K. Zoltán II
M.A. Ildikó
H.László
Varsányi pincészet

A Farkas Gedeon egy üveg bort ajánlott fel annak, aki helyesen tippeli meg a Mezőkövesd II - Eger SE eredményét, amit már megint Nótás Attila nyert meg!

Gratulálunk a nyertesnek és köszönjük a felajánlást a Varsányi pincészetnek.

Mestermérleg
Sütő Szilárd, vezetőedző Eger SE: Nagyszerű munkát végeztek a játékosok a héten az edzéseken, amiből az első félidőben nem sok minden jött vissza. Furcsa volt, hogy a mérkőzés előtt hivatalosan megadott Kövesdi csapat mire a pályára értünk teljesen megváltozott, ettől függetlenül nem ez volt az oka a gyenge teljesítményünknek. A második félidőben a gólunk előtti időszakban és a gólunk után már sokkal jobb teljesítményt nyújtottunk. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy csere játékosaink ma pluszt tudtak hozni a játékunkba. A második félidei teljesítményünkkel és a két gyönyörű rúgott gólunknak köszönhetően nagyon fontos három pontot szereztünk.
A kövesdet oda-vissza

Megnéztem mégegyszer a mérkőzéstí így nem érhet az a vád, hogy hírtelen felindulásból írok! Közben elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha nekünk segít be 4-5 NB I-es játékos, de nem ez a lényeg, hanem az hogy a kövesdet oda - vissza! Ez számomra mindennél többet ér! MINDENNÉL! A győzelmet teljes mértékben megérdemeltük, ami szerintem nagyrészben Sütő Szilárdnak köszönhető, aki az ellenfelünk mesterével szemben a szünetben megfelelően változtatott, vagy ha úgy tetszik nyúlt a csapathoz. Két ellentétes félidőt láttam, megérdemelt vendég győzelemmel, és két csodás egri góllal!

Mezőkövesd II - Eger SE 1:2 (1:0)

Gól: Deli, Hegedűs

Varsányi pincészet - Nótás Attila

A Farkas Gedeon egy üveg bort ajánlott fel annak, aki helyesen tippeli meg az Eger SE - Jászberény eredményét, amit már sokadszor Nótás Attila nyert meg!

Beharangozó
Sütő Szilárd, vezetőedző Eger SE: Rangadóhoz illő esti mérkőzésen lépünk pályára ami úgy gondolom a futballmérkőzések ünnepe. Tudjuk, hogy az előző bajnoki mérkőzésünkből nem indulhatunk ki mivel a Mezőkövesd kezdi felvenni a bajnokság ritmusát illetve több visszajátszó segíti őket hétről hétre. Mivel nehéz meghatározni milyen csapattal áll fel soros ellenfelünk, így legfőképpen magunkra koncentrálunk. A DVTK elleni mérkőzés jó kiindulási alapot jelent ahhoz, hogy sikeresen vívjuk meg ezt a nagyon fontos találkozót.
Nótás Attila:ha itt nem győzünk, arra nem lehet majd ésszerű magyarázatot adni

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoport, következő forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Ugye mindenki tudja, mi a dolga!
Élő Videóban közvetít az ÖREGriek!

Mezőkövesd II - Eger SE

2020.11.29. vasárnap 16:30

Az élő videót az alábbi link bamásolásával nézhetitek meg!

facebook.com/egrifocitv

Nézd meg, kövesd, szólj hozzá, osztd meg, lájkold és szólj a haverodnak is!

Változás!

Információnk szerint a Mezőkövesd II - Eger SE mérkőzés időpontját 16:30-ra módosították!

Nem tudjuk még, hogy ez mennyiben nehezíti meg az ÖREGriek közvetítését. Amennyiben kapunk ez ügyben valami információt, azonnal közzé tesszük!

Egy adósággal tartozom a szurkolóknak. Eddig már több éve minden hazai mérkőzésre lehetett tippelni, de a DVTK II elleni mérkőzés tippelési lehetősége az én hibám miatt kimaradt, így most ezt a következő idegenbeli mérkőzésünkkel pótolom

Ezen a héten Farkas Gedeon a Varsányi Pincészet Kft ügyvezetője egy üveg bort ajánl fel annak, aki helyesen tippeli meg a hétvégi Mezőkövesd II - Eger SE mérkőzés számszerű eredményét. Tippeket, névvel és E-mail címmel kérem a szurkoloesse@gmail.com –ra. Több helyes válasz esetén sorsolással döntünk a nyertes személyéről.

Sütő Szilárd, vezetőedző Eger SE: Nagyon örülök, hogy sikerült győzelemmel zárnunk a hetet. Tudtuk, hogy a DVTK a védekezésre fogja helyezni a hangsúlyt és azt is, hogy ezzel a stílussal több élcsapat dolgát nehezítették meg. Sikerült többször mögéjük kerülnünk de a vezető találatunk nehezen született meg. Összességében megérdemelten nyertük meg a találkozót ami remélem erőt ad nekünk a bajnokság hajrájára.