Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

PRODUKTUM

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ampervadasz
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2009.04.05. Vasárnap 20:04
Hozzászólások: 305

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

750Ft/100km - LPG+Brown gáz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
roadless
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2009.05.08. Péntek 22:38
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fgab,ez azt jelenti hogy 3Liter/100?Merakkor gratula!!!!!!
Apropo,honlapoddal mizujs? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 09, 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

750Ft/100km...................... Cool................ Brown gas?-al........
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 26, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma du. kisebb találkozó volt nálam, pár forumtagnak (barátomnak) reprodukáltam a fordultszámemelkedést a Waterboost2 systemmel.. Smile azonkivül a megnövekedett nyomatékot, agressziv menetteljesitményeket...... a víz hatása igy a motorranézve egyértelmü, akár egy nyomatékpadon "realtime" vizsgálható, ellenörizhetö.....



special thanks to Rosco-nak, Vladinak és minden embernek, ki önzetlen segitségét nyujtotta az eddigi eredményekért!
További pergö sikereket kivánok mindannyionknak!

Gab
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 25, 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Info esetleg lenne, de sok fordítás. Úgy mint ahogy az MMS is végül megvan a magyar oldalakon a lúgos víz is meglessz csak keresni kell annak akinek szüksége van rá. Tudom hogy kicsit önzö hozzáállás, de nem csak kérdezni kell, hanem igyekezni-keresni, valószinü hogy a magyar webeken jobban kiismeritek magatokat, mint én cseböl, bocs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 25, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos ,élettani hatásokról tudsz nekem valamit küldeni ?Melyik viz mire jó,mondjuk ekcéma ,bőrbetegség?? Az nagyon érdekelne!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 25, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló.
Ma többször,többféle vizzel,többféle ideig és áramerősséggel próbáltam a viz szétválasztót.Mindig pH 5,5-5 és 10 körül lett az eredmény.A viz nem sárgul be drasztikusan csak kicsit.Talán telitödik vagy "beáll" a csempe?
Vagy cserélni kellene?Kérdés melyik a jó?Ha azt veszem,hogy pH 9 -es vizet árulnak / 5l 8-900 Ft/ akkor jó.
Másnak valami vélemény?


A hozzászólás legutóbb attikanagy által 2009 Ápr. 25, 18:13-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 24, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló.
Köszi a cuccot Lajos.Az eddigi észrevételem a vizszétválasztóval: ha az áramerősségem kb 100mA -en marad érdekes nem sárgul be a viz,viszont ma ment ugy 5 órát és félig "áttermelte" a vizet a lugos negativ oldalra és a szaga is jobb.Viszont most csak 150mA ig tudom az ampert adni neki 60V-on.Elsökben 45-50V-on felvett 4-500mA ert .Vajon telitödik a csempe? /idövel meglátjuk/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 22, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na az MMS magyarul, egy cseh újságszerkesztötöl kaptam
http://www.helpyourself.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=52&Itemid=66
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Láttam pár elektrooda fotoot a Pusztainál, s tényleg kérdés a viizminöség tudom, legjobb eredményt itt a patikai desztvizzel sikerült elérniük.. tegnap vittek pusztaitool egy ismerösöm mintát, az ö kolloidos vizébööl Debrecenbe bevizsgálásra... kiváncsi leszek az eredményre. Ugyérzem ahhoz, hogy jobban lássuk Pusztai eredményét még számos vizsgálat hátralehet, miig kézenfekvönek tüünik a tiétek elörébbhaladt stádiumban áll... a gépet csak saját felhasználásra szeretném reprodukálni, ami Lajostól származik, ha sikerül üzembebiirni, mint emlitettem szivesen adunk vizet belöle... Smile Nem a nyereményvágy a motivácio.... Néhány nap muulva visszatérek a fejleményekre, nemrég voltam a barátomnál, s vitattuk a dolgot, még alszanak rá, s majd látjuk, hogy fog alakulni.... Smile

