Itt a nyár, itt a tábor. Gyertek ti is.

Mert a hősök köztünk járnak :)  


Posted in Egyéb | Hozzászólások kikapcsolva

Hamarosan itt a nyár.

Hamarosan vége az iskolaévnek és végre lehet pihenni. Mindenkinek kellemes szünidőt és sok élményt kívánunk a nyárra.

Üdvözlettel: Szaléziak és Animátorok.

 

Posted in Egyéb | Hozzászólások kikapcsolva

Helló Világ!

Üdvözlet! Ez az első saját WordPress-bejegyzés. Módosítható, vagy törölhető, aztán megkezdhető a honlap tartalommal történő feltöltése!

Posted in Egyéb | 1 Comment