K. Zoltán II
M.A. Ildikó
H.László