mégeccer köszönjük Lajos a Segitséget...
üdv.:Gab
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 21:16    Hozzászólás témája: fgab-attikanagy Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fiúk ( bocs a megszólításért,kicsit régebbi vagyok), még pár nap, hét és utolértek mindent és mindenkit a világon. Semmi kötekedés, semmi kételkedés. Igaz hogy igyekszem átadni az arany közép értéket amennyire lehetséges és kellemesebb érzés hogy átveszitek, mint ha fizetnétek az infókért 5-10-20 dollárt.
attikanagy- az arany koloidon már a koloid ezüst óta rágódok (magamban). A mi környékünkön nem ugrik egyáltalán a dolog, mert az aranynál a koloid készítés kicsit igényesebb technológiába ütközik, mint ezt megállapítottam kb. két éve+a 99,9% arany ára-leáltam a dologgal, van elég lehetöség segíteni magunkon az olcsób lehetöségekkel, meg annyi bajom nincs is és az arany kicsit szükebb célfeszhatálóbb mint az ezüst.
Ahogy látom a élet halál vízzel jól betaláltad a pH értékeket, sztem azért is mert nem túl komplikált a dolog. A vizet elég laborfilterpapíron átszürni, esetleg nem túl sokáig tárolni. Sok tapasztalatom benne nincs, inkább hiteles infók.
fgab-igen eltaláltad a vízminöség az alap, ha nincs valaki laborismerös akkor kicsit probléma. Fontos hogy ne használjatok benzinkutas desztilált vizet, nálunk technikai desztinek hívjuk és nagyon hasonlít a csapvízhez, minöség 0. Nehéz csehböl nektek tanácsot adni de ne adjátok a vásárolt víz minöségét 1 mikroszíemens fölé. Nálunk van kicsit drágább megoldás a patikában van aqua purifikáta 1/2 l 300-400 Ft, de van és kellene nekik lenni hozzá elöírásnak is a víz tisztaságáról és vezetöképességéröl.
Vigyázat!!! a mi patikáinkban van patikai deszt. víz amely megint hasonlít a csapvízre.
Nálunk a föiskolán vettek nanométer méröt, amelyen az elöállított koloid ezüst átméröjét meg tudjuk majd állapítani. De egy ideig eltart. Vannak excell táblázatok is tavalyi mérésekröl, kicsit csehes, de ki lehetne silabizálni a grafokból sok dolgot, mert több laborban volt méretve, de egyenlöre a fórumba még mindig nincs lehetöség mellékletet tenni. Ha másképp nem elküldöm a két föbünösnek: fgab-attikanagy. A sémám fejlesztöjével volt legyártva a koloid.
Bármilyen infó nem probléma , ilyen szükebb körben(nem kell minden marhaságra válaszolnom, mint régebben a cseheknél).
Az MMS még nagyon új, de amint lessz infóm-bedobom.
Na fiúk ma ennyi talán elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ma megyek nemsoká egy barátomhoz, aki lehet megszponzorálja anyagilag a kolloidelöállito gép épitését, szerintem ha elkészülünk vele, s kapunk még segitséget, a viz kezelését illetöen a Lajostól, ha felmerül vmi, akkor utána szivesen adunk bárkinek ilyen vizet.. (ezüskolloidos). ezuton is mégeccer köszke Lajosnak az infokért!!!!!!
Akit mondtam ismim, hogy csinált ilyen kolloid masinát, ö fogja kivitelezni a Lajos féle designt... mikor mutattam az áramkört a "Pusztainak", mosolyogva nézte az áramkört, s "jé ez hasonlit!" megszolalása volt... Na majd irom, hogy alakulnak a doogok....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali manusok.
Lajos jóvoltából csináltam gyorsba próbaképp egy savas lugos vizszétválasztót.
http://kepfeltoltes.hu/view/090416/P4160058_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/090416/P4160059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Cirka két óra alatt ez lett belőle.Többféle vizzel kipróbáltam ,hát érdekes.
pH 7.5-es viz például a képen a pozitiv oldalon savas lett 3-as,negativ oldalon 11 .Negativ oldalra rakódtak ki a " fehérségek". A savas oldalon iszonyat hipószag a viz,hasonló mint Joec viz töltéskor.Viszont érdekes a savas állaga,pont mint a töltött viz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Király vagy lajos!

Tudsz vmit esetleg az aranykolloidrool is? Egyébként kiváncsian várjuk a fejleményeket evvel kapcs. amit az elöbb iirtál.!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 13:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na megint van egy új dolog a hivatalos neve Miracle Mineral Supplement, rövidítve MMS, sajnos magyar oldalakon nem találtam.
Minden betegségre (vírusos és baktérium eredetü) alkalmas, rák asztma sárgaság malária. Egy csepp MMS-t kevernek 5 csepp citromsavval és felöntik vízzel a végeredmény klórdioxid. Az MMS valószinü hogy NaClO2, majd ha pontosan megtudjuk, bedobom. A kis üveg MMS a citromsav és a felhasználási könyv(nálunk már csehül) 8500Ft-ba jön ki.
Aki tud szlovákul a webcím www.emms.cz. A fórumunkon már többen próbálják, lényegében pár napja, de kezdet biztató.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 12, 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hali.
Tudod ,most térjünk el attól ,hogy nekem a" számban" vannak a források
/4 is / de néha néha mikor elmegyek bicóval vizért ott beszélgetek illetőkkel.Van aki 150Km-ert utazott érte.Szal,szerintem biztos van a lakóhelyeden valami jófajta forrás csak keresni kellene.Ne legyél lusta!!!
A sült galamb nem repül a szánkba!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
LustaDick
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 19:43
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 11, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi !
panelban lakom a belvárosban a 7.en .
ha bevezeted a forrásvizet kezetcsokolok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 11, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én meg ajánlanám a forrásvizet,az meg ingyééé van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiváncsi leszek az alakuló tapasztalatokra.. Szerintem mások is.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
LustaDick
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 19:43
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 10, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok !

Lugos vizzel kapcsolatban : http://www.viztisztitas-csaladbarat-aron.hu/
itt 1 leirás , mire is jo . van több fajta gépezet , ha valakinek belefér a kölcségvetésébe 25-200 E ig van választék a neten .
Én most rendeltem 1et ami 7 fokozatban állíthato PH-ju vizet csinál . minél lugosabb a viz annál jobb a szervezetnek . a savas vizet gombás börfertözésre , v. tárgyak fertötlenitésére használják , ivásra soha ! Végigolvastam már több irást több oldalon , szerintem érdemes beszerezni 1et hosszutávra biztos jo befektetés . Majd ,ha meglessz(kedden hozzák) beszámolok rola .
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 09, 06:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos.: Naon bekattantam a kolloidos gépre,meséltem róla egy helyi barátomnak, hogy mekkora jó ez szerintem, a hozzáállás is! Azt mondta megszponzorálja a megépitését.. Smile "home" használatra teljesen jo lesz... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 07, 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lényegébe véve mindegy,kb 5X5mm-es Neó mágnes legyen benne a vizben.De ez csak egy lehetöség a sok közül mint utóbb megtudtam.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 05, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na látod a pohárvíz mágnesezést nem ismerem, de neomágnesek(pálcikák) vannak gyerekeknek árult csomagban - olyan játék a mágnesekkel, most nem jut eszembe a neve, de úgy 4-5 ezer Ft-töl lehet nálunk kapni pl. a Glóbuszban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 05, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben elfelejtettem mit akartam,csak,hogy szinesebb legyen a kép:
Valós eset a mágnesességgel kapcsolatban.
Egy cég árul többféle mágneses ékszert.Van agy olyanuk,hogy pálcika aminek a végén Neo mágnes van,azt pedig egy pohár vizbe kell tenni s azt meginni lehet.Egy illetöre rátukmálta tesóm hátha segit,ugyan is vese köve volt.Ez 2 évvel ezelőtt történt október végén.Ekkor volt az illető orvosnál és mondták neki december elsö felében menjen vissza ,hogy eldöntsék robbantás vagy bicska. /merthát ugye várakozni kell hátha addig beledö...lesz/ Közben iszogatta a mágneses vizet. Amikor visszament kisebb lett ,nemgyőztek csodálkozni.Jó,január végén vissza kontroll. Ekkor még kisebb lett.Na ekkor teljes tanakodás az orvosok részéröl!Azóta kutya baja.
Lajos, lehet neked ez az elv nem újdonság.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 05, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy mondtam, használjátok az infót ahogy gondoljátok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 05, 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heló.Lajos tudod itt nálunk /sajna/ igen másképp csinálják.Még mindig nem volt genszterváltás.Folyamatos butitás minden téren. még azt sem szabad kimondani:cig...ny !Már lassan nincs mit ellopniuk mert nincs semmink.Drága elvtársak meg mit akarnak elvenni?Gyest,családi pótlékot gyermek támogatást.Nem a ci..ánytól a segélyt,nem az elvtársak mutyiját!? Miért? Mert a hatalom igy kivánja.Miért? Mert itt nem vették elő annak idején a "vétkeseket" mint nálatok! Kik vannak most nálunk hatalmon? Kisz titkárok. Kit választ a birka magyarja? Kinek tapsol mint annak idején Rákosinak? KIk adják el az országot mint annak idején Trianonban? A magyarnak a csirája sem lesz hamarost mert annyira hü...ye! De ez a cél,csak ezt sokan nem veszik észre.Nálun ez a való:dögöljön meg a szomszéd tehene is! És akkor én vagyok az antiszemita,a rasszista? Hm?Ha még egyszer lehetne születnem inkább mennék a Holdra mintsem erre a szarházi bolygóra!
Jó kicsit elragadtattam magam de ki kivánkozott.Ilyen felfogásu emberkék kellenének mindenhová mint te,ingyen megosztani a valót!!!
Isten éltessen sogáig!!! /ez nem nyalás! /
Mégegyszer elnézést a hangnemért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 05, 06:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos.: Akkor biztosan nem bánod, ha hozzáteszek evvelkapcs pár dolgot a weboldalamhoz, igaz igy tovább késik az oldal megjelenése (közben ugye az attikanagytól is kaptam képeket infokat joe cell ügyben), de legalább méginkább sziinesebb lesz...Sőt az emberkének mindenképpen mondom vegye fel veled a kapcsolatot, s iigy legalább végre nem lesz neki olyan érzése, hogy nincs kivel megbeszélje.... Tudod nekem eddig hiába is mondta volna,hogy ezüstkolloid iigy vagy úgy, én csak mostanára kezdem megérteni ennek jelentööségét. (sajna én sem értek mindenhez) Sad
Én más témákban vagyok jártas ennyi... de ha lehet menjen a haladás... köszke mégegyszer...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 04, 23:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabikám, mutasd akinek akarod, gyártsd és add el akinek akarod és amennyiért-engem nem izgat. Így is úgy is segítesz az embereken, nekem nincs belöle semmi, nem is kell, ezen én nem akarok keresni. Annyira azért jó nem vagyok, de bizonyos dolgokban nem játszok se bújócskára se pénzre, se másra, mert idövel úgyis visszaüt.
Inkább kicsit csodálkoztam, hogy ilyen alap dolgokon kívül vagytok, ne vedd rossz néven, de én a magyar net helyzetet nem ismerem, vagyis nincs áttekintésem. Ami nálunk normál bevezetett, nem tallózom magyarban, problémáim vannak a pontosabb magyar megnevezésekkel is, mert hogy 35 éve vagyok cseben-némely magyar elnevezések és rövidítések nekem kínosak, mert a gyest meg az áfát már ismerem, de ez a magyar spektrumra kevés.
Na végeredményben sok mindent át tudok adni, labormérésben is excel táblázatokkal, vagy megmondani mit hogyan. Lehet hogy nem válaszolok aznap- most is Prágában voltam a Zoltán havromnál sörön meg elektronikai kiállításon. De nem fogom se árulni, se senki szemére vetni hogy keres rajta-ha jóll csinálja!!!!ez fontos!!! Mindennek kell lenni valami értelmének, estleg nem szabad hogy árthasson, ha még közvetlenül nem életveszéjes is, ami különben a 230V egyenirányitva is biztosan az.
Már megint sokat dumálok, ma már túlzok. üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 04, 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

UHH LAjos!!!!!
Ez Igen! Most csak döbbenünk itt néhányan, megutathatom az ismimnek , amit küldtél?
Ez vazze ultra , amit iirtál..... fuuu, fogadd tiszteletem érte!!!!!
tisztelettel.:Gab..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 04, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na fiúk, kicsit hosszú lessz. A kolid házi elöállítását már vagy két éve megoldottuk. Gabinak elküldöm a bekötést. 99,9% tisztaságú ezüst drótot használunk az elektrolízis konstans árammal van csinálva és az áram értéke 0,155mA/cm négyzet-mely az egyik elektróda polaritás felülete az elektródák polaritását kb 20s belül cserélni kell, különben a koloid trutymós lessz. Kb 1mikrosiemens vezetöképességü desztilált vizet használunk, ezért jobb nagyobb fesszel csinálni az elektrolízist-elég már 30V de sokáig tart 20ppm koncentrájú oldatot készíteni, ezért 130V-os fesz felül megyünk. A koncentrációt az elektródákon lehet mérni feszmérövel kb 10V alatt van a megfelelö ppm.
Nálunk és máshol is 600 feletti fajta baktérium és vírusölö, beleértve a rákot is. Még energiát ad (kicsit feldob) a nagyobb adag használata.
Már vagy egy éve nem voltam náthás.
A lúgos víz-erröl már a rákos óta tudok a cseheknél ment és megy is, de mellékvágányon van egy kicsit.
Az oroszok jöttek rá, hogy másként mint véletlenül. A sztyeppéiken végzett fúrásoknál használtak elektrolízissel szeparált vizet a fúrófejek hütésére mivel rájöttek hogy (most ne tom hogy a lúgos vagy savas) az egyik fajta víz hatásosabban hüt. Mivel a szavannákban nem volt hol fürödni-ezekben a tárolótartályokban fürodtek és észrevették hogy az egyik tipusú vízben a sebeik nagyon gyorsan gyógyulnak a másik tipusú vízzel öntözött növények meg elhalnak. Ezért nevezték a savas vizet a halál vizének (vagy halott víznek) a lúgosat meg az élet vizének (vagy élövíznek).
Az elektrolízishez kell egy üveg akvárium kádacska, melynek a közepébe be van állítva és ragasztva egy kerámia csempe (glazúr nélkül), két rozsdamentes acél elktróda és hídegyenirányított 230V. Az elektrolízis folyamán a kád egyik felében emelkedik a vízszint a másikban meg csökken. A pH-t mérhetitek, most nem emlékszem pontosan mennyi de lehet kb 2-3 és 10-11. Mind a két fajta vizet használták betegségtöl függöen, csak az elöírást már vagy 15 éve elvesztettem.
Természetesen vannak más leírások is az elektrolízis kivitelezésére (agyag virágcseréppel is lehet).
Na egyenlöre ennyi elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 03, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez már csak a feltaláló titka, rengeteg munkája van benne, sajnos öö annakidején nem a csapatmunkát választotta, iigy az öö elörehaladása korlátoltabb....
Ha tehetem megproobálom majd megszólaltatni a fórumon.... bár nem tudom garantálni, de hátha.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 03, 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na de hogyan elektrolizáljunk????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 02, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naszoal beszéltem egy ismimmel, aki csinált egy ketyerét, s eddigi legjobb "performancet" hozza az ezüstkolloid elöállitásában, fejlesztésére nagyon ugytünik harapott vki.. olyan szintü a felfedezése, hogy reformálhatná sok tekintetben a gyoogyászatot... (mellesleg az ezüst kolloid létrehozása nem érdeke a gyoogyszergyártooknak!!!!!!! .. 100 millás pályázatot gyüjtöttek be rá....
Na szoal mire is joo ez?
Tudta-e...??? szoal a mütétek során az orvosi eszközök pl. virusokkal szennyezetté válnak, baktériumokkal.. ezek a 200celfokon történö kezelés után sem semmisülnek meg, csupán inaktiiv állapotba KERÜLNEK... majd ujra aktiivvá válnak....Ez óriási probléma...................
hmmm óriási dolog de az ezüstkolloid több mint 200 virust nyir ki az emberi szervezetböl mellékhatások nélkül.
Hjééé!!!!!!!!!!!!! Vmiért pont a rákgyoogyiitásban is korszakalkotoo lehet !!!!

nos ennyit a tökéletes ezüstkolloidrool, ami nem vegyi uton elöállitott, hanem orvosi desztillált vizben létrehozott (spec elektroliizissel)...

üdv.:mindenkinek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 02, 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos, majd rövidesen keresek róla linket.............................. na meg is van.: http://www.youtube.com/watch?v=-3kv2NRfBC0
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 02, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a lugosvízröl megintcsak nem vagyok informálva, vagy nálunk valami másnak hívják mert így nem tudom mi a felhasználása célja?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 02, 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos.: Hát azért engem érdekelne, hogy lehet itthon elöállitani magamnak..... Nemtudsz okosat esetleg a lugos ionizált víz elöállítására?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 01, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koloid ezüstöt otthon csinálok amikor kell, betartott feltételek mellett egszerü mint a pofon, na és nagyszerü. asszem nincs hatásosabb gyógyszer, talán csak az MMS
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 01, 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezüst kolloid.: én kis paraszt hozzáértésemmel kifejezve... rendkivül apro ezüst részecskék a viizben....... Vagy másik parasztkifejezésemmel.: vízben oldott ezüst.

létrehozása speciális elektroliizissel törpénik, jelen pillanatban, azthiszem, óriási gyoogyszerészeti fejlesztés ilyet hatékonyan csinálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 01, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahó manusok ,foglalkozik /zott/ valaki Bóday trafóval?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27, 06:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló,kérdés:mit nevezünk kolloidnak? Alex S.ugye azt mondja az "orgon" hozza az anyagot. Gondolok itt arra két fiolás képre,biztosan láttátok neki. Én meg azt mondom picit ez is meg az is.Mert csapatás után az esöviz is hagy magaután valamit,pedig abba tényleg nincs már semmi.Igaz sok idö után.Csapatott mütrágyás esöviz: kb liternyi térfogatu cellában 10szer annyi "üledék" mint 15l ugyanolyan minöségü töltött viz kupos töltövel. Saválló ez is meg az is,igaz nem egyforma.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 27, 06:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintetek van köze a cellákhoz a kolloidképzöödésnek? szerintem fémkolloid is alakul a viizben elektrolizis során, gondolok az elektroodák anyagára...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kovács lászlo
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.01.30. Szerda 10:35
Hozzászólások: 127

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 26, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Martinék kisérletéröl forditottam valamelyik Joe oldalon évekkel ezelöt egy ciket és a lényege az hogy a kisérlet adatait direkt roszul adták meg a valoság az hogy a deutériummal dusult vizet tovább dusitották és nem csereberélték a vizet mint ahogy irják mert ugy megismételhetö bárki számára mert töltötté válik a viz. Nem csak hő hanem diamágneses tulajdonságok is jelentkeztek.Joe is ezt az efektust használja ki. Csak más az elektrodák anyaga .Más a végeredmény.Söt Dingle is erröl beszél mikor kijelenti hogy az autoja deutériummal megy.A második világháboruba a Németek igy dusitották az elektrolizissel a vizet. Ez egy dezinformáció megvezeték az embereket rendesen. A viz töltötsége tiltot dolog még mindig.És ez a nagy titok.Üdv László
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 26, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyébként ez a martin pons-F effektus megy a plazmaelektroliizisekben is, gondolok itt, arra, amely a MahG projectben is létrehozásra kerül (napjainkban). szerintem a jövöö század fütési eljárása lehet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 26, 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos: egyébként csak mint érdekességet jegyeztem meg, nem azért, hogy abba az irányba bárkinek is menni kell.

egyébként a jln labson a "MAHG" project már igencsak szerintem a felhasználhatosághoz közeliit, gyorsan termékké érhetne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 26, 07:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajos: PROBLÉMA EZENNEL JAVITVA!!! Smile elnézést de védekezni kell idönként.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 23:16    Hozzászólás témája: fgab Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs Gabi de kezd kicsit az idegeimre menni(majd túlélem) hogy elküldtem, nem elküldtem, várjak (meddig a jó édesanyukáját), vagy silabizáljam az angol beköpést. Tudom az automata küldö ***, de máshol is valahogy megoldják.
Na az a angol debug tényleg idegesít
Már harmadszor editálom a dolgot, mert úgy néz ki, így egszerübb
a .... nem írja ki, vagy be, lehet hogy ma sokat söröztem
Elnézést az OT-ért. Mi a túrónak a rövidítése OT?
Csehül-obrněný transportér- vagyis páncélozott transzporter
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos az ök kisérleteiket rögtön kihagyhatjuk, amint palládium, platina esetleg arany elektródákat használnak. Erre nekünk nincs
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idézet az origorool: "Az 1989-es kísérletek

Martin Fleischmann és Stanley Pons eektrolízist alkalmaztak palládium elektródákon, melyeket deutériumot tartalmazó nehézvízbe merítettek. Heteken át vezettek áramot a készülékbe, időről-időre új nehézvizet használva. A deutérium nagy részéről úgy gondolták, hogy az anódon képződő oxigénnel összekapcsolódva buborékként távozott a rendszerből. Mint már olvashatták, a rendszer hőmérséklete az idő nagy részében stabilan 30°C volt, a távozó energia pedig egyenlő volt a bemenő energia mennyiségével. A kísérletek egy részében azonban a 30°C-os hőmérséklet hirtelen 50°C-osra emelkedett, annak ellenére, hogy a bemenő áramon változtattak volna. A kísérletet azonban nem sikerült megismételni."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Fogyasztás csökkenés???

Na akkor nézzétek meg ezt az oldalt!!

http://vizbonto.hupont.hu
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

waterboost 1"... 20-25% (fogy.csökkenés)...... waterboostkomplex 2".....33-37% (fogy.csökkenés)... mindkét system eszi benzin helyett az etanolt, ha szükség hozza.. akit érdekel skype: fgab27
ezek álltal a 10 évesnél öregebb autok felveszik a versenyt, a mai computeres közvetlen benzinbefecskendezéssel szerelt jármüvekkel (több tagunk fejlesztéseinek eredménye)..... agregátorra is átvihetö mára...mégjobb hatásfokkal....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05, 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Ajánlom figyelmetekbe oldalamat!!

http://www.vizbonto.biofield.hu
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Produktum:
Ha vkinek kell kevés haszonnal megcsinálom benyás autoora az etanolos üzemet, ami hatékonynak számit... alig fogyaszt vele többet, mint benzinbööl, mindössze decikrööl van szó.... nől a motor max teljesitménye.... Arra vonatkozoan, hogy az átépiités mennyire határozza meg a hidrogénnel kapcsolatos "reakcioozását" a motornak, még nem tudom, de vaszinü az is nööl..
Tuningfanoknak tudom ajánlani a metanol keverését az etanolhoz, úgy növelhetö a teljesitmény!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 04, 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fejlesztések eredményeképp lett egy központi injektort kiegészitöö "rendszer" mely megnöveli a motor teljesiitményét, ez eddig problémás volt elektronika költséges befojásolása nélkül..... akit érdekel skype.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 04, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

produktum: kompresszioos plasma, pantone reaktor experiment, smackbooster hho elektrolizer, evvel van tapasztalat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 23, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm témák.... gázcellák, pmc, mfc, kompresszioos plasma, vagy épp vákumcsöves, mind müüködhet.... ebbööl mind müükszik vmilyen eredménnyel, ezért aztán lehet ám menni pár irányban, magam a pmcket, kompresszioos plasmát nyomatom leginkább...... csak jónéhány elelktroliiziskisérletet végeztem el.... de nemirányoztam meg...igazán egyik megoldást sem.... de vannak eredményei... pl.: a linken , amit mutattam a viizbontás rovban.. .... .... kiforrja magát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 23, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mukli!
Nem szeretnék vízhangozni ezért kérlek olvasd el mégegyszer amit a bevezetőben írtam.
Kérdésedre válaszolva röviden úgy tudnék pontosítani, hogy nem a féltve örzöt technológiák közlése a cél (amanyiben van ilyen) hanem a müködő szerkezetek és a müködés során tapasztalt mások számára hasznos észrevételek közlése.
Tisztelt fgab hozzászolása rendkívül bölcs és sokat mondó ám úgy érzem nem egész ide való. Ezt hívtam úgy hogy "bla-bla". Ezzel persze senkit nem akartam megbántani, de csak gondoljatok bele!
Lehet engem szapulni vagy udvariasan útálni, ez nem változtat a tényen hogy káosz van a "szakmában", még kösztetek is. Mindannyian tudjátok mit akartam ezzel a produktum témával csak hát sokan nem akarják érteni. Sajnos mindenki túl okosnak érzi magát, és egyszerűb engem ki közösíteni mint belátni hogy évek óta a semmiről írtok és egymást ámítjátok (néhányan saját magukat is)
Ezzek a sorok csak azokat sértik akik magukra ismernek. Ezzért aztán nem is mentegetőznék!

Az energia legyen veletek!
Vissza az elejére
mukli
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.12. Csütörtök 20:35
Hozzászólások: 24
Tartózkodási hely: nz sk

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 22, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kerdes mikro 2-nek te elkeszitett szerkezeteket-gegeket akarsz latni ??? :idea:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 22, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmm.... irányok, egész sok lehet.... ha vki igazán rámegy egyre, elöbb vagy utobb lehet eredménye...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 16, 17:36    Hozzászólás témája: PRODUKTUM Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a témát a káosz elkerülése illetve a munkánk megkönyítése céljából hoztam létre. Annyi a neten a bla-bla hogy senki sem tudja mi is az igazsag. Nem a levelezés volt acélom, inkább egy működö (Kiprobált) készülékekböl álló adat állomány létrehozása, melyek müködéséről ti is megyőzödtetek. Igy mindenki számára világossá válik milyen irányban és mértékben haladnak a felylesztések.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd