II-XII-XXI. kerületi asztalitenisz csapatbajnokság

Utolsó frissítés dátuma: 2022. szeptember 30. A 2022/ 2023. évi II-XII-XXI. kerületi asztalitenisz csapatbajnokság I. és II. osztályainak aktuális állásai láthatóak ezen az oldalunkon ...

Menü

Oldalaink

Főoldal
Hírek
Információk, versenykiírás
I.osztály 1.csoport őszi mérkőzései
I.osztály 2.csoport őszi mérkőzései
I.osztály 1.csoport tavaszi mérkőzései
I.osztály 2.csoport tavaszi mérkőzései
II.osztály őszi mérkőzései
II.osztály tavaszi sorsolása
A csapatbajnokság állása
Ranglista oldal
II-XII-XXI. kerületi bajnokság csapatainak képei
Játékoslista
Játékhelyek

Archívum

A bajnokság archívuma (végeredmények)
2000.évi TIZEK BAJNOKSÁGA
2001.évi TIZEK BAJNOKSÁGA
2002.évi TIZEK BAJNOKSÁGA
2003.évi I.egyéni- és páros verseny
2003.évi díjátadás
2004.évi I. osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2004.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2004.évi díjátadás
2005.évi I. osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2005.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2005.évi díjátadás
2006.évi díjátadás
2006.évi I. osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2006.évi II. osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2007.évi díjátadás
2007.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2007.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2007.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2008.évi díjátadás
2008.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2008.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2008.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA  
2009.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2009.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2009.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA 
2010.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2010.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2010.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA
2010.évi díjátadás
2011.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2011.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2011.évi II.osztályú TIZEK BAJNOKSÁGA 
2011.évi díjátadás
2012.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2012.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2012.évi II.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2012.évi II.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2013.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2013.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2013.évi II.osztályú TOP 12 BAJNOKSÁGA  
2014.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA 
2014.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA 
2014.évi II.osztályú TOP 12 BAJNOKSÁGA 
2015.évi I.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA
2015.évi I.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA 
2015.évi II.osztály 1.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA  
2015.évi II.osztály 2.csoport TIZEK BAJNOKSÁGA  
2016.évi I.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2016.évi I.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2016.évi II.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága  
2016.évi II.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2016.évi díjátadás
2017.évi I.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2017.évi I.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2017.évi II.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2017.évi II.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2017.évi díjátadások
2018.évi I.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2018.évi I.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2018.évi II.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2018.évi II.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2018.évi díjátadások  
2019.évi I.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2019.évi I.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2019.évi II.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága
2019.évi II.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága
2019.évi díjátadások
2020.évi I.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága  
2020.évi I.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága 
2020.évi II.osztály 1.csoport Tizek bajnoksága  
2020.évi II.osztály 2.csoport Tizek bajnoksága  

Interjúk, riportok

Bátorfi Csilla
Dr.Bátorfi István
Boros Tamara
Chen Jing (Statisztika)
Faházi János
Gergely Gábor
Gárdos Róbert
Kong Linghui
Jan-Ove Waldner
Wang Nan

Szakmai oldalak

Az asztalitenisz története
Az izomláz

Ranglista oldalak

1999 / 2000.év
2000 / 2001.év
2001 / 2002.év
2002 / 2003.év
2003 / 2004.év
2004 / 2005.év
2005 / 2006.év
2006 / 2007.év 
2007 / 2008.év 
2008 / 2009.év
2009 / 2010.év
2010 / 2011.év
2011 / 2012.év
2012 / 2013.év
2013 / 2014.év
2014 / 2015.év
2015 / 2016.év
2016 / 2017.év
2017 / 2018.év
2018 / 2019.év
2019 / 2020.év
2021 / 2022.év
 

Asztalitenisz klubok honlapjai

Az asztaliteniszről - őszintén
ABC Centerline
Ama-Tőr asztalitenisz klub
Asztalitenisz SK Szeged
Belvárosi Asztalitenisz Egyesület
BEAC
Balatonalmádi AK
BKV Előre SC
Borsod Volán SE
BVSC
Budai XI SE
Ceglédi VSE-Mávépcell- Vörsas
Debreceni Asztaitenisz Baráti Egyesület
Egri ÁFÉSZ SC
Főnix SE Rétság
Gyáli ASE
Honvéd Zrínyi SE
Kispest SE
Kőbánya SC
KSI SE
MÁI SE
Mohácsi TE
Pénzügyőr SE
Pingpong.lapunk.hu
PPKO
PP Club
Postás SE
Rákosmente AK
Sióagárdi SE
Szegedi ASK
Szolnoki Honvéd SE
Szombathelyi AK
Szufla SE
Vecsés SE
Veszprémi Asztalitenisz SE
Budapesti Asztalitenisz Szövetség (Bp.ATSZ)
 Magyar Asztalitenisz Szövetség (MOATSZ)
Nemzetközi Asztalitenisz Szövetség (ITTF)
Magyar Olimpiai - és Sportmúzeum
 


