Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pantone vizesmotor

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 07, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kezdem azt gondolni, joo lenne azért 6-700W elektromos energia cellát hajtani......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 06, 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kerályvagy ecsém,ezosztmá nyomulás!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Ajánlom figyelmetekbe oldalamat!!

http://www.vizbonto.biofield.hu
Vissza az elejére
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 06, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tisztán vízüzemű motornál a durranógáz többszöri égéssel , bommlással , vagyis rezgőégéssel működik_e ?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 29, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a hööcserélöö a kipuffraépiitve 6-700W ot tud, szoal baszott nagy a veszteség ahhoz mérten, hogy mekkora kraft jön le a kipuffon, bár ez is alternativa lehet, de sztem kistag....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28, 15:20    Hozzászólás témája: simma Hozzászólás az előzmény idézésével

Van, a Peltier höcserélök.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Volna egy elképzelésem amiről szeretném a véleményeteket megkérdezni. Mivelhogy az elemeire bontott víz a négyütemü motorban egy ütem alatt többször is robban és elbomlik ezért ugyanez a folyamat egy zárt térben elvileg folyamatos lenne, és az állandó hőtermelést fel lehetne használni direkt fütésre vagy áramtermelésre, és akár mindkettőre egyszerre. Elekronikusan vezérelhető lenne az égéstérbe juttatott hidrogén és oxigén, a gyujtást pedig egy gyujtógyertya adná. Tehát csak az indításhoz használna minimális vizet, és estleg az üzem közbeni teljesítmény szabályzáshoz. A reaktor(talán ez jó megnevezés)folyadékhütéssel lenne ellátva,

És mindez ha üzemképes lenne hozzá lehetne építeni a meglévő négyütemű autókhoz és egy hőcserélő útján előmelegítené(felbontaná) a motorba belépő vizet a multi fuel processzorhoz hasonlóan ami ezután a motorban elégne.
kérdésem hogy van-e olyan termokémiai folyamat amivel a hőenergia átalakítható elektromossá,?, milyen hatásfokkal
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Okt. 18, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezen beszoolásom ebbe a témába pont klappol....:

"""""""""""""""pl... a pájer oldalon van mfc proobálkozás kispolszkimotorral..... de az zsákutca ahogy összeépiitették, én személy szerint már rég tuul vok azon... s tudom, hogy az az irány "bizonyos " zsákutcába vezet...azt átvinni gépkocsimotorra ,(gépkocsiba) egy öörület...körülményessége miatt....
Egy jobbat, viszont csinálni belööle......szinte csak ugylehet, ha megismered pontosan a müüködés feltételeit..( a modellnek)...

pl az mfc-k müüködésében van egy elmélet.... a viiz alakulásárool, meg a reaktor mikéntjérööl..... A meglátás mely ismertetve van, s gondolt naudinék álltal, csak részben igaz!!!!! nem teljességgel....
ez pedig csak a kisérletek álltal derül , ki...

"""""""""""""""""""
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny d
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 19:14
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Belgium

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 20, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem nagyon...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 07, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tuvok milyen idöközönként olvas mailt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mad dog
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.12.27. Szerda 12:00
Hozzászólások: 46

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 16, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!


Ha jól tudom akkor a karbidot mész és koksz keverékének 2000°Cra való hevitásável csinálják.
De jobb ha valahol megveszed.
TALÀN CSAK NEM HALÀSZNI AKARSZ VELE!? Embarassed
Ahhoz jobb az Acetontriperoxid. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

help!

szükségem lenne olyan emberre, aki tud egy tápot csinálni nekem esetleg változtatható teljesítménnyel! 200W és 500W közt! a forrás táp auto akkumulátor 12v, a kimenő feszültség amire szükségem van 100 Volt az áram erőssége 5A. van vki esetleg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 08, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
Vki konkrétan vmennyire tudja-e, hogy hogy kell karbid-ot gyártani?
Vmint kokszot?

A karbidot sajnos nem tudom, de a kokszot ugyanúgy mint a faszenet, csak nem fából, hanem szénből. A legjobb minőségű koksz kőszénből készül zárt térben való hevítéssel. Ekkor a benne lévő gázosítható anyagok elillannak, ebből lesz a valamikor városigáz néven nevezett gáz, a maradék a porózus szilárd anyag, a koksz. Hogy hány fokig hevítik, azt nem tudom megmondani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 07, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vki konkrétan vmennyire tudja-e, hogy hogy kell karbid-ot gyártani?
Vmint kokszot?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 06, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
én miért nem tudok ilyen kis kockába figurát berakni? pedig nincs is 6 kbyte... na mindegy

Ha az avatar-ra gondolsz, akkor fogalmam sincs, hogy miért nem működik neked, mert ezt a funkciót aktiváltam. A maximális kép méret 100x100 -as, és 6194byte. Question
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én miért nem tudok ilyen kis kockába figurát berakni? pedig nincs is 6 kbyte... na mindegy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mgeri
új tag
új tag


Csatlakozott: 2007.01.24. Szerda 20:11
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25, 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Új emberke vagyok és gondoltam illő lenne beköszönnöm.
Sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 30, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fgab!

