B e s z á m o l ó

Ferencvárosi TC - Dunaferr NK
24 - 25

A rájátszást remekül kezdte a most Ferling Detti hiányát szenvedő Dunaferr.
Az első félidőben remekül startolt a dunaújvárosi együttes, 1-5nél a Ferencváros edzője, Németh András időt kért.
Ezután a budapestiek gyorsindítás gólokkal jöttek fel, de Bulath két bombája ismét elvette a zöld-fehérek kedvét(3-10).
A félidő végére azonban kissé kiengedett a dunaújvárosi csapat, így Kiss Szilárd időt kért.

A második félidőben Uhrakova jóvoltából egyenlített a Fradi(14-14), miközben Raulovics rendítetlenül bombázta az akciógólokat.
A dunaújvárosiaknál Bohus remekelt, egészen lehetetlen helyzetekből talált be Pastrovics hálójába.
A frdaisták közül csak Tóth Tímea és Katarina Mraviková bírta az iramot, ám egy idő után ők is elfáradtak.

A meccs hőse mégis csak a Dettit helyettesítő Pigniczki Krisztina volt, aki irányító posztról talált be hatszor a ferencvárosi hálóba.
A félidő hajrájában kezdett felérbredni az FTC, Tóth, Kirsner és Mravoková vezérletével.(21-23)
A Dunaferr hármas emberhátrányban is remekül védekezett, nem kapott gólt. A találkozót végül "Piga" gólja döntötte el.

Óriási csatában,óriási szívvel nyert a Dunaferr, sajnos Ferling Bernadett nélkül.