Szerver

2008-08-12 19:49:24
2008.Hajmáskér
Írta: Đóri
A roncsderby 6.futamát Hajmáskéren rendezték. A pálya a nap elején kissé sárosnak bizonyult, de idővel sokat javult végül már nagyon jónak lett mondható. A nap legeredményesebb versenyzője Suborits Péter lett aki idén már a harmadszor álhatott fel a dobogó 2. fokára. Így közelebb került a bajnoki címhez is. Tóth Péterné autója a cél elött 10 méterrel adta meg magát, így Anita sajnos lecsúszott a dobogóról. A csapatból mindenki derekasan helyt állt. Összesen 16 pontot sikerült szerezni. Gratulálunk!
2008-08-02 17:25:23
képek
Írta: dori
Sziasztok!
A gyenesdiáson készült képek is idővel felkerülnek, csak a héten nem voltam gép közelében.Ha valakinek van képe és szívesen szeretné itt látni az erre a címre küldje el:dorottya208@citromail.hu
2008-08-02 17:23:01
2008. Gyenesdiás
Írta: Đóri
Az évad 5. versenyét Gyenesdiáson rendezte a Pusztakovácsi egyesület. Ismét jó melegben versenyezhettünk. A nap folyamán senki nem borult és nagyobb sérülés sem keletkezett. Az eredmények: Suborits Péter Trabi II. kategóriában 2. helyezett lett és ezzel az eredménnyel megerősítette a bajnokságban is a 2. helyét. Zrínyi Árpi is a dobogó 2. fokára állhatott. Pintér Peti Trabi I.-ben 4. helyezést ért el. Az egyesület többi tagjainak helyezései: Németh Máté Trabi I. kat. 6. helyezés, Fülöp Andrea Női kat. 5. helyezés, Tóth András épített kat. 5. helyezés, és Németh Tibor széria nagy kat. 6. helyezést ért el. Következő verseny Hajmáskér. 2008.08.10.
2008-07-17 20:46:31
2008. Igal
Írta: Đóri
A Július 13.-ai verseny színhelye Igal volt. A pálya egész jónak bizonyult. De sajnos volt olyan aki nem egyszer kipördült. Időmérő edzésen Fülöp Attilának sikerült egy bravúros burulást produkálnia. Sajnos ekkor tönkre ment az autója de a futamra már készen állt. A rumi csapatból mindeki szépen szerepelt. Szerencsére a buruláson kivül más probléma nem merült fel. A csapat ezen a versenyen 18 pontot szerzett. A napi eredmények: Ifjúsági I. kategóriában Suborits Zsófia 11. helyezést ért el Németh Máté 7. Suborits Regina 5. és Ifj. Pintér Péter pedig 3. helyezést ért el. Ifjúsági II. kategóriában Suborits Péter 2. helyezést ért el. Széria Kis kategóriában Zrínyi Árpád 6. helyezést ért el. Női kategóriában Tóth Péterné Anita 4.helyezést ért el. A következő verseny a Balaton partján lesz.Gyenesdiáson. Július 27.-én.
2008-06-27 23:06:41
2008.Kerkabarabás
Írta: Đóri
A 2008-as évad 3. versenyét Kerkabarabáson rendezték. Igazi kánikulában mérhették össze erejüket a versenyzők.A pálya a nap elején vizesnek-latyakosnak tűnt, de idővel száradt és a locsolókocsira is szükség volt. A futamon nagyobb károk nem keletkeztek, egy-egy féltengely törés, kerék törés. A nap legeredményesebb versenyzője: Németh Máté, aki az ifjúsági I. kategóriában II. helyezést ért el. Máténak ez az eddigi legjobb eredménye.
Kerabarabáson a következő eredmények születtek:
Németh Tibor (274) 4. helyezést ért el Széria nagy kategóriában, Suborits Regina 4. helyezést ért el az ifjúsági I-es kategóriában, Suborits Zsófia 8. helyezést ért el szintén ebben a kategóriában, és Pintér Péter ebben a kategóriában 5. helyezést ért el. Suborits Péter pedig Ifjúsági II. kategóriában 4. helyezést ért el. A csapat 16 pontot szerzett , ezzel a bajnokságban az 5.helyen áll.
A következő verseny: Igal Július 13-án.