakfuratba vezetve misztikusan beszivárog az égéstérbe a motorblokk fémtestén keresztül, nem veszem be.)
Azok alapján, amit olvastam a megalkotásáról és működtetéséről, ez egy "varázstárgy", és a használójának "varázslónak" kell lennie.

Persze marha érdekes a Joe cella, és megnéznék egyet ami működik, de el kellene dönteni, hogy mit akarunk. Ha nem működik, túl sok mindenre fogható - a víztől a készítő érzelmi állapotáig.
Ha a Bölcsek Kövét keressük, akkor a Joe cella érdekes vezérfonálnak tűnik. Lehet, hogy ha a motorblokk helyett az emberi testre kötjük, akkor örök életet biztosít és enni sem kell többet.

Ha viszont ingyenenergiát akarunk, akkor viszont ott van Nikola Tesla és a többiek teljes életműve, feketén-fehéren leírt kapcsolások, amiket meg lehet építeni, lehet velük kísérletezni. Szerintem a megoldás olyannyira a kapuban van, hogy csak ki kell érte nyúlni, és vákumenergiával légkondícionálhatjuk a lakást, működtethetjük a szervereket és éjjel-nappal fűthetjük a finnszaunát.

Félreértés ne essék, nem leszólni akarom a Joe cellával kísérletezőket, csak szerintem aki inkább praktikus alkalmazásban gondolkodik, annak érdemes lenne átgondolnia a prioritásokat.
Egy skalárhullám-akkutöltőnél meg lehet mérni a mezőket, fel lehet írni képleteket, el lehet olvasni Tesla írásait, míg a Joe cellánál maximum a paphoz vagy a természetgyógyászhoz folyamodhatunk szenteltvízért és áldásért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 01, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BUÉK minden free power fannak......! sok sikert mindannyiunknak.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 01, 01:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BÚÉK "fgab" és mindenki.

Én komolyan gondolom, hogy segítek, amit tudok. Bárkivel, bármikor megosztom ismereteimet teljesen ingyen, mert én is úgy kaptam őket.
Küldtem privát üzenetet.
Hali.
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 31, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rzs: azthiszem még megfogom proobálni az ecetes trükköt hátha bejön.....

A hozzászólás legutóbb fgab által 2007 Jan. 03, 08:13-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rzs
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 16:54
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 31, 07:36    Hozzászólás témája: Re: viz Hozzászólás az előzmény idézésével

A vizzel kapcsolatban itt ir a cseh forum létrehozoja:

http://aeronoviny.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=12&sid=4df890c04acacc835ded7f5b86cad1c7

egyébként ő repülőgépben használja a Joecellt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 30, 22:37    Hozzászólás témája: Re: viz Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="rzs"]Nemrég Fgab irta, hogy nem tud megfelelő vizet beszerezni.
Egy cseh oldalon olvastam, hogy nem kell belőle nagy gondot csinálni, mert pl. üvegedénybe felfogott esőviz is jó, ecet hozáadásával el kell érni a 7-es Ph értéket és működik. Nem szabad kézzel érinteni a vizet.

Ki tudja esetleg valaki próbálni, hogy ez működik e?[/quote]
legyszi add meg azt a cseh oldalt en is leforditatom magamnak--
mukli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 30, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon köszönöm "hjan" és "fgab" hozzászólásait.

El kell ismernem azokat a szempontokat, amit felhoztatok én jórészt nem vettem figyelembe. El kell ismernem ismereteim hiányosságait, de mindig tanulok egy kicsit (tőletek is). Egyetértünk abban is, hogy leírni mindent lehet, de elhinni nem kötelező. Meg kell mondanom azt is, hogy én nem csak Tuvok műveit olvasgatom, de egyelőre nem idézek belőlük, mert ujra meg kell keresnem a forrásokat.
Nem építek, és nem is akarok Joe-cellás berendezést építeni. az általatok is jól ismert és egyébb nehézségek miatt, csupán azt a témát vetettem fel ami számomra érthetetlen volt, azoktól várva válaszokat, akik többet tudnak erről. Leszögezném még azt is, hogy én se nem hiszek, se nem nem hiszek semmit, viszon kisérleteket, méréseket szivesen segitek elvégezni, vagy legalább saját szememmel látni azokat.
Ha valaki a Joe-celláját szeretné tesztelni, kipróbálni felajánlom a szerény segitségemet az ország bármely pontján.
Én egyébbként egy teljesen más készüléket építek, majd beszámolok róla ha már működik, és ha még érdekel valakit.
Csak ötletszinten: mit szólnátok hozzá ha létrehoznánk egy virtuális kutatócsoportot, ahol egymást segítenénk, és egy kicsit zártabb fóum lehetne, ahová a belépő egy-egy működő, megvalósított ötlet lehetne.
Érdeklődve várok továbbra is mindenféle hozzászólást.


üdv. szucsm
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rzs
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 16:54
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 30, 07:28    Hozzászólás témája: viz Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég Fgab irta, hogy nem tud megfelelő vizet beszerezni.
Egy cseh oldalon olvastam, hogy nem kell belőle nagy gondot csinálni, mert pl. üvegedénybe felfogott esőviz is jó, ecet hozáadásával el kell érni a 7-es Ph értéket és működik. Nem szabad kézzel érinteni a vizet.

Ki tudja esetleg valaki próbálni, hogy ez működik e?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 29, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az oldalamra feltett cikkben a következő olvasható:
"Leszámítva a motorolajból, a motorból, illetve a hangtompítóból származó gőzök és nyomokban előforduló elemek kis mennyiségét, a kipufogógáz lényegében ugyanolyan minőségű, mint a felvett levegő"
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 29, 14:40    Hozzászólás témája: Re: válasz fgab-nak dec. 27-re Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsm írta:
Továbbá:a benzinmotor sűrítési végnyomása 10 bár körüli. Robbanási ütemben 100-120 bár lehet, tehát ekkora nyomás löki lefelé a dugattyút mukaütemben. Joe-cellánál a dugattyú alsó holtponban, (levegő térfogat ugyanannyi, csak nem süritve) robbanáskor vákuum keletkezik, ez rántja felfelé a dugattyút (vagy a külső nyomás löki alulról).
Mint tudjuk, a vákuum nem lehet nagyobb, mint -1 bár (ha a légköri nyomást vesszük 0-nak), mert földi légkör nyomása 1 bár. Tehát ennél nagyobb nyomás nem nyomhatja felfelé a dugattyút még totális vákuum esetén sem, márpedig itt közel sincs erről szó. Akkor viszont honnan az a nagy erő, amely legalább 1,5-szeres motorteljesítményt ad? Ott a vákuum után kell lennie egy nagyfokú kitágulásnak is, ha ez ekkora teljesítményt ad le. A leírás szerint a vákuum a sűrítési ütem elején - közepén keletkezik. Namost, ha az égési ütemben a tágulás helyett ott vákuum lenne továbbra is, akkor még az a kevés teljesítmény is elveszne, ami az előző ütemben létrejött, mivel a lefelé haladó dugattyút ez itt is visszafelé, azaz felfelé húzná.
Idézet:
Feltételezve, hogy a motorteljesítmény ugyanakkora mint benzinnel, a nyomáskülönbségnek is hasonlónak kell lennie. Újra megkérdezem tehát: hová lessz percenként 3000 liter levegő?
Nem tudom ezt hol találtad, de Tuvok fordításaiban én nem találkoztam olyannal, hogy a kipufogó leszerelhető, mert nincs semmi kipufogógáz, csak a benzin ellátás lekötéséről volt szó. Arról viszont igen, hogy a kipufogott tiszta levegőhöz nem társul semmi egyéb a motorból, legfeljebb minimális mennyiség a motorolajból. Tehát ez az egész eléggé misztikusnak tűnik nekem, ugyanakkor azt el tudom képzelni, hogy egy durranógázzal (2 rész hidrogén + 1 rész oxigén keveréke, különösen ha ez részben nem is molekuláris, hanem atomos állapotban van (Brown gáz)) kitöltött zárt térben valóban eléggé erős vákuum keletkezik, mivel a robbanás (égés) előtt az anyag a mennyiségéhez, tömegéhez képpest elég nagy teret kitölt, ami ha vízzé válik egy pillanat alatt, a helyén egy üres tér, azaz vákuum keletkezik. Ezt viszont nagyon kevésnek találom ahhoz, hogy a motor csak ettől ekkora teljesítményt adjon le.

A hozzászólás legutóbb hjan által 2006 Dec. 30, 20:37-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsm hát bizony van aki azt mondja, lehül neki a motor, ugyanis ha csak 4 fokig hülne a motor nem kellene a hüütöövizet lecserélni belööle. Az meg oszt végképhülyeség szerintem, hogy nincs benne légmozgás, gondolom joozan paraszti ésszel sem gondolod, hogy az anyag (azaz atomok eltüünek. legjobb lesz, ha megproobálod a folyamatot, mégegyszer elmondom neked is, ha szeretnél a dologgal manipulálni azért meg ne tévesszen a dolog, mikor pezseg a viiz ugyanis elektrolizist is csinálhatsz, ami hidrogént fejleszt kissé.. Sad
én joozan paraszti ésszel gondolom, hogy hagyom a csudába az egészet, mert KÖRÜLMÉNYES vizet szerezni itt hozzá békésmegyében....
A hööjelenségekre visszatérve, nyilván nem a tapasztalat beszélt belööled, mikor nem tulajdoniitasz különösebb jelentööséget a fémekben eltárolt höömérsékletnek, mindegy melyik irányba a fémek "höömérsékletében" kw ok vannak elágyazva...., kordában tartva........
én részemrööl arra gondolok, hogy nagyon is ellentmondásosak olykor a beszámolook.. szooval, ki tudja minek higgyen az ember, az egyik ezt mondja, a másik azt. ......

