B e s z á m o l ó

Győri Graboplast ETO KC - Dunaferr 26-24 (16-12)

A sorsdöntő meccs kihagyott Dunaferr helyzettel vette kezdetét,majd a túloldalon Vérten Orsolya talált be a hálóba.Radulovics óriási bombagólokat lőtt,miközben a győriek felváltva remekeltek.

Az ETO az első félidőben végig 3-4-5 góllal vezetett,a Dferr minden igyekezete ellenére.A félidő közepén Görbicz nyakonvágta Ferling Dettit,és még csak sárgát sem kapott.A győriek igen keményen védekeztek, s ennek eredményeképpen több dunaújvárosi játékos is a földön találta magát.

,,Szemüveget a bírónak!"

A második félidőben joggal kiabálhatták ezt a dunaújvárosi szurkolók,hiszen a bírópáros egyértelműen a győri csapatnak fújt.Közben Ana Dokic úgy gondolta,hogy nem elég durva a játéka,és rátett mégegy lapáttal,minek következményeként Bulath Anita véres szájjal kötöttt ki a padlón...
Rá egy perccel a fiatal Bódi Bernadett vágta orrba az egyébként is betegséggel küszködő Dettit,kiállítás vagy sárgalap ,,persze" ezért sem járt.
A 20.percre Gáspár találatával 2 gólra zárkózott fel a Dunaferr,ám ezt nem tudta megtartani.A hazaiaknál Görbicz dobta sorra a gólokat.
Ez után Bohus Beát percenként sárgalappal és kiállítással ,,jutalmazták" a bírók,Görbicz Anita színészi tehetségének köszönhetően.2 perccel a vége előtt 4 gól volt az ETO előnye,miután Cracana és Pálinger parádézott a kapuban.

Az utolsó gólt Dokic szerezte,s ezzel a Győri Graboplast ETO játékosainak vitrinjébe került a Magyar Kupa.

A Dunaferr ígéri:Először és utoljára.

gól: Görbicz 7, Vérten, Gogirla 4-4, Bradeanu, Kovacicova, Djokic 3-3, Juhász, Bódi 1-1, illetve
Radulovics 11, Kindl, Németh 3-3, Vincze, Pálffy 2-2, Bohus, Ferling, Gáspár 1-1