2011. September 22. 20:34:51
picskuba aztán java time gut
2011. September 22. 20:34:47
jah hogy azt már 4 órával ezelött írta seal xd
2011. September 22. 20:34:01
nekem is csak logginol...
2011. September 22. 20:33:47
feltudsz meni?
2011. September 22. 20:33:32
szojléci sealnak meny fel sztem fentvan
2011. September 22. 20:33:30
úgy értem, hogy kilesz vágva a város?  vagy az csak legközelebbre várható? :$
2011. September 22. 20:33:04
vagy a map frissítve lesz?  ))
2011. September 22. 20:33:04
de nem enged fel...
2011. September 22. 20:32:36
Meg kijött az 1.9 pre-released.... vagy mi  meguntam szóval jövök játszani  de most az endermense lesz bugos? *.*
2011. September 22. 20:32:22
scrome neked?
2011. September 22. 20:30:47
nekem loginol és nem enged fel
2011. September 22. 19:28:11
szerver frissitve 
2011. September 22. 18:22:30
Hála istennek  . Végre egy official bukkit xD
2011. September 22. 16:43:57
kicsit elmarad a frissítés, mert nemenged be ftp-re
2011. September 22. 16:38:45
most viszont lesz még egy kis leállás, mert kijött a recommended 1.8 
2011. September 22. 16:37:48
am hamachi nélkül is lehet tört szerót csinálni, ami sokkal jobb, csak ezt senki sem fogja fel....
2011. September 22. 15:04:40
Amúgy már megy...
2011. September 22. 15:03:53
a hamachis szerverek egy rakás szarok...
2011. September 22. 15:01:22
csinjetek hamachisat tegyük fel a mapot és jácunk
2011. September 22. 15:00:59
bazd
|