Illyés Dániel
Hoppá, hoppá!
Andornaktálya - Felsőtárkány 2:2
Tipp

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen a hétközi forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Mestermérleg
Vígh Ferenc: Az első félidőben a hazaiak sokat hibáztak és nekünk szinte minden összejött. Kicsit bosszantó,hogy nagyon könnyű gólokat kaptunk. A félidőben megbeszéltük ha tudjuk növeljük az előnyünket és hátul nullára hozzuk a második félidőt. A kevés helyzetünkből hármat így is tudtunk értékesíteni úgy,hogy közben Molnár Andris személyében egy fiatal sajátnevelésű játékosunk mutatkozott be a felnőttek között,nem mellékesen jó játékkal. Egy sportszerűen játszó péterkét győztünk le meglehetősen simán. Az egész csapat dícséretet érdemel a mai teljesítményük miatt.

14-ből 7

A Heréd ellen azt hittük ez a lőtt gólok csúcsa! Tévedtünk!

Pétervására - ESE 2:11 (2:8)

Gól: Farkas (4), Fekete (4), Antal, Vajda, Benke

Tipp

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen a hétvégi forduló eredményeire.

Beharangozó
Vígh Ferenc: Gyöngyösön olyan kilencven percet produkáltunk múlt szombaton,amit nem igazán szoktunk. Nem koncentráltunk úgy ahogyan az tőlünk elvárható lenne,de fogalmazhatok úgy is,hogy a kapu előtt a megszokott helyzetkihasználásunkat hoztuk. Megbeszéltünk mindent amit erről a meccsről említésre méltó lehetett. Felnőtt emberekről van szó akiknek tudniuk kell miről szól ez a bajnokság. Ősszel az egyik legjobb benyomást tette rám a péterkei csapat. Bátran,férfiasan keményen játszottak ellenünk és ha az eredmény nem is azt mutatta nehezen sikerült begyűjtenünk a bajnoki pontokat.  Hazai környezetben hatszor győztesen hagyták el a pályát ami igazán imponáló,tehát cseppet sem lesz könnyű dolgunk. Mikolka és Jakab a héten kisebb sérüléssel bajlódott,Fekete viszont visszatért Kínából igy számíthatok játékára.
Vígh Ferenc: Megszerezzük a vezetést és ahelyett,hogy nyugodtan játszanánk mint tettük ezt eddig is,produkálunk egy botrányosan rossz mérkőzést. Miért? Azért mert a kapu előtt szó szerint szórakozunk! Több játékos is mélyen tudása alatt játszott. Ez a labdarúgás elsősorban fejben dől el,ha koncentrálsz minden idegszáladdal a mérkőzésen akkor magától érthetően jön a jó teljesítmény is,mert a tudás az megvan,de az egymagában édes kevés. Van ilyen mérkőzés minden csapat életében,hogy nem brillírozik,de szerencsére Lakatnak köszönhetően győztünk. Ettől függetlenül kettő jogos tizenegyest nem kaptunk meg. Tanulni kell az elkövetett hibákból ezt már számtalanszor mondtam,hiszen aki sorozatosan elköveti ugyanazt a hibát,abból nem lesz magasabb szinten focista. Szucsik és Galambosi jól szállt be ebbe a könnyűnek nem mondható mérkőzésbe ez mindenképpen dicséretes. Ezen a napon a három pontnak örülhetünk csak.
14-ből 6

Gyöngyösi Energia SC-Eger SE 1-2 (0-1) Gólszerzők: Lakatos 2

Annak ellenére, hogy korán sikerült megszereznünk a vezetést, magunknek tettük nehézzé a mérkőzést, amiben azért az indiszponélt játékvezetőknek is volt némi szerepük. Reméljük ebből is tanultunk valamit, mert bizony volt mit..

Tipp

Beharangozó
Vígh Ferenc: Az őszi szezonban a félidő végén sikerült csak feltörni az Energia védekezését. Az idegenbeli mérkőzések pedig általában nehezebbek, nagyon észnél kell lennünk és nem szabad teret adni a hazaiaknak. Remélhetőleg a pontelőnyünk ad a csapatnak egy plusz lökést a hátralévő fordulókra. Benke eltiltása letelt így számíthatok a játékára.
TV Eger
A Heréd elleni laza győzelmünk összefoglalóját IDE kattintva nézhetitek meg a TV Eger jóvoltából!

04.17 16:51
Remelem attól hogy az Eger nem jatszik holnap Nótás úr elkészíti a tippjeit a többi meccsre!

NA
04.14 17:43
Hát nem hiszem, hogy valaki eltalálja a végeredményt! A félidőben: Pétervására-Eger 2-8!!!

P.
04.10 23:01
Sikeres szereplést, tiszta játékot és játékvezetőket kívánok.Természetesen győzelemmel, más szurkoló örömére is.