Ha már van vmiben tapasztalatod, késööbb kialakul benned egy nézet, miszerint egybööl ki lehet szüürni, hogy ki "heggeszt" azaz nem mondigazat vagy közel van egy dolog megoldásához. de a joe cella esetében, már az alapokat is nehéz beszerezni szerintem. vmint azért érdekelne, hogy vki vmennyire is reprodukált már vmit? Mert én pl ,m egcsináltattam, csináltam a cellt, s nincs vizem hozzá, még kiproobálni sem tudom, mert nemtudom milyen vizet használjak hozzá igazábool, bár figyelve az elektroliizisszerüü folyamatot, könnyen lehet, hogy el lehet jutni az igazsághoz, de durva nagy munka azért azt folyton felpoliirozni, meg egyebek, s ha nem jött be a dolog, uujraproobálni, egy másik viizzel, uujrapoliirozni, meg még a tisztiitooanyagra is kényes.... huuu ez azért kicsit körülményes igazság, nem? honnan lehetne joe cell ügyében megbiizhatoo informácio forrást szerezni? azaz tuvok honnan tudja mit érdemes leiirni? Azért csodálat neked Tuvok (van kitartásod az oldalhoz!)!! Na mindegy hagyom az elmélkedést, bocs ha itt untattam mindenkit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rzs
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.12.28. Csütörtök 16:54
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28, 17:14    Hozzászólás témája: Eladó Joecell Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

fgagnak már irtam, de a többieknek is: HA van eladó Joecellje valakinek (esetleg már működött is), kinálja fel. Új vagyok a témában de nagyon érdekel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28, 01:16    Hozzászólás témája: válasz fgab-nak dec. 27-re Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fgab!
Köszönöm a hozzászólásodat.
Első írásomban elfeljtettem bemutatkozni: NEM vagyok tudós, NEM vagyok mérnök csak egy parasztgyerek aki olyan luxussal próbálkozik mint pl. a gondolkodás. Egy-egy témában megpróbálok minden elérhető információt megszerezni, és úgy gondolom, hogy mindenki így tesz, és ezért legalább annyit, de inkább többet tudnak mint én. Kérlek téged, és minden hozzászólót legalább ÖK vegyék komolyan a saját hozzászólásaikat! De akármit írhattok, mert nem a jelenség tudományos magyarázata érdekel, hanem az hogy TI hogyan gondolkodtok egy-egy jelenségről. Úgy gondolom ki tudom válogatni a számomra hasznos gondolatokat.
Nem tudom honnan vetted a -70 fok-os adatot, én a Joe-cella feltalálójának a levelezéséből (igaz magyar fordításban), aki állítólag már négy autót átállított erre az energiára, találtam, hogy plusz 4 fokra hült le a motor működés közben. Képzeld el,hogy minusz 71 fokos a főtengely, a hajtókar vagy akár az alumínium motorblokk oldala! Ugye nem kell részleteznem? A -100, -300, -400 fokos hőmérsékletről meg annyit: gondolj az abszolút nulla fokra, ez ugye kb. -273 fok Celsius!
Egy kis paraszti logika: 1000 köbcentis motor 1 fordulat alatt az 1 liter levegő. 3000-es fordulaton az 3000 liter levegő 1 perc alatt. Ez hová tünik el? Nincs kipufogógáz, egyáltalán. Ne mondd hogy lehült és összement!
Továbbá:a benzinmotor sűrítési végnyomása 10 bár körüli. Robbanási ütemben 100-120 bár lehet, tehát ekkora nyomás löki lefelé a dugattyút mukaütemben. Joe-cellánál a dugattyú alsó holtponban, (levegő térfogat ugyanannyi, csak nem süritve) robbanáskor vákuum keletkezik, ez rántja felfelé a dugattyút (vagy a külső nyomás löki alulról). Feltételezve, hogy a motorteljesítmény ugyanakkora mint benzinnel, a nyomáskülönbségnek is hasonlónak kell lennie. Újra megkérdezem tehát: hová lessz percenként 3000 liter levegő?
Ha jól tudom éppen te építesz egy Joe-cellát. Én is kisérletező, inkább gyakorlati ember vagyok, és érdekelne, hol tart a dolog. Volna egy javaslatom is a kipróbálásához, amiben szivesen segítenék is. Nem kell motort építeni mellé, elég maga a cella, a keletkező gázt, kis mennyiséget persze meggyújtanánk, és a robbanás erejét, irányát már mérni tudnánk valamilyen eszközzel.
További kellemes ünnepeket
szucsm
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 27, 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsmonak: ha egy ilyen reakcio a hengerben képes a motort -70 fok körüli höömérsékletrew hüüteni annak ellenére, hogy a forgásokbool, surloodásokbool, meleg származik, meg a vasmotorok, alumotorok tárolnak "hömérsékletet' a környzetbööl. ez azt jelentheti vmi energia van ott, meg kellene tudni, hogy a levegöö nyomása mennyit változik pl, ha mondjuk -100, -300, -400, fokra esik a höömérséklet.miután ennek megvan az eredménye el lehet kezdeni agyalni...majd késööbb eljutni oda is, hogy vsziinü a jelenség nem müüködik hidegebb idööben. Ez is egyébként egy höölyelenség lehet, akár a robbanás. (utolsoo gondolat ehhez szerintem, hogy agyaljunk rajta fel kell fogni, hogy a höömérséklet, nyomás egymássaljárooi, térfogatfüggvény is társul hozzá...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 26, 23:35    Hozzászólás témája: Csak kérdések. Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök Kedves Mindenkit!

Először irok ebbe a fórumba, (bármilyen fórumba), de néhány kérdésemre szeretném ha megosztanátok a gondolataitokat velem, és egymással is. A Joe-cellás un. Orgon energiát hasznosító berendezés magyar nyelvű leírásait tanulmányozva nem találtam választ arra, hogy miért kell egy szaporító cella a garázsba, mikor azt állítják, hogy az autóban levő üzemanyagcellából nem fogy el a viz, mert az csak katalizátorként működik? De tegyük fel, hogy úgy működik egy robbanómotor ezzel az energiával ahogyan azt leírták! Egyetlen gondolatot sem találtam arról, hogy mi történik a beszivott levegővel, mikor az Orgon-energia berobban, és (talán) összeomlik a tér, és vákuum keletkezik? Azt olvastam, hogy a kipufogót le is lehet szerelni, mert semmilyen (semennyi?) gáznemü anyag ott el nem távozik! Akkor mi történik a beszívott levegővel? Lehet hogy eltűnik? Pl. megváltozik (szétesik) az anyag atomszerkezete és maradnak az anyag elemi építőkövei, (korpuszkuláris elmélet) vagy megszünnek az energia bizonyos rezgései (húrelmélet) amik a gázok atomjait létrehozzák? Vagy
valami egészen más történik? Vagy lehet hogy nekünk teljesen mindegy mi történik, de a lényeg az, hogy a beszivott levegő teljesen megsemmisül! VÉGLEGESEN! Annyival kevesebb lesz! Ha müködik egy-két ilyen motor az talán nem számottevő, de mi van ha minden motor ilyen lessz? És egyre több? Vajon mennyi idő kell ahhoz, hogy annyi gáz elfogyjon a légkörből ami már visszafordithatalan hatásokat indít el?
Vajon ezt kell TENNÜNK?
Várom válaszaitokat, hogy Ti hogyan gondolkodtok ezekről a kérdésekről?
Elsősorban Tuvok véleményére vagyok kiváncsi, mert úgy láttam talán Ő az aki a külföldi szakirodalmat a legjobban ismeri, de Mindenki írjon, aki méltat arra hogy megossza velem, és ezzel a kis közösséggel a témához kapcsolódó gondolatait!

Köszönettel szucsm.
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
terraket
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.12.05. Kedd 9:54
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest X. ker

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 10, 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok srácok!
Új bolond vagyok. A CFR érdekel. KERESEK VALAKIT, Akit elektronikai, kérdéseimmel nyaggathatnék. Ahoz nagyon nem értek.
http://jnaudin.free.fr/
És valakit itt Bp.-en aki a CFR-rel haladt valamire, akivel konzultálni lehetne?

Köszönettel,
_________________
Üdvözlettel, Rob
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 09, 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem, ha megtehetné az ember, hogy csak "ezekkel" a dolgokkal foglakozzon, biztosan lehetne komoly eredményeket elérni "olcsoobb energia" területen, viszonylag rövid idöön belül. Az most nem érdekes, hogy plazma vagy jo,s cell, vagy mágnesmotor területen. Ha lenne zziir bizonyos szerszám gépekre.

Vagyunk itt, akiket érdekel a free energy, ha lenne vkinek egy esztergagépe, amit rendelkezésemre bocsátana, jelezzen az emailemre djv@freemail.hu , vmint ha vkinek védöögázas hegesztésre van szüksége vmihez, (oocsoon), szintén "szoolhat" nekem, sziivesen segiitek! Ha lenne eszterga esetleg, sziivesen esztergálnánk is a tagoknak, . Valamint joo lenne itt hangolni a tevékenységen......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 06, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenesetre a tél nem kedvez a vizes autokra nézve. Smile

majd lesz vhogy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 06, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="fgab"]Hja , igen ebbööl kifolyolag vszinüü eladom a cellt, ha kell vkinek, azt hiszem a magyar =tuvok=leiirásból való méretezéssel lesz kész 1-2 héten belül (szoval ami az oldal ábráján elööfordul), a mágneses teszteket, ilyeneket bátran el lehet majd rajta végezni, megfelelöö anyagból készült. Neomágnes is van hozzá ha kell. Nem kívánok vele foglalkozni az "üzemanyagnak való" körülményes, nehéz beszerezhetöösége miatt. Nekem van egy kas más dolgom. szooval ha van vkinek innen tovább folytatni, csak bátran, tudok kiszerelt 1.6-os karburátoros motort is, ha kell, gyujtást belövöm rajta, ha kell, mert esetleg vki megtölti "bioviizzel" a jo,s cellt. Szooval a lényeg ha vki szeretné tovább próbálni ezt, akkor ahhoz van pár kellékem.[/quote]

NE ADD FEL!!!
egyszer mukodni fog valakinek-ha foglalkozik vele--hatha en -te-o ???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hja , igen ebbööl kifolyolag vszinüü eladom a cellt, ha kell vkinek, azt hiszem a magyar =tuvok=leiirásból való méretezéssel lesz kész 1-2 héten belül (szoval ami az oldal ábráján elööfordul), a mágneses teszteket, ilyeneket bátran el lehet majd rajta végezni, megfelelöö anyagból készült. Neomágnes is van hozzá ha kell. Nem kívánok vele foglalkozni az "üzemanyagnak való" körülményes, nehéz beszerezhetöösége miatt. Nekem van egy kas más dolgom. szooval ha van vkinek innen tovább folytatni, csak bátran, tudok kiszerelt 1.6-os karburátoros motort is, ha kell, gyujtást belövöm rajta, ha kell, mert esetleg vki megtölti "bioviizzel" a jo,s cellt. Szooval a lényeg ha vki szeretné tovább próbálni ezt, akkor ahhoz van pár kellékem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most acella szet van szerelve probalok rajta javitani+polirozni uj belso
csevet vekonyabb falut beepiteni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04, 20:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi mukli!

Rég nem volt netem s nem tudtam kommunikálni, közben nekem is haladt a technika! Jo,s cella szerintem nálunk igy tél viiz idején nem hiszem, hogy müködik, akárcsak a panton reaktor sem. kiváncsi lennék, hogy a tartály tartalmának höömérséklete hogyan változik müüködtetés közben, mekkora átmérööben a motor körül, mekkora höömérsékletváltozás van. Valamint ellentmondásos, hogy honnan vette jo,s , hogy 3 hét muulva már müüködni fog a motor mert eröösebben jár.. ? Benzinnel explosio van, a "bioviizzel" meg implozio, ezek szerintem ellentétesek, nem eröösiitheti a motor robbanásból származó lendületét egy explozio közbeni implozió. azaz elég fura ez nekem, de ha mükszik is, akkor szerintem fontos a környezetbööl elvonható höö mennyisége a folyamat müüködéséhez, rövidesen kész egy ilyen cell, csak nem igen lesz energiám megcsinálni a feltöltöökádat, vizet szerezni bele.

by fgab
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 14, 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerry írta:
Üdv!

Esetleg ásott kútvíz nem lenne jó?
Nálunk van ilyen vízlelési hely, pontosabban a kert végében.
Tuti érintetlen, még csak nyár óta szivattyúzom....

Üdv


Idea Végre elkészültem a vízzel kapcsolatos anyag fordításával.
Remélem, hogy ennek révén sikerül eloszlatni a félreértéseket. Idea
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 14, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van valaki aki probalkozik meg megepiteni valmilyen alt. berendezest????
meddig jutott el???milyen eredmenyt ert el???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 08, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg egy kerdes:mi az igaz abban hogy a joe cella (mashol proton cella a
megnevezese--) csak15-celzius-fok felett lehet mukodtetni-beinditani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 03, 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="gerry"]Üdv!

Esetleg ásott kútvíz nem lenne jó?
Nálunk van ilyen vízlelési hely, pontosabban a kert végében.
Tuti érintetlen, még csak nyár óta szivattyúzom, mert akkor vettem a telket.
Ha bejönne a dolog és működne a cella, akkor megreformálnám az üzemanyagárusítást és nyitnék egy vízkutat.
Tehát ha valakinek fel tudom ajánlani tesztelésre, szívesen viszek Adony és budapest között 5L bezárolag.
Ezzel is elősegítve a mihamarabbi kifejlesztést.

