Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Gyöngyösi szemmel

A másik fél, így látta a mérkőzést:

Az NBIII-ban szereplő Eger volt az első vendégünk, és 4-2-re kaptunk ki. Ők negyedik hete vannak edzésben, nekünk ez a második, tőlük két alapember hiányzott, mi összesen 12 mezőnyjátékossal mentünk neki ennek a mérkőzésnek: a sérültek mellett néhányan még most töltik nyaralásukat.

Nagyjából 60 percig mezőnyfölényben voltunk, ekkor egyébként 1-1 volt az állás, aztán egyre inkább fáradtunk, míg ellenfelünk 7 emberét cserélte le. Ekkor nagyjából negyed óra alatt kaptunk három gólt, de összességében egyértelműen elégedettek lehetünk. Sok helyzetet dolgoztunk ki, a mezőnyben többször ellenfelünk fölé kerekedtünk, és időnként látványos támadásokat vezettünk.

Végre győzelem

Gyöngyös - Eger SE 2:4 (1:0)

Gól:Kis-Orosz, Sós, Koczka, Hegyi

A csoportunk
Cigánd SE, SBTC, DEAC, Debreceni VSC II, DVTK II, Eger SE, Hatvan FC, Tiszaújváros, Füzesabony-Erőss út, Karcagi SE, Kisvárda II, Mátészalkai MTK, Nyíregyháza II, Putnok FC, Sényő, Tiszafüredi VSE
Felkészülés
Eger SE - Szolnoki MÁV 0:3 (0:3)
MK

Az első mérkőzésünket hazaipályán játszuk a Sényő csapata ellen.

Lázok János reakció

Köszönöm az Eger SE-nek hogy lehetőséget biztosított arra, hogy megmutathatjuk magunkat nb3ban. Én azt gondolom, hogy ritka jó focit játszottunk és sokat fejlődtek a játékosok, és ha kicsi szerencsénk van, akkor a dobogó sem lett volna elérhetetlen cél. Nagyon remélem, hogy hamarosan újra dolgozhatunk majd komolyabb célokért!

Felkészülés

Eger SE - Martfűi LSE 1:2 (1:0)

Gól: Gíber (11-es)

A játékosokra nem lehet panasz, mert hajtottak, kúsztak - másztak, de ez most ennyire volt elég. Szokták volt mondani, hogy a felkészülési mérkőzésen az eredmény nem számít.