Egri FC (11.) – Bp. Honvéd II. (13.)
Eger, Szentmarjay Stadion, vasárnap, 14.30. V.: Alvaro Garcia Miquel (chilei).
Két döntetlen és egy győzelem szerepel eddig az Egri FC hazai mérlegén, míg a Magyar Futball Akadémia fiataljaira és a Bp. Honvéd első csapatából kimaradt játékosokra alapozó fővárosiak mind az öt őszi idegenbeli mérkőzésüket elveszítették. Ez utóbbi tény azonban nem téveszti meg az egriek mesterét.
– A nemrég érkezett olasz edző, Vincenzo Mazzeo keze nyoma látszik a Honvéd csapatán, amely gyors kontrajátékra alapozza a taktikáját – válaszolta a Hírlap érdeklődésére Simon Antal. – A Kostolani, Akassou, Herczegfalvi tengely közelében ügyes fiatalok játszanak, így nem lesz egyszerű a feladatunk. A győzelem nagyon fontos lenne, de nem megyünk fejjel a falnak. Továbbra is keresem azt a csapatot, amelytől a siker várható.
A várható kezdőcsapat
Sztankó – Preklet, Benke, Knakal, Debreceni – Hamouz, Pavicsevics, Katona, Farkas Á. – Horváth Z., Pavlov. Cserék: Illyés (kapus), Romhányi, Olasz, Bojtor, Balog Zs., Fürjes, Hrisztov. Sérült: Koós, Bíró, Dobrics. Eltiltva: –.
A további párosítás
Szombat, 14.30: Nyíregyháza – Dunakanyar-Vác, Békéscsaba – REAC, Orosháza – Szolnok, Vecsés – Cegléd. Vasárnap, 14.30: Balmazújváros – Szeged, Mezőkövesd – Újpest II., DVSC-DEAC – Kazincbarcika.
Forrás: Heol.hu