2011. September 14. 13:27:20
mást nem csináltam csak amit leírtam....
2011. September 13. 18:38:00
Ip-bant csak olyan kap, aki elkövetett már valamit, annak nem csak a nevét, hanem az ip-jét is bannoljuk.
2011. September 13. 18:27:14
Miaz hogy ip banned? Más néven megyek fel szolni h tpzenek mivel repulosk azt YOUR IP addres is BANNED frpm this server pls oldjátok fel
2011. September 13. 14:18:54
egyik haverom szeretne jönni játszani ! tudom, hogy mivan Whitelistel de ha megoldódik akkor pls írjátok be  a neve: MaTyII
2011. September 13. 14:12:42
Mert kiesel a mapról és repülésért kidob. Aki elsőnek jön fel oda kell, hogy tp-zze magához egy mod vagy egy admin.
2011. September 13. 13:57:18
miért dobb le szerver ha et irom be /login <password>
2011. September 12. 21:35:42
az a lyuk pistonok miatt van. azok húzzák el a kockákat onnan

2011. September 12. 16:28:43
seal inster házánál mióta van ott az a lyuk?
2011. September 12. 13:42:09
nemtudtok valamit csinálni hogy ne legyen ez a levegőbe zuhanás?
2011. September 12. 13:40:21
nekemse jo  end of stream és repülök a levegöbe majd ki dob
2011. September 11. 21:16:40
Mert kiestél a mapról és repülés miatt dob ki.
Gyere fel, de ne jelentkezz be. Oda tp-zlek magamhoz, majd akkor lesz jó csak.
2011. September 11. 21:05:52
tud valaki segíteni? mindig kidob ha bepróbálok jelentkezni...
2011. September 11. 20:33:33
sztem ő se gondolta át ,hogy mit ir 
2011. September 11. 19:30:18
Ha a portot kitörlöd teljesen másik szeróra fogsz csatlakozni...
2011. September 11. 17:54:05
Metróépítésben lehet segíteni?
2011. September 11. 17:27:32
mivan megint a szeróval???
2011. September 11. 17:06:18
éééés még mindíg nem bírok bejelentkezni.....
kérek egy resetet...ott buggzok a levegőben
2011. September 11. 17:04:09
lehet jönni 
2011. September 11. 17:01:53
Már megtanultam 
(Valamennyire xd)
A többit majd este ... 
2011. September 11. 17:01:25
Akkor kb ugyanúgy kitörölhetem a seggem vele visp xD szóval nagy okosságot mondtál 
|