Üdv[/quote]

kutviz nem jo itt nagyon nitratos-lugos a megmunkalt feluletek .berozsdaltak
szet kell szedni s ujra csiszolni-polirozni ez eleg hoszadalmas utolag a magnesproba --nem
tapad a magneshez
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 31, 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Esetleg ásott kútvíz nem lenne jó?
Nálunk van ilyen vízlelési hely, pontosabban a kert végében.
Tuti érintetlen, még csak nyár óta szivattyúzom, mert akkor vettem a telket.
Ha bejönne a dolog és működne a cella, akkor megreformálnám az üzemanyagárusítást és nyitnék egy vízkutat.
Tehát ha valakinek fel tudom ajánlani tesztelésre, szívesen viszek Adony és budapest között 5L bezárolag.
Ezzel is elősegítve a mihamarabbi kifejlesztést.

Üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 30, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idea A vízről egy egész oldalnyi angol szöveget találtam, hamarosan lefordítom és felteszem az oldalamra. Ez az egyik legkritikusabb pontja az egész Joe-cellának. A lényeg egyébként az, hogy csakis olyan víz jöhet számításba, amelyik mindenféle emberi hatástól mentes. Ezeket az un, "élő" vizeket a hegyvidékeken találhatjuk meg olyan forrásoknál, melyek az emberi beavatkozás nélkül törnek a felszínre. A csapvíz, a palackozott (ásvány) víz, a desztillált víz mind-mind halott vízek. Az emberi beavatkozásnak köszönhetően sajnos a patakok, a folyók és a tavak vize is alkalmatlan erre a célra.
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 27, 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A PI víz is egy szűrőberendezésen megy keresztül, a leírásból úgy tűnik, h valamilyen természetes forrásvíz kell hozzá. Én ismertem 1 PI víz készítőt, ő a csapvízből szűrte egyszerűen. Drága és sztem nem lesz azzal jó.
És lehet, h a csőméretekben alkalmazni kellene valahogyan a Fibonacci -számsort? Olvastam a linkek között egy ezzel a témával foglakozó e-könyvet. Ez a Fibonacci sor a természet alap ritmusát tükrözi, legalábbis nagyon sok oldalról ezt bizonygatták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 27, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mukli írta:
majnem ugyanaz csak a meretekben van kulombseg a szigetelo az
esztergalyos szerint szilon rudbol van az temeszetessebb anyag...
a masik gumi -auto-belsobol van...
Idea

A leírás szerint a gumiknak is adalék mentesnek kell lenniük:
"Stevens olyan természetes gumit javasol szigetelőnek, amely mentes a különböző festékektől, illetve más adalék anyagoktól, melyek úgy tűnik, hogy rövidrezárják, illetve megcsapolják a frekvenciákat... "
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 27, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majnem ugyanaz csak a meretekben van kulombseg a szigetelo az
esztergalyos szerint szilon rudbol van az temeszetessebb anyag...
a masik gumi -auto-belsobol van ..mar megvan a cim aPI vizre--
www.piaqua.sk www.piwater.com www.pi-water.sk . TARAMA --ezt nem
tudom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 27, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mukli írta:
en megcsinaltam a JOE cellat de nem mukodik en az agol valtozatot
csinaltam ott a legbelso 1-collal kezdodik --meg probakozom -valahol lehet
kapni eredeti PI vezet -vagy kell 1-elogerjeszto cella a csapviz nem jo


Érdekelne, hogy ebonit, vagy teflonrudat hol, milyen üzletben sikerült beszerezned?
Ugyanis nekem is van már hozzá 304-es rozsdamentes anyagom, de a többi hozzávalót még nem tudom hol keressem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 27, 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Állítólag a palackozott vizek sem jók hozzá. A PI vízzel a Joe cellával kapcsolatban még nem találkoztam.
Az elkészített Joe cella mennyiben különbözik az oldalamon olvasható leírásban foglaltaktól? Rolling Eyes
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 25, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en megcsinaltam a JOE cellat de nem mukodik en az agol valtozatot
csinaltam ott a legbelso 1-collal kezdodik --meg probakozom -valahol lehet
kapni eredeti PI vezet -vagy kell 1-elogerjeszto cella a csapviz nem jo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 24, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha be tudjátok szerezni az anyagokat a hegesztést ( ami kell alumínium, rozsdamentes anyag) meg tudom csináltatni.
Nagyon be vagyok indulva egy valamilyen energia-kinyerő gép sorozatgyártására. Persze nem gondolom azt, h milliókat kérnék el ( főleg egy ilyen egyszerűbb Joe celláért) csak annyit, amennyibe maga az anyag kerül és egy kis szerény munkadíjat. És nem is hirdetném a neten meg sehol sem. A működő berendezés a legjobb reklám.
Most azon gondolkodok, hol van a közelben valami tiszta forrásvíz????
Nos szóljatok, ha tudok valamit segíteni Smile

