Hogyan lazít egy kemény munka után?

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // DVD
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
maturetanya



Csatlakozott: 2021.08.13. Péntek 12:24
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 13, 2021 12:28 pm    Hozzászólás témája: Hogyan lazít egy kemény munka után? Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok srácok! Nagyon elfáradok a munkában. Gondolkodni azon, hogyan lazítson. Tudnátok ajánlani valamilyen tévéműsort vagy játékot? Regisztrálhatok pszichológushoz? Ki pihen úgy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
polinachka



Csatlakozott: 2021.08.13. Péntek 12:18
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Hungary

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 13, 2021 12:31 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Mindenkinek megvan a maga módja a kikapcsolódásra, például én leginkább azt szeretem, ha egy licencelt androidos kaszinóban játszom https://legjobbkaszinok.net/mobil-kaszino. Most elragadtatott az epergép játékával. A játék egyszerűen szuper, a szabályok egyszerűek! Minden barátja már érdeklődik, hamarosan az egész társasággal játszunk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
maturetanya



Csatlakozott: 2021.08.13. Péntek 12:24
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: Pént. Aug. 13, 2021 12:32 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
polinachka írta:
Mindenkinek megvan a maga módja a kikapcsolódásra, például én leginkább azt szeretem, ha egy licencelt androidos kaszinóban játszom https://legjobbkaszinok.net/mobil-kaszino. Most elragadtatott az epergép játékával. A játék egyszerűen szuper, a szabályok egyszerűek! Minden barátja már érdeklődik, hamarosan az egész társasággal játszunk Smile


Köszönöm a gyors választ! Mindenképpen megpróbálom)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hicoder



Csatlakozott: 2021.09.24. Péntek 13:36
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: 92 Stanhope St, Birmingham B12 0XB, UK

HozzászólásElküldve: Pént. Szept. 24, 2021 1:45 pm    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló mindenkinek! Én személy szerint úgy gondolom, hogy mindenkinek megvan a maga módja a kikapcsolódásra, lehet tévéműsort nézni egy lánnyal, vagy sétálni és új helyekre menni, én máshogy pihenek, én még mindig szeretem a szerencsejátékot, nevezetesen a pókert vagy a nyerőgépeket! Azt mondhatom, hogy ez határozottan passzív jövedelemmé válhat számodra, mert ismerve a helyes algoritmusokat bármelyik szerencsejáték játékhoz, kereshetsz! Ehhez sok tapasztalatra van szükség, én ehhez úton vagyok, viszonylag mostanában ragadtatom magam, de az alatt az idő alatt, amit már eltöltöttem, körülbelül egy hónapot szerencsejátékban, körülbelül 1730 dollárt gyűjtöttem. Ez főleg póker és nyerőgépek, csak úgy, hogy játszom és szórakozom, ez tényleg kikapcsol, főleg egy munkanap után, persze nem veszteség nélkül, de ettől függetlenül jövedelmet hoz, amit a saját örömömre költhetek!
Ha valami újat szeretnél találni, akkor javaslom, hogy nézd meg ezt az oldalt: https://imoneyslots.com/hu/online-kaszinok.html.
Játékgépek nagy választékát, felhasználóbarát felületet és még sok minden mást kínálnak ...
Ezt a weboldalt állandóan használom, és bátran ajánlom mindenkinek, aki szeretné kipróbálni a szerencséjét és próbára tenni a szenvedélyét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék // DVD Időzóna: (GMT 0)
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

alexisBlue v1.2 // Theme Created By: Andrew Charron and Web Hosting Bluebook // Icons in Part By: Travis Carden
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Magyar fordítás © Andai Szilárd - Frissítette: Magyar phpBB közösség