Friss hírek
Változás
Információm szerint a szakvezetés nem tart igényt Laurinyecz Ákos, Keresztes Ferenc, és Kálmán Richárd játékára. Laurinyecz kölcsömben Gyöngyösön, míg Keresztes Jánoshidán folytatja. Kálmán új csapata még kérdéses.
Edzői értékelés
Uray Attila: Az első félidőben egyéni hibáknak köszönhetően elveszítettük a mérkőzést. A második félidőben próbáltunk egalizálni az eredményt, fölényben játszottunk, de nem sikerült a gólszerzés!
Vereség

Sajnos vereséget szenvedtünk a kiesés ellen küzdő REAC otthonában. Csapatunk a Tajti - Bocsi, Nánási, Balogh, Engel - Soltész, Zsély, Kálmán J., Kalász - Molnár, Viscsák összeállításban lépett pályára. Csereként szóhoz jutott még Kálmán R., és Orlóczki.

REAC - Felsőtárkány SC 2:0 (2:0)

Az érkezők
Pataki Zsolt Balmazújváros, Viscsák György Balmazújváros, Kalász Milán Kazincbarcika, Hirschler Bence Sopron, Keresztes Ferenc Jánoshida, Soltész Balázs Sopron, Nánási Balázs Mezőkövesd, Tajti Norbert Vác, Balogh Balázs Vác, Orlóczki Krisztián Bőcs, Engel Alex Mezőkövesd, Somogyi Marci kölcsönből vissza Putnok.
Győzelem

Csapatunk tegnap 2x30 perces felkészülési mérkőzést játszott Gyöngyösön a helyi csapattal.

Gyöngyös AK (megye I) - Felsőtárkány SC 0:1

A hétvégén elkezdjük

Szombaton megkezdődik a tavaszi idény. Csapatunk a nem túl acélos REAC csapatához utazik. A forduló eredményei megtippelésére Kálmán Richárdot kértem meg.

Kattints a részletekre!

Vereség

Reméljük a bajnokságban jobban fog menni!

Hajdúböszörményi TE (megye I ) - Felsőtárkány SC 3:0

Közkívánatra!
Közkívánatra a jobb oldali sávban megnézhetitek, hogy jelenleg hogy állunk átigazolás terén. Mivel, azok akik kompetensek az ügyben még csak véletlenül sem tájékoztatnak, ezért a listát senki sem vegye készpénznek, bár szokták mondani, hogy nem zörög a haraszt!
Most a Somos vert el minket!
Újabb felkészülési mérkőzésen van túl csapatunk. A Mezőkövesden megrendezett Felsőtárkány SC - Somos SE mérkőzés félideje 0:0 volt. A második félidőben vezetést szerzett csapatunk amit a 70. percig meg is őrzött. Aztán a sorcseréknek köszönhetően a Somos megfordította az eredményt. A Somos SE teljesen megérdemelten nyerte meg a mérkőzést a szervezetten védekező csapatunk ellen. A gólunkat Molnár Marci szerezte.
Ajjaj!

Kilencgólos vereséget szenvedtek Uray Attila tanítványa a tegnapi felkészülési mérkőzésen.

X
Capatunk lejátszotta idei második edzőmérkőzését a Puskás Akadémia NB III-as és U19-es vegyes csapata ellen. Laurinyecz góljával megszereztük a vezetést, de a vendégek még a szünet előtt fordítottak. A második félidőben Kálmán Richárd egalizált, így 2:2-es döntetlennel zárúlt a mérkőzés. A csapatunkban volt pár próbázó, meg egy - két kövesdi fiatal, így egy kicsit érthetetlen, hogy csak egy cserénk volt!