Tartalomjegyzék AoE2.hu archívum
2008-2011
 
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fórummal kapcsolatban
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  Következő
 
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 1:13 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyitottam pár új topicot, mer elég halottnak t?nik a fórum, remélem újraéled a magyar AOC Community és nem csak Voobly-n meg Gameranger-en lennénk jelen egyre többen, hanem itt is...
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szomb. Aug. 27, 2011 11:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yeah, láttam Rolo! Szerintem már is jót tett a fórumnak. Very Happy GJ
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2011 5:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Really Thx...próbálkozom Very Happy Priby am. =====> Razz <====== ezt kiszehetnéd, mer elég idegesít? Very Happy
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2011 5:34 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez alap szmájli, benne van minden phpBB-ben, ha nem vetted volna észre Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rolo



Csatlakozott: 2007.06.13. Szerda 14:04
Hozzászólások: 233
Tartózkodási hely: Budapest, Gy?r, Debrecen, Siófok, néha Kenya

HozzászólásElküldve: Vas. Aug. 28, 2011 8:36 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

najó, de nekem egy buzeránc AOE Collection CD borítót rak be rá...azt hittem mindenkinek..
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Hétf. Aug. 29, 2011 12:08 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ott egy nyelvkiölt?s szmájlit látok.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 1:59 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kibasaszott addfitkv ez a játék.NNmen tudom hánym éve nem tolktam már norméisan, de pprá napkja nézem recet és megomnt elfogott az értlés h jtászani kell Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Priby
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:34
Hozzászólások: 2131
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt legalább bebaszva írtad? Very Happy
_________________



Ha bármiféle problémád van, a fórumba írd! PÜ-ben nem segítek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 11:09 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát hajrá! Very Happy Ha van kedved jatszani, írj rám! Very Happy
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 11:57 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fasza, megint "részegen irok ahova csak tudok mert az király"-ra ittam magam Very Happy, ahogy eddig felmértem a károkat, lesz néhány bocsánatkérös köröm... Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 12:26 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Előre mondom, hogy én nem fogadlak vissza! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Szer. Aug. 31, 2011 2:17 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hova? Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Maxxtro



Csatlakozott: 2007.06.18. Hétfő 19:59
Hozzászólások: 151

HozzászólásElküldve: Csüt. Szept. 01, 2011 11:37 am    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

közénk..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mésza



Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 15:39
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 05, 2011 12:05 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hittem h azért aktivabb a magyar aoc. Gondoltam, hogy kevesen tolják már meg ritkán, de vooblyn kb soha nem látok senkit, vagy pedig ott van de nem játszik. Na mind1, gondolom ezt se olvassa senki kb 1 héten belül Very Happy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
adam7777



Csatlakozott: 2008.05.22. Csütörtök 16:08
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 05, 2011 5:42 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most nincs gépem de nemsokára leszek:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Hétf. Szept. 05, 2011 6:00 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor hétköznap este felnézek vublira, 2-3 magyar tuti fenn van. De legalább ennyien játszanak gamerangeren is. Sztem van itt az oldalon vhol egy nicklist, vedd fel a neveket!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Richard
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.15. Vasárnap 19:40
Hozzászólások: 304
Tartózkodási hely: Solt/Budapest

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 06, 2011 3:24 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tulajdon képpen a közösség aktivitása az egyes embereken múlik. Ha mindenki úgy van vele, hogy "Nincs kedvem játszani, mert kevesen tolják." Akkor így is marad.

De amúgy szoktak fent lenni magyarok (valamelyik este 6-7 is volt), csak szerintem nem ismered öket, mert új nickek.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Kedd. Szept. 06, 2011 8:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smurfölnek a pöcsök, ugye, Dalnok? Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
von zangen



Csatlakozott: 2011.09.07. Szerda 15:29
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 07, 2011 3:47 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy rossz helyre írom a kérdést... Nos, új AoE-s vagyok, eddig kizárólag Total Warral foglalkoztam, most letöltöttem az aoE 2-t, és azt mondja,(indításkor) hogy kéri a CD-t, különben nem indul. Persze, nyilván van efféle rakoncátlan játék, de akkor mért töltenék fel, ha nem indul CD nélkül? Tud valaki segíteni, hogy mit csináljak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
TLW_Apollo17hu
Site Admin


Csatlakozott: 2006.10.21. Szombat 12:26
Hozzászólások: 329
Tartózkodási hely: nappali

HozzászólásElküldve: Szer. Szept. 07, 2011 5:46 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Crac... khm... vedd meg! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Lezárt fórum: ide nem küldhetsz témát, választ, nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Fórum Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 26, 27, 28  Következő
23 / 28 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség