Nagy örömmel látom, hogy mennyien szeretnétek csatlakozni, de sajnos pár napig nem tudunk több embert felvenni, amint bővítjük a szervert jelentkezési sorrendben lesztek felvéve.Azért nem jöhet több ember, mert ígyis 1x-2x tele van a szerver és nem akarom azok játékát elrontani akik eddig sokat segítkeztek a szerveren.