Hírek
|
Hírek! |
2009.05.20 Valencia, a pálya kicsit fura volt, Szarka Tamás megpróbált két autóval menni, de nem jött össze. Szarka Tamás nem tudott mért kört menni, csak körözgetett a pályán, eddig ismeretlen okokból, talán kizárás? Ám de akkor sem tudok többet adni, mint a 3. hely, vagyis 6 pont. Így amig a futam élt, és nem halt be a szerver Sándor Fábián nyerte az aranyat, második lett Muzamel Gábor. További sok sikert, és nem kellene több a játékosok által szerkesztett pályán menni, szerintem, mert még érhetnek meglepetések mindenkit. 2009.05.15 Magyar pálya, Hungaroring, meglepetés nem történt, Szarka Tamás messze elhúzott, mögötte bö 1 percel Sándor Fábián végzett, majd Hujbert Márton sokkal lemaradva. Sok sikert továbbra is. 2009.05.07 Kettős futam, Anglia (Silverstone) és Németország (Hockenheim). Mindkét futamon Szarka Tamás nyert. Már lassan matematikailag is eldől a bajnoki cím. De meglepetésre még a 2. helyre is odaérhet valaki, ha elég ügyes és Sándor Fábiánnak még sok problémái lesznek a futamok során, a 3. helyről nem is beszélve. S. Fábián az első futamon 4-szer állt ki a boxba, ebből 3-szor büntetés miatt, mert tulzott sietségében, mindent vagy semmit alapon ment Szarka Tamás után. Ennek következtében, akárcsak Monaco-ban ismét nem volt eredményes, így odaérhetett Kemény András az ezüstérmes helyre. Neki ez az első dobogós helyezése gratuláció jár érte, nem is beszélve a 4. Muzamel Gáborról, és az 5. Gülsen Péterről, aki először ért célba az idény során. Hockenheim-ben kiesett G. Péter és Kemény András is, Sándor Fábiánnal egy megmagyarázhatatlan esemény történt, a második helyen kocsikázva, bő 30mp-el M. Gábor előtt, belassult a játék kb. 5mp-re ezután M. Gábor már 1,05percel vezetett előtte, majd szétesett a szerver. Érdekes, de Fábián nagylelküen felajánlotta második helyét, az ügyesen küzdö M. Gábornak, további sok sikert mindenkinek. 2009.05.04 Szokás nagy úr Franciaországban is, Szarka Tamás nyert, de most legalább Mezei Gergely megszorította. Érdekes futam, sok kiesővel, köztük az ezüstfiú Sándor Fábiánnal, aki müszaki problémák miatt esett ki. Előszőr ért célbe méghozzá harmadikként Hujbert Márton gratuláció jár neki. További sok sikert. 2009.04.30 ÁTIGAZOLÁS!!! Újabb átigazolás van láthatáron. A megüresedett Ferrari pilóta helyére Kemény András igazolta le a Ferrari, akik nem kevés áldozatot hoztak, hogy megszerezzék ezt az igazán megbizható és jó pilótát a Honda csapatától. Közös megegyezéssel, a Ferrari csapattól levonták Sándor Fábián által szerzett pontokat, de senki másnak már nem engedélyeztek pontátiratást más csapatnak. 2009.04.29 Remek futam. Force India, jó befektetése megtérült, megnyerte fennállása 1. Forma 1-es futamát, viszont Sándor Fábián igen kemény csatát vivott vele, főleg az első 7-8 körben. A rossz taktika miatt, és a csapat hibájából, nem lehetett első a Toyota pilótája. Előszőr, nagyon könnyüre tankolt autójával versenyzett, majd bement a boxba, és ott a sok üzemanyag miatt rengeteg időt töltött, majd, ha ez még nem lenne elég, még csak meg sem volt tankolva az autó jól, mert az utolsó körben ki kellett megint mennie. Muzamel Gábor 3. lett, többet nem tudok róla, de éles küzdelmet folytatott a verseny elején M. Danival. Sok induló volt a futamon, csak 3 bojkottáló, nagyon nem akart bekapcsolni a müszaki segitségeket, igy kiestek már nagyon hamar és igy nem szerezhettek pontot. A 15. körben S. Fábián lekörözte Mohos Dánielt, aki nagyon ideges lett és hátulról beleszállt a Toyota pilótába, de Ő járt rosszabbul. Mezei Gergö, L. Balázs, G. Péter, H. Márton, Viktor, M. Dániel nem értek célba, de ügyesek voltak és további sok sikert mindenkinek a következő futamhoz. 2009.04.27 ÁTIGAZOLÁS!!! Fontos hírek, Sándor Fábián és Mezei Gergő, az előbbi a másik ferrarival történt perpatvar miatt, az utóbbi jobb csapatot remélve átigazol a Toyota csapatához. A Force India óriási fizetést igérve 1 futamra kölcsönszerződtette Szarka Tamást, aki a kihagyhatatlan ajánlatra nem tudott nemet mondani. 2009.04.26 Elmaradt a kettős ferrari siker. Sok baleset után Sándor Fábián kiesett a versenyből. Nem volt mese, rátámadott csapattársára sokáig éles volt a küzdelem. Ennek ellenére Szarka Tamás most is megnyerte a futamot. De már mást is ünnepelhetünk ezüstérmes helyen, jelen esetben M. Gábort, aki az első nem ferraris pilóta, aki ilyen nemes helyen végzett. A bronzot B. Dávid szerezte igy a Hondának megint csak hozott pontokat, annak ellenére, hogy András most nem indult a futamon. 2009.04.23 Egy nap, két futam, kettös ferrari sikerek. Röviden ennyi. Kicsit részletesebben, megint kétszer kettős ferrari siker és a pontversenyben a ferrarik szinte már utolérhetetlenek, de a bronzérem még korán sincs eldölve. Spanyolországban, 3. helyet M. Gergő szerezte, akárcsak Istanbulban. Ennek ellenére a pontversenyben még mindig csak az 5. helyen áll, Kemény András még egyenlőre sikeresen tartja 3. bronzérmes helyet, de ki tudja meddig. Muzamel Gábort már csak 1 pont választja el a harmadik helytől. A Honda csapat viszont kezdi bebiztositani magát, mivel Dávid is megjelent a futamokon sőt értékes pontokat is szerzett igy már a csapatnak is 29 pontja van. Továbbra is sok sikert mindenkinek a következő futam Monaco. 2009.04.18 Ferrari uralom, csak ez jellemezheti ezt a ligát. A felállás továbbra is Tamás az elsö Fábián a második. De a BMW kezd elöretörni, már második futamán igen jól szerepelt. A Bronz cimet Muzamel Gábor szerezte meg, de a Honda is gyüjtögeti apránként a pontokat, igy még mindig 3. helyen áll Kemény András és a Honda, a másik Honda pilóta Dávid, is jól ment, csak a harmadik helyért való küzdelemben, autója tönkrement, igy ki kellett állnia, reméljük ez nem vette el a kedvét a ligától. Mindenkinek sok sikert. 2009.04.16 Bahrain volt a tervezett pálya, de nem nagyon akart működni a dolog, ezért Amerikai futam lett elörehozva. Rendkívül izgalmas futam volt, sok előzéssel, boxkiállással, bűntetésekkel, és sok célba érővel. A Honda csapat átvette a harmadik helyet a Renault-tól és Kemény András már Bronzérmes helyen tartózkodik, az elsö két hely változatlan maradt, akárcsak a sorrend. A futam élvezhetö volt, talán az eddigi legjobb. Még sok ilyet, a következö futam Bahrain helyet A1-Ring lesz Ausztriában, sok szerencsét mindenkinek. 2009.04.08 Második futam! Káosz, csak evvel lehet jellemezni a futamot, de aminek csak örülni, hogy dupla-ferrari siker. Tamás ismét az első helyen végzett, a második Fábián nagyon leszakadva tőle. Az esös futamon sokan kiestek, L. Balázs, G. Péter és még sokan mások. Sok sikert mindenkinek Bahrein-hez, jó gyakorlást fiúk és nem feladni. 2009.04.06 Elkezdődött a szezon! Az elsö időmérö (Melbourne) során, mindenki csak idegesen távozhatott a pályáról, nagyon esett az eső, sorra törtek a kocsik, senki nem tudott igazán valamire való idöt menni, ugyhogy mint, egy 20perc alatt Szarka Tamás(Alan Smith) mente a legjobb időt(1.44.512) , a futam során is rajt-cél gyözelemmel lett az elsö Tomi, a futamon 9-en rajtoltunk el, de csak 4-en értünk célba. A Bajnokság állását, meg lehet tekinteni a Tabella menüpontban. További sok sikert mindenkinek. |
