DUNAFERR:
Sirina, Lovász 3, Mehlmann 4, Ferling 4, Kindl 2, Bulath 2, Vincze 4.
Csere: Hoffmann (kapus), Radulovics 10, Borbás 1, Balogh, Gáspár 1.
Edző: Kiss Szilárd.

Feszülten, rengeteg technikai hibával kezdték a mérkőzést a csapatok, főként az ellenfél eladott labdái után születtek a gólok. Hogy az első szakaszban a vendégek hibáztak kevesebbet, azt jelzi, hogy 4–1-re elhúztak. Összeszedte magát a Loki, s a nagy kedvvel játszó Jana Caltíková vezérletével egyenlített (5–5). A csarnokban szinte elviselhetetlen volt a hőség, s talán az izzadtság miatt volt csúszós a labda, mindenesetre a folytatásban is sokszor esett ki a játékosok kezéből. Radulovics Bojana nehézbombázásának köszönhetően újra megléptek az újvárosiak, de a fantasztikusan küzdő DVSC a szünetig csökkentette hátrányát.

A második játékrész elején pedig már-már a kezükben érezhették a bronzérmet a vendéglátók, hiszen 5–0-s rohammal nemcsak fordítottak, hanem meg is ugrottak három góllal. Ekkor azonban újra hibáztak, s előbb utolérte őket, majd öt góllal elhúzott a Dunaferr (22–27). Szombaton Újvárosban találkozik a két együttes, és Kiss Szilárd tanítványainak már a döntetlen is elég a harmadik hely megszerzéséhez.

Az eredmény alakulása:
5. p.: 1–4. 7. p.: 4–4. 14. p.: 6–8. 17. p.: 7–10. 21. p.: 10–11. 25. p.: 11–14. 37. p.: 19–16. 43. p.: 21–21. 47. p.: 22–27. 54. p.: 27–28

Kiállítások: 10, ill. 10 perc
Hétméteresek: 7/4, ill. 7/7