Hamarosan vége az iskolaévnek és végre lehet pihenni. Mindenkinek kellemes szünidőt és sok élményt kívánunk a nyárra.
Üdvözlettel: Szaléziak és Animátorok.
Hamarosan vége az iskolaévnek és végre lehet pihenni. Mindenkinek kellemes szünidőt és sok élményt kívánunk a nyárra.
Üdvözlettel: Szaléziak és Animátorok.