Az Interneten magtalálható infók alapján a kavitációs vizmelegítő meghajtása 7 KW-os villanmotorral kezdődik, kb. 3600-as fodulaton,
ekkor mértek rajta kb. 118 %-os hatásfokot elég bonyolult beállítások után. Lehet nagyobb is a berendezés, amerikai cégek gyártanak ilyeneket, jó képeket is lehet találni róla. Amit én láttam, az kisebb volt, éppen azért mert nálunk a háztartásokban kisebb az áramellátottság, max 25 amperrel számoltunk, azt is 1 fázison. Ez legfeljebb 3 KW-os villanymotort feltételez. Ehhez lett méretezve a hozzávaló egység. Fordulatszáma ékszijtárcsával 3500-ra állítva. Röviden: nem történt csoda, kb. annyi vizet melegitett mint fütőszállal lehetett volna, egyetlen előnye az, hogy indulás után azonnal melegviz jött belőle, 5-6 liter percenként. 24 fokból csinált azonnal 48 fokot. Felső határ 78 fok, ekkor valószínű gőzképződés miatt a motor áramfelvétele lecsökkent, a hőmérséklet nem nőtt tovább.
A fejlesztés folytatódik, januárban újabb próbaüzem lessz.
Amennyire lehet majd beszámolok róla.
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 29, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szucsm.: persze, hogy érdekel.... nyomatékigény, fordulatszám, leszedhetöö teljesiitmény leginkább.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szucsm
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2006.12.26. Kedd 22:31
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csongrád megye

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 28, 01:30    Hozzászólás témája: vizdaráló Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fgab!
Bocsi, hogy itt is zavarlak, de Szegeden van egy kis fémipari cég, aki foglalkozik a kavitációs vízmelegítő fejlesztésével. Meghivtak két tesztre, méréseket is végeztünk tudnék adatokat is mondani, ha még érdekel.
Üdv szucsm.
_________________
Üdv!

szucsm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 25, 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en vizdaralonak nevezem en nem tudom felteni ide a kepeket inkabb megprobalom elkudeni neked hatha neked sikerul sajnos az oszealitasi
rajzom elveszett ...mukli...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mukli: Van már esetleg kész neked a hööszivattyuuubool, érdekelne a dolog???!!!! Vagy tudsz vkit, aki tud ilyet késziiteni erre? (rád gondoltam.) Mailbe vagy ha akarod itt is leiirhatod. Mennyibööl tudnál kivitelezni egy 10-20kw közötti (kavitácioos, vagy hööszivattyuu, vagy micsoda forgathatoos egységet?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="fgab"]Még persze a weboldal nincs kész. S ahhoz is idöö kell. Meg még meggondolom párszor. Mindenesetre mégegyszer felhiivom az itt levöök figyelmét.: Van egy joe cell a megfelelöö anyagokbool elkésziitve! Ha vki szeretné továbbvinni kontaktoljon mailre. Mágnestesztek megfelelööek!! Csak meg kell még csinálni a feltöltöökádat! S talán rajtra kész!!
Muklinak: erre már nem futja az energiámból belátható idöön belül.[/quote]

Koszi de mar en is sokat fektettem a projektbe s a szereny keresetem miatt
sem johet szamitasba meg egy cella a tel folyaman mindent szuneteltetek a
hideg miatt -a muhelyben nincs futes s mesze is van (25km)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 16, 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

persze ilyesmi dolgokat NEM SZABAD felszerelni sz.autooba, mert adoot csalnál vele! Smile Viszont agregátorra felépiithetöö! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 16, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokan nem beszélnek a részletekrööl , amiben az "ördög" megbuulyik. Mindjárt felsorolok néhányat a pantone rendszer hátrányairól, amirööl még nem esett szó! (merthogy, akik megcsinálnak ilyeneket, nembiztos, hogy"elmondanak" bizonyos fontos kis aprooságokat.) Csak uugy néhány esetleg a tapasztalatbool.:
1. környezeti höömérséklet nagyban befolyásolja a folyamatot - hidegekben elmegy a mennyiség, emiatt uujra kellene hangolni a keverési arányokat.
2. a kijövöö teljesiitmény nagyban függ, a reaktor elrendezésétööl. (lehet elérni az eredetihez képest nagyobb teljesiitményt, kissebbet, még a motor löketthossza is számit.
3. alap pantone rendszer kellemetlen, hogy le kell hidegben engedni a vizet, mert ugye szétnyomja a tartáját a fagy!
4. (az elsööhöz kapcsoloodik) környezeti höömérsékletööl függööen folyton változik a reaktorba jutoo "forráskeverék" minöösége.
Azonkiivül van még pár balesetveszélyt "sejtetöö" dolog, azért mondom, hogy sejtetöö, mert van , aki már ismeri, s esetleg kissebb baleseten már átesett vele, iigy természetszerüü , aki már eccer beszopott vele, ezután 2-szer is megondolja, mit, hogy mibööl épiit meg.
5. érdekes tud lenni bizonyos reaktoranyagok minöösége is.
Még mindig van tovább, s befejezem egyelööre.
6. Nehézkesen beálliithatoo, vagyis nem is álliithatoo, a viizfogyasztás, szénhidrogén katalizálásra szánt mennyisége.
7. amit kihangsuulyoznék,: nem épiithetöö fel integrált vezérlöö (injektor/gyujtás) csippel, mert könnyen computerhiba keletkezhet, minek folytán leáll a gyuujtás.
8. ezen hiba kiküszöbölése miatt elektronikát kell ehhez moodosiitani/ épiiteni. Ehhez feltétlen fontos, hogy ismerjük a ami befecskendezöös üzemanyagrendszereket, elektronikus kiegésziitéseiket.

