Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

" Kovács Sándor "
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Silver
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.24. Szerda 16:31
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2009 Nov. 15, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, úgy látom ez a készülék nem oldotta meg bolygónk energiaproblémáját, de segített pár ember pénztárcáján Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Silver
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.24. Szerda 16:31
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 22:20    Hozzászólás témája: Re: silver Hozzászólás az előzmény idézésével

lajos írta:
Na végre egy ekonómus. Hiányoznak itt a feltételek-hogy milyen feltételek mellett lehet energiát visszaszolgáltatni a hálózatba.
.


Sajnos nem találtam infót róla a neten, de ha így van akkor a 2.5 kwos megtérülése:

1.7m / 13760 = 123.5 hó = 10.3 év

Általában a legjobb aku is tönkremegy 6-7 év alatt, egy akupakk ha jól olvastam 600.000 így számolva az jön ki, hogy a befektetés kb sose térül meg...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 21:31    Hozzászólás témája: silver Hozzászólás az előzmény idézésével

Na végre egy ekonómus. Hiányoznak itt a feltételek-hogy milyen feltételek mellett lehet energiát visszaszolgáltatni a hálózatba.
A cseheknél megoldották, de úgy!!!!???. Csak hivatalos cég által szerelt(hivatalos tervezövel tervezett) berendezést lehet kérvényezni az elönyös ekológiai kW árra (nálunk 114Ft/kW), de ehhez még hivatalos adóköteles számlavezetést kell bejelenteni, csak hogy bevegyenek a buliba. Hogy csak úgy magad összeeszkábálod otthon és kérsz egy kétirányú villanyórát ami szerint majd kifizetnek (a + nyereségedet), azt nálunk el lehet felejteni. Csehben a legalacsonyabb ár bármilyen ilyen összeállításért ritkán van 3 mil. Ft alatt, inkább felett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Silver
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.01.24. Szerda 16:31
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már így felugrott a friss topicok közé, elolvastam, mókásnak találtam. Gyakorlatilag átnevezhetnénk sárdobálós topikká is, semmi konkrétum nincs egyik oldal részéről se.
No de nem is ez az érdekes, engem inkább a dolog anyagi része fogott meg. (Feltételezzük, hogy működik a dolog).
bruttó 43 FT / kwh -val számolok
Próbálom összerakni az elejtett infókból a költségeket:

500W készülék:
Tervek : 100.000
Alkatrészek: 120.000
Élesztés: 25.000

Összes egyszeri költség: 245.000
Itt ismeretlen, hogy ez a költség egy teljesen használatba vehető készüléket eredményez-e

Éves karbantartási költség: ismeretlen

Megtermelt energia havi szinten (30 napra)
.25kw * 24h * 30 = 180 kwh

180 * 43 = 7740 Ft. /hó
Megtérülés: 245.000/7740 = 31,65 hónap azaz 2,7 év.
Ez persze a következő feltételek mellett:
- a gép által megtermelt energiát mind fel tudjuk használni (egy háztartás energiahasználata nem egyenletes, késő délután/este illetve hajnalban több, de az akkuk kiegyenlíthetik a dolgot)
- a gép 7/24/365 működik kiesés nélkül
- nincs rendszeres karbantartási költség
Azaz az ideális esetet feltételeztük. A rossz hír, hogy 180kwh kevés, nem lettünk függetlenek az EMLŰtől (fűteni még nem is fűtöttünk) továbbra is ki kell perkálni a 180 kwh feletti fogyasztást (az én otthonom fogyasztása 330kwh /hó)

2.5 kw os készülék
Beker költsége nem ennyire világos, volt itt egy 1,7millió

Megtermelt energia havi szinten (30 napra)
2kw * 24h * 30 = 1440 kwh

Nos ez már lényegesen többnek tűnik mint amire havonta szükségünk van ezért tegyük fel hogy a felesleget vissza tudjuk táplálni az elműnek:

Saját használati nyereség (ennyiért NEM veszünk áramot):
320*43 = 13760 Ft/hó
Maradékot visszatápláljuk: (kb 24 ft a felvásárlási ára a visszatáplált energiának)
1120 * 24 = 26880 Ft/hó

Megtérülés :

1,7m / 40640 = 41,8 hónap = 3,5 év

Ez persze a következő feltételek mellett:
- a gép által megtermelt felesleges energiát vissza tudjuk táplálni)
- a gép 7/24/365 működik kiesés nélkül
- nincs rendszeres karbantartási költség
- a visszatápláláshoz nem kell további egyszeri beruházási költségeket viselni

Probléma: még mindig függünk a gázszolgáltatótól Smile

Amennyire én látom, ez a módszer nem oldja meg rövidtávon senki energia problémáját, csak olyanok számára működik akiknek van pénzük a beruházásra (nem a szegények eszköze). Illetve, a számítások során elég nagyvonalúak voltunk a bekerülési költségekkel és egyéb feltételekkel.

Üdv,

Silver
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lacika: szabad érdeklödnöm, mi volt a baj? Vagy mit tapasztaltál?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uff ez komoly, ha a Klinger Laci is ezt mondja.-...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 16, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FELHÍVÁS

Tisztelt Fórumozók!

Várom azok jelentkezését akik megépítették vagy vásároltak a Kovács Sándor féle energiaellátó készülékből, (500 W-os vagy 2500 W-os) és hozta az „elvárható eredményt” a www. ingyenenergia. exra.hu vagy www.ingyenenergia tutilap.hu oldalon leírtak szerint.
Várom azok jelentkezését is akik nem voltak megelégedve és visszavásároltatták a készüléket és az árát vissza is kapták.
Ellenkező esetben ügyvédem vállalja a károsultak jogi képviseletét, jelentkezzenek a károsultak is, én a mai napig csak ilyeneket ismerek.
Jelentkezés: klinger.laci@gmail.com
Köszönettel: Klinger László
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 22, 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Heló mindenki,még te is Norbika! Nem vagyok mindenható,sőt mint irtam minél többet olvasok annál jobban rájövök mennyire hül...e vagyok. mikro2 irta : ".... még kérdezni sem tudtok ..." érdekes bárki kérdezett tölem ,még mindig válaszoltam.Persze amit tudok.Nem publikálok,igen.A Joecellböl SOHA nem lesz eladható tömegtermék! De ezt a ti fajtátok soha nem fogja megérteni miért. A kenyeret megvesszük a boltba,noha "sütni nem tudok /dunk/ " ,mégis tudjuk mi van benne.Vagy az energia,vagy a gyogyszerek,nos a ti fajtátok miatt tart a világ ott ahol tart.A cipész is megmondja mit csinál,pedig fizetek érte.A munkáért fizetni kell,de nem az elvért! És végül, nem mondhatom meg ki mit csináljon / még neked sem,de nem is akarom!! / pusztán csak a véleményemet mondom és én nem árulom a portékát.Na mind egy,részemröl ennyi.......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attikanagy....

Te a joe cellával foglalkozol......
Mit publikáltál eddig róla??? SEMMIT!!!!
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 20, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

attikanagy....

Itt nem az én ketyerémről van szó.... hanem egy olyan dologról, ami nem működik, ráadásul 500 000-be kerül..

Az én ketyerém rajzát nem kapod meg soha.. mivel azok eladásából élek..
Az enyém működik, ráadásul néhány tízezer forintba kerül...!!!!!
Szinte bekerülési költségbe!!!!
Vissza az elejére
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 14, 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

..és mennyiért?

Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Duma Norbert írta:
Sziasztok!!

Hűűhaaaa...
Egyre több itt a kérdés!!!
Szándékosan "nem néztem erre" Hátha megoldódnak a dolgok...
De úgy látom még mindíg csak panaszkodik mindenki.....
Csak egyetlen olyan ember írjon ebbe a fórumba AKI VÁSÁROLT A SÁNDORTÓL KÉSZÜLÉKET HÓNAPOKKAL EZELŐTT ÉS A MAI NAPIG MŰKÖDIK!!!
HA VAN ILYEN, KÉRLEK JELENTKEZZ ÉS MUTASD MEG AZ ITT HITETLENKEDŐKNEK (NEKEM IS)!!!

No akkoo Norbika mikor is adod ki a te ketyeréd rajzát?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 05, 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Norbert, te egy idióta vagy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19, 14:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jAH...

VÍZBONTÁSSAL KAPCSOLATBAN TUDOK AJÁNLANI EGY OLDALT!!

http://vizbonto.hupont.hu
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 19, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Hűűhaaaa...
Egyre több itt a kérdés!!!
Szándékosan "nem néztem erre" Hátha megoldódnak a dolgok...
De úgy látom még mindíg csak panaszkodik mindenki.....
Csak egyetlen olyan ember írjon ebbe a fórumba AKI VÁSÁROLT A SÁNDORTÓL KÉSZÜLÉKET HÓNAPOKKAL EZELŐTT ÉS A MAI NAPIG MŰKÖDIK!!!
HA VAN ILYEN, KÉRLEK JELENTKEZZ ÉS MUTASD MEG AZ ITT HITETLENKEDŐKNEK (NEKEM IS)!!!
Vissza az elejére
klingon
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.01.26. Hétfő 18:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajosnak !
nem mérni akarok, látom nem térdig, hanem nyakig.........
tényleg segíteni szeretnék, írd miben tudnék.
senkit nem akartam megsérteni.
ja: a fülem nem hegyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02, 23:48    Hozzászólás témája: klingon Hozzászólás az előzmény idézésével

A durva már volt, te most születtél, vagy csak kavarod amiben térdig állunk? Müszered meg tapasztalatod van elég oszt akkó mérjé, kedves hegyesfülü
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
klingon
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.01.26. Hétfő 18:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uraim!
ez megint eldurvult ahogy olvasom
A csodákban, nem hiszek, csak a mérésben.
Nem ismerem az adott berendezést, olvasom "vannak konstrukciós problémák" miért ne lennének, szerintem erre van a fórum,
- mi a probléma
hogyan old meg, erre kellenek ez ötletek, vagy hogyan mérd, az ötlet a tiéd,
ez a HÜLYE-vagy "bee"
miért, nem mondom meg"bee"
ez kb. 5 éves szinten elmegy
be szerintem öregebb a társulat nagyrésze.

kérdeznék:
Kimeneti P mérése ok, két izzó
az egyiket táplálja a kütyű, a másikat DC tápról hajtom, ha a két fényerő azonos a két P azonos ( a Pki = U x I )
de a felvett P mérésének, hogyanjáról nincs ötletem, kérlek, ha van ötleted írd le.
előre is köszönom Smile

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 01, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mikro2!

Köszi a korrekt választ, azzal valóban el vagyok maradva, hogy megnézzek egy gépet müködés közben is, én tisztelem Sándort, hogy belevágott egy ilyen vállalkozásba, nem lehet egyszerü feladat még akkor sem ha minden jol müködik, hát még ha a kezdeti nehézségeknél tart az ember fia.
Mivel a gondolataimat felébresztette a téma megprobálok más uton tájékozodni, köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 01, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Papír!

Nem célom a Sándor pocskondiázása (volt belőle már elég), ezért ha pontos képet szeretnél kapni az általam közzétett problémákról, előbb-utóbb csak meg kellene nézned egy gépet és meg hallgatni néhány vásárlói véleményt (személyesen ott a gép mellett!) Valóban fellelhető volt a neten minden a gépről, néhány hónapja magam is láttam. Mindezek ellenére a véleményeimet a személyes tapasztalatok és a látottak alapján formáltam. Hidd el nem azért állok ki a véleményem mellet mert sárral akarnék dobálni, bárkit! Amit írtam azok tények, meggyőződtem róla és nem fikció! Vannak dolgok persze amit én sem mondok el a dologgal kapcsolatban, mert azok tényleg a Sándorra tartoznak. Aki nem vak annak ez gondolat ébresztőnek elég, ha érdekli és nem lusta akkor járjon utána. Az írásaimban elég sok nyomot kijelöltem a kutakodáshoz, és ez a topik egyébként is azért született, hogy legyenek kiindulási alapok a keresgéléshez.
Vissza az elejére
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 01, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv a listának!

"szerintem a szóban forgó készülék működésképtelen! "
Na ezt egyre kevésbé értem, én sajnos nem láttam a készüléket, de Sándor azt mondta a nyáron sokan megnézték és méregették, jo páran használják is, létezik olyan hogy mégsem müködik? Visszavásárlási garanciát adnak egy olyan termékre ami nem müködik??
Manapság mondjuk sok minden elképzelhető de ennek nem sok értelmét látnám, jo lenne ha olyan ember is nyilatkozna aki használja.
Szerinted mikro2 miért nem müködik, ill. mit jelent, hogy tele van konstrukcios hibákkal?
Duma Norbert is irta hogy közöl egy leirás róla, reméljük ami késik nem mulik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves klingon!
Bölcsen szóltál de nem te voltál az első!
Ha végig olvastad a fórumot láthatod, hogy pont az a baj, hogy nem teszik lehetővé a mérést. Bár az igazat megvallva szerintem a szóban forgó készülék működésképtelen! Ez nem egy vélemény csupán, hanem meggyőződés! Sok időt töltöttem a készülék megismerésével de csak konstrukciós hiba halmazt találtam. Mindezek ellenére elfogadom azt az állítást, miszerint egy zseniálisan működő gépről van szó, mivel van aki ezt állítja.
Az alap téma amiről írtál az tényleg fontos, tudnék mesélni!
Vissza az elejére
klingon
új tag
új tag


Csatlakozott: 2009.01.26. Hétfő 18:36
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 29, 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uraim!
ez eldurvult ahogy olvasom Evil or Very Mad
én elöször vagyok a forumon
A csodákban, nem hiszek, csak a mérésben
van némi mérési tapasztalatom, és van némi műszerparkom. van 25 év tapasztalatom (BME/....)
Javaslom, hogy mit hogyan mérjünk, arra hozzunk létre valami fórumot
Elolvasva a magyar és az angol cikkeket. véleményem szerint, célszerű lenne a méréstechnika. Lehet, hogy tudok segíteni ( bocsi. nem kellene impulzust mérni DVM-el, Embarassed )
Nem szeretnék mást, mind a "köpkörők" fórumát
- van ötletem --> elmondom
- hogyan akarom mérni --> elmondom
- a mérési eredményt -> elmondom
szerintem, ha a "köpködés" nem müködik, akkor "belecsavaodik" valaki az elképzelésébe, és lelet hogy, 1 mondat megsóporól 10 heti munkát Razz
olvasom "solar" akut a megoldás,
a "solár" aku lassú töltésre, és lassú "inverteres" kisütésre lett csinálva, alkalmatlan impulzustöltésre




hogy ha valaki mér valamit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mhari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.09. Vasárnap 17:25
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mikro2!

Te is Atti, én is Atti... Smile
Töröltem ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mhari!

Elég "csúf" ez a topik a legutóbbi hozzászólás nélkül is. Bár azért én úgy emlékszem volt itt már velősebb hozzászólás is! Részemről mehet a privát beszélgetés, de ha kérhetem inkább skype-n (valamikor holnap). Amúgy nem haragszom és nem vettem magamra semmit. Ilyen vagyok.

Üdv:Attila
Vissza az elejére
Mhari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.09. Vasárnap 17:25
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 13, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mikro2!

Látom olvastad, törlöm!


A hozzászólás legutóbb Mhari által 2009 Jan. 13, 21:14-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mhari!

Nem kell üzenni én is olvasom a fórumot!
Hozzászólásodat olvasva nem tudtam pontosan eldönteni, hogy ilyen erőszakosan szeretnél tőlem valamit, vagy csak türelmetlen vagy. Szeretném leszögezni, hogy nem ígértem sem neked sem másnak semmit, tehát nem késtem el a teljesítéssel! Általában mindenkinek segítek ha módomban áll, de semmiképpen sem teljesítek követeléseket!
Azért válaszolok néhány kérdésedre ha már vetted a fáradságot és bele ordítottál a fórumba.
1. Nem titok hogy hol láttam csupán nem írok le mindent ami úgymond nem titok. Tudod ez egy fórum és nem napló.
2. Az hogy te nem találsz valamit az nem az én hibám! És ha már ilyen kedves szavakkal illetsz akkor nézd el nekem az őszinte véleményem, és had mondjam azt, hogy ez a nem találom probléma sokkal inkább a te gyengeséged mint az én hibám. Azt pedig, hogy mit veszel be, szóval az ízlés dolga ugyebár!
Had tanácsoljak valamit. Változtass a modorodon ha baráti segítségre szorulsz, különben magadra maradsz!
A hozzászólásod végén volt néhány összevissza kérdés melyekre megpróbálok válaszolni.
1. Van ilyen készülék, de ha olvastad volna a fórumot tudnád, hogy nem ez a "készülék" az a bizonyos alternatíva.
2. nem tudom ki az a ti (egyedül tevékenykedem) nem csak a pénz motivál, bár hazudnék ha azt mondanám hogy ingyen dolgozok.
3. Ha a Sándor készülékére gondolsz, igen van ilyen élő ember. Ha végig olvasod a fórumot többet is találsz. (nem rejteget előled senki semmit!)
4. Igen hülyeséget kérdezel! http://ingyenenergia.extra.hu/ ezen a linken olvashatsz a kérdéseiddel kapcsolatban. De vigyázat! Nem szabad mindent el hinni amit a bácsi mond!
Vissza az elejére
Mhari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.09. Vasárnap 17:25
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 10, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Duma Norbert!

Az csak duma, hogy lesz valamikor valami leírás amit ígértél?
...ha már ingyenenergia. Te mondtad...!!

mikro2-nek meg üzenem, ha nyilvános, akkor Te miért nem tetted fel az elérhetőségét, ha már ingyenenergia!! Vagy titok??? Bár ezt a rossz dumát ebben a nagy informatika világban nehezen veszem be, hogy "...most éppen nem tudom hol láttam...". Hát, nem nagy segítség!!

Kerestem, de 1 árva linket találtam csak.
Ezt:
http://www.asztralutazas.hu/index.php/component/option,com_maxcomment/task,viewallreplies/id,4218/Itemid,90/
A fénybarátok hírei között.

Jó lenne már azt az átkozott gázt, fát, szenet, olajat kiváltani valami sokkel kevesebbe kerülőre! Vagy nincs is ilyen??? Vagy Ti is úgy vagytok, hogy amíg nagy pénz nincs belőle, addig mindenkinek coki?
Van már élő ember akinek ilyenje van? Meg van vele elégedve? Vagy átb@szták azokat is? Vagy most mi van?
Használja már valaki évek óta? Mennyibe kerül az üzemeltetése? Mennyit lehet vele spórolni???
Vagy hülyeségeket kérdezek? ( pedig ma még nem is ittam semmi szeszeset, de még vizet is alig!!)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lizi
új tag
új tag


Csatlakozott: 2008.10.23. Csütörtök 9:15
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légyszives áruld el melyik fórumon van, esetleg mást is érdekel.
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 04, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Duma Norbert!
Valószínűleg nem csigázod fel a nagyérdeműt a bejelentéseddel, mert már novembertől ez nyilvános. Most nem tudom kapásból melyik fórumon, de letölthető a teljes dokumentáció és installációs leírás + egy nem túl jó minőségű videó amint éppen élesztenek egy gépet.
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02, 00:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BUÉK minden fórumozónak! Új év, új lehetőségek.
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 18, 23:32    Hozzászólás témája: építési leírás!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek!
Lehet sokaknak nem tetszett a szókimondó modorom a fórumban, ezért úgy döntöttem ezt jóvá teszem!!! Hamarosan elérhetővé teszem mindenki számára az " S&M-500 "-as készülék építési leírását és persze a beüzemelési "titkokat is! Így lesz igazán ingyen az energia ha már ez a neve! Természetesen ezt követően a többit is nyilvánossá teszem! Remélem hasznotokra lesz a segítségem, addig is türelmeteket kérem......... Shocked Shocked
Vissza az elejére
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 17, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakinek szüksége van a múlt héten vásárolt 10 db új akkumulátorra, 2 éves garanciával, akkor 10000 Ft/db áron szívesen átadom.
Úgy néz ki, hogy varta aksik, mert a boltos hívta fel a figyelmem, hogy az ultra power calcium-calcium cimke alatt ott van az eredeti varta címke mindegyik aksin.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15, 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Vill2008!

Örömömre szolgál megtisztelő figyelmed szerény személyemet illetően. Nem igazán értem miért bánt téged ha valakinek segítek, és miért rossz az ha néhányan hozzám hasonlóan, józanul gondolkodnak. Te vagy az igazság osztó? Te mondod meg ki a jó és ki a rossz?
Kedves Vill2008, légyszíves vegyél vissza! Unom már a szektátok szemellenzős vélemény nyilvánítását.
Vissza az elejére
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Vill2008!
Azért, hogy ne "veszélyeztessem a további munkátokat,
a múlt héten felajánlottam a Kovács Sándornak visszavásárlásra a gépemet, melyet ő elfogadott. Sajnos fizetni nem tudnak, mert nincs pénzük, ezért abban maradtunk, hogy jövöre keresni fog ha lesz pénzük.
Én nem kívánok a továbbiakban foglalkozni ezzel a találmánnyal.
Ha valaki fantáziát lát benne ugyanilyen de 1000 W-os generátort vásárolhat itt:http://gasboards.com/products-page?page_number=1
Hálát adok Istennek, hogy a munkám által keresek annyi pénzt, hogy finanszírozni tudom a kísérleteimet és nem vagyok "rászoruló".
A kísérleteim eredménye pedig a leírással, képekkel, videókkal ingyenesen mindenki számára hozzáférhető a Pajer Tibi weboldalán a fénykapu.free-energy .hu-n. Laci név alatt, pontosan azért, hogy közösen jobbá tegyük ezt a világot.
A Bedini motor kísérlet is hamarosan fent lesz.
További eredményes munkát kívánok minden jószándékú kísérletezőnek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szoal ezekszerint több embernek is van, s már használjék többen is szerencsésen?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen kifejtem gondolataimat ez ügyben:

Mivel az országban eddig csak egy helyen lehetett generátort kapni, egyszerűen kideríthető, hogy hány ember építette meg valójában a szerkezetet- illetve mennyit vásároltak fel rövid időn belül. Ez a szám meghaladja a 100-at. ( Sándorék nem jegyzik ezeket az adatokat.)
Ennyi emberből ezen a fórumon kettő ember „panaszkodik”, elégedetlen.

