DVTK II - ESE 2:3

Gól: Lőrincz, Farkas, Vajda

Változás!

A holnapi DVTK II - ESE mérkőzés kezdési ideje 15:00-ra változott!

A szombati ESE - Lőrinci VSC mérkőzést az Északi Sporttelepen 10:00-kor kerül megrendezésre.

A szintén szombatra meghírdetett délutánni mérkőzés a elmarad, mert a Mezőkövesd lemondta.

Kevés hazai edzőmeccs
Információnk szerint a stadion gyepének pótlása miatt (fűmag) a hazai edzőmeccseket, csak abban az esetben játszhatjuk Egerben, ha az ellenfél belemegy a műfüves játéktér használatába. Mivel a DVTK II köszönte szépen abból nem kért, így a szerdai mérkőzésünk idegenben lesz.
Már csak 25
Nem hivatalos információnk szerint, a Klink Zoltán álltal megasra tett lécet, az Ózd elleni mérkőzésen Tóth D. és Pataki ZS. leverte. A mester nem csak ezzel a két játékossal volt elégedetlen, de úgy gondolta, hogy ők kapnak még egy esélyt a DVTK II otthonában.
Kugler Gyula

Ma ünnepli 63. születésnapját, az ESE család örökös szertárosa Kugler Gyula!

Boldog születésnapot KUGI!

Az isten tartson meg erőben egészségben. Már csak két év a megérdemelt pihenőig!

Mestermérleg
Klink Zoltán: Először is sajnálom, hogy nem tudtuk végigjátszani a mérkőzést, a 2. félidei csapat végre azt kezdte játszani, amit kértem az első félidei csapattól. Lehet fáradtságra hivatkozni, de a helyezkedéseknek, csapatmozgásnak akkor is működnie kell. Az első félidőben a védelem bal belső oldala és a kapusunk kritikán aluli teljesítményt nyújtott és elől a helyzetkihasználás is borzasztó volt. Nem lehet az, hogy az esetleges rossz bírói döntések miatt elveszítik a fejüket, kontrollálni kell az érzelmeket. Ez nem könnyű, de meg kell tenni, mert ha nem teszik, akkor mint látjuk az a teljesítményük rovására megy.
Félbeszakadt találkozó!

ESE - Ózd 1:2 (0:2)

Rossz idő miatt a második félidőben a játékvezető félbaszakította a mérkőzést.

Gól: Bartusz D.

Felvidéken jártunk
A hadsereg!

Kapuvédők

Tóth Dániel, Tajti Bence

Védők

Farkas Krisztián, Debreczeni Dávid, Csiki Norbert, Valkay Richárd, Pataki Zsolt, Lőrincz Patrik, Stampf Armand, Kovács Dávid

Középpályások

Bagdán Gábor, Mikolka Márk, Titkó Krisztián, Kis Gergő, Haász T. Bertold, Antal Zsolt, Csorba András, Benke Norbert, Révész András, Fodor Gergő, Lakatos Péter, Fónyagy Marcell

Csatárok

Bartusz Dániel, Pataki Viktor, Árvai Ádám, Vajda Ákos, Jacsmanik Attila

A távozóknak köszönöm amit eddig az Eger csapatáért tettek.

Az érkezőknek meg sok sikert Egerben!

Vereség
FTC FILAKOVO (szlovákiai)–ESE 2–1 (1–1)
Gól: Titkó
Változás!
A Rimaszobat lemondta az Egerben tervezett mérkőzését, így helyette csapatunk utazik Fülekre!
Szavazás
Elégedett vagy az új keret kialakításával?

07.17 12:24
mai nemzetisportban az jelent meg, hogy szakál kereste meg klinket és csak utána tárgyalt harmatival. Ez igaz? erről tudtok valamit? mivan?????

Szurkolo
07.15 14:12
Voltak itt nb-s játékosok, de mivel ez a sportág nem nekik való.....

Hajra.fiuk!
07.15 12:25
Csakazegernek! Nem kellett volna, csak par játékos kellett volna. Elmentek olyanok akik kellettek volna (sejtjük miert mentek el) és nem jöttek ide olyanok akik akartak, de valamiert megsem (szinten sejtjük). A ket okos meg hozza a megye egyes focistákat. Aki ismer nb-s játekosokat küldje ide legyen kedves, mert csunya lesz a vege...

Csak.az.Eger
07.14 19:06
Lehet nem kellet volna teljesen szét zilálni a csapatot legfőképpen a védelmet 4-5 nb s szintű játékost kellet volna a meglévő kerethez igazolni lásd "Gyöngyös, Hatvan"és hozni 1 bohócot edzőnek. A jelenlegi edzők helyett igazi futball edzőt kellet volna szerzőttetni.

Zillencs.Bill
07.14 14:12
nana. Akkor ugye ezt kellene kürtölni világgá. Azt, hogy 5 forduló után áll össze a csapat és a tisztes bennmaradás a cél. Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy Ceglédnek vagy Berénynek lehet adni 5 forduló előnyt, és majd azután mindenkit kis újból törünk ketté és bemasírozunk a másodosztályba? Az egrieknek már tele van a töke az ígérgetésekkel.