:: Háttérképek
    :: Userbarok
    :: Képek

Werder Bremen - MSV Duisburg 4-0
A tartalékok után az első csapat is kvalifikálta magát a harmadik körbe a német kupában, miután nagyon magabiztosan, 4-0-ra legyőzték az MSV Duisburg gárádját.

Werder Bremen - MSV Duisburg
2007.10.31., 19:00 - WeserStadion
Játékvezető: Babak Rafati (Hannover)
Asszisztensek: Henschel, Bornhorst
Nézőszám: 24.279

Gól: Borowski(59.), Hugo Almeida(68.), Rosenberg(79.), Mosquera (88.)
Sárgalap: Pasanen, Tosic ill. Weber, Willi
Piroslap: -

Werder Bremen (4-1-2-1-2): Wiese - Pasanen, Mertesacker, Naldo, Tosic - Baumann - L. Andreasen, Borowski - Diego (Vranjes 71.) - Sanogo (Rosenberg 33.), Hugo Almeida (Mosquera 80.)

MSV Duisburg (4-2-3-1): Starke - Weber, Fernando, Schlicke, Willi - Grlic, Tararache - Tiffert, Georgiev (Lavric 67.), Idrissou - Daun (Mölders 80.)

Mérkőzés Összefoglaló

A csapat egész végig nagyon jól teljesített, igaz az első félidőben csak helyzetekig jutottak, emiatt 0-0-val vonultak pihenőre.

Az első félidőben sajnos sérülést szenvedett az eddig nagyon jól teljesítő Boubacar Sanogo, s emiatt le is kellett cserélni, helyére Rosenberg állt be, aki később rúgott is egy gólt.

A szünet utáni 10-15 perc hasonlított az első félidei játékhoz, de Tim Borowski gólja után megjött a Brémaiak lendülete.

Kilenc perccel Borowski gólja után Hugo Almeida talált a kapuba.

Ekkor már átszott, hogy a Duisburiak feladták a találkozót, a 79. percben a csereként beállt Markus Rosenberg talált be az ellenfél kapujába.

A kegyelemdöfést az ifjú Mosquera adta meg a 88. percben, nyolc perccel a beállását követően.
Tim_Wiese 31 Oct 2007 Hsz: 3

Totti
de má nem lesz 3-1 angry
2-2 eddig angry sad crying
31 Oct 2007 10:19 pm 3.

Totti
hát ja..én ere meg azt mondtam a werder 3-1 re nyer...sztem mi nyerünk 3-1 re!! laughing :bleh:
31 Oct 2007 10:18 pm 2.