-„Lacika”: Az igazság érzete sérült, ami anyagi vonatkozású (25.000 Ft). Ez rengeteg pénz azoknak, akik ennyi pénzből élnek meg és valóban szükségük van segítségre, de nem annak, aki 250.000 ezret ad a leírásért + 120.000 ezret költ a megépítésre. Sőt: építi a Bedini motort és a vízbontót is egy időben, ami további magas költséggel jár. Tehát nem rászoruló, akinek jelentős nehézséget jelentene ez az összeg egy ilyen projectben.

Még mielőtt bizonyosságot szerzett volna a szerkezet működéséről, nem Sándorral kezdi tisztázni e dolgot, hanem itt a fórumon kéri ki idegenek véleményét, majd felveszi a kapcsolatot Kiss Attilával (mikro2) aki rettentő nagy érdeklődést mutat egy „nem működő” készülék iránt és rögtön felajánlja segítségét. Lacika ezzel veszélyezteti a végkimenetelt a saját ügye kapcsán is és a közös ügyünk kapcsán is.

Kérdem én:

Miért szapulhatják Sándorékat azok, akikről bizonyossá vált a nem tisztességes szándék?
A többi építő, mint magam is, miért nem panaszkodik?

Nagyon sokan látták és tesztelték a készüléket- hol vannak, miért nem írják le véleményüket, ha az nem pozitív? Azért mert elégedetten, türelmetlenül és izgatottan várják a továbblépést és ki-ki a maga módján segíti azt a közös, nagy cél érdekében: Ne legyen többé függőség!

Ezért nem kapja meg a teljes elvi megoldást senki addig, amíg nem fejeződik be a project, az ilyen Lacikák, Kiss Attilák és Hegedűs Csabák miatt, akik anyagi megfontolásból akarják a megoldást.
Ha ők szerzik meg és hasznosítják a technológiát, akkor marad a függőség, csak nem X-nek fizetünk, hanem Y-nak.

Az egyetlen lehetőségünk az összefogás és megteremtése a függetlenségünknek, amit mi közösen hasznosíthatunk és nem csak egy – egy személy.
Sándorék jól csinálják: Megmutatják a készüléket, magad is megépítheted és örömöd lelheted a sikerben, bizonyosságban, de nem kapod meg addig, még mindenki meg nem kaphatja. Persze mindezt pénzért, hiszen a fejlesztéshez, munkához erre van szükség. Ez a pénz jó helyre kerül. Nem luxus kocsira, nem villára és nem nyaralásokra, hanem a mi érdekünket szolgálja.

Átlag körülmények között élek, van még munkám szerencsére, láttam a készüléket és megértettem Sándorék önzetlen törekvésének lényegét, van újra hitem a jövőre nézve.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
attikanagy
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.27. Kedd 7:56
Hozzászólások: 265

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na heló mindenki! Szerintem: " Ne hagyjuk figyelmen kívül az újra meg újra felbukkanó történeteket sem, amelyek olyan találmányokról és új ötletekről szólnak, amelyek létezését annak idején politikai és gazdasági okok miatt elhallgatták. Amikor a magas pozícióban lévő egyének érdeke azt kívánta, gyakran utasították az alkalmazásukban állókat, hogy tartsák titokban, ami az adott korszak és minden nép jogos öröksége lett volna.
Függetlenül e becstelen mesterkedésektől, a Bölcsesség Mesterei soha nem fogják addig átadni ezt a tudást az emberiségnek, amíg az értelem alkímiája össze nem forrasztja az önzés által okozott törést, s akkor a tudás fáklyája örökké éghet majd az Igazság önzetlen kezében. " Ingyen? Vagy nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 10, 07:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vill2008, ha gondolod fejtsd ki gondolataid...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 09, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért érzem azt a fórumot olvasva, hogy zsarolva van Sándor és csak kihasználni akarják?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hhmmm, figyelemreméltó dolgok történnek ebben a "topikban"....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az előző hozzászólásaimat szeretném pontosítani. Mikor megvettem a dokumentációt akkor külön nem tértünk ki a beüzemelési költségre, én tévesen úgy értelmeztem , hogy az árban benne van az is. Most már egyértelmű a honlapon is, hogy az külön költség.
A Sanyival tisztáztuk a félreértéseket és megígérte, hogy ingyen beüzemeli a gépet, ha leviszem hozzá az aksikkal együtt.
Holnaptól készen állok rá.
Én pedig megígértem, hogy videókat készítek a működő gépről, és elküldöm neki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 03, 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Felejtsük el a vitákat, én is egyetértek ebben veled.
Bocsi, ha megbántottalak, lehet, hogy én értettem akkor félre valamit.
Örülök, hogy te is a mi ügyünk mellett állsz.

Részemről szent a béke.

Üdv:Zoli


mikro2 írta:
Kedves Julius Cézár!

Azzal egyet értek, hogy Sándornak védenie kell a titkát és ezért van a beüzemelés, ezt sohasem vitattam. Viszont pontatlanok az információid H.Csabával kapcsolatban! Én sem akarnék vitázni és rosszul látod a dogot ha azt hiszed, hogy én vagyok a közellenség. Azzal hogy megcsináltam ezt a topikot többet segítettem mit bárki! Csak tudni kell élni az ilyen helyzetekkel. Sándor ügye az én ügyem is ezért támogatom, még ha nem is értek egyet mindenben Sándorral.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 02, 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Lacika!

Beszéljük meg a dolgot!

Mail: mikro2@citromail.hu
Skype: attila-kiss
Vissza az elejére
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 02, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az igazságérzetemet bántja egy kicsit a dolog, hogy én 5x-ös árat fizettem a leírásért és még mindig további kiadásaim vannak.
De beletörődtem a dologba és, ha valóban jó lesz a gép akkor remélem
sok örömöt fog okozni.
Most még a 10 aksit kell megvennem és indulhat a beüzemelés.
Tud-e valaki olyan lágyindítót ami jó lenne 24 V 250W-ra, mert az én PWM-m a poti teljes feltekerése után nem adja le a maximális feszültséget és egy kapcsolóval kell átkötnöm, hogy maximális legyen a fordulat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 02, 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Julius Cézár!

Azzal egyet értek, hogy Sándornak védenie kell a titkát és ezért van a beüzemelés, ezt sohasem vitattam. Viszont pontatlanok az információid H.Csabával kapcsolatban! Én sem akarnék vitázni és rosszul látod a dogot ha azt hiszed, hogy én vagyok a közellenség. Azzal hogy megcsináltam ezt a topikot többet segítettem mit bárki! Csak tudni kell élni az ilyen helyzetekkel. Sándor ügye az én ügyem is ezért támogatom, még ha nem is értek egyet mindenben Sándorral.
Vissza az elejére
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 02, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

A H Csabát azt hiszem, megbeszéltük, hogy visszakapta a pénzét, de úgy tudom, ő viszont egy nem működő generátorral adta vissza sajnos.

Sanyiék helyében én így nem fizettem volna vissza, mert egyértelmű, hogy megpróbálta szétszedni a készüléket, azaz az elvét megtudni.

Nem akarok vitázni, de ebbe is gondolj bele.

Minden jót.






quote="mikro2"]Üdv Lacika!

Nem hiszem, hogy bármit rosszul értelmeztél. Ha csak azt nem, hogy a fórum "nyomására" lett a készülék leírás 10000, majd később 50000ft. Na mindegy ez egy másik történet. Szóval ez tipikusan a rossz helyen és rossz időben esete.
Sok mindenben nem értek egyet Sándorral (többek között ezzel sem) de most azt hiszem, nem vezetett meg a Sándor. Ez van! Amúgy ezt a topikot pont azért hoztam létre, hogy az ilyen és hasonló csúsztatások, kerüljenek a nagyérdemű elé. De fel a fejjel! Ha a készüléked életre kel, már nyertél! Nem úgy mint H.Csaba barátom (Győri eset) aki fizetett és semmit sem kapott. Szóval te még jó vagy a szeren!
Remélem még hallok a készüléked sikeréről a közeljövőben!

Üdv: Attila

Az erő legyen veled! Vagy mi!?..........[/quote]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 02, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözletem mindenkinek!

A leírás utáni beindítás Sanyiék védelmét szolgálja,úgyhogy teljesen egyetértek azzal.
Ha tudnád, milyen sok csalódásuk volt az emberekkel kapcsolatban, más lenne a véleményed.
Így utólag nem biztos, hogy jó ötlet volt levinni az árat.
Habár Sanyiék csak azt szerették volna, ha minél több ember számára lenne elérhető a készülék.
Sajnos túl jóhiszeműek voltak az emberekkel.


Laci értsd meg, ez nem egyszerű gép, én a helyedben örülnék, hogy nálad is van már ilyen működő szerkezet.
Illetve segíteni kellene Sanyiéknak.

Szerintem meg lehetne egyezni, hogy ha vállalja - akinél már van ilyen gép - hogy néhány érdeklődő, befektető embernek ott tartanánk ismertetőt, tesztelést,mérési lehetőséget- akkor lehet, hogy ingyen meg lehetne csinálni a beüzemelést.
Ez a legkevesebb, amit megtehettek Sanyinak.

Nekem ez a véleményem.További szép napot mindenkinek!

Üdv:Zoli






Lacika írta:
Elkészültem a géppel, szépen működik üresen. most jött el az idő, hogy a Sanyiék beállítsák.
Megint van egy kis probléma, mert mikor én kifizettem a 250000 Ft-ot a leírásért, akkor nem hagzott el az, hogy a beállításért újra fizetnem kell.
A fórum nyomására szállította le 100000 Ft-ra az árat és ott már ki volt kötve, hogy a beállítás +25000 Ft- ba kerül.
Én nem tartom korrektnek, hogy negyedmilló Ft kifizetése után még újabb tízezreket fizessek a beállításért.
Vagy én értelmeztem rosszul valamit?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 01, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Lacika!

Nem hiszem, hogy bármit rosszul értelmeztél. Ha csak azt nem, hogy a fórum "nyomására" lett a készülék leírás 10000, majd később 50000ft. Na mindegy ez egy másik történet. Szóval ez tipikusan a rossz helyen és rossz időben esete.
Sok mindenben nem értek egyet Sándorral (többek között ezzel sem) de most azt hiszem, nem vezetett meg a Sándor. Ez van! Amúgy ezt a topikot pont azért hoztam létre, hogy az ilyen és hasonló csúsztatások, kerüljenek a nagyérdemű elé. De fel a fejjel! Ha a készüléked életre kel, már nyertél! Nem úgy mint H.Csaba barátom (Győri eset) aki fizetett és semmit sem kapott. Szóval te még jó vagy a szeren!
Remélem még hallok a készüléked sikeréről a közeljövőben!

Üdv: Attila

Az erő legyen veled! Vagy mi!?..........
Vissza az elejére
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 01, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elkészültem a géppel, szépen működik üresen. most jött el az idő, hogy a Sanyiék beállítsák.
Megint van egy kis probléma, mert mikor én kifizettem a 250000 Ft-ot a leírásért, akkor nem hagzott el az, hogy a beállításért újra fizetnem kell.
A fórum nyomására szállította le 100000 Ft-ra az árat és ott már ki volt kötve, hogy a beállítás +25000 Ft- ba kerül.
Én nem tartom korrektnek, hogy negyedmilló Ft kifizetése után még újabb tízezreket fizessek a beállításért.
Vagy én értelmeztem rosszul valamit?
Kíváncsi vagyok a véleményetekre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gabylala
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.03.08. Csütörtök 17:41
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Pápateszér

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 30, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom mikro2-höz.

Sándor ne add fel!

"Ha harcolsz, veszithetsz, ha nem harcolsz veszitettél! "
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 30, 00:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Remélem csak félre értettem amit írtál! Nem hiszem, hogy vissza kellene vonulnod a problémák elöl. Légy kitartó és küzdj tovább!

Üdv: Attila
Vissza az elejére
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 29, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem a Sanyiék hibája, hanem azoké, akik nem fognak össze vele és külön utakon próbálják megtudni a készülék titkát.

Hiszem, hogy azért sok komoly embert is találunk, akikkel együtt tudunk működni a jövőben.

Ha már idáig eljutottunk, tovább kell lépnünk a nehézségek ellenére.
Remélem, hamarosan sikerül a sorozatgyártás és elég tőke áll majd rendelkezésre.

Üdv:Zoli




Kovács Sándor írta:
Igen, sajnos komoly gondok vannak ennél a projektnél.

Tévedtünk.

Köszönet nektek mindezért, hogy időben felnyitottátok szemünket.
Remélem nagyobb sikerrel és eredménnyel valósítja meg valaki mielőbb mindazt amit mi elképzeltünk és amin dolgoztunk annak érdekében, hogy ne legyünk a saját hazánkban kiszolgáltatott rabszolgák.

Azok akik ilyen hozzáértő profizmussal bírnak e területen, mostmár szinte biztos , hogy előrukkolnak a megoldással.

Mi nem küzdünk tovább.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 29, 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehezen találtam meg újra a fórumot, mert régebben az oldalról is megnyílt és a Google-ben pedig a tuvok fórum atw-nél kerestem rá régebben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 29, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, sajnos komoly gondok vannak ennél a projektnél.

Tévedtünk.

Köszönet nektek mindezért, hogy időben felnyitottátok szemünket.
Remélem nagyobb sikerrel és eredménnyel valósítja meg valaki mielőbb mindazt amit mi elképzeltünk és amin dolgoztunk annak érdekében, hogy ne legyünk a saját hazánkban kiszolgáltatott rabszolgák.

Azok akik ilyen hozzáértő profizmussal bírnak e területen, mostmár szinte biztos , hogy előrukkolnak a megoldással.

Mi nem küzdünk tovább.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 28, 01:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Vill2008!

Sajnos én nem láttam rángatózni a generátort, de már több beszámolót hallottam, miszerint a generátor iszonyatos intenzitással rángatja a motort. Maga Sándor is erről számolt be, és miután több helyről is ugyanazt hallottam (köztük Sándortól is) ezért aztán az információt hitelesnek tekintettem.

(hjan)

A generátor szétpörgetése onnét született meg gondolataimban, hogy megnéztem a szóban forgó generátor adatlapját. Javaslom nézd meg te is! Majd számolj utána a az áttételeknek.
Szóval valahogy nem tuti ez a konstrukció. A felfüggesztési gondokat pedig elég könnyű volna orvosolni.

(Győri eset)

A visszavásárlásról eddig még nem tudok. Pontosabban a szándék már több esetben elhangzott (és íródott a korábbi hozzászólásokban) de még nem valósult meg!
Komoly gondok lehetnek ennél a projektnél.

És végül, de nem utolsó sorban. Üdvözletem küldöm Sándornak!
Vissza az elejére
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 27, 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikro2 írta:
Mondott valamiot a generátor "szétpörgetésével" kapcsolatban is? Ha igen az nagyon érdekelne! Lehet hogy ezért rámgatozik szerencsétlen generátor?
A rángatódzás nem abból adódott, hanem abból, hogy kissé elszámították magukat, és egy 5 mm-es alaplemezre aránylag hosszan kiálló tengelyekre szerelték a motort, meg a generátort, kellő kitámasztás nélkül. Ezért nem bírta a szíj feszülését, meg a forgatást. Tehát gyenge volt a tartórész, amit utólag próbáltak a két tengely közé hevenyészve behelyezett távtartóval pótolni. A fordulat nem volt túl nagy, sacc/kb.: 300 - 400/percnek néztem. A generátor feszültsége 98V, a leadott áramról nem tudok érdemben beszámolni, mert valami nem volt rendben a mérőkkel. De a saját bevallásuk szerint a gép sem volt még rendesen beszabályozva, mert akkor délután rakták össze, mikor mi odaértünk. Várni kellett rá, míg be tudták indítani. Tehát nem volt még kész. Ez volt az, ami Győrbe került volna, mint bemutató készülék, amiről Sándor úgy nyilatkozott a honlapján, hogy konstrukciós hiba miatt visszavásárolták.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26, 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikro2 írta:
Nehezen emésztem azokat a válaszokat amelyek ilyen semmit mondóak, de ha neki ez a jó megoldás..... , ám legyen! (most ezt nem rád értettem hjan)
Mondott valamiot a generátor "szétpörgetésével" kapcsolatban is? Ha igen az nagyon érdekelne! Lehet hogy ezért rámgatozik szerencsétlen generátor?


Hol láttad te rángatózni a generátort?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wink

A hozzászólás legutóbb Vill2008 által 2008 Nov. 26, 12:41-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 22, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nemkell dc12v, vagy 24v állandó mágnesgenerátor, vagy motor vkinek? 1400W.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 20, 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az S&M 500-as készülék megépítéséhez szükséges generátort sajnos a forgalmazó már nem értékesíti,
/ http://www.permanent.hu/katalog/wind/VAWT500.pdf /
így nincs már lehetőség a készülék megépítésére.
Bennünk is felmerült a kérdés , hogy miért lett a forgalmazás leállítva, tehát ne nekem szegezzétek a kérdést, hanem a forgalmazónak.
Ha tud valaki segíteni abban , hogy továbbra is hozzáférhető legyen a generátor az országban az vegye fel velem a kapcsolatot.

Az elérhetőségem megtalálható itt:

http://ingyenenergia.tutilap.hu/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=8
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 19, 08:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmm... én továbbra is bekérdem, ha néhányan a foorumrool összefognánk megnézhetnénk vmi proobaváltozatot (?), hogy vban müükszik-e, vmint, hogy milyenek a jellemzöbb problémák, amik esetleg elökerülhetnek üzemeltetés során........ Persze azért miközben látnám a masinát, addig szivesen meghalgatnám, hogy müködik, nem kell elmondani a trükköket, csak, hogy épp mi mit csinál... vagyis elvét...

Ha kocsiba épiitek magam is vmi hidroos dolgot, a gazdájának azért nem hagyok homályt teljesen, szeretik megérteni néhányan, mit használnak....és monjuk ettööl nem is gyártják még sorozatban... Smile
szerintem lehet jobb ötlet kivinni készrecsinált masinát, mint leiirást árulni...iigy sokkal "bizonyosabb" réteget céloztok meg... nem? iigy még énsem vennék, de ez minden bizonnyal azért van, mert laikus vagyok az elektronika joonéhány területén...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Julius Cézár
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.18. Kedd 11:30
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 18, 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!

A győri H. Csabával elég furcsa az eset.Szerintem szét akarta szedni a készüléket.

Vett egy készüléket, ami működött, amikor megkapta és "érdekes módon 1 hét elteltével már nem "
Valószínű, hogy rendesen működött a készülék, csak amikor megbabrálta, utána már nem.
Én Sanyi helyében annak nem adnám vissza a pénzt máskor /már visszaadták az összeget Sanyiék /, aki ilyen H. Csabához hasonló eszközökhöz folyamodik.

Ráadásul egy csomó plusz költség merül fel azért, hogy újra működjön a generátor és a készülék.
Valamilyen kártérítést ki kellene találni erre az esetre Sanyiék védelmében.


Úgy vélem, sajnos néhányan visszaélhetnek azzal, hogy 50 ezer a leírás+ néhány tízezer csak a beüzemelés.
Eleinte jó ötletnek tűnt az alacsony ár, de be kell látnunk, hogy másképpen kell próbálkoznunk.

Csak szigorú ügyvédi és közjegyzői okiratok aláírása után kellene csak odaadni valakinek a készüléket vagy az elvét elmondani.

Emberek, hát itt tartunk?
Mi magyarok, még ott sem fogunk össze, ahol kitörési lehetőség lenne az országnak?
Próbáljunk már együttműködni!
Ez egy nagy lehetőség Magyarországnak!

Köszönet mindenkinek, aki segíti ezt a kezdeményezést, és remélem minél hamarabb profitálunk belőle és persze az ország is.




Kovács Sándor írta:
Tenzin! mikro2-nek a következőket írtad:

„Egy nagyon jó ismerősömnek a fia (Győri lakos)vásárolt belőle,kritikán aluli volt a véleménye a beüzemelést követően.Az ára is elképesztő egyébként.”

Ez nem igaz.
Nem mertem Győrbe menni?
Még jó, hogy közlöd, mert legalább így én is értesültem róla. Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 16, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nehezen emésztem azokat a válaszokat amelyek ilyen semmit mondóak, de ha neki ez a jó megoldás..... , ám legyen! (most ezt nem rád értettem hjan)
Mondott valamiot a generátor "szétpörgetésével" kapcsolatban is? Ha igen az nagyon érdekelne! Lehet hogy ezért rámgatozik szerencsétlen generátor?
Vissza az elejére
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 16, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikro2 írta:
Végy egy 24V egyenáramú áttételes motort, melynek fordulata 120 fordulat/perc. Aztán végy egy generátort melynek az üzemi fordulata 200 fordulat/perc. Majd ezt követően készítsünk egy áttételt bordás szíj hajtással, amely 5,6 szeres gyorsítást végez! Vagyis szerencsétlen generátort hajtsuk meg 670-es percenkénti fordulattal! Jó ez a generátornak? És miért van a motoron lassító áttétel, ha utána gyorsítjuk?
Én ezt a kérdést személyesen neki tettem fel, és azt válaszolta, hogy kísérleteik igazolták ennek a helyességét, ez az egyik fő dolog, ami miatt a +t termeli a gép. Én is ugyanezt mondtam neki, sőt, hogy a csigahajtás az egyik leggazdaságtalanabb hajtásmód a csiga és a csigakerék súrlódása miatt. Nehezen tudom mégis elképzelni, hogy ez hogyan hoz + energiát, hacsak nem görgős, vagy golyós csigahajtásról van szó, ahol a két elem között görgő, vagy golyósor csökkenti a súrlódást.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 15, 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A napokban benéztem Sándor oldalára és átnéztem a közzétett leírásokat, alkatrész listát és képeket. Figyelemre méltó az a precízen összeállított alkatrész jegyzék, illetve jó felbontású képek melyeket megosztott a nagyérdeművel.
Viszont valamit azért mégsem értettem a figyelmes szemlélődés után. Nézzük csak meg mit ír az alkatrész jegyzék. Végy egy 24V egyenáramú áttételes motort, melynek fordulata 120 fordulat/perc. Aztán végy egy generátort melynek az üzemi fordulata 200 fordulat/perc. Majd ezt követően készítsünk egy áttételt bordás szíj hajtással, amely 5,6 szeres gyorsítást végez! Vagyis szerencsétlen generátort hajtsuk meg 670-es percenkénti fordulattal! Jó ez a generátornak? És miért van a motoron lassító áttétel, ha utána gyorsítjuk? És még volna néhány érdekesség, de azt hiszem ennyi mára elég.
Ha valakit érdekelnek a fent le írtak, akkor nézzen (gondoljon utána)!!!
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mhari: én max az autoban tudok, így vagy ugy segiteni csupán.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mhari
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2008.11.09. Vasárnap 17:25
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 10, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Biztos, hogy nem jó helyre írok, de ide gondoltam jónak. Ezért nem nyitok egy új topikot!
Szóval, végigolvastam én is az összes hozzászólást az összes topiban.
Én, mezei felhasználó a következőket szeretném:
- szeretnék egy olyan ketyerét amit otthon bekapcsolva az összes elektromosenergia-fogyasztóm erről működne! Ennyi!! Még az sem gond, ha mellette pár száz forintos villanyszámlám is lenne. Bánná a kánya!

Gondolom ez jogos igény egy sima felhesználótól. Annyi sok okos ember írt már ide, hogy végre jó lenne már egy ilyen ketyere. Nem kell, hogy sorozatban gyártható legyen. Engem nem érdekel az a sok vita sem ami e mögött van. Nem nagyon érdekel az sem, hogy hogy működik. Ezzel nem csak én vagyok így. Engem csak az érdekel, hogy mikor lesz egy ilyen ketyerém. Én marha egyszerűen csak használni szeretném. Még fizetnék is érte. Nem akarom sorozatban sem gyártani. Nem akarok meggazdagoni belőle, semmi ilyet nem akarok. Azt sem akarom, hogy kemény fasza gyerekek csengessenek a kapumban és szívhezszólóan rámbeszéljenek valami olyasmit, hogy az életemmel játszom, ha használom. ...csak csendben szépen használni akarom.

Jó lenne, ha valaki tudna egy ilyet összerakni. Én ehhez kurvára süket vagyok, de mondom, ha működne, vennék egy ilyet.
Csak keressen már meg valaki egy ilyennel!

Gondolom, most sokan felháborodnak, hogy mit akar ez a f@sz?
Nekik üzenem, hogy a számítógép működését se érti a felhasználók 80%-a, mégis nagy örömmel használják.
Sőtt, még a 4ütemű motor működését sem érti a felhasználók fele - vagy több -. de mégis használják. Soknak az áram 'működéséről' sincs halványlila segédfogalma sem, mégis használják a mikrót.
Szóval nyitott vagyok egy ketyere használatára.
Sokszor olvasom, hogy milyen egyszerű alkatrészekből lehet, egy ilyet összehozni. Pár tekercs, némi alkatrész + egy kis fizika.
Mondom, én ehhez süket vagyok de nagyon. Én az életembe se tudom megépíteni, még leírás alapján sem, de ha ez a sok okos ember építene egy működőt, beruháznék rá.
Bocs, hogy hosszú voltam!

Üdv: Mhari


A hozzászólás legutóbb Mhari által 2008 Nov. 10, 19:00-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 09, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Végigolvasván az összes hozzászólást feltűnt hogy egy több mint száz hozzászólást tartalmazó topicban ami röpke két hét alatt jött össze, itt ezen az oldalon, ráadásul egy működő szerkezetről szólva, ami minden eddigi érdeklődést felülmúlt, miért lett vége olyan hirtelen a hozzászólásoknak? Miért pont akkor mikor egy működő szerekezetről esik szó, és miért ilyen sokáig? Tudja valaki a valós okát?javascript:emoticon('Question')
javascript:emoticon('Question')
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05, 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ismét itt.......

Ajánlom figyelmetekbe az oldalamat!!!

http://www.vizbonto.biofield.hu
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 13, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

újra müükszik az oldal....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meghajtó motor adata,ára? Hátha tudok segíteni a beszerzésben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok én másfél hete vettem meg a leírást, az eredeti áron.
Azért, hogy mihamarabb tesztelhessük a gépet olyan szakember jeletkezését kérem, vagy ajánljatok valaikt akinek van lemezvágó-, lemezhajlító-, fúró-, maró-gépe.
A készülék dobozának és a fogaskerekek elkészítéséhez.
Sajnos a meghajtó motor beszérzése egy kis nehézséget okoz, mert az eddigi eladó már 3 szoros áron akarja adni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Én is 3-napja kínlódok a belépéssel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hjan: fuu basszus nemtudom, azthittem csak nálam hibázott....
proobálok tuvokkal kommunikálni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hjan
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.16. Hétfő 20:39
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab írta:
a közeljövööben küldök a bioetanol hatékony konvertrööl "introot" a tuvoknak, fényképekkel... kapcsoloodoan a benzoo crack-produktum témákban...Lehet még írok hozzá pár dolgot pantone féle replikácio ügyében, tapasztalati eredményeket.... majd utána szándékomban áll hyco2 rendszerekrööl is írkálni keveset.....
Erről jut eszembe: mi van Tuvok lapjának főoldalával? Merthogy nem tölthető le, azaz 404 error jön helyette (vagy semmi), azaz, az oldal nem található. Ugyanakkor, ha egy egy témára rákeresek a „guglin” azt megtalálja, és le is tölthető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 12, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem futja azért az idöödbööl a lakásfeluujiitás mellett... . Laughing .nem csak iigéret marad, kiváncsi lennék a véleményére... másabb.: a közeljövööben küldök a bioetanol hatékony konvertrööl "introot" a tuvoknak, fényképekkel... kapcsoloodoan a benzoo crack-produktum témákban...Lehet még írok hozzá pár dolgot pantone féle replikácio ügyében, tapasztalati eredményeket.... majd utána szándékomban áll hyco2 rendszerekrööl is írkálni keveset.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 11, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves fgab!

Tudtommal még nincs megoldás, de majd rá kérdezek a napokban. Az is lehet, hogy ide invitálom az illetékest (H.Csabát). Azért azt is hozzátenném a korábban leírtakat fenntartva, hogy a Sándor ha ígér valamit azt betartja! Ha vásárolni akarsz akkor ez ne tartson vissza! inkább foglalkozz a technikai kérdésekkel, vagy várd meg az illetékes véleményét ez ügyben.
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 11, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Mikro2!
Ha már olyan tályékozott vagy, kérlek világosíts fel hogy, megoldódott-e az a bizonyos garancia probléma, amiről vitatkoztatok a Sándorral.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 11, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na jah!!

Továbbá felmerül egy konkrét kérdés.......
Én úgy tudom h ha valaki rekonstruálja a másik szabadalmát az nem törvénybe ütköző.......
De ha kereskedik vele...AZ MÁR IGEN!!!
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 11, 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Norbert!

Szerintem Sándor úgy gondolja, hogy ad neked egy építési leírást egy százasért, a többit old meg te! Természetesen az ötletlopás megakadályozása céljából Sándor éleszti a gépet. Vagyis az élesztés tulajdonképpen azt jelenti, hogy elvégzi a generátor átalakítását.
Szerintem sem hosszú életű a kommutátoros motor, de mivel leírást vettél, ezért a motor gyors elhasználódása nem a Sándor gondja!! Tulajdonképpen nincs is szükség garanciára, merthogy te csak egy építési leírást vettél. Az pedig soha nem romlik el (ha nincs mondjuk konstrukciós hiba). Szóval ha valami elromlott akkor panaszkodj ott ahol vásároltad az alkatrészeket. Ez mondjuk szerintem trükkös. De miután ezt már a vásárlás előtt tisztáztátok, így ez tulajdonképpen rendben van. Más a helyzet ha a gép alkatrészei hibátlanok, és mégsem működik a cuccos. Vagy mondjuk instabil a működése. Hát erről azt hiszem a Sándort kellene megkérdezned. Mindenesetre érdekesek a kérdéseid!


A hozzászólás legutóbb mikro2 által 2008 Okt. 11, 21:56-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 11, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.....ismét...

Először..szeretném megköszönni LAJOS hozzászólását a témához....
Másodszor.... kedves Kovács Sándorhoz néhány kérdés....
- Ha eladsz egy papírt pénzért....(már "csak" 100 000).... és azt a nem tudja beüzemelni...a"tulajdonosa" összerakás után .....ami + 100 akárhány ezer..
az óvé......??? vagy csak bérbe vesz valamit????
Szerintem ha kifizetek a saturnban egy drága porszívót..akkor ne kelljen már plusz pénzért kihívni a suervizeseket h beüzemeljék...még ha összerakós a játék... akkor is!!!!!ráadásul a TE kommutátoros egyenáramú motorod ami egyik mozgatórugója a "készülékednek"... mint tudjuk.. nem túl hosszú élettartamú!!!!!!!!
Olyankor mi van ha elkopott a kommutátor???
100 000-ért viszel másikat.... majt az inflációval arányosan 50 000-ért újból indítod????
Vissza az elejére
kovács lászlo
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.01.30. Szerda 10:35
Hozzászólások: 127

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 10, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor gratulálok ez egy bölcs döntés.Egy jót vitatkozunk és megszületik a legjobb megoldás ami mindenkinek jó.Az életbe mindenhol így kéne dönteni. Majd engem is felvehec a várólistára. Üdv László
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Őszintén örülök a ma közzétett vadonatúj ajánlatodnak. Azt hiszem így már valóban sokkal több rászoruló számára elérhetővé válik a készüléked. Csak gratulálni tudok, lenyűgöztél!
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, bárki megkaphatja.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor akkor én is megkaphatom 100000 Ft-ért?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez egy nagyon,nagyon ember baráti ár!Köszönet érte,a leendő vásárlók nevében is !Az előre haladás nagyon ránk férne,mert igen csak a himnuszunkhoz kezdünk hasonlítani (akinél ez nem így van,ne sértődjön meg,...... mert nem róla van szó!).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, azt hiszem itt az ideje belátnom, hogy a terjedés kapcsán gyorsítani kell és alkalmazkodva a kispénzű emberek igényéhez, a következőket ajánlom:

Az 500-as tesztgép megépítésének költségeit csökkentjük.
A megépítéséhez szükséges dokumentációt 250.000 Ft helyett 100.000 Ft- ért kínáljuk.

Mit jelent ez?
A dokumentáció megvétele után az instrukciók alapján mindenki maga veszi meg a szükséges alkatrészeket /120.000 Ft / , megépíti a gépet, mi amint kész, életre keltjük 25.000 Ft-ért.

Műszaki adatok?
Elég annyi, hogy a hatásfok minimum 200%-ék? Ha nem elég, akkor sajnálom.

Kizárólag a megrendelőknek keltjük életre a szerkezetét a már említett okok miatt. Vill2008 már írt erről.

A továbbiakban is érvényes marad az http://ingyenenergia.extra.hu/-oldalon található ajánlat ettől függetlenül.

500-as gépet nincs módomban bemutatni, mert a 2500-as gépet építjük szabvány szerit, hogy azt mutassuk be nyilvánosan 2008.12. 01 előtt. Aki viszont megépíti, annak javaslom, tegye meg a saját belátása szerint.

A dokumentáció igényléséhez látogassatok az oldalamra.
Ennél többet és jobb feltételeket nem tudunk ajánlani.

Megjegyzés: Kérek mindenkit, hogy figyelmesen olvassa el az weboldalon találtakat, hiszen minden itt felmerült kérdés ott már előre meg van válaszolva. Ne fussuk a felesleges köröket, ha valóban az előre haladás a cél.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 09, 07:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(Az 500-as gépünk teszt gép. Amit elégedetlenség esetén visszavásárolunk.
Rizikó = 0.
Elégedettség esetén bővítheted 3000W-ra. Mindezt inverter és akkuk nélkül 800.000 Ft-ért /egyelőre/.
Akkumulátorok: 30.000 Ft/ db * 10 = 300.000 Ft
Inverter: 6000W-os =600.000 Ft / az árak hozzávetőlegesek és a maximum árakat tükrözik inkább/
Befektetés: 1.700.000 Ft )
Ezt Sándor saját maga írta( K-FÓRUM), de 880 000ft- ért talán szeretné tudni a vevő hogy milyen gépet vásárol,gondolok itt a műszaki adataira.Mert ha erről nincs információd,később esetlegesen mire hivatkozol egy adódó működés képtelenség esetén. Mert ugye Sándor tud arra hivatkozni hogy bele néztél a bűvös dobozba(aztán elkerül téged,te meg sokáig nézegetheted a drótokat)!Én csak ezt hiányoltam kedves LAJOS.És azt a csekély összeget sem sajnálom amire vill2008 -hivatkozik.Én azt is megértem hogy ezt csak ily módon lehet árulni ( vevő által össze rakva),3-betűs "cégek"miatt ugye elsősorban.Átérzem Sándor problémáját is,alkotott valamit amit ebben az országban páros lábbal taposnának az olajos bácsik is többek között.Zsákutca! De ha működik,akkor terjeszteni kell,szélsebesen( na de ennyiért?).Mert ha egy Kínai "felfedező" kezébe kerül akkor jön a hajó rakomány 2-héten belül.Biztos vagyok abban hogy a fórumozók közül is segítenének terjeszteni!


A hozzászólás legutóbb Tenzin által 2008 Okt. 09, 11:00-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 08, 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves előttem szólók!

Azt hiszem nincs itt vihar, és nem is volt! Egyszerűen mindenki más szemszögből tekintett a szóban forgó kütyüre és készítőjére. Az azonban biztos, hogy mindenkit érdekel a téma, és ennyire nyíltan ilyen nyilvánosság előtt nem esett szó egy működő készülékről. Mindezt bizonyítják a felfokozott indulatok és a rég nem látott népszerűsége a fórum ezen témájának. Aki kicsit járatosabb az ügyben vagy csak nem lusta olvasni (Tenzin hozzásolását) , az azért kitalálta, hogy a valójában milyen készülékről van szó. Akit ez konkrétabban érdekel az magyar nyelven is megtalálja a készülék leírását. ( http://fenykapu.free-energy.hu/pajert/index.htm?FoAblak=../pajert53/SERotoverter.html ) Mielőtt leszólnánk Pájer Tibit és az oldalát, azért érdemes elolvasni. Rengeteg olyan kérdésre meg kapjuk a választ a cikkből ami eddig kérdés volt a "Sándor" gépével kapcsolatban.
Vihar utáni csend? Ugyan! Mindenki ki mondta ami a szívét nyomta (vannak akik kicsit többet). És akkor mi van? Tanultuk belőle, ki ezt-ki azt.

Lajosnak! Nincs szükség fáziszárt hurokra, ha a terhelésed ohmos és állandó. (pl. akku) vagy áramgenerátoron keresztül terheled. A részletekbe nem megyek bele, gondolom érted mire gondolok.
Vissza az elejére
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 08, 21:15    Hozzászólás témája: Norbert Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a vihar utáni csend, vagy éppen a ciklon középpontjában vagy!?
A végeredmény ugyanaz-túúúró. Most már mindenki tudja miröl van szó, mi az alapja stb, stb. De közben valakik valaki hátára másztak mert, más problémájuk nem volt, mint hogy nekik legyen igazuk, mi a többiek meg nézzünk ki az ablakon, nem mondom-olyan megnyugtató. Remélem fiúk, hogy legközelebb megint kinyitjátok a pofátokat és be sem fogjátok a túró mindig marad nektek(részetekre?).
Ja kedves Tenzin a rezonáns motoroknak, generátoroknak? van egy apró problémájuk a terhelésváltozásnál kiesnek a rezonanciából-fáziszárt hurok kell a vezérléshez, ha képes követni a terhelést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 08, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmmm.......

Nagy a csend!!!!
Ez a vihar előtti csend?????
Vissza az elejére
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 08, 06:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.panacea-bocaf.org/rotoverter.htm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emberek!!!

Én kissé elbizonytalanodtam a dologgal kapcs, s hiszem, ha látom mostmár, ha itt vannak a foorumrool emberkék, hát vegyék fel velem a kapcsolatot, s rendezöödjünk, hogy, esetleg kitüüzünk egy idööpontot, s bekeressük a Sándort, s megmutathatja mit tud! Ha igaz, a vill2008 álliitása, hát megfogja mutatni, mert szivélyes ember, segiteni akar.., ha "hegeszget" akkor szopooka az egész...

Sándor: bemutatnád, ha itt a forumrool páran összejönnénk, s megnéznénk valoban müükszik-e a cucc?

vill2008nak más is a nyomában van a free energinek , nemcsak a Sándor létezik, aki a jövööt a kezében tartja és nem feltétlen azon az elven, mint az öö gépe, közel sem, sööt tuulmegyek ezen olyan is létezhet, hogy ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyar mentalitás: Dögöljön meg a szomszéd tehene is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm, nem értlek benneteket miért kell kötözködni, ráadásul a valakinek a valakije infók alapján. Ha belemászott a müködö berendezésbe amely valamiképpen biztosítva van, akkor magára vessen.
Ha tényleg életképes akkor az 500W/2,5kW egység az érdekes.
Kérdés hogy a motoron, generátoron esetleg a váltón kívül még mire van szükség a felépítésre, hogy elökészített egység legyen az élesztésre.
Nekem pl. csehországból nem akaródzik magyarban vásárolni a nálunk is meglévö forgógépeket stb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Csak röviden pár szót arról, amiről ti ezek szerint le maradtatok.

4-hónapon keresztül ment minden elérhető videó portálon a felvétel a készülékről.
4-hónapon keresztül bárki mérhette és tesztelhette a készüléket.
Bárki tehet fel kérdést és azt meg is válaszolja Sándor amennyiben bármely elérhetőségén keresitek.
Nekem, mikor rátaláltam erre a fórumra, azonnal az az érzésem támadt, hogy nem az a cél, hogy szakmailag kapjatok válaszokat. Ha ez lett volna, akkor felkeresitek Sándort.

Naponta beszélek Sándorral és elhihetitek, segítőkész, jó szándékú ember, aki nem él vissza az ember bizalmával. Az egyetlen, aki kézzelfogható, működő szerkezetet kínált és nem milliárdokért, hanem igen is elérhető áron, garanciákkal.

Csodálkozom is azon, hogy miért a panasz, hiszen egyértelmű az, amit Sándor ígért mindenkinek a lapján /költség visszafizetési garancia/ . Ott azok a paraméterek is egyértelműek, amelyekre Tenzin folyton rákérdez.

Sándor még tudtommal nem csapott be senkit e területen, de őt sokan becsapták és szeretnék is ellopni a készüléket.

Ezért van az, hogy aki megépíti a készüléket, az még nem végzett.

Velem ez történt:

Kifizettem az anyagot.
Megépítettem a gépet /izgalmasabb, mint azt elképzelnétek…/.
Mikor kész lettem, jöttek Sándorék és „életre keltették” / kb 2, 5óra/.
Napokig nem aludtam szinte semmit az izgalomtól, attól félve, hogy elromlik, vagy történik valami baj. Nem történt, és az óta is működik, ahogy azt ígérték.

El kell mondanom, hogy próbáltam magam életre kelteni, de hiába. Ahhoz kellenek Sándorék.
Nekem ezt azzal magyarázták, hogy ezzel azt előzik meg, hogy bárki kereskedni próbáljon a leírással. Igazuk van.

Aki pedig sajnálja magától és Séndoréktól azt a csekély összeget, amibe kerül ez a hihetetlen szerkezet, az csak magát okolhatja, ne Sándort okolja.


Akinek pedig kérdése van, az legalább azt a fáradtságot vegye, hogy felhívja Sándort személyesen. Ez a minimum, nem pedig az , hogy folyton minden hasonló fórumon bántjátok azt az embert, aki végre segít és kézzelfogható dolgot ad át.

Amit még érdekesnek találok az az , hogy elégedetlen megrendelő még nem szólalt fel , csak azoknak az ismerősei. Akikről viszont számomra az derült ki , hogy szintén feltalálók. Azzal a különbséggel, hogy ők nem produkáltak még semmit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia vill2008! Az a baj hogy minden felől negatív vélemények jönnek a készülékkel kapcsolatban.Ha valaki konkrét működési adatokat kér az nem mocskolódás szerintem! Az eladó hátat fordít ha kérdezzük a k..paramétereit???Miért nem meri ezt Sándor leírni? Te építettél egy működő készüléket!Az adatai?.....)) Építsél többet ha bizonyíthatóan működik,10- potenciális vevőt én is viszek azonnal!!! Szerintem senki nem akarta itt Sándort bántani,ő volt itt a nagy kritikus!Ha csak egy picit is logikusan gondolkodsz,.....nincs olyan ember aki örömmel fizeti a villany számlát a kenyér pénzből ! Ezért van az hogy az egész érthetetlen és elképesztő!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vill2008
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 9:48
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 07, 00:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem fogjátok fel, mi történik. Veszni hagyjátok ezt a lehetőséget is.

A készülék működik. Az enyém igen. Magam építettem meg.

A bemutatón ahol én is voltam, 10- 12 személy volt Sándoréknál , akik közül többen megépítettük a készüléket és egyre többen fogják megépíteni.
Mi mind Sándorék lekötelezettjei vagyunk , és lesznek egyre többen.
Azt javaslom: ne tegyétek ezt, így nem megy fiúk. Sándor nekünk bizonyított és jó irányba megy.

Ne mocskolódjatok, hazudozzatok és fenyegetőzzetek. Átlátszó ez és veszélyes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia fgab!

Készíts mérési jegyzőkönyv másolatot részemre is!!
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te Sándor! ha vinnék 10 embert monjuk, akiket ez a dolog érdekel, mint esetleges vásárlookat, tudnál müüködöö, mérésekkel alátámasztott eredményt mutatni? azaz rárakhatnánk mi is a müüszereket terhelés mellett, s akár oorákig is eltartana ugyan....? mert ha ez tényleg ilyen kafa, akkor uccu neki.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A KOVÁCS ÚR ISMÉT "LEFAGYOTT"

MIÉRT VAN AZ H MIKOR VELEM "BESZÉLGET" MINDÍG "LEFAGY"??
ROSSZABB MINT A WINDOWS!!!
HA VALAKI NEM KERTEL, HANEM EGYENESBE ODATESZI A DOLGOKAT........KOVÁCS ÚR ELTŰNIK......!!!!
HÁT ERRŐL ENNYIT...
MELLESLEG... A HONLAPJÁN VAN EGY OLYAN LINK H VIDEÓ....KÁR H NEM MŰKÖDIK!!!! Embarassed
Vissza az elejére
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kovács Sándor írta:
Bocs , szeretnék olyan lenni mint te de sajnos maradok szerintem még sokáig ilyen amilyen.


ILYEN KAMUGÉP???
SZERINTEM VÁLTOZTATNOD KELLENE!!!

HA EGYSZER EGY "OLYAN" EMBERT IS ÁT..SZOL....RÁ..SZOL!!!!
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, szeretnék olyan lenni, mint te, de sajnos maradok szerintem még sokáig ilyen amilyen.

Nem vagyok, én méltó a ti megtisztelő figyelmetekre, tehát ennyit részemről és a fórumozásról.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/


A hozzászólás legutóbb Kovács Sándor által 2008 Okt. 06, 21:42-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NOS...

NEM VAGY ROSSZ JÁTÉKOS....
HOZZÁM JÖTTEK MONTENEGRO-BÓL.. CSEHORSZÁGBÓL..
PUBLIKÁLTAK RÓLAM AZ OROSZOK....AZ AMERIKAIAK.....PERSZE POZITÍVAN!!!!!!

RÓLAD KI ÍR POZITÍV DOLGOKAT??? ÉS HOL??????

NEKED A "JÖVŐ A KEZEDBEN VAN" !! Very Happy
MÁSOK MÁR A JELENT IS A KEZÜKBEN TARTJÁK!! Laughing
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát.. Duma..dumád az van..ez egy kis felüdülés végre ebben a szürkeségben. Köszönöm.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia kedves Sándor!!

Úgy tünik már-már nem tudod kinek mit hazudsz........
NÁLAM ITT VESZTETTED HITELEDET!!! MOST MÁR NYILVÁNVALÓVÁ VÁLT HOGY KOMOLYTALAN VAGY!! ÉS HAZUG!!!! ÉN NEM FEDEM KILÉTEM!! SOKAN ISMERNEK EURÓPA SZERTE A KÍSÉRLETEIMMEL KAPCSOLATBAN!!
DE TE.....PFFFF EZ GÁZ!!! SZERINTED ÉN NEM ISMEREK SENKIT??? AKIKKEL BESZÉLTÉL EDDIG.. EGY JELENTŐS RÉSZÉVEL ÉN IS BESZÉLTEM....

SZERINTED?? HONNAN TUDOM EZEKET???
EGY ILYEN HELYEN LEJÁRATNI MAGADAT...NAGY BUTASÁG VOLT...!!!!!!
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Norbi!

Rég láttalak! Milyen felétek a víz?
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ez új nekem: Gazdag vagyok!!

Ki adta a pénzt és mikor? Jó lenne tudnom , mert még nem élvezhetem hasznát, sőt.

Nem "fagytam le " , elérhető vagyok éjjel-nappal....most is. /telefon,skype, email,személyesen../
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


No sziasztok!!!!!

Én próbálkoztam a Kovács úrral egyezkedni..... de lefagyott a figura...legalábbis úgy tűnt... Sad((((

Én már 8 éve foglalkozom a vízbontással ... konkrét eredményekkel...Én elmondhatom...: teljesen vízzel hajtottam aggregátort...élő szerződésem is van!!
Nos Kovács úrról még sok jót nem hallottam!! Valami olyat csicseregtek a madarak h 300 000 000 FT-ot kapott valakitől a "találmányáért"..!!!!
Nos ..mégis itt szenved egy csomó kétkedő ember jelenlétében!!
Most akkor mi az igazság????

SÁNDOR JELENTKEZZ!! VÉTEL....
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenzin! mikro2-nek a következőket írtad:

„Egy nagyon jó ismerősömnek a fia (Győri lakos)vásárolt belőle,kritikán aluli volt a véleménye a beüzemelést követően.Az ára is elképesztő egyébként.”

Ez nem igaz.
Nem mertem Győrbe menni?
Még jó, hogy közlöd, mert legalább így én is értesültem róla. Köszönöm.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor! Én nem követelek tőled semmit!! Te magad írtad:jöhetnek a kérdések,ŐSZINTÉN. Hogyan akarod árulni ha alapvető információkat is megtagadsz? Eszemben sincsen veled kötekedni,hiszen nincs is miről!Amire hivatkozol azt mikro2-nek irtam,nem neked. Nem csodálkozok rajta hogy nem mertél Győrbe elmenni!Valószínűleg rosszabbul jártál volna mint.. anno:Hofi Géza! EMBERILEG
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Fordulj orvoshoz!!
Vissza az elejére
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hja, iszonyat, ami ebben a qrcsányi világban van, ezt én magam is észreveszem, ezért nem ingyenenergia keltöö berendezés néven kell azt "jegyeztetned", hanem másként kategorizáld, ha a gépet meg tudtad csinálni, nem hiszem, erre nem tudsz pár okos mondatot kitaláni, miként jegyeztesd okosban.. nekem ez a véleményem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab!
Szabadalmi hivatal, itt ,Magyarországon?
Te nem látod mi folyik az országban?

Az eredményét nem az átlagemberek élveznék, hanem azok akik mindent eladnak az országból.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tenzin!

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a kérdésemre, mielőtt tőlem követelsz választ.

Mind addig még nem tudom helyre rakni magamban az általad közölteket, emberileg méltatlannak tartom a köztünk lévő kommunikációt.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: Lopás elleni védelemként, miért nem keresed fel a szabadalmi hivatalt, s iktatod be a cuccot, ha másként nem, hát "gazdaságosabb inverterként"..?? mert ez így elég félreérthetö story lett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 06, 06:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor! Aki nézi ezeket az írásokat jogosan hiszi hogy itt valami sántít. Semmi konkrét adatot nem mondasz! Újra megkérdezném,a készülék önállóan,bizonyíthatóan (nincs a 220-as hálózatra csatlakoztatva!)mennyi áramot,milyen feszültséget,mennyi ideig biztosít folyamatosan.És hány darab akkuval(akku adatai). Nem az érdekel hogyan működik,ez rád tartozik kizárólagosan!
Köszönöm előre is a válaszodat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attila!

Te így, én pedig azt látom, hogy el akartatok lopni egy működő szerkezetet, amit 50 millió forintért reméltetek eladni. Sajna nem jött össze.

Mellékesen említem meg, csak hogy tudd: A Csaba szeme láttára tettük össze a gépet és az ő elektronikájával működtetve mértük tanuk előtt, pozitív eredménnyel. A Csaba ötlete alapján láttuk el lopás elleni védelemmel, de a tudta nélkül. Itt nálunk tanuk előtt működött, de nálatok érdekes módon egy hét elteltével már nem. Milyen érdekes. Most pedig azt állítod ,hogy te megépíted a mozgó alkatrész nélküli változatát. Csak nem szét kellett szedni ehhez a gépünket, hogy erre az eredményre jussatok?

Ha a mi gépünk nem működik, miként építed meg ennek mozgó alkatrész nélküli változatát?

Á..! Tudom: Mivel a miénk nem működik, te némi változtatással és persze mozgó alkatrész nélkül megépíted. Nem fog menni! Mégpedig azért nem, mert ahhoz kellünk mi is, vagy legalább is egy olyan készülék, amiből el tudtok indulni. Át érzem gondotokat, mi ezen 6 évet dolgoztunk, dolgozz meg érte te is.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Sándor!

Igazán nem tudom, hogy most mire gondolsz. Mit akarsz kivesézni? pontokba foglalom a kettőnk "kapcsolatát". Amennyiben ez kapcsolatnak minősül.

- olvastam a készülékedről.
- levélben érdeklődtem.
- érdeklődtem telefonon, miközben kiderült hogy a Csaba is megrendelőd.
- elmentem hozzád személyesen. Üzletről és a készülék működéséről beszélgettünk. (Nem győztél meg)
- Te eladtál egy készüléket a Csabának ami sohasem működött. (ezek után nem tudtam mire gondoljak, ezért megkérdeztem mások véleményét vagy tapasztalatát az ügyben. Ha úgy tetszik referenciát kerestem.)
- most itt vagyunk és te engem vádolsz a hibáidért.

Még egyszer kérdezem, mit akarsz kivesézni? Nekem nincs mit titkolnom, legfeljebb nem rád tartozik.
Összefoglalva a dolgot. Én egy érdeklődő voltam, te pedig kínáltál valamit. Ezért én utána jártam az eladásra felkínált terméknek és annak, hogy ki is az aki ezt kínálja. Ennyi! Mi francot fenyegetőzöl? Legközelebb védelmi pénzt kérsz tőlem? Ébredj már fel!!
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Attila!

Ezzel többet fogsz ártani, mint segítene a dolgon, de ha kívánod és a Csaba is bele egyezik, én szívesen kivesézem a dolgot.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mikro2 írta:

Engem és H.Csabát nagyon összemostál, pedig azonkívül, hogy ismerem és tisztelem, semmi közünk egymáshoz. Ha a sors úgy hozza, hogy ebben az állapotban változás áll be, neked ahhoz sincs semmi közöd!!!


Kedves Sándor! Ismételten felhívnám figyelmedet egy apró, ám lényeges részletre. Ahogy azt már korábban is írtam, nem rendeltem tőled semmit mint ahogyan azt te is tudod! A Csaba rendeléséhez és a készülék problémájához semmi közöm! A Csabát csak ismerem és beszéltünk a készülékről, és annak gondjairól. De már erröl is írtam!
Kérlek, hogy az oldaladon található sok-sok téves információ közül legalább ezt tedd helyre!
Ne állíts valótlant, ne búj hamis ideológiák mögé!
Amúgy ha már annyira emlegeted azt a bizonyos Győri megrendelődet, akkor vedd a fáradságot és old meg a készülékével kapcsolatos problémáit. Ahelyett, hogy pellengérre állítod a saját hibáid miatt! Ugye nem a megrendelő hibája, hogy működésképtelen készüléket adtál el neki? És ugye lehet valaki elégedetlen ha egy rahedli pénzért kapott kb. 30 kiló használhatatlan vasat?

Játssz egyenesen!!!!!

Üdv: Kiss Attila
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hiszem , hogy tovább kellene ezt ragozni. Mindent leírtunk ide és kiolvasható.

Ez már üzletpolitika.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: az ugy nevezett Csabának melyik paraméter nem igazoloodik, hogy elégedetlenkedés alakult ki... ?? Vagy esetleg "garanciavállalás"?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így igaz.
Sziget üzemben működik a készülék és e mellett hasznos pluszt is kivehetünk ami elegendő a háztartás elektromos hálózatának kiváltására + marad egy kis energia a fűtés rásegítésére.

Egy átlag háztartás napi 15 kilowattnyi áramot fogyaszt. A 2500-as szerkezet napi 48-at termel pluszban.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: Akkor a 2500W-os készülék esetében, müüködtetése közben levehetünk a masinárool uugy áramot, hogy monjuk 1999W terhelésnél, nem merül le az akku? vagy akkuk, ugyebár, akár napokon keresztül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az 500-as S&M készülék 200% teljesítményt tud.
bemeneten: 250W, kimeneten 500W
2500-as: be 500 - ki 2500.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: kérlek ne régy rest, s ne másold be a weboldal tartalmát, hanem tedd meg azt a szivességet mit tud egy 2500W-os készülék, ha leirod nekem mennyire hasznos ez nekem a vásárolható online áramhoz képest, akkor lehet új vevöökre számithatsz.... ugyanis emliitettem 1-2 ismerösömnek.... de konkrétum kell..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Ez, az egyéni igények szerinti teljesítményű (1000, 1500, 2000, 2500 W ) berendezés világításra, szórakoztató és háztartási készülékek üzemeltetésére alkalmas. Egy második készülék üzembe helyezésével elektromos fűtésűvé alakítható a szén és gáz üzemű központi fűtés.

Mivel semmilyen külső energiaforrást - legyen az elektromos hálózat, vagy benzin üzemű generátoros - nem igényel, ezért nyugodtan nevezhetjük sziget üzeműnek.


Röviden a készülékről:

Mechanikus elven működik. Üzemeltetésére 2 db 12V/110Ah-ás sorba kötött, így 24V-os akkumulátor szolgál, amely a beépített elektronika segítségével működtet egy DC azaz egyenáramú motort. Ez hajt egy olyan berendezést ami áramot termel és a kimenetén 98V egyenfeszültség és közel 5A egyenáram jelenik meg, amely 10-12 óra alatt feltölt 8 db 12V/44Ah- ás akkumulátorokból sorosan összekapcsolt akkubankot. ( Ez a felvételen látható 500 W-os berendezésre vonatkozik. Természetesen a nagyobb teljesítményű készülékek a cserélhető elektronika miatt más-más áramot juttatnak az akkukba.) A meghajtó motor és a beépített elektronikák, jelző és mérő alkatrészek tápegységei mindössze 12 - 15 Ampert fogyasztanak. Mivel ez nem perpetuum mobile, ezért a tápláló akkuk pár nap múlva lemerülnek, ezért van beépítve egy figyelő áramkör ami a kritikus kapocsfeszültség elérése előtt áramot küld a „ meghajtó” telepbe. Ezzel körforgás van a működtetés és működés között. Azt gondoljuk, hogy az így elért 200 %-os hasznos teljesítmény nem is olyan rossz eredmény."
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor, már többször elolvastam az oldalt, de nem látom, hogy mit szavatol mondjuk kifejezetten egy 2500W-os készülék... Vszinü laikus kivülállo vok a témában, de nem tudom, ha most venni szeretnék tööled egy készüléket, akkor az mit szavatol számomra... ez egy hatékony invertertechnologia esetleg? légyszi írd le nekünk itt a fórumba, hogy a "papir" barátom is megértse, mit kapna, aki hozzáértöö kicsit, meg én is , aki nem...csak csupán "babra" szinten..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fgab , elolvastad az oldalon találtakat?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: Az egész weboldaltól, konkrétabb a példám, a "produktum" témában, szeretném, ha te is tárgyilagossá válnál, mit tud a készüléked.. pedig a mondanivalóm csak max 3 mondatot tartalmaz, estleg kicsit többet.. mégis sokan megértik vszinü mit kínálok..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Lacika.

A generátor átalakítását csak a megrendelőknek végezzük el miután megépítette a szerkezetet.
Erre azért van szükség,hogy ne kereskedjen senki a tőlünk vásárolt iratanyaggal. Ahogy azt már próbálták.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Tenzin.

Örülök, hogy tettél fel kérdést és mielőtt megválaszolom, kérlek, válaszolj: Ezt, hogy értetted?

„Sziasztok! Hát az igaz hogy nem ismertem fel az iróniát,elnézést ezért.Én a "kanyarokat" nem igazán szeretem. Egy nagyon jó ismerősömnek a fia (Győri lakos)vásárolt belőle,kritikán aluli volt a véleménye a beüzemelést követően.Az ára is elképesztő egyébként.”
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Lacika
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2007.04.16. Hétfő 22:34
Hozzászólások: 17

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="Kovács Sándor"]Sziasztok.

Ezen túlmenően: csupán 250. 000 Ft- -ba kerül a megépítéshez szükséges komplett anyag.

Ez így igaz, de a működéséhez szükséges információ nincs benne, gondolok itt a generátor átalakítására.
Az igazsághoz ez is hozzátartozik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Tenzin! Nem a leírás tartalma alapján pattant ki ez a kis vita Sándorral. Ennél sokkal mélyebben volt a probléma gyökere, és ami azt illeti a magam részéről ott is marad. Van pár dolog amiben kijavítanálak, csak a pontosság kedvért. Valóban lakást felújítok de nem főállásban. Ez egy átmeneti, ám szükséges elfoglaltság azoknak akiknek számít a saját környezetük.
Most nem ugrik be hogy honnét ismerjük egymást. Tényleg honnét gondolod mivel foglalkozom és mit építettem, vagy mit nem? Amúgy valóban laikus vagyok, sohasem értettem mi motiválja az önjelölt békebírókat.
Vissza az elejére
Tenzin
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2008.08.06. Szerda 22:06
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Nógrád megye

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Kedves Sándor őszintén azt gondolom hogy a semmin vitatkoztok, te és mikro2.Semmi konkrétum nincs a leírásban, a produkált teljesítményről! Ezt hiányolom.....* van egy készülékem ami 220v os szinuszos feszültséget ad és 15 amperrel terhelhető 36 órán keresztül*.... Ezt mérésekkel bizonyíthatóan tudja és erre garanciát vállalok! Ebből még az sem derül ki hogy mi az amit árulsz, (mire jó!)akku töltő,szünetmentes táp,vagy valami.

Így még azt is gondolhatjuk hogy ez csak marketing.Mikro2- még semmit nem épített, (lakást felújít)de...azért elméletben máris jobb mint a tiéd! HM? Confused

Egy kérdést engedj meg! Hogyan adtad el azt az állítólagosan nem működő készüléket.Konkrétan mit állítottál a készülékedről ( mit produkál?). Csakis kizárólagosan a tisztán látás miatt teszem fel ezt a kérdést! Mert teszem azt, ha a vevő villany vasalót vásárol vízmelegítésre és visszajön reklamálni hogy nem elég meleg a víz, akkor kinek van igaza. Question Hát ennek eldöntéséhez bölcs Salamon kell majd.Egy ismerősöm mondta anno,ha igazad van, ugorj fel az asztal tetejére és onnan kiabálj!

Erőt egészséget kívánok az idáig átélt és a jövőbeni megpróbáltatásokhoz !

A jövő a kezünkben lenne,ha hallgatnánk az belső énünkre!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://ingyenenergia.extra.hu/
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor kérném a weboldal linkjét, ha lehet, hogy egyértelmü legyen..üdv...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Nem reklámozni akarom az oldalt, de ott elég információ van a szerkezetről.
Ezen túlmenően: csupán 250. 000 Ft- -ba kerül a megépítéshez szükséges komplett anyag.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sándor: azért egy irányelvet közölhetnél, hogy mi a szituácio a géped elméletével.. , ha a teljesség igénye nélkül is...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
papir
Aktív fórumozó
Aktív fórumozó


Csatlakozott: 2006.10.18. Szerda 18:36
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én sajnálom hogy Sándortól nem tudtunk meg semmit, elsősorban a korábban emlitett elméleti rész érdekelt volna a teljesség igénye nélkül amennyi még az üzleti érdekek mellett közölhető, ha még nem ment el végleg szeretném is megkérdezni.
Más. Több fórumon is tapasztaltam hogy mindenki szeretne valamivel előállni de mihelyt van valaki aki ezt megteszi azt a többiek azonnal letámadják legtöbbször durva hangnemben még az előtt hogy konkrét tapasztalat, mérési eredmény lenne a háttérben, itt is meg lehetett volna beszélni esetleg segitő szándékkal a konkrét problémákat, miszerint mit takar az egyik oldal "nem müködik, nem csinál semmit" szlogene és mi erre a legilletékesebb, a gyártó-épitő válasza, egy uj konstrukcionál a kezdeti szakaszban számos gyerekbetegség, konstrukcios hiba előfordulhat főleg ha egy laikus felhasználó kezébe adja az ember a még kiforratlan technikát, de szerintem aki épitett már valaha bármit eladásra az ezen nemigen lepődik meg, és ez ott is előfordul ahol korlátlan tudás és pénz van a háttérben-mindenki tudná a példákat sorolni.
Ennek a forumnak egymás segitését, a tudásunk tapasztalataink gyarapitását kéne szolgálnia nagyadag tolerancia mellett- bocs a hosszu hegyibeszéd miatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 05, 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha lehet, odáig ne jussatok el, hogy csuunya szavakat kelljen használni, mert akkor törlés lesz... Shocked.................. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben.
Én mentem is.
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem beszélünk még addig, de lehet, hogy járok is feléd.
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben,hívsz vagy hívjalak?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves Sándor!

- megbízhatóság
- megfelelő teljesítmény (mostanság lakás felújítok és nem sok időm marad)
- esztétika (mint amikor leveszel valamit a bolt polcáról)
- (ezt majd személyesen)
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1. megbízhatóság
2. megfelelő teljesítmény (mostanság lakás felújítok és nem sok időm marad)
2. esztétika (mint amikor leveszel valamit a bolt polcáról)
3. (ezt majd személyesen)
Vissza az elejére
mikro2
Vendég





HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



A hozzászólás legutóbb mikro2 által 2008 Okt. 04, 22:39-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Kovács Sándor
Elit fórumozó
Elit fórumozó


Csatlakozott: 2008.10.04. Szombat 14:05
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 04, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mitől függ hogy termék szintűvé váljon?
_________________
A jövő a kezetekben van. http://ingyenenergia.extra.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd