SzerzÅ‘ Téma: Jelentkezz a Darkeron klánba!  (Megtekintve 2154 alkalommal)

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Dátum: 2013. április 10. - 11:04:35 »
Darkeron klán
Klán neve: Darkeron
A királyság amelyben indul: Praitfulla
A klán címerállata: Tüzes ló

Eddigi tagok:
  • A Klán feje: ?
    • feleség: ?
    • A klánvezér lányai:
      • Aimée Darkeron (18)
      • Adelaide Darkeron (11)

Apa kerestetik!
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 10. - 19:20:12 írta MesélÅ‘ »

Nem elérhető Aimée

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #1 Dátum: 2013. április 10. - 18:30:38 »
A klánvezér lánya lennék, Aimée Darkeron, 18 éves, aki leginkább a mának él, nem szereti a komoly helyzeteket, ezt igyekszik kerülni. Az emberekkel kedves, segítőkész. Nem szeret egy helyben ülni. Sokkal inkább férfiként tekint magára, semhogy nőként, mivel arról leginkább az otthon ülés és a hímzés jutnak eszébe. Pont ezért öltözik úgy, mint a férfiak. Hobbija, hogy minden reggel, napfelkeltekor, kilovagoljon. Ezt persze a szülei nem nézik jó szemmel, de már rég lemondtak arról, hogy megváltoztassák a személyiségét. Szeret bolondozni a húgával, bár ebből általában semmi jó nem sül ki. Kisebbségi komplexussal küzd, ha magas emberek veszik körül, mivel csak 160 centiméter. Vékony, de nőies; vörös, hullámos haja van, ami a derekáig ér; alabástromfehér a bőre, de ez nem teszi sápadttá; zöld szeme és halvány szeplői vannak.

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #2 Dátum: 2013. április 10. - 18:41:27 »
A klánvezér lánya lennék, Aimée Darkeron, 18 éves, aki leginkább a mának él, nem szereti a komoly helyzeteket, ezt igyekszik kerülni. Az emberekkel kedves, segítőkész. Nem szeret egy helyben ülni. Sokkal inkább férfiként tekint magára, semhogy nőként, mivel arról leginkább az otthon ülés és a hímzés jutnak eszébe. Pont ezért öltözik úgy, mint a férfiak. Hobbija, hogy minden reggel, napfelkeltekor, kilovagoljon. Ezt persze a szülei nem nézik jó szemmel, de már rég lemondtak arról, hogy megváltoztassák a személyiségét. Szeret bolondozni a húgával, bár ebből általában semmi jó nem sül ki. Kisebbségi komplexussal küzd, ha magas emberek veszik körül, mivel csak 160 centiméter. Vékony, de nőies; vörös, hullámos haja van, ami a derekáig ér; alabástromfehér a bőre, de ez nem teszi sápadttá; zöld szeme és halvány szeplői vannak.

Tetszetős karakterleírás! ;)

Röpke ötlet: A klán címerében tüzes (->vörös) ló van, ami passzolhatna a család hajszínéhez (na meg vérmérsékletéhez) is, ha úgy dönt mindenki, hogy vörös lesz. Érdekesség még egyébként, hogy a vörös hajszín Cistork királyságban (annak is fÅ‘leg a déli felén) legjellemzÅ‘bb az egész kontinensen, illetve szórványosan Vardaros legdélebbi területein. Majd felhasználhatjátok a család eredetének leírásakor   ::)

Nem elérhető araynel

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #3 Dátum: 2013. április 10. - 18:47:03 »
Köszönjük Mr. Beleszemtelenkedő úr :D
Ha meg lesz az apánk is, akkor mindent meg fogunk beszélni, csak várjuk az illetőt még.
Én is vörös hajszínre gondoltam amúgy, de ez a természetellenes vörösre... Csak jó volna pár infó még, hogy honnan is kéne jönni meg ilyenek hisz másfél éve már én itt játszottam Adelaide Godric néven és hát nem nagyon emlékszem már :D:D

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #4 Dátum: 2013. április 10. - 18:49:50 »
Csak jó volna pár infó még, hogy honnan is kéne jönni meg ilyenek hisz másfél éve már én itt játszottam Adelaide Godric néven és hát nem nagyon emlékszem már :D:D
A blogon minden fent van, még mindig ( www.isz611.blogspot.com ).

Nem elérhető araynel

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #5 Dátum: 2013. április 10. - 19:03:36 »
Olvastam, de na.. magyarán a vörös hajúak azaz a családunk akkor egy másik királyságból származik, és úgy jöttünk ide
Bocsánat ha rosszat mondtam, csak na, rég volt már, meg rég szerepeztem szóval vissza kell rázódnom ^^

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #6 Dátum: 2013. április 10. - 19:12:32 »
Olvastam, de na.. magyarán a vörös hajúak azaz a családunk akkor egy másik királyságból származik, és úgy jöttünk ide
Bocsánat ha rosszat mondtam, csak na, rég volt már, meg rég szerepeztem szóval vissza kell rázódnom ^^
Igen, ez lett volna az ötletem. Persze már lehet, hogy több generációval ezelőtt jöttetek ide (sőt, ez ajánlatos, máskülönben nem lenne sok esélyetek a trón megszerzésére, mint frissen érkezett idegen család).

Nem elérhető araynel

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #7 Dátum: 2013. április 10. - 19:14:26 »
Ha megérkezne még ma az apám akkor kb mikor indulna a játék?

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #8 Dátum: 2013. április 10. - 19:16:07 »
Ha megérkezne még ma az apám akkor kb mikor indulna a játék?
Legkorábban május eleje.

Nem elérhető Aimée

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #9 Dátum: 2013. április 10. - 19:18:44 »
Ez nem valami jó hír. Hajlamos vagyok megfeledkezni az effajta dolgaimról. :/ Húgocskám, kénytelen leszel sok galambpostát feladni, hogy tudjak, majd játszani.

Nem elérhető araynel

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 6
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #10 Dátum: 2013. április 10. - 19:21:55 »
Ne parázz drága piros hajú nővérem :D míg van netem én szólok neked hogy ne felejtsd el :D

Nem elérhető Aimée

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #11 Dátum: 2013. április 10. - 19:24:05 »
Na na! Csak vissza ne élj a helyzettel, mert legközelebb nem viszlek magammal fácánlesre. ;) :D

Nem elérhető Aimée

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #12 Dátum: 2013. április 10. - 19:56:21 »
Ha már úgy is belelendültem a dologba... Mi lenne, ha...
A Darkeronok Cistork királyságából szöktek meg. Annó ez a család Cistork királyának legközelebbi rokonai voltak, de akkoriban hatalmi harcok dúltak és emiatt a király meg akarta öletni az összes Darkeront, de azoknak tudomására jutott a dolog, így még mielőtt a király katonái megérkeztek volna, hogy feldúlják az otthonukat és elvegyék az életüket, felkerekedtek és Praitfulla királyságában kötöttek ki. Mivel voltak itt ismerőseik, sőt elvétve egy-két rokonuk is, ezért gyorsan új erőre kaptak. Praitfulla öreg királya tudomást szerzett a történtekről, megsajnálta őket, így az akkori családfőt az udvarába hívatta. Jól elbeszélgettek egymással, a király megkedvelte a családot, birtokot és nemesi címet adományozott nekik. A föld amit kaptak, termékeny volt, a család tagjai okosak, így hamar felvirágoztatták a területet. Az emberek jólétben élnek a mai napig, a Darkeron család pedig jelentős vagyonra tett szert.
No? Vélemény? :)

Nem elérhető Mesélő

  • Mókusmester
  • Meghasonlott személyiség
  • *****
  • Hozzászólások: 208
    • Profil megtekintése
    • Tendaji MágusképzÅ‘
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #13 Dátum: 2013. április 10. - 20:02:01 »
Annyi probléma lenne, hogy a játék története szerint minden nagy uralkodócsalád kihalt isz611-re szerte Keltuzaron. Helyükbe a kis, korábban jelentéktelen klánok lépnek, vagyis ti.

Nem elérhető Aimée

  • Lelkes
  • *
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
Re:Jelentkezz a Darkeron klánba!
« Válasz #14 Dátum: 2013. április 10. - 20:12:23 »
Milyen jelentéktelen? A Darkeronok nem jelentéktelenek! Velük igenis számolni kell! Nem szeretjük ha lenéznek minket!  >:(  ;)