Bár mostanában állandóan azon jár az agyam, h ha ilyen egyszerű, vajon miért nem jár már mindenki Joe meghajtással???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 22, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végre elkészültem a Joe cella 2. részének a fordításával is.
Ebben az anyagban sok kis apró nüanszra fény derül.
Jó böngészést! Smile
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 20, 06:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

humanember írta:
Akkor még valami hordozható 50 Amp. forrás is kell???
Tényleg nem vágom..


Ki kell próbálni! Én megcsináltam a kapcsolást és ki is próbáltam, már motor nélkül. Szép kis plazmát hoztam létre az elektródák között.
Aztán ez a plazma berobbantja-e a sűritett levegő+víz keveréket, azt nem tudom. De a terminál fórumon az egyik srác azt írta, hogy ők kipróbálták egy mazda autóban és ott müködött, de nem akarták törpre tenni a motort, mert még nem ismerik a motorra gyakorolt hatását az elégetett víznek. Gondolom a motor kopására gondolt, esetleg besülésére. Ezért nem próbáltam ki a saját autómon. De amint végzek idehaza az épitkezéssel, már ha egyszer eljönnek a kömüvesek, akkor utána kipróbálom. Ha meg tiszta vízzel nem jön össsze, akkor keverek hozzá egy kis benzint 80%víz 20%benzin elég hatékony üzemanyagmegtakarítás.

Ja és nem kell 50A hozzá. Én egy PC inverterrel (500W) és egy akksitöltőről járatott gyújtástrafóval kisérleteztem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 19, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor még valami hordozható 50 Amp. forrás is kell???
Tényleg nem vágom..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 19, 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az INPUT az inverter helye.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 18, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy ismerősöm, akinek Suzuki márkakereskedése van. ( meg term. szerviz is)
Ha ez a cucc minden további gond-állítgatás nélkül működik, máris el lehet kezdeni a sorozatgyártást, átállunk vízhajtásra:)
De komolyan!!!!
Bár attól tartok, ezt a megoldást sem lehet majd valami miatt sorozatban gyártani...

Sőt, most nézem, hát van 1-2 érdekes pont rajta...

Miért van 2 helyesírási hib Smile ebben a 3 sor szövegben?? Pedig nem is tudok angolul!!! "nessesery" és a gyöngyszem:) "yuse" ...
De ettől még működhet.. és hol van az inverter helye, amit mobil üzemben az akksira kell kötni? És tartósan 50 Amper kell a motor forgatásához? vagy csak az induláskor?? Ezt se vágom.. Sad legalábbis ebből a rajzból..

Sztem egyszerűbb valami teljesen elektromos hajtást készíteni ( a meglévő tervek alapján) én azt sem bánnám, ha Minato-féle motorral hajthatnám ( a még nem létező) autómat ( vagy robogómat).
De ismétlem, olyan megoldás érdekel, ami ki van próbálva, és tényleg energiatakarékos. Van- e ilyen, tudtok-e ilyet ajánlani?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 18, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

humanember írta:
gerry írta:
humanember írta:
De igazából azért kutatok- keresek, mert szeretném tudni, h vannak-e ténylegesen működő ingyenenergia gépek, vagy legalább egy sorozatgyártható rezonanciás vízbontó autóba??? ( a Joe cellát is hangolgatni kell, dehát valamit valamiért Smile )
Egyszóval van, vagy nincs ezt szeretném tudni Smile


Szerintem, hagyd a vízbontást, ha a vizet közvetlenül is el lehet égetni a motorban! Csak egy inverter kell hozzá minél nagyobb annál jobb (500W felett).


??????????????????????????????????? He ??????Smile



Hali!

Igy kell átalakítani a gyújtást az autóban



és kész. Még nem mertem kipróbálni, de beszereztem egy 4 ütemü motorblokkot, majd azon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 17, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerry írta:
humanember írta:
De igazából azért kutatok- keresek, mert szeretném tudni, h vannak-e ténylegesen működő ingyenenergia gépek, vagy legalább egy sorozatgyártható rezonanciás vízbontó autóba??? ( a Joe cellát is hangolgatni kell, dehát valamit valamiért Smile )
Egyszóval van, vagy nincs ezt szeretném tudni Smile


Szerintem, hagyd a vízbontást, ha a vizet közvetlenül is el lehet égetni a motorban! Csak egy inverter kell hozzá minél nagyobb annál jobb (500W felett).


