2011. September 10. 18:59:14
nemvok a whiton ahzt irja valamiélrt
2011. September 10. 16:55:17
Perpillanat a backup megint szarakszik.
2011. September 10. 11:25:04
nagyon zsir a szero' 
2011. September 10. 10:38:07
Én inkább játszok multiban régivel, mint az újjal single-ben
2011. September 10. 10:29:27
Bár még az új jar ral nem leehet feljönni a szerverre , de nem baj 
2011. September 10. 10:27:31
*hangfalnál :$ letöltési link: http://www.minecraftforum.net/news/214-w ant-to-play-18-early-heres-how/ Szerver ois van hozzá, dem ég se plugin syemmi, szval fölösleges 
2011. September 10. 10:26:43
Kárpótlásul miért nem jött ki csütörtökön az 1.8 felrakták a teszt módját  Nagyon jó  én reggel játszottam vele próbáljátok ki ti is 
Az endermen nek olyan ijesztő hangja van főleg max hangfaln
2011. September 09. 20:47:58
Pein gondolom azzal a névvel amivel itt írtál 
2011. September 09. 20:32:42
Hello
Pein vagyok az egyik játékos barátra!megköszönném ha betennétek white list re 
2011. September 09. 20:32:38
Sziasztok
Rólam beszélt WinRR  Egi-vel tegyetek be légyszí 
Egi 
2011. September 09. 19:49:04
Kössz.
2011. September 09. 19:47:46
tp-zlek magamhoz és jó lesz
2011. September 09. 19:42:40
Gond van. Kiestem a mapról és amint belépek kidob repülés miatt. Nincs idö tp-zni se. Engedélyezni kellene addig a repülést, még eltp-zek.
2011. September 09. 18:47:59
diohely re rakd
2011. September 09. 18:47:40
nemenged
2011. September 09. 18:47:01
Jöhetsz.
2011. September 09. 18:44:59
vegyetekbe
2011. September 09. 16:57:33
te is fel vagy véve
2011. September 09. 16:57:14
Mostmár fent vagy (asdasd)
2011. September 09. 16:47:25
Hello. winRRR a játékbeli nevem és szeretnék jelentkezni 
|