Mr. Olympia bajnokok és a feltörekvő Testépítők

Lee Haney testépítő Mr. Olympia hétszeres bajnok.

Ronnie Coleman hétszeres Superfitt Mr. Olympia győztes.

Dorian Yates hatszoros testépítő Mr. Olympia bajnok.

Arnold Schwarzenegger testépítő, színész és politikus. Az 1970-es évek egyik legnagyobb testépítő ikonja. Kasszasiker filmjei tették igazán világhírűvé, mint a Conan a barbár vagy a Terminátor.

Phil Heath, jelen időnk egyik testépítő bajnoka.

Testépítő Mr. Olympia bajnok, Jay Cutler

Lee Haney edzésterve az utolsó Mr. Olympia felkészülése.

A régi idők másik nagy öregje, aki manapság is kiválló formának örvend, nem más mint Frank Zane.

Szót kell ejtenünk, a kiválló 2019-es Mr. Olympia bajnokról, Brandon Curry testépítőről, aki Arnold Classic győztes is egyben.

Big Ramy egy Egyiptopban született, igen szegény körülmények között nevelkedett testépítő, aki egészen a csúcsra jutott fel.

A testépítő verseny kategóriák szerint sorolják be a versenyezni kívánt testépítő férfiakat és hölgyeket.

Sportolók

John Cena 16-szoros WWE világbajnok, háromszoros nehézsúlyú világbajnok, ötszörös WWE országos bajnok.

Érdemes ezek az emberek között szót ejteni akkor már Max Verstappenről, a forma-1 kétszeres világbajnokáról is, aki fiatal kora ellenére hihetetlen sikereket ért el.

Dwayne Johnson (A Szikla) amerikai pankrátor családban nőt fel, így ő is a bírkózással kezdte pályafutását, majd a későbbiekben ismert filszínész vált belőle.

Kucsera Gábor már visszavonult világbajnok kajak versenyző.

A Pest megyei Gödön nevelkedett Kammerer Zoltán háromszoros olimpiai bajnok kiválló kajakos, Göd város büszkesége.

Csipes Tamara Európa-, világ és olimpiai bajnok kajakozó. Eredményeit K-2, K-4 és egyéni számokban szerezte. Édesapja Csipes Ferenc, szintén olimpiai bajnok kajakos volt.

Mike Tyson (Iron Mike) visszavonult amerikai ökölvívó, aki 1985 és 2005 között versenyzett. Nem csak sportkarrierje miatt volt igazán ismert, hanem drogproblémái miatt is, továbbá börtönben is járt nemi erőszak vádjával.

A filmsztár, karate bajnok harcművész Jean Claude Van Damme felejthetetlen mozisikerivel hódított.

Conor McGregor egy ír származású kevert harcművész pehelysúlyú és könnyűsúlyú harcosa. Pehelysúlyú superfitt címét 2015. december 12-én szerezte meg.

Ki ne ismerné a világbajnok Dietz Gusztávot, a cápát. Híres MMA bajnok.

Adesanya egy nigériai születésű, új-zélandi MMA UFC harcos. Korábban a King in the Ring szervezet kétszeres 82 és 88 kiló közötti-, és nehézsúlyú bajnoka volt. Jelenleg a UFC harcosa és középsúlyú bajnoka.

Tagadhatatlanul a világ egyik legelismertebb harművésze volt Bruce Lee.

Az egyik legeredményesebb Magyar teniszező Fucsovics Márton. A világranglista top 100 helyezettje között tartózkodik teljesítményével.