??????????????????????????????????? He ??????Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 17, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

humanember írta:
De igazából azért kutatok- keresek, mert szeretném tudni, h vannak-e ténylegesen működő ingyenenergia gépek, vagy legalább egy sorozatgyártható rezonanciás vízbontó autóba??? ( a Joe cellát is hangolgatni kell, dehát valamit valamiért Smile )
Egyszóval van, vagy nincs ezt szeretném tudni Smile


Szerintem, hagyd a vízbontást, ha a vizet közvetlenül is el lehet égetni a motorban! Csak egy inverter kell hozzá minél nagyobb annál jobb (500W felett).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 17, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De igazából azért kutatok- keresek, mert szeretném tudni, h vannak-e ténylegesen működő ingyenenergia gépek, vagy legalább egy sorozatgyártható rezonanciás vízbontó autóba??? ( a Joe cellát is hangolgatni kell, dehát valamit valamiért Smile )
Egyszóval van, vagy nincs ezt szeretném tudni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 16, 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözletem a fórumtagoknak! Smile

> Érdekelne a MEG generátor is, mert a szabadenergia.lap on csak angolul olvasható

Akkor nézd meg itt magyarul:
http://fenykapu.free-energy.hu/pajert13/MEGbev.html

Elég részletesen le van írva, de találsz az oldalon még nagyon sok egyebet is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 13, 07:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem már az is nagy költségcsökkentés lenne, ha csak a 220V-os hálózatból töltenénk fel akkumulátoros autónkat. Mert 1 töltés kb 500 Ft .
Mostani árakkal: 10 db 12V, 100Ah zselés akku = ~500 ezer FT+ motor+ szervo vezérlés = ~600-650 ezer Ft az átalakítás.
Az akkutelep súlya 310 kg
Ez a konfig ~9-10 órán keresztül működtetne 120V-os hajtást, 1 kW teljesítménnyel (70-75 LE )
Egy töltéssel bátran lehet napi 60km-es utat "bevállalni" ( oda -vissza tehát 120km-t) Ez mostani benzin áron 2000-2500 Ft.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
humanember
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 22:28
Hozzászólások: 15

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 12, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all!
Én tavaly nyáron elolvastam az összes cikket.
Érdekelne a MEG generátor is, mert a szabadenergia.lap on csak angolul olvasható
Aki mostanában nem járt a szabadenergia.lap.hu oldalon, csekkolja a Minato motoros cikket..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
gerry
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 6:22
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 12, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Ha már ingyen energiáról kell írni a topicban, akkor felvetnék egy kérdést, ami lehet másoknak egyértelmü, de nekem nem.

Tehát a vákumcsöves napkollektor müködését szeretném megérteni egy rövid ismertetésen keresztül, esetleg folyamatábra.

köszi

gerry
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 12, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Johnny d írta:
amúgy Tuvok ütős az oldal!!!
de 4 felhasználó az elég kevés... Sad

Tegnap óta újra működik az FTP a Tar-on. Hamarosan felkerül a Joe celláról szóló cikk második részének a fordítása is az oldalamra.
Már 5-en vagyunk, szerintem hamorasan beindul ez a fórum is...
(Különben a freeweb új fórumrendszerét megnéztem, és nem igazán tetszett. Ott a hírdetők által kijelölt szavak hiperlink módon jelennek meg, melyekre rákattintva előugrik a hírdetés.)
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 09, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sad Sad Sad Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2006 Okt. 05, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy Tuvok ütős az oldal!!!
de 4 felhasználó az elég kevés... :(
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 30, 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Sajnos az oldalam jelenleg csak félgözzel működik lassan már több mint egy hete. Nem tudom, hogy mi történik a freeweb házatáján, de jelenleg nem tudok feltölteni új anyagot a szerverre FTP-n kersztül, mert Disk Full hibaüzenettel mindig visszadob.
Bízom benne, hogy minél előbb megoldódnak a TAR problémái.

Egyébként köszöntök minden új tagot a fórumban, és bízom benne, hogy ez a fórum is ugyanolyan gördülékenyen fog működni, mint a régi. Wink
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 12, 21:23    Hozzászólás témája: Vacuum Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel a Freeweb az eddig használt Tuvok-fórum szolgáltatását felfüggeszti, és a régi topikokat 2006 szeptembrétől már csak archívum jelleggel teszi elérhetővé, ezért elindítottam ezt az új fórumrendszert, amelynél reményeim szerint már nem lesz a jövőben ilyen fennakadás. Smile

A régi fórum a következő címen érhető el:
http://freeweb.hu/forum30/forum.php?f_owner=5850
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd