Uray Attila: Nehéz mérkőzésre számítok, mivel az első osztályú csapatoknak a héten nincs bajnoki forduló. Elképzelhető most lesz a legerősebb a Debrecen. Természetesen nekünk a saját játékunkkal kell foglalkozunk. Biztos vagyok benne, hogy az elmúlt heti teljesítményünket nem ismételjük meg még egyszer.
A vasárnap 16:30-kor Debrecenben megrendezésre kerülő mérkőzésünket Csonka Bence vezeti. A játékvezető segítői Pogonyi Ferenc és Zahorecz Roland lesznek.
Uray Attila:Sajnos a Hatvan ellen nem tudtuk megismételni az elmúlt fordulók teljesítményét sem egyénileg sem csapatként... Megérdemelten nyert a vendég csapat.
Uray Attila: Az elmúlt heti játékunkhoz szükség van még nem csak a helyzetek kialakítására, hanem azok értékesítésére is. Nem volt szerencsénk sem az elmúlt időszakban. Remélem a héten ez változik és akkor eredményesek tudunk lenni. Nem jól kezdte a bajnokság elejét a Hatvan, viszont jó csapat, biztos vagyok benne, hogy a negatív szérián változtatni akarnak. Nehéz meccsre számítok, meg akarjuk szerezni első hazai győzelmünket.
Uray Attila: Sajnos egy elkerülhető góllal kaptunk ki.
Mindent megtettünk azért, hogy megfordítsuk a mérkőzést, a második félidő döntő részében uraltuk a játékot, de ez kevés, a helyzeteket be kell rúgni. Minimum döntetlenre jók voltunk.
Kisebb sérülések ellenére az egész csapat elvégezte a heti munkát. Dobó Róbertet kivéve mindenkire számíthatok hétvégén, ahol nehéz, értékmérő mérkőzésre számítok. Az egyik bajnokesélyes csapattal mérkőzünk meg, a megfelelő helytálláshoz mindenkinek maximumot kell nyújtania. Szeretnénk meglepetést okozni.