Tartalomjegyzék tuvok1.atw.hu
az igazság már ideát van...
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Duma Norbert kizárása

 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Egyetesz-e azzal, hogy Duma Norbert kitörlésre kerüljön erről a Fórumról?
Igen
64%
 64%  [ 11 ]
Nem
23%
 23%  [ 4 ]
Tartózkodás
11%
 11%  [ 2 ]
Összes szavazat : 17

Szerző Üzenet
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Ápr. 01, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A témát lezártam, Duma Norbertet pedig a szavazatoknak megfelelően töröltem a tagok közül.
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fgab
Moderator
Moderator


Csatlakozott: 2006.12.04. Hétfő 18:02
Hozzászólások: 750

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm.. beszélgettünk valo igaz, de nemjutottunk sokra, mert én nem azt az irányt választottam, sööt még kinézetre sem hasonlit a cellánk a norbiéra, miota beszélgettünk plédául azota sem tudtam mire vélni azt, hogy akkor kell semleges elektrooda, vagy sem... iigy másabb irányba voltunk legutobb cellaépitéskor kénytelenek indulni... a többiek dobtak fel egy másfajta cellatiipust, amely merööben más kialakiitásu a megszokottól...... sööt még a vákumillesztések tekintetében is más elvárások alakulnak.. vmint nincs benne semmi más a viizen, s az elektroliton kiivül, ami ujabb különbség megint, hogy lényegesebben kevesebb elektrolitra van szükség a müködtetésnél....És ami a legfontosabb ez a cell Brown gas témáju fejlesztés.. nem duuranogáz.Alapjául pedig egy hegesztöögép technologiája szolgál..., aminek kapcsán meg kell emlitsem a pájer oldalrool is egy kisérletezöö nevet: "csendesvíz".... na és akkor itt fojtathatnám a joe cellás összefonoodásokat.... fuu, ez majnem litánia lett.......
Elsö impulzusos tesztet a Brbowszki bátyám oldotta meg, ugy hogy csinált hozzá egy elektronikát (Pájer oldalrool okulva) , mellyel tovább segitte a fejlödését..mert rengeteg kisérlet társult hozzá..Föleg a Fidrja Vladimirrel ... Smile mikor ittvolt nálunk egy, hetet esténként , meg pár nappalt is végigkisérleteztünk.. az volt a legnagyobb Smile volt hogy szarrá röhögtük magunkat, mekkora bakokat is löttünk, de számos jó megfigyelést csináltunk , s kialakult egy nézet a felhasználást illetöen is.....

(jelen pillanatban azt sem tudom, azt hiszem, hogy Norb használ elektronikát vagy sem...??
A másik amit megtudtam töle..., hogy öö nem tiszta vizet bont!!!!... erröl nem akarok beszélni, mert az öö asztala, s nem kenyerem, hogy elvegyem a más érdemét, megfigyelését.)

Brown gas.: olyan hidrogén, ami monohidrogén formában (is) jelentkezik a durranogázban %-os arányban...... minnél nagyobb a %-os arány annál inkább implozioba fajul az eldurranása. Magyarul minnél inkább jobb minöségü gázt termelsz, ha nem is többet, annál nagyobb lesz a f.csökkentö képessége.....
Hatása 15-20km után már észlelhetö....s elvégezhetöök a motorkorrekcios procedurák.....

Hja, kicsit eltértem a tárgytool, proobáltam álltalam norbiféle cellának gondolt ketyerét épiiteni, de sajnos nekem avval az volt a bajom, hogy az elektroodák elkoszoloodtak, s akkor megnött az amperfelvétel... és végül használhatatlan lett... ezért tituláltam azt magamban nem tól joonak, persze lehet nem tudtam mégsem eleget, s ezért volt rossz az az irányzat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 30, 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tuvok!

Biztosan figyelmes lettél az fgab "vízbontójának" hirtelen fejlődésére...
Nos .. volt nálam.. sokat beszélgettünk a témával kapcsolatban!!!
Vissza az elejére
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 26, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A weboldalamat és a hozzá kapcsolódó fórumot az önzetlen információmegosztás jegyében hoztam létre. És akkor megjelenik Duma Norbert, aki nyíltan anyagi haszonszerzés céljából saját maga reklámozására használja a fórumot úgy, hogy közben nem bocsát rendelkezésre semmilyen hasznos információt, mások eredményeit sajátként tünteti fel, és arogáns destruktív stílusban rombolja a kialakult alkotó közösségi szellemet.

Úgy gondolom, hogy az ilyen ártó magatartás nem összeegyeztethető azzal a szellemiséggel, amit a fórum és a weboldal is képvisel.
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Norbi!

Bocsi ha nem tettem egyértelművé, hogy nem bírálni akarlak. Hiszen nem is ismerlek. Csak egyszerűen nincs helye itt annak, ahogyan csinálod itt a fórumon. Veled nincs semmi baj, csak ez a hozzáállás nem idevaló.

Öröm volna látni ha a tehetségedet és eredményeidet megosztva, együtt másokkal sokkal többre is juthatnál, és nem a magánérdekeidet akarnád itt érvényesíteni (azt lehet sok más helyen).

Ezért nincs még az emberiségnek elterjedt ingyenenergiatechnológiája, mert az ilyen hozzáállással egyszerűen nem érdemeljük meg.
Tehát nincs itt helyed. Így.
Ennyi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Viev
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.02.26. Csütörtök 16:57
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali

nekem is ellenszemves amit csinál (a reklámhadjárata)
de nem itélem el azért amiért pénzt akar keresni, mert biztos rengeteg pénzt és munkát fektetett bele ( mint más is, pl.:én)
viszont ha sikerült neki valami jót összehoznia, akkor tud valamit, és ilyen tudás kell ide ebbe a forumba.
én nem zárnám ki, majd segit nekünk ha rájön hogy ebböl nem fog megélni Laughing
én biztos nem vennék tölle semmit, ennyiért meg pláne, szeretek mindent magam csinálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Duma Norbert
Vendég





HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Simma....

Mit tudsz TE rólam??................
Találkoztál valaha velem??? Beszéltél valaha velem???
NEM!!!
Akkor hogyan ítélkezel???
Hallottál valamit valakitől??? Az téged meggyőz???
Elég naív vagy.......
Vissza az elejére
simma
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2007.12.28. Péntek 10:05
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 25, 02:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha Norbi ilyen kommersz és nyomulós módon adja magát, úgy hogy reklámfelületet akar magának a fórumból, miközben semmit nem tesz közzé abból amire már jutott esetleg, akkor Ő ÚGY VÁRJA, HOGY VALAMIT KAPJON, HOGY Ő KÖZBEN NEM AD.
Ez így nem FER, sehol az univerzumban.

És még ha adna is, sem itt lenne a helye a reklámnak, mert itt a legtöbb embernek az a célja, hogy az eredemények és információk megosztva legyenek, és egymást segítve többre juthassunk. Ezzel ellenkezik az, ha valaki a privát tudását, eredményeit, státuszát, kívánja a személyes céljaira demonstrálni, reklámozni itt , és nem hajlandó közzétenni.

És ezenkívül még ahhoz is hozzájárul, hogy a fórum köztudatába elhintse a kommersz bizalmatlan, gyanakvó, egymástól mindent féltő, önző attitűdöt. Ami tönkreteszi azt, hogy valaha is egymás eredményeiből és bizalmából alkothassunk valamit ami aztán mindenkinek jó.

Úgyhogy kifelé Norbival !!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
chiptuningos
aktív tag
aktív tag


Csatlakozott: 2009.03.20. Péntek 8:43
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Én végigolvastam a fórumot töviről hegyire, de nem látom Norbi mit segített. (EGYETLEN HASZNÁLHATÓ HOZZÁSZÓLÁSA sincs, ami a témákat, bármelyiket is előrébb vitte volna, vagy vinné, pedig itt a közösről van szó a fórumon).

Vagy a Plasmagyujtás árulása segítség a mostani stádiumban?
Vagy ez egy reklámoldal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lajos
VIP Fórumozó
VIP Fórumozó


Csatlakozott: 2007.09.08. Szombat 16:58
Hozzászólások: 100
Tartózkodási hely: Liberec

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit kívülállóan figyelem a polemikát. Nem tarthatom meg magamnak a csehországi 3 éves fórumtapasztalataimat. Két ember üzemel autót a Dingel féle fejlesztövel skoda120 és favorit. Egyikük sem árulja, söt miután segítettek tanáccsal az emberek kirágták öket a fórumról, mert nem voltak hajlandóak tökbe pontosan megmondani hol a fontos fordulópont hogy a sok eszkábált elektrolizáló müködjön is. Lehet hogy több tagnak is mükszik, a csontlerágó emberek miatt már nem osztották meg velünk sikereiket. Pénzt ajánlottak nekik, fenyegették öket stb.
Több mint 900 tagunk van és az elsö sikeres Dingel fejlesztös, még itt ott beszól a fórumba, de további eredmény egyenlöre a tagoknál nincs.
Vízgözzel és pgy az egyik gépész barátom alapjáraton futtatta a mazda 121-es autiját(akkor még túrót értett az elektronikához). De most házat épít, így le van állva. Együtt párszor próbáltuk a vízpárát robbantani, ami sikerült is, de csak a mühelyasztalon.
A plazma dolog elég régi és eleinte nem is plazmának nevezték inkább gyújtásjavítás képpen futott. Jó példa erre az 3,919,993 számú USA patent 74-böl. Az elektronika komplet le van írva benne az utolsó ellenállás értékig. Kicsit diszkrét alkatrészekböl van de szakiknak nem probléma modernizálni.
Hogy a tárgyra térjek-sajnálom hogy felment a cukrotok Norbert miatt, nekem nem is nagyon világos hogy miért. Összekapni azon, ami tulajdonképpen mindenkié?
Mit gondoltok hány vevö lenne a plazmagyujtás beszerelésére?? Mindenki akinek autója van?? Nem elég az?? Kérdés mikor jön nagy cég a szériagyártással, aztán a garázstipusú pgy nem fog kelleni senkinek. Addig meg úgyis minden mükszö pgy szerelönek leszakítják a kezét hogy kinek szerelje hamarabban.
Végeredmény: kár bárkit kizárni bármiböl a cél a fontos! A technikai részleteken kell összeveszni. Nem a problémát kell keresni, hanem hogy hogy megoldani.
Hofi: probléma nincs, csak meg lehet oldani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vladi
Fórumozó
Fórumozó


Csatlakozott: 2008.02.06. Szerda 18:30
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
én Vladi és rosco sok sok időt és pénzt áldoztunk a plazmagyujtás fejlesztéséről és a duma norbi meg még egy emben lenyulta és árulja a neten én és rosco szintén árulhatuk volna de nem ez volt a cél és egyet sem csináltunk péndzért sőt a barátoknak önköltségi ár alatt csináltuk és ingyen adtunk tanácsot is. az ilyen emberek miat tart a világ ott ahol most vagyunk mert ezek az emberek mindenkin átgázolva csak a saját érdekeiket nézik és még a közeli hözzátartozójuk sem számit nekik ezzel céloztam egy konkrét szemályre!
üdv Vladi
_________________
hajrá ukrajna+magyarország
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tuvok
Site Admin
Site Admin


Csatlakozott: 2006.08.12. Szombat 10:18
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 24, 01:13    Hozzászólás témája: Duma Norbert kizárása Hozzászólás az előzmény idézésével

A fórum tagokat megkérem, hogy szavazzanak Duma Norbert kizárásával kapcsolatban. (A szavazás határideje 2009.03.30)
_________________
Üdvözlettel
Tuvok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Ingyen energia Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd