II-XII-XXI. kerületi
bajnokság egyéni ranglistái
2010 / 2011. év
1.csoport 1.csoport egyéni ranglista
végeredménye
hely |
név |
csapat |
mérkőzés |
győzelem |
eredmény |
1. |
Czebe Lívia |
STIGA-Csintalan |
80 |
76 |
95,00% |
2. |
Hoffmann Ágoston |
Atlanta SE II. |
104 |
97 |
93,27% |
3. |
Gulyás István |
Atlanta SE II. |
116 |
106 |
91,38% |
4. |
Kun János |
Atlanta SE II. |
68 |
62 |
91,18% |
5. |
Tóth Máté |
Atlanta SE II. |
88 |
78 |
88,64% |
6. |
Szabó Gábor |
Jövőbarát SK |
120 |
106 |
88,33% |
7. |
Cseresznyés József |
Szigeti ISK I. |
120 |
102 |
85,00% |
8. |
Walger János |
Újbuda Torna Club V.-Mafilm |
112 |
95 |
84,82% |
9. |
Bárd Attila |
Újbuda Torna Club VIII.-bátor-fly |
84 |
71 |
84,52% |
10. |
Kelemen Gyula |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC II. |
116 |
94 |
81,03% |
11. |
Lukács Dániel |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület II. |
76 |
60 |
78,95% |
12. |
Reisz György |
Újbuda Torna Club V.-Mafilm |
116 |
90 |
77,59% |
13. |
Frecska Éva |
Újbuda Torna Club VIII.-bátor-fly |
84 |
64 |
76,19% |
14. |
Prinyi Csaba |
Baross-Ipartestület XXII.SE |
100 |
76 |
76,00% |
15. |
Kertai László |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja II. |
116 |
87 |
75,00% |
16. |
Király Attila |
Szigeti ISK I. |
116 |
86 |
74,14% |
17. |
Lakos Gábor |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC II. |
104 |
75 |
72,12% |
18. |
Tolnai Gábor |
Csepel-Sziget SE III. |
84 |
60 |
71,43% |
19. |
Szíjj László |
Buda-Balance TSE |
100 |
71 |
71,00% |
20. |
Nehéz Dezső |
STIGA-Csintalan |
112 |
79 |
70,54% |
21. |
Gut Zoltán |
ÁNTSZ-Károlyi I. |
80 |
53 |
66,25% |
22. |
Jelencsity Gábor |
Buda-Balance TSE |
108 |
71 |
65,74% |
|
Kozma Mihály |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja II. |
108 |
71 |
65,74% |
24. |
Pfeiler János |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja II. |
116 |
73 |
62,93% |
25. |
Puska László |
STIGA-Csintalan |
64 |
39 |
60,94% |
|
Király Krisztián |
Újbuda Torna Club VIII.-bátor-fly |
64 |
39 |
60,94% |
27. |
Borbás Ottó |
STIGA-Csintalan |
92 |
56 |
60,87% |
28. |
Baky Attila |
Baross-Ipartestület XXII.SE |
116 |
70 |
60,34% |
29. |
Gregán Bertalan |
Szigeti ISK I. |
80 |
48 |
60,00% |
30. |
Németh Péter |
Atlanta SE II. |
76 |
44 |
57,89% |
31. |
ifj.Vígh György |
Baross-Ipartestület XXII.SE |
84 |
48 |
57,14% |
32. |
Káli Sándor |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja II. |
104 |
59 |
56,73% |
|
Szajkó Lajos |
STIGA-Csintalan |
104 |
59 |
56,73% |
34. |
Stróbl György |
Szigeti ISK I. |
116 |
65 |
56,03% |
35. |
Lőrincz Sándor |
Buda-Balance TSE |
112 |
61 |
54,46% |
36. |
Haber Ferenc |
Újbuda Torna Club V.-Mafilm |
120 |
65 |
54,17% |
37. |
Henter Márton |
ÁNTSZ-Károlyi I. |
92 |
49 |
53,26% |
38. |
Kőszegi János |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC II. |
100 |
53 |
53,00% |
39. |
ifj.Jeszenszky Katalin |
Csepel-Sziget SE III. |
88 |
46 |
52,27% |
40. |
Komlódi Ferenc |
Baross-Ipartestület XXII.SE |
96 |
50 |
52,08% |
41. |
Jónás Gábor |
mozgovideo.hu-Kelenvölgy SK |
108 |
55 |
50,93% |
42. |
Reszler Balázs |
Buda-Balance TSE |
92 |
46 |
50,00% |
43. |
Klekner Péter |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC II. |
88 |
38 |
43,18% |
44. |
Bacskó Ádám |
Jövőbarát SK |
116 |
50 |
43,10% |
45. |
Harangozó Ferenc |
APEH SE I. |
72 |
31 |
43,06% |
46 |
dr.Fekete Sándorné |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület II. |
96 |
41 |
42,71% |
47. |
Nagy Gábor |
APEH SE I. |
100 |
40 |
40,00% |
48 |
Gáspár Csaba |
Csepel-Sziget SE III. |
100 |
35 |
35,00% |
49. |
Kovács László |
Újbuda Torna Club V.-Mafilm |
116 |
40 |
34,48% |
50 |
Csortos Tibor |
Jövőbarát SK |
104 |
35 |
33,65% |
51 |
Mundi Sándor |
APEH SE I. |
100 |
33 |
33,00% |
52. |
Tóth Dániel |
ÁNTSZ-Károlyi I. |
104 |
34 |
32,69% |
53 |
Bodnár Zoltán |
APEH SE I. |
80 |
26 |
32,50% |
54 |
Róka Gergely |
Kozma Lajos SK |
108 |
34 |
31,48% |
55. |
Rónaszéki László |
mozgovideo.hu-Kelenvölgy SK |
96 |
27 |
28,13% |
56 |
Gábori Gergely |
Kozma Lajos SK |
104 |
28 |
26,92% |
57 |
Bauer Péter |
Újbuda Torna Club VIII.-Bátor-fly |
60 |
16 |
26,67% |
58 |
Székely Sándor |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület II. |
76 |
20 |
26,32% |
59 |
Széll Péter |
mozgovideo.hu-Kelenvölgy SK |
96 |
24 |
25,00% |
60 |
Vagyóczki András |
Csepel-Sziget SE III. |
100 |
23 |
23,00% |
61 |
dr.Lengyel Csilla |
APEH SE I. |
88 |
20 |
22,73% |
62 |
Juhász András |
Kozma Lajos SK |
108 |
19 |
17,59% |
63 |
Kloiber Dániel |
Buda-Balance TSE |
64 |
10 |
15,63% |
64 |
Rakoncza Gábor |
Jövőbarát SK |
100 |
14 |
14,00% |
65 |
Hatházi István |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület II. |
84 |
11 |
13,10% |
66 |
Gulydi Gábor |
Kozma Lajos SK |
80 |
9 |
11,25% |
A ranglistán azok
szerepelnek, akik a bajnoki mérkőzések legalább 50%-án
játszottak.
felső sor, balról:
Tóth Máté, Gulyás István, Kun János, Cseresznyés József és
Prinyi Csaba
alsó sor, balról:
Szíjj László. Kelemen
Attila, Reisz György, Bárd Attila és Szabó Gábor
Az I.osztály 1.csoport Tizek
Bajnokságának eredménylistája:
1.
Kun János (Atlanta SE II.)
2. Gulyás István (Atlanta
SE II.)
3. Kelemen Gyula (Klebelsberg
Kuno MK-HSC II.) és
3.
Reisz György (Újbuda Torna Club V.-Mafilm)
5. Tóth Máté (Atlanta SE II.)
6. Szabó Gábor (Jövőbarát SK)
7. Szíjj László (Buda-Balance TSE)
8. Cseresznyés József (Szigeti ISK I.)
9. Bárd Attila (Újbuda Torna Club VIII.-bátor-fly)
10. Prinyi Csaba (Baross SK)
I.osztály
2.csoport egyéni ranglista végeredménye
hely |
név |
csapat |
mérkőzés |
győzelem |
eredmény |
1. |
Uhrin Ede |
túróS Csusza |
64 |
63 |
98,44% |
2. |
Németh Attila |
Caola-Alfa SK |
120 |
110 |
91,67% |
3. |
Pénzes Károly |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I. |
116 |
104 |
89,66% |
4. |
Uhrin Márton |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja I. |
120 |
107 |
89,17% |
5. |
Bálint Tamás |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I. |
104 |
92 |
88,46% |
6. |
Sági Csaba |
DunaHolding-Statisztika |
108 |
93 |
86,11% |
7. |
Kardos Géza |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja I. |
116 |
97 |
83,62% |
8. |
Fekete Gábor |
Csepel-Sziget SE II. |
88 |
70 |
79,55% |
9. |
Honéczy Barnabás |
túróS Csusza |
96 |
76 |
79,17% |
10. |
Marlok Zoltán |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I. |
116 |
91 |
78,45% |
11. |
Bánsághi Tamás |
Igazságügyi Sport Club II. |
60 |
47 |
78,33% |
12. |
Németh Sándor |
Dunakanyar ASK I. |
108 |
83 |
76,85% |
13. |
Kelemen István |
DunaHolding-Statisztika |
120 |
90 |
75,00% |
14. |
Horváth Zoltán |
Csepel-Sziget SE II. |
104 |
78 |
75,00% |
15. |
Sprok Antal |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I. |
100 |
74 |
74,00% |
16. |
Jeges Csaba |
Újbuda Torna Club IX. |
112 |
82 |
73,21% |
17. |
Fegyver Gyula |
Újbuda Torna Club IX. |
104 |
76 |
73,08% |
|
Varga Gyula |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja I. |
104 |
76 |
73,08% |
19. |
Pikó Imre |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja I. |
120 |
85 |
70,83% |
20. |
Andrásik Ilona |
DunaHolding-Statisztika |
100 |
70 |
70,00% |
21. |
Győrffy Sándor |
Állami Nyomda SC IV. |
92 |
64 |
69,57% |
22. |
Károlyi Zsuzsanna |
Tömegsport I. |
100 |
67 |
67,00% |
23. |
Czomba Imre |
Újbuda Torna Club IX. |
112 |
75 |
66,96% |
24. |
Szávuly Miklós |
Caola-Alfa SK |
76 |
50 |
65,79% |
25. |
Majdik Zoltán |
túróS Csusza |
104 |
66 |
63,46% |
26. |
József István |
Állami Nyomda SC IV. |
92 |
57 |
61,96% |
27. |
Ardai Emese |
Tömegsport I. |
84 |
52 |
61,90% |
28. |
Barna István |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I. |
120 |
71 |
59,17% |
29. |
Galovics Márk |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I. |
116 |
68 |
58,62% |
30. |
Mány Péter |
Állami Nyomda SC IV. |
88 |
51 |
57,95% |
31. |
Arató András |
DunaHolding-Statisztika |
116 |
66 |
56,90% |
32. |
Szabó László |
Újbuda Torna Club IX. |
80 |
45 |
56,25% |
33. |
Lengyel Zoltán |
Caola-Alfa SK |
120 |
64 |
53,33% |
34. |
Jáni Nándor |
Igazságügyi Sport Club II. |
96 |
51 |
53,13% |
35. |
Horváth József |
Igazságügyi Sport Club II. |
108 |
57 |
52,78% |
36. |
Bulla József |
Tömegsport I. |
92 |
48 |
52,17% |
37. |
Füzesi István |
Csepel-Sziget SE II. |
92 |
46 |
50,00% |
38. |
dr.Ceglédi Viktor |
Igazságügyi Sport Club II. |
64 |
31 |
48,44% |
39. |
Kovács Viktória |
Tömegsport I. |
84 |
40 |
47,62% |
40. |
Papp Endre |
Állami Nyomda SC IV. |
96 |
45 |
46,88% |
41. |
Turbók Attila |
Igazságügyi Sport Club II. |
76 |
35 |
46,05% |
42. |
Molnár Balázs |
KFKI BB Rt V. |
88 |
40 |
45,45% |
43. |
Kovács László |
KFKI BB Rt V. |
88 |
39 |
44,32% |
44. |
Szalai István |
Dunakanyar ASK I. |
100 |
44 |
44,00% |
45. |
Konkoly Tibor |
APEH SE II. |
112 |
48 |
42,86% |
46. |
Kovács Gábor |
BVSC-Zugló Sportiskola IV. |
64 |
26 |
40,63% |
47. |
Fischer Péter |
APEH SE II. |
96 |
35 |
36,46% |
48. |
Szabó Bence |
BVSC-Zugló Sportiskola IV. |
112 |
39 |
34,82% |
49. |
Tuan Nguyen Máté |
KFKI BB Rt V. |
104 |
36 |
34,62% |
50. |
Szűcs Huba |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I. |
92 |
30 |
32,61% |
51. |
Terényi Attila |
túróS Csusza |
96 |
29 |
30,21% |
52. |
Fekete Gábor |
APEH SE II. |
116 |
35 |
30,17% |
53. |
Castillo-Hoós Carina |
BVSC-Zugló Sportiskola IV. |
84 |
23 |
27,38% |
54. |
Németh István |
KFKI BB Rt V. |
60 |
16 |
26,67% |
55. |
Aranyi Gabriella |
Tömegsport I. |
80 |
21 |
26,25% |
56. |
Kristóf Sándor |
APEH SE II. |
96 |
23 |
23,96% |
57. |
Vadnai Vince |
BVSC-Zugló Sportiskola IV. |
68 |
15 |
22,06% |
58. |
Tarján Jenő |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I. |
68 |
14 |
20,59% |
59. |
Szandi Nándor |
BVSC-Zugló Sportiskola IV. |
88 |
18 |
20,45% |
60. |
Papp Józsefné |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC III. |
100 |
20 |
20,00% |
61. |
Dessewffy László |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC III. |
92 |
16 |
17,39% |
62. |
Riesenberger Ernő |
Caola-Alfa SK |
108 |
16 |
14,81% |
63. |
dr.Páczay György |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I. |
68 |
10 |
14,71% |
64. |
ifj.Korsós Ferenc |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC III. |
84 |
10 |
11,90% |
65. |
Németh László |
Dunakanyar ASK I. |
100 |
11 |
11,00% |
66. |
Kabók József |
Dunakanyar ASK I. |
112 |
9 |
8,04% |
67. |
Mészáros Ferenc |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC III. |
84 |
4 |
4,76% |
A ranglistán azok
szerepelnek, akik a bajnoki mérkőzések legalább 50%-án
játszottak.
felső sor balról:
Bálint Tamás, Sprok Antal, Fekete Gábor, Honéczy
Barnabás és Pénzes Károly
alsó sor balról:
Horváth Zoltán, Marlok Zoltán, Uhrin Márton, Németh Attila és
Kardos Géza
Az I.osztály 2.csoport Tizek
Bajnokságának eredménylistája:
1.
Bálint Tamás (Belvárosi Asztalitenisz Egyesület I.)
2.
Horváth Zoltán (Csepel-Sziget SE II.)
3. Fekete Gábor (Csepel-Sziget
SE II.) és
3.
Pénzes Károly (Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I.)
5. Honéczy Barnabás (túróS
Csusza)
6. Németh Attila (Caola-Alfa SK)
7. Uhrin Márton (Csepeli Vállalkozók AK I.)
8. Kardos Géza (Csepeli Vállalkozók AK I.)
9. Marlok Zoltán (Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I.)
10. Sprok Antal (Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC I.)
II.osztály egyéni ranglista
végeredménye
hely |
név |
csapat |
mérkőzés |
győzelem |
eredmény |
1. |
Iván János |
Szent Pál Akadémia |
68 |
67 |
98,53% |
2. |
Kávássy Lóránd |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület III. |
100 |
97 |
97,00% |
3. |
Vas Lajos |
KFKI Petőfi SK VI. |
64 |
58 |
90,63% |
4. |
Szemán Sándor |
Szigeti ISK II. |
64 |
57 |
89,06% |
5. |
Szabó János |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület III. |
88 |
75 |
85,23% |
6. |
Pigler János |
KFKI Petőfi SK VI. |
120 |
100 |
83,33% |
7. |
Piros Tamás |
Szent Pál Akadémia |
96 |
80 |
83,33% |
8. |
Gergely Attila |
Szigeti ISK II. |
100 |
83 |
83,00% |
9. |
Héjj Ádám |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV. |
100 |
79 |
79,00% |
10. |
Csiba László |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja III. |
112 |
88 |
78,57% |
11. |
Hahn György |
KFKI Petőfi SK VI. |
96 |
75 |
78,13% |
12. |
Pánczél Tamás |
Szent Pál Akadémia |
80 |
62 |
77,50% |
13. |
Pöstyéni Ferenc |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület III. |
108 |
83 |
76,85% |
14. |
Pálfy Gyula |
Szent Pál Akadémia |
84 |
63 |
75,00% |
15. |
Csizmás Ferenc |
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület III. |
104 |
77 |
74,04% |
16. |
Spala György |
Szent Pál Akadémia |
92 |
68 |
73,91% |
17. |
Vargha Ákos |
STIGA-Tornádó |
88 |
65 |
73,86% |
18. |
Paulik László |
Szigeti ISK II. |
68 |
49 |
72,06% |
19. |
Balla Tímea |
Tömegsport II. |
104 |
74 |
71,15% |
20. |
Herendi-Szabó Csilla |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV. |
104 |
72 |
69,23% |
21. |
Horváth Károly |
STIGA-Tornádó |
96 |
64 |
66,67% |
22. |
Lakatosné Barna Veronika |
KFKI Petőfi SK női |
116 |
75 |
64,66% |
23. |
Börzsönyi Ágnes |
Tömegsport II. |
112 |
72 |
64,29% |
24. |
Bleitner Attila |
Szigeti ISK II. |
64 |
41 |
64,06% |
25. |
Márfi László |
Szigeti ISK II. |
72 |
43 |
59,72% |
26. |
Málek István |
Csepel-Sziget SE IV. |
84 |
50 |
59,52% |
27. |
Kátsik László |
KFKI Petőfi SK VI. |
60 |
35 |
58,33% |
28. |
Asbóth Csilla |
KFKI Petőfi SK női |
112 |
63 |
56,25% |
29. |
Szabados Péter |
Tömegsport II. |
120 |
67 |
55,83% |
30. |
Décsi Sándor |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja III. |
108 |
58 |
53,70% |
31. |
Dudásné Dóra Gizella |
APEH SE III. |
120 |
64 |
53,33% |
32. |
Fraknói Tamás |
Csepel-Sziget SE IV. |
64 |
34 |
53,13% |
33. |
Széky Andor |
STIGA-Tornádó |
116 |
60 |
51,72% |
34. |
Tóth László |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV. |
68 |
35 |
51,47% |
35. |
Fraknói Zoltán |
Csepel-Sziget SE IV. |
64 |
31 |
48,44% |
36. |
Kis-Verbiczai József |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja III. |
116 |
56 |
48,28% |
37. |
Bakró-Nagy Illés |
Dunakanyar ASK II. |
112 |
52 |
46,43% |
38. |
Molnárné Kovács Csilla |
APEH SE III. |
108 |
48 |
44,44% |
39. |
Kelemen László |
APEH SE III. |
108 |
47 |
43,52% |
40. |
Réti Zoltán |
ÁNTSZ-Károlyi II. |
76 |
33 |
43,42% |
41. |
Hermann Andrea |
KFKI Petőfi SK női |
104 |
45 |
43,27% |
42. |
Márton Péter |
Tömegsport II. |
104 |
42 |
40,38% |
43. |
Misch Tamás |
Csepel-Sziget SE IV. |
92 |
36 |
39,13% |
44. |
Mészáros Nikoletta |
ÁNTSZ-Károlyi II. |
72 |
27 |
37,50% |
45. |
Bozóki Sándor |
Dunakanyar ASK II. |
100 |
36 |
36,00% |
46. |
Hencz András |
Dunakanyar ASK II. |
96 |
34 |
35,42% |
47. |
Holecz Barnabás |
STIGA-Csibék |
104 |
36 |
34,62% |
48. |
Eigner Éva |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV. |
80 |
27 |
33,75% |
49. |
Lőkös Árpád |
Csepeli Vállalkozók Asztalitenisz
Klubja III. |
80 |
26 |
32,50% |
50. |
Szamosi György |
Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV. |
64 |
17 |
26,56% |
51 |
Fábián Gabriella |
STIGA-Csibék |
80 |
18 |
22,50% |
52 |
Leszták Kornél |
STIGA-Csibék |
104 |
21 |
20,19% |
53. |
Polákovics Izabella |
Csepel-Sziget SE V. |
100 |
19 |
19,00% |
54. |
Hencz Ferenc Zoltán |
Dunakanyar ASK II. |
100 |
18 |
18,00% |
55. |
Süveg Zsolt |
Kontyfa Sportiskola II. |
80 |
14 |
17,50% |
56. |
Czibulya Bence |
Csepel-Sziget SE V. |
80 |
8 |
10,00% |
57. |
Alaksa Levente |
Csepel-Sziget SE V. |
104 |
10 |
9,62% |
58. |
Polákovics Noel |
Csepel-Sziget SE V. |
84 |
6 |
7,14% |
A ranglistán azok
szerepelnek, akik a bajnoki mérkőzések legalább 50%-án
játszottak.
felső sor, balról jobbra:
Csiba László, Héjj Ádám, Pöstyéni Ferenc,
Kávássy Lóránd és Szabó János
alsó sor:
Szemán Sándor, Iván János, Piros Tamás, Pigler
János és Hahn György
A II.osztály Tizek
Bajnokságának eredménylistája:
1.hely: Kávássy Lóránd
(Belvárosi Asztalitenisz
Egyesület III.)
2.hely
Iván János (Szent Pál akadémia)
3.hely
Hahn György (KFKI Petőfi SK VI.) és
3.hely Piros Tamás (Szent Pál akadémia)
5. Pöstyéni Ferenc (Belvárosi
Asztalitenisz Egyesület III.)
6. Szemán Sándor (Szigeti ISK II.)
7. Szabó János (Belvárosi Asztalitenisz Egyesület III.)
8. Csiba László (Csepeli Vállalkozók AK III.)
9. Héjj Ádám (Klebelsberg Kuno MK-Hidegkút SC IV.)
10. Pigler János
(KFKI Petőfi SK VI.)
|