  

 



II-XII-XXI. kerületi
asztalitenisz csapatbajnokság

 




2022/2023.év

 
 

 


I.osztály 1.csoport állása a 4.forduló után

hely

csapat neve

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

pontszám

1. PP Club I. 4 4 - - 8 pont
2-3. Budai XI SE XIV.-Külváros 4 3 1 - 7 pont
2-3. Kozmafa 4 3 1 - 7 pont
4. Négyes 3 2 - 1 4 pont
5. MTSE I. 4 2 - 2 4 pont
6-7. Belvárosi Asztalitenisz SE III. 3 1 1 1 3 pont
6-7. Club 50 3 1 1 1 3 pont
8-11. Agrár SE 3 - 2 1 2 pont
8-11. Baross Gábor SK 3 1 - 2 2 pont
8-11. Hidegkúti SC-Klebelsberg II. 3 1 - 2 2 pont
8-11. Hidegkúti SC-Klebelsberg III. 3 1 - 2 2 pont
12. Dunakeszi vidám fiúk I. 4 1 - 3 2 pont
13. Hercules SE V.-Topspin 3 - 1 2 1 pont
14. Tömegsport SK 4 - 1 3 1 pont

 

Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény dönt.



 

 

 

 




 



 

 

 

 

 

 

 

I.osztály 2.csoport állása a 3.forduló után

hely

csapat neve

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

pontszám

1-2. Igazságügyi Sport Club II. 3 3 - - 6 pont
1-2. SAP Hungary Kft 3 3 - - 6 pont
3. Csepel-Sziget SE I. 3 2 1 - 5 pont
4. Csepeli Vállalkozók AK I. 3 2 - 1 4 pont
5. Budai XI SE XII.-Mafilm 3 1 1 1 3 pont
6-8. Belvárosi Asztalitenisz Egyesület II. 2 1 - 1 2 pont
6-8. Pénzügyőr Sport Egyesület XIII. 2 1 - 1 2 pont
6-8. Zenit SK 2 1   1 2 pont
9-10. KSI SE VII.-KFKI 3 1 - 2 2 pont
9-10. Pestújhelyi Sport Club V. 3 1 - 2 2 pont
11. Budai XI SE XIII. 2 - 1 1 1 pont
12. BVSC-Zugló IV. 3 - 1 1 1 pont
13-14. Hidegkúti SC-Klebelsberg IV. 2 - - 2 0 pont
13-14. Hidegkúti SC-Klebelsberg V. 2 - - 2 0 pont

Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény dönt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II. osztály állása a 4.forduló után

hely

csapat neve

mérkőzés

győzelem

döntetlen

vereség

pontszám

1.

Pénzügyőr SE-ADÓgatók 4 4 - -

8 pont

2.

Budai XI SE XV. 4 3 1 -

7 pont

3.

Belvárosi Asztalitenisz SE IV. 4 3 - 1

6 pont

4.

BKV Előre SC IV. 4 3 - 1

6 pont

5-7.

Csepel-Sziget SE II. 4 2 1 1

5 pont

5-7.

Hidegkúti SC-Klebelsberg VI. 4 2 1 1

5 pont

5-7.

Tornádó 4 1 3 -

5 pont

8-10.

Csepeli csuszás csapat 4 1 2 1

4 pont

8-10.

Pénzügyőr SE-Ütősök 4 1 2 1

4 pont

8-10.

KSI SE VIII.-KFKI 4 1 2 1

4 pont

11-15.

Dunakeszi vidám fiúk II. 4 1 - 3

2 pont

11-15.

MKB SE 4 1 - 3

2 pont

11-15.

MTSE II. 4 1 - 3

2 pont

11-15.

PP Club II. 4 - 2 2

2 pont

11-15.

Szivárvány BSK 4 1 - 3

2 pont

16.

Budai XI SE XVI.-Klauzál 4 - - 4

0 pont

 

Azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény dönt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©2022. II-XII-XXI. kerületi asztalitenisz csapatbajnokság
A versenybizottság e-mail címe:
martonbenyak@t-online.hu