Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Mestermérleg
Vígh Ferenc: Az első félidőben kétszer is engedtük kiegyenlíteni az idén sokkal zártabban védekező hazai csapatot. A második félidőben a látottak alapján azt hiszem nem érdemtelenül nyertünk még ilyen arányban is.
Kivétel erősíti a szabályt!

Ezúttal a második félidő volt az eredményesebb!

Füzesabony - ESE 2:5 (2:2)

Gól: Antal, Gresó, Lakatos, Benke (2)

Beharangozó
Vígh Ferenc: Gyorsan rendbe kell rakni magunkat fejben a kupa kudarc után, mert a Füzesabony csapata tavaly megverte az aktuális bajnokot. Rosszul játszottunk szerdán, de így is óriási sanszunk volt a győzelemre. Gyermeteg hibákat követtünk el. Az utóbbi nyolc mérkőzésen, tizenhárom gólt kaptunk, ami nagyon sok! Szűk két és fél hetünk lesz, hogy sérültjeink rendbe jöjjenek és mindenki éles legyen a legfontosabb mérkőzésekre.
Vígh Ferenc: Sokadik mérkőzésünk, amikor magabiztosan vezetünk,majd érthetetlen hibákat követünk el. Ezek okát az osztályozóig mindenképpen meg kell találnunk, mert az egész éves munkánk veszhet kárba. Nem maradt más hátra mint gratulálni a Maklárnak a kupagyőzelemhez,mert aki kétgólos előnynél ilyen gyermeteg hibákat követ el az nem érdemel győzelmet.
Dr Vass Géza kupa

Makár - ESE 3:2 (0:2)

Gól: Benke, Szucsik

Csak a szokásos. Az első félisőben nagyon tudunk, a másodikban pedig semmi! Ezúttal egy félidő nem volt elég és a Maklár megérdemelten győzött!

"Dr. Vass Géza" Heves Megyei Kupadöntő Besenyőtelek 2018.05.23. 17:00
Vígh Ferenc: Szerdán egy újabb komoly feladat vár csapatunkra. A Dr. Vass Géza kupa megvédésére készülünk, friss bajnokként. Igaz, ezer sebből’ vérzünk, mert Debreczeni és Titkó után Fekete a hétvégén boka sérülést szenvedett, Vajda pedig szögbe lépett Pünkösdkor, így rájuk nem számíthatok. Nem szabad az előző mérkőzésből kiindulnunk, amit simán megnyertünk Makláron, ez teljesen más mérkőzés lesz. Itt akár százhúsz percig is tarthat az összecsapás.
Hm....
TV Eger
Az Andornaktálya elleni nérkőzés összefoglalóját IDE kattintva nézhetitek meg a TV Eger jóvoltából!
Szövegértelmezés békásoknak!
Sportszerű, már már olimpikoni megoldás a sérülés elkerülése véget egri részről!
Alattomos, csak a baba megoldás!!!!!!
Nagyot téved aki azt hiszi, hogy mindez nem lehett volna elkerülhető, ha valaki olyan vezette volna mérkőzést, aki legalább az alapvető szabályokkal tisztában van! Hogy mi az alapvető játékvezetői tudás? Például az, hogy mez visszahúzásért minimum sárgalap jár!!!!!!! Az is visszás, hogy a második képen történtek után nem villant a sárga lap!!!!!! Nem minden hazai mérkőzésünkön van szpíker, de most volt! Az Ő felkomferálása alkalmával hallottam, hogy két ellenőr is jelen volt a mérkőzésen. Jó lenne megtudni, hogy milyen jelentést adtak le? Nekik ugyan feltünt-e az, hogy kihasználva a vizes csúszóüs talajt, és elfedve a technikai hiányosságaikat, a vendég játékosok 4-6 méterről (HÁTULRÓL IS) csúsztak, ütöttek vágtak! És kérdés az is, hogy milyen értékelést kapott az a játékvezető aki a 120 centis magasságával, szinte szemmagasságban látta a második képen történ hasonló, alattomos belépőket!
Vígh Ferenc: Nyernünk kellett ez volt a cél és a lényeg, sikerült is. Több szót nem érdemes a mérkőzésre fecsérelni. Az első félidőben nagyon jól játszottunk, a másodikban nagyon rosszul. Ráültünk az eredményre ami rosszul is elsülhetett volna,de nem így lett! Azt éreztem már mindenki ünnepelni szeretne. Az időjárás sajnos nem adta meg a fiúknak azt a lehetőséget, hogy akár dupla létszámú néző közönség előtt ünnepelhessenek. Kár pedig igazán megérdemelték volna. Nagy dolgot vitt véghez a csapat, ami az első lépcsőfok, hiszen tudjuk ott van még a két könnyűnek nem ígérkező osztályozó mérkőzés. Addig viszont lehet egy picit ünnepelni, mert sokat melóztak a srácok ezért a ,rész sikerért’. Hálás és roppant büszke vagyok, hogy ennek a jó közösségnek,csapatnak lehetek az edzője. Köszönöm elsősorban Harmati Péternek, valamint a diósgyőri vezetőknek, hogy rám gondoltak mikor erre a feladatra kerestek egy megfelelő embert. Fontos megemlítenem akik a háttérben segítették a mindennapjainkat, mert nélkülük nem lehettünk volna ilyen eredményesek. Gondolok itt az ősszel nálunk technikai vezető pozíciót betöltő Hegedűs Zsoltra, a masszőr Hudák Balázsra. Fontos még megemlitenem a téli vagy őszi átigazolás adta lehetőségekkel élve ugyebár már nincs közöttünk Dobos, Komlósi, Palágyi,Sebe és Nagy Gergő, akiknek kisebb nagyobb szerepük volt a bajnoki cím megszerzésében. Cserős Vilmos technikai vezető és Asztalos Péter masszőr pozícióba a tavasszal segíti a munkánkat. Juhász Peti egész évben a háttérben szorgoskodik. Árvai Balázs a CROSS TEAM Eger tulajdonosa,tavaly nyár óta heti egy alkalommal,mint erőnléti edző segíti a munkánkat. Végezetül Kugler Kugi Gyula, aki a mindenesünk nélküle nincs élet a stadionban,nagy-nagy köszönet neki érte!