Hamarosan itt a nyár.

Hamarosan vége az iskolaévnek és végre lehet pihenni. Mindenkinek kellemes szünidőt és sok élményt kívánunk a nyárra.

Üdvözlettel: Szaléziak és Animátorok.

 

EgyébPermalink

Comments are closed.