Iskola: Magyar Testnevelési Egyetem / Testnevelő
Szakosztályvezető/edző
Tel.: 20/390-6882
E-mail: mvsitorna@gmail.com

A sport gyerekkoromtól jelen van a mindennapjaimban: első osztályos koromban testnevelés tagozaton kezdtem, majd a DVTK versenyzője lettem, és 1996-ban a Tetnevelési Egyetemen szereztem diplomát. Még ebben az évben elkezdtem dolgozni testnevelőként első munkahelyemen a Kazinczy Ferenc Általános Iskolában. A Kazinczy iskolában sok gyerekkel szerettettem meg a torna sportot, éveken keresztül bejutottunk az országos döntőbe, létrehoztam a Kazinczy Kupát. Jelenlegi munkahelyem az Avasi Gimnázium ahol nagyon szeretek tanítani. Két gyermekem van Hanna és Gábor. A Miskolci Sport Iskolában 2008-tól dolgozom edzőként a fiúkkal, óvodás kortól a kadet korosztályig. 2014-től az edzői munka mellett szakágvezetőként is dolgozom. Legfontosabb célom megteremteni a lehetőségét a minőségi tornának, ami egy olyan tornász tömegbázis kialakulását idézné elő, ahol minden gyerek a képességeinek megfelelően megszeretheti a tornát, és talán néhányak számára élethivatássá válhat.

Jagicza Nikolett vagyok, az MVSI Női Torna Szakágának edzője!
5 évesen kezdtem szertornázni Budapesten a Postás SE-ben. Később 2010-ben ugyanitt indult el edzői pályafutásom.
2013-ban végeztem el Tesnevelési Egyetemet. Első éves koromban sikerült kijutnom a Houston melletti olimpiai parkban, ahol a híres Károlyi házaspár nyári táborában szerezhettem szakmai tapasztalatott. Ugyanebben az évben a torna bírói karrieremet is megkezdtem!
2016 első fél évében, pedig Ausztráliaban dolgoztam tornászokkal!
Az MVSI-ben az első-, valamint a másodosztályban versenyző csapatok vezetése a feladatom!
Bármilyen további információért kérem hívjon ezen a számon: 06204220322 vagy írjon: jagiczanikolett@gmail.com
Köszönettel Incy néni :)

Leskó-Sallai Beátának hívnak és 1979.01.15-én születtem Miskolcon.
Jelenleg férjemmel és kislányommal élek egy miskolci lakótelepen.
Általános iskolai tanulmányaimat a miskolci 42. sz. Herman Ottó Általános Iskolában kezdtem, majd ezt követően a szintén miskolci Kilián György (Diósgyőri) Gimnázium testnevelés tagozatos osztályában folytattam.
Tanulmányaim során több sportág mellett a tornát is versenyszerűen űztem, ez utóbbit azonban a Magyar Testnevelési Egyetemen (Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Karán) töltött éveim alatt is folytattam.
Számos versenyen képviseltem az egyetemet és a TFSE torna szakosztályát, melyeken többször dobogós helyen is végeztem.
Itt a testnevelőtanári diploma mellett a torna és a röplabda edzői végzettséget is megszereztem.
Már tanulmányaim során sikerült mélyebben megismerkednem az edzősködéssel, hisz a budapesti Vasas SC torna szakosztályánál lehetőségem volt az edzői munka alapjait gyakorlatban is elsajátítanom.
Edzői pályafutásomat itthon gyermektorna tanításával folytattam először Arnóton, majd kislányom megszületését követően a Miskolc Városi Sportiskola torna szakosztályánál, ahol az Avasi Gimnáziumban betöltött testnevelő tanári főállásom mellett jelenleg is tevékenykedem edzőtársammal Szabó Györggyel.

Név: Nagy Tünde
szül.hely : Miskolc
Végzettség: biológia-testnevelés szakos tanár, fitness-wellness oktató, aerobic tréner.
A tornát 8 éves koromban kezdtem el, amit versenyszerűen űztem Miskolcon, majd a főiskola elkezdése után Nyíregyházán a tornászcsapat oszlopos tagjaként folytattam.Itt szereztem meg a tanári diploma mellett az edzői képesítést is. A főiskola elvégzése után óvodásoknak tartottam foglalkozásokat a Sportcsarnokban, majd a kislányom megszületése után csak a tanítás és az aerobic fért bele a családi életembe. A sporttal való kapcsolatom sosem szakadt meg, a mai napig sportolok. Már több évtizede, hogy kondicionáló tornát, majd aerobic órát tartok a felnőtteknek.Heti rendszerességgel teniszezek,amatőr versenyeken veszek részt. Szeptembertől ismét óvodáskorú kislányokkal fogom elkezdeni a tornát..4-6 éves korig.

Név: Gyükér Noémi
Kiskoromtól kezdve nagyon szeretem a sportokat. Mindig is mozgékony kisgyermek voltam. Három éves koromban kezdtem balettra járni, majd később szüleim javaslatára kipróbáltam a szertornát. Nagyon megtetszett ez a sportág. Először Lukács Andrea volt az edzőm majd Tar Mikóshoz kerültem. Évről-évre számos versenyen vettem részt, ahol kiemelkedő eredményeket értem el egyénileg és csapatban is. Büszkeséggel tölt el, hogy átvehettem A Megye Legjobb Sportolója díjat is. A rendszeres sport önfegyelemre és kitartásra nevelt, amely a tanulmányaim során is megmutatkozott.

Mióta befejeztem az aktív tornát, szeretném átadni a mozgás szeretetét a gyerekeknek. Jelenleg a Miskolci Egyetemen tanulok, mellette segítem a tornaszakosztály munkáját. A sport továbbra is életem meghatározó része marad.

Név: Szabó György
1982.12.28-án születtem Szikszón. Iskolai tanulmányaimat Encsen a Kazinczy Ferenc Általános Iskolában kezdtem, majd az encsi Váci Mihály Gimnáziumban folytattam. A sport mindig is jelen volt az életemben, kisgyerekkorom óta, ezért nem volt kérdés, hogy továbbra is sporttal szeretnék foglalkozni. Tanári diplomámat az egri Eszterházy Károly Főiskola földrajz-testnevelés szakán szereztem. Jelenleg a szikszói Szepsi Csombor Márton Gimnázium és Általános Iskola testnevelő tanára vagyok. Edzői pályafutásomat 2014-ben a Miskolc Városi Sportiskola torna szakosztályában kezdtem.