2011. September 22. 14:32:25
pl. Minecraft
Megértéseteket köszönjük!
2011. September 22. 14:31:51
Ma, egésznapos karbantarás lesz szervergépeinken. A kimaradásokból eredő leállásokat, minden érintett szervernél +2napot jóváírunk.
Főleg java alkalmazásra épülő szervereket érint a kimaradás. pl. Mi
2011. September 22. 14:23:20
mi van a szerverrel?? 
2011. September 22. 12:30:44
nektek mükszik?
2011. September 22. 12:19:46
valaki??
2011. September 22. 07:45:05
nemenged fel ...
2011. September 19. 18:09:16
Csá!
Még most sincs wl .xD
2011. September 19. 18:01:48
bepipálod a játék indításakor a force update-t és kész, magától frissiti
2011. September 19. 17:58:40
Hi szeretnék jelentkezni a szerverre!
A nevem az lessz hogy: ZoTyi
2011. September 19. 17:50:32
Csá!
Nincsen wl, feltudsz jönni. Melyik verziójú jar kell?
2011. September 19. 17:14:19
még 1 dolog hogy ha el tudnátok küldeni nekem a minecraft.jar-t Novakovics.Oliver@freemail.hu-ra amivel fel tudok menni a szerverre
2011. September 19. 17:11:27
sziasztok ,szeretnék jelentkezni white-list-re Murlax néven
2011. September 19. 15:33:05
talán azért mert nemcsináltam semmit
2011. September 19. 13:43:03
Na jó a szerver most megint hülyéskedik, "repülök" és ezért kibasz.
2011. September 19. 13:33:51
De ha bannoltak akkor minek vegyünk vissza?
2011. September 18. 19:45:14
megvann
levagyok ipre bannolva oldjátokfel pls
AsDeLoN vok
2011. September 18. 19:40:23
erre az e.mailra
healthclan@citromail.hu
2011. September 18. 19:17:12
nekem van 1.7.3, 1.8 Beta Pre- Relase, 1.8.1
Egyiken se müködik valaki elküldi a minecraft.jarját?
(pedig frissitettem)
2011. September 18. 17:12:51
Frissítsd a játékot.
2011. September 18. 16:54:41
akk miért nem enged be?
|