Főmenű
-Bemutatkozás
-Kezdő oldal
-Elérhetőségeink
-Diákönkormányzat
-Alapítvány
-Kórusaink
-Dokumentumtár
-Csengetési rend
-Befizetések időpontja
Aktuális Étlap
Galéria menü
2010-2011 Tanév
-
Breki
>2011-2012 Tanév
-
ABA népdal verseny
-
Esélyegyenlőségi óra
-
Március 15.
>2012-2013 tanev
-
IKI-Műsor
-
Japán-Magyar Barátikör 25éves
-
Móricz-hét
-
Német vendégek
-
Picnik
-
Szüreti mulatság
>2013-2014 Tanév
-
Akarat Ereje
-
Március 15. ünnepség
-
Nyári tábor a Móriczban
-
Október 23.-i ünnep
-
Október 6.-i műsor
-
Zene Világnapja
>2014-2015 tanev
-
V. Japán fesztivál
-
Villámcsődület
-
Diákjaink fellépése
-
Jótékonysági koncert
-
Marc 15
-
Muzsikás Együttes
>2015-2016 Tanév
-
Megyefutás
>
Üdvözlet
Felhasználónév:
Jelszó:
Adatok megjegyzése
[
Elfelejtett jelszó?
]
Powered By
2014.
Dec 05
BOLYAI ANYNYELVI VERSENY
Írta:
Ildikó
|
Hozzászólás: 0
A Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulóján iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el:
ALSÓ TAGOZATOSOK
4. a osztályos tanulók 4. helyezés
Benkovics Boglárka
Nádas Buda
Kiss Dóra
Molnár Anna
4. a osztályos tanulók 7. helyezés
Szabó Tünde
Szabó Lili
Bósa andor
Szemenyei Levente
Felkésztő tanító:
Sártoryné Szalay Edina
4. b osztályos tanulók 8. helyezés
Bagi Nóra
Balla Emília
Schinogl Péter
Szemenyei Péter
Felkészítő tanító:
Éliás Miklósné
FELSŐ TAGOZATOSOK
5. b osztályos tanulók 1. helyezés
Komlósi Gréta
Murányi Lili
Pásti Anna
Szabó Sára
Ezzel az eredménnyel bejutottak tanulóink az országos versenye.
5. b osztályos tanulók 3. helyezés
Bajusz Balázs
Baksa Bálint
Csepeli Zalán
Joó-Kovács Nikolett
Felkészítő tanárnő:
Jakabné Balogh Rózsa
5. a osztályos tanulók 5. helyezés
Baumühlner Alexandra
Rőder Adél
Simon Dániel
Szűcs Marcell
Felkészítő tanárnő:
Szupricsné Szabó Magdolna
6. a osztályos tanulók 7. helyezés
Bene Tamás
Für Alex
Garancz Gréta
Gida Csoboka
Felkészítő tanárnő:
Komporályn Koncz Anita
7. b oszátályos tanulók 1. helyezés
Fodor Fanni
Kiss Kamilla
Orosz Annamária
Rácz Kata
Ezzel az eredménnyel az országos versenyre mennek.
7. b osztályos tanulók 5. helyezés
Filarszki Dóra
Hingyi Virág
Szloboda Korina
Úr Eszter
Felkészítő tanárnő:
Jakabné Balogh Rózsa
7. a osztályos tanulók 7. helyezés
Csősz Attila
Orsó Abigél
Schinogl Kristóf
Acél Dorka
Felkészítő tanárnő:
Szupricsné Szabó Magdolna
7. b osztályos tanulók 8. helyezés
Gatyán Bence
Gyimesi Norbert
Simon Csongor
Sztankovics Soma
7. b osztályos tanulók 11. helyezés
Mányi Luca
Mányi Zsófia
Móricz Maja
Turcsán Gréta
8. b osztályos tanulók 11. helyezés
Fügedi Eszter
Juhász Nikolett
Szóládi Teodóra
Felkészítő tanárnő:
Jakabné Balogh Rózsa
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezned. Jelentkezz be, vagy kattints
ide
a regisztrációhoz