Dunaferr a négy között

NÔI MK-NEGYEDDÖNTÔ

GÖDI SE - DUNAFERR NK 17-38 (7-18)

Dunakeszi, 400 néző. V: Kovács P., Wiedermann

Az NB I/B Keleti csoportjának utolsó előtti helyén négy megszerzett ponttal szerénykedő gödiek bravúrok sorozatával jutottak a legjobb nyolc közé. Mivel a városban csak a közeljövőben készül el a sportcsarnok, a lelkes kiscsapat Dunakeszin fogadta világhírű ellenfelét.
Közel a meccs harmadáig tartották a lépést ellenfelükkel a hazaiak. Ezt követően a szünetig már csak vendéggólok születtek, pontosan egy tucat. Ezen időszakban az erőtlen gödi próbálkozásokat rendre lekontrázták Kiss Szilárd tanítványai. A szünet után is nagy fölényben volt a Dunaferr, fiatal játékosai közül többen is nagyszerű teljesítménnyel hálálták meg az edzői bizalmat. Margaritovits mester együttese pedig remekül kűzdött és sportszerű játékkal zárta idei remek kupamenetelését.

GÖD: Székely - BAKSA 5 (1), Némethné 1 (1), Gór-Nagy 2, Orosz 2, Lázár Sz. 2, Békési. Cs: Szondi, Fekete (kapusok), Lázár I., Vincze Zs. 2, Balázsovits 3 (3), Szilágyi. Edző: Margaritovits Milenko

DUNAFERR: CRACANA - PÁLFFY 6, Pigniczki 2, Németh H. 2 (1), Gáspár 1, Bohus 2, VINCZE M. 5. Cs: Molnár (kapus), SZEPESI 6, Kindl 2, Ferling 4 (1), Trufán 1, TAKÁCS 5, Fauszt 2. Edző: Kiss Szilárd

Az eredmény alakulása. 4. p.: 2-2. 11. p.: 5-4. 17. p.: 7-6. 23. p.: 7-11. 46. p.: 12-28
Kiállítások: 0, ill. 10 perc
Hétméteresek: 7/5, ill. 3/2