____________________________________________________________________________________________

2005.10.26.
Gadrika

Hazai siker!

Fordulatos és küzdelmes mérkőzésen győztött ma a Dunaferr a Cornexi csapata ellen. Első félidőt nagy rohamban, de idegesen kezdék a mieink. Kiegyenlített játék folyt, szép gólok születtek mind2 oldalon. 16-16-os állásnál vonultak szünetre a csapatok. A második játékrészben jobban védekezett ellenfelünk, többet és keményebben ütköztek, így megléptek 3 góllal, közben nálunk hetes és ziccerek is kimaradtak. Nem adták fel Dettiék! Akarták a győzelmet, aminek 2 gólos siker lett az eredménye!

2005.10.25.
Gadrika

Jön a Cornexi!

Szombaton 5 gólos vereséget szenvedtek a csajok a Ferencváros otthonában. A mérkőzésen nem volt ideje sokat rágódni a társaságnak, hiszen szerdán újabb rangadó következik, a Cornexi-Alcoa csapata látogat Dunaújvárosba.
Ellenfelünk jelenleg 2. helyen áll a tabellán, 1 vereség, 1 döntetlen és 5 győztes meccs a mérlegük. Az előző fordulóban a Vác együttesét verték 10 góllal.
Reméljük csapatunk azt az arcát mutatja, amelyik idegenben céltudatos játékkal bánt el a német bajnokkal!

Kínos vereség a Ferencváros otthonában

Esélyünk sem volt a pénteki mérkőzésen. Csapatunkat szinte minden poszton felülmúlta a zöld-fehér együttes. Sok mindent elmond a játék képéről, hogy egy pillanatig nem vezettünk a mérkőzés folyamán. :(
A Ferencváros jobban akarta a győzelmet, a mieink görcsöltek, vagy nem tudni mi lehett a gond.
Reméljük a szerdai Cornexi elleni újabb rangadón sikerül javítanunk!

Továbbjutott a Dunaferr NK

Hazai pályán elszenvedett egy gólos veresége ellenére továbbjutott a Dunaferr.
Detti az első félidő első felében már 5 gólt vágott, aztán szerencsére a többiek is magukra találtak!
Gabca 7 góllal járult hozzá a sikerhez! Szinte hibátlanul lőtt!
Az ellenfél csapatából a 11 gólos Simaková és a 6 találatot jegyző Ofenböck volt a legeredményesebb.

Izgatottan várjuk a keddi, bécsi sorsolást!

Detti a hónap játékosa lett, ezúton is gratulálunk! további sok sikert és jó játékot!

2005.10.02.
Gadrika

Idegenbeli BL siker

A BL selejtező első mérkőzésén a német bajnok FC Nürnberg otthonában arattak sima, 25-20as győzelmet a csajok.
Az idegenben kapott mindössze 20 gól jó védekezésre és parádés kapusteljesítményre utal. Támadásban Boki volt tarthatatlan, mellette Detti, Buli és Ivett lőtték a gólokat.
A visszavágót jövőhét vasárnap rendezik Dunaújvárosban!