A termékek bolti kereskedelmi forgalomban nem kaphatók, kizárólag regisztrált ügyfeleken keresztül! Lehetőség van internetes megrendelésre is, kényelmesen , otthonából végezheti a bevásárlást, mégis élvezve a rendszer adta kedvezményeket. Továbbá attól a csatlakozott forgalmazótól, aki által megismerte a terméket. Ha ez Önnek is felkeltette érdeklődését, csatlakozzon a lelkes csapatomhoz! Nem kell képzésekre járni, minden hónapban venni valamit sok pénzért. A jutalék szintek is alacsonyabbak, könnyű elérni és ez olyan lelkesító! A termékek olcsók, egyediek, és nagyon jók! Az Irisana vizes termékek kizárólagos magyarországi forgalmazói vagyunk. És napi használati cikkek, kb. augusztus óta vannak az országban. Miért fejlődünk ilyen látványosan, mi a sikerünk titka? Hogy könnyen eladható, napi cikkeket forgalmazunk. Amire minden hölgynek, minden hónapban szüksége van. Amivel egészséget vihetünk be a családunk életébe, (életmódunk megváltoztatása nélkül ) mert benne van az anion, az infravörös és turmalin gyógyító ereje..
Kell ennél több? Legyen termékforgalmazó és az árrésen kívül jutalékban is részesülhet. Felépíthet egy értékesítő csapatot, amivel nagyon komoly passzív jövedelemre tehet szert. Nem lesz gondja, hogy idős napjaiban miből éljen meg, mert ugye a nyugdijunk….?
Segíthetek, hogy ebben a bizonytalan gazdasági helyzetben a meglévő munkájuk (munkahelyük) mellett, hogyan tudnak egy kis extra pénzhez jutni. Ha fél, hogy munkanélküli lesz ( vagy már az ) és veszélybe kerül a családja megélhetése, vegye fel velem a kapcsolatot: email: irisananion@gmail.com vagy "JELENTKEZZEN -->"
Legyen törzsvásárló, lehetőség van internetes megrendelésre is. Kényelmesen , otthonából végezheti a bevásárlást mégis élvezve a rendszer adta kedvezményeket. Akár 10-20%-al olcsóbban is hozzájuthat TÖRZSVÁSÁRLÓKÉNT a termékekhez, és ehhez csak egy ingyenes regisztráció szükséges, minden további kötelezettség nélkül! Kérem vegye fel velem a kapcsolatot: "JELENTKEZZEN -->"