Ui megjegyzem, hogy egy biztonságos rendszer, mely elektronikus vezérlés, folyamatos üzem, tankolásra kész (nincs szükség bubbleröntögetésre), nem kell leengedni télen, álliithatoo forrás keverék/üzemanyag, automatikus átkapcsoloo alternatiiv üzemre, nem olcsoo megvaloosiitani.

Röviden ennyit errööl.


A hozzászólás legutóbb fgab által 2007 Júl. 18, 22:21-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 13, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mukli írta:
http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=183 MIM-szerzo-autor
fotky........utanna stahnu» -ra kattintani ąkoda fenykepek
es megis a lehetetlen mukodik


Hm!
Ha te így tudsz csehül, miért nem magyarázod meg a beégetést, meg a tájolást Cipo-nak?

Megtaláltam a jelzett képeket (*doc-ba ágyazva) de nem sok mit látni rajtuk. Annyit, hogy felrobbant a gázadagolójuk? De mitől?

Ja, meg más helyen találtam azt az adatot, hogy a víz 2500 °C körül bomlik fel. nem magam találtam ki. A linket most nem tudom megadni, nem találtam meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 13, 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=183 MIM-szerzo-autor
fotky........utanna stahnu» -ra kattintani ąkoda fenykepek
es megis a lehetetlen mukodik
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 13, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy kis helyreigazitas:aviz mar 640fok celziusz-nal mar szetosztodik
hidrogenre-oxigenre (forras-naudin)-ezert kellbemelegiteni-beegetni a kipufogo hofokatol fugg az idotartam
a talyolasrol-magnesezni kell a magneses terben az atomok gyorsabban szetvalnak(ionizalnak ?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 12, 22:50    Hozzászólás témája: Re: Pantone vizesmotor Hozzászólás az előzmény idézésével

cipo írta:
Szevasztok!

Elég alaposan végigolvastam az oldalt, nekem a Pantone-féle üzemanyag-előkezelő rendszer keltette fel az érdeklődésemet.

Miért kell 20 percig beégetni a rendszert, és inkább miért kell tájolni ezalatt?

A másik kérdésem inkább megerősítő jellegű.
Földgáz+víz üza. keverékkel működtethető-e ez az okosság?


Sziasztok!

Én is átolvastam, de nem találtam sem a 20 perces beégetést, sem a tájolást. Mire gondolsz ezekkel?

Viszont alkalmasnak látom ezt a rendszert (egy kis átalakítással) bármilyen szerves anyag üzemanyagként való felhasználására, mint fa, állati eredetű hulladékok, stb. Gondoljatok pl. a háború alatti német fagáz autókra.
Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy a feltaláló hogyan tudta a kénsavat (akkusav) üzemanyagként használni.
Mert a felhevített vegyületek valóban alkotó elemeikre bomlanak (ahogy írja is), így lehet, hogy a kénsav is felbomlik kénre és oxigénre, de ez elég lenne a motor hajtására? Persze van ott még víz is, de akkor is, a víz csak 2500 °C felett bomlik fel hidrogénre és oxigénre. Lehet, hogy ez teszi alkalmassá rá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 06, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

soha ne mondja senki azt hogy nem lehet nem fog mukodni nem szabad
---mert mindig van valaki aki nem tudja mindezt nekiall es megcsinalja
hatha TE leszel az
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.gewo.info/ POKUSY

Auto na vodu - Pantone reaktor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04, 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hi! földgázzal is mehet+viz más vezérlés kell csupán hozzá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cipo
új tag
új tag


Csatlakozott: 2006.12.03. Vasárnap 11:17
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 03, 11:36    Hozzászólás témája: Pantone vizesmotor Hozzászólás az előzmény idézésével

Szevasztok!

Először is üdvözlök mindenkit, új tagként most jelentkeztem a klubba, remélem, elfogadtok egy idő után.

Elég alaposan végigolvastam az oldalt, nekem a Pantone-féle üzemanyag-előkezelő rendszer keltette fel az érdeklődésemet.

Hirtelen két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.

Miért kell 20 percig beégetni a rendszert, és inkább miért kell tájolni ezalatt?

A másik kérdésem inkább megerősítő jellegű.
Földgáz+víz üza. keverékkel működtethető-e ez az okosság?
_________________
cipo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd