Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Tér változásai

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21, 20:08    Hozzászólás témája: Válasz a jelenségre Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Ez a tekercs ha jól van hangolva a föld schuman rezonanciáját erősíti,ez negatív (jin) típusú energia mezőt gerjeszt ami a víz "életét" támogatja.Ez a freki 7,83hz.Ha csinálsz egy pici piramist csőből és helyesen tájolod akkor megfigyelheted hogy az esővíz nagyon sokára szárad fel a környezetében.Joe cellás oldalon találsz erre hivatkózó linket.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
angyay
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.08.05. Kedd 21:19
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 21, 04:05    Hozzászólás témája: Re: Tér változásai Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Tér változásai egyszerű szerkezet igaz nem erre találták ki. Szomszédom hívta a figyelmemet fel rá tavasszal eset a hó minden tetőn elolvadt, de a napos oldalon, lévő tetőmön és a fészertetőn meg maradt az árnyékos ház hátsófelén nem volt hó ott is elolvadt. Szerkezetet szlovákoknál hallottam róla a disznóólakban tettek fel ilyeneket hogy nyugodtabbak legyenek én nem erre használtam. A lényeg papírhengerre tekercselj fel réz (drótot vagy rézlapot) papírhengereim olyan félméteresek 8cm magasságúak lehettek három volt a házhely közepén voltak elhelyezve bizonyos közönként egy más után én olyan rézdrótot tekertem a hengerre, ami ötágú drótból volt. A jelenség két évben volt látható de nem egymás utáni évben volt látható. Aki tudja a választ a jelenségre, érdekelne.

A rézdróttal betekert papírhengerek az épületekkel párhuzamosan vannak a földtől olyan hetvencenti magasságban. Mert a kapumba tettem egy sokkal nagyobb vagy háromméteres 20cm átmérőjű ugyanezt de itt már merőlegesen van a házhoz viszonyítva nem történt semmi évek óta a jelenség nem ismétlődőt meg három méter magasban van elhelyezve. Kapuba épített produkált más jelenséget de nem kívánok róla beszélni úgy, hogy kár kísérletezni vele, hogy mondjak bármit is ezzel kapcsolatban de, a tárgynak kell, nem tudom más szavakkal leírni olyan töltődési időnek eltelnie. Az újabb jelenséget, amit produkált ehhez kellet, legalább találgatok csak, mert egy év eltelt mire észre vettem a jelenséget meglehet, hogy nincs is köze hozzá. Ismerős szakembernek beszéltem a kapuba szerelt dologról és a hatásáról pedig a témában van nem tudott mondani semmit, ja nem szórakozok veletek. Úgy hogy jó kísérletezést és kapuba szerelt hatású dologra egy kis természetismeret és rá lehet jönni de, a véletlen is segíthet, mint nekem. WC papírhengerére tekert rézdrótot avval, mérő műszerrel beméred a multiméterrel ismerősöm tett még valamit rá de, már nem tudom, mit majd megkérdezem tőle állandó gyenge áramot mért így vele vagy valami ilyesfélét. A rézdrótot spirálisan tekertem a papírhengerre hagytam közöket, ki nem tudom milyen mértékű volt de, balról jobbra tekertem fel hogy helyezkedett el és helyezkedik nincs rá válasz a térben így.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
angyay
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.08.05. Kedd 21:19
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20, 20:30    Hozzászólás témája: Tér változásai Hozzászólás az előzmény idézésével

Tér változásai egyszerű szerkezet igaz nem erre találták ki. Szomszédom hívta a figyelmemet fel rá tavasszal eset a hó minden tetőn elolvadt, de a napos oldalon, lévő tetőmön és a fészertetőn meg maradt az árnyékos ház hátsófelén nem volt hó ott is elolvadt. Szerkezetet szlovákoknál hallottam róla a disznóólakban tettek fel ilyeneket hogy nyugodtabbak legyenek én nem erre használtam. A lényeg papírhengerre tekercselj fel réz (drótot vagy rézlapot) papírhengereim olyan félméteresek 8cm magasságúak lehettek három volt a házhely közepén voltak elhelyezve bizonyos közönként egy más után én olyan rézdrótot tekertem a hengerre, ami ötágú drótból volt. A jelenség két évben volt látható de nem egymás utáni évben volt látható. Aki tudja a választ a jelenségre, érdekelne.

A hozzászólás legutóbb angyay által 2015 Aug. 15, 11:08-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd