2011. September 08. 13:33:00
Jó indok 
2011. September 08. 12:26:16
tibi: indok:csak
2011. September 08. 10:41:23
Na ma este esedékes a teszt szeró, gyertek minél többen, és hívhattok bárkit, mert nem lesz white list
2011. September 08. 09:02:32
mért wentrion kapta meg az egyik moderátori szerepet és miért hurkaa másikat?  nincs gondom vele de indokot lehetne írni
2011. September 08. 07:26:10
martin235 te nem martin234 vagy egyben? XD
2011. September 07. 21:06:53
Csá! Jöhetsz.
2011. September 07. 21:03:23
hali, visp vagyok; ezúton jelentkeznék....
2011. September 07. 20:50:59
Jöhetsz.
2011. September 07. 19:58:27
Dik Tamás az igen
2011. September 07. 19:52:45
Jelentkezni akarok
név Tamas
2011. September 07. 16:04:30
A backup-olás megint szarakszik  és ismét eltűnnek a cuccok ... :S
2011. September 06. 18:19:36
Jöhetsz.
2011. September 06. 18:17:24
Spimi a játékbeli nevem, 15 éves vagyok, kb 1 és fél hónapja minecraftozok. Már jóideje keresek normális szervert, voltak már őrült ötleteim de nem sok jött be 
2011. September 06. 18:15:34
Helló!
Igen. Írd le a játékbeli nevedet.
2011. September 06. 18:15:26
Más chat-et látsz?  Amúgy igen 
2011. September 06. 18:03:00
Üdv. Ezen a chaten kellene jelentkezni?
2011. September 06. 17:56:35
Ez most nem én voltam.
XD
2011. September 06. 17:51:46
restarted, nyugi velem is előfordult már 
2011. September 06. 17:51:27
Csak seal tudja, mert ő fér hozzá az ftp-hez.
2011. September 06. 17:49:45
LOL 
|