Bejelentkezés

Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése

Hozzászólások

 Téma nyomtatása
Vélemények botokról
carpfan
#1 Hozzászólás nyomtatása
2010.01.30 18:02:21
Haladó fórumozó


Hozzászólások: 11
Regisztrált: 11.01.10

Itt mindenki elmondhatja melyik botról mi a véleménye,segítséget kérhet
 
carpfan
#2 Hozzászólás nyomtatása
2010.01.30 18:05:44
Haladó fórumozó


Hozzászólások: 11
Regisztrált: 11.01.10

Én már fel is tennék egy kérdést. 3,60 és minél lágyabb botokat kedvelek.Most kiszeretnék próbálni egy Shimano Force Master AX Sepeciman 3,90m 3Lbs-s botot kezdetnek,ez olyan drága aránylag belépő szint.
Mi a véleményetek erről?
 
yaxeycarp
#3 Hozzászólás nyomtatása
2010.01.30 18:59:44
Főadminisztrátor


Hozzászólások: 8
Regisztrált: 03.01.10

carpfan írta:
Én már fel is tennék egy kérdést. 3,60 és minél lágyabb botokat kedvelek.Most kiszeretnék próbálni egy Shimano Force Master AX Sepeciman 3,90m 3Lbs-s botot kezdetnek,ez olyan drága aránylag belépő szint.
Mi a véleményetek erről?

Azt nem tom mire kell neked a bot? Ezt nem beszéltük meg, de egy két okosság. A bot hossza, csak a dobásoknál fontos, fárasztásnál nincs túl nagy jelentősége, sőt a 3,6-os jobban kézhez áll. Dobni viszont én a 3,9-esekkel nagyobbat tok. A 3 lbs tesztgörbe, botja válogatja, de általában már jó dobóbot, és nem túl merev. Azért ezzel sz'tem a 120m dobótávolság lehet az elérhető. persze, ha a dobálás jól megy neked. nekem ez a max amit le tudok érni, a 3,25 lbs botjaimmal, de átlagban inkább 110m, de majd gyakorlok.
Üdv:YaxCool
 
carpfan
#4 Hozzászólás nyomtatása
2010.01.30 21:04:21
Haladó fórumozó


Hozzászólások: 11
Regisztrált: 11.01.10

yaxeycarp írta:
carpfan írta:
Én már fel is tennék egy kérdést. 3,60 és minél lágyabb botokat kedvelek.Most kiszeretnék próbálni egy Shimano Force Master AX Sepeciman 3,90m 3Lbs-s botot kezdetnek,ez olyan drága aránylag belépő szint.
Mi a véleményetek erről?

Azt nem tom mire kell neked a bot? Ezt nem beszéltük meg, de egy két okosság. A bot hossza, csak a dobásoknál fontos, fárasztásnál nincs túl nagy jelentősége, sőt a 3,6-os jobban kézhez áll. Dobni viszont én a 3,9-esekkel nagyobbat tok. A 3 lbs tesztgörbe, botja válogatja, de általában már jó dobóbot, és nem túl merev. Azért ezzel sz'tem a 120m dobótávolság lehet az elérhető. persze, ha a dobálás jól megy neked. nekem ez a max amit le tudok érni, a 3,25 lbs botjaimmal, de átlagban inkább 110m, de majd gyakorlok.
Üdv:YaxCool


Dobálni kéne de tudjak vele fárasztani is élvezetesen.Mikor megyünk gyakorolni?Smile
A mostani botokkal 110-120m körül tudtam dobni.Ezek 3,60 as ok.Ezt a távolságot kéne növelni, ezért szeretném megpróbálni a 3,90-t
 
Ugrás a fórumra:
Generálási idő: 0.32 másodperc
66,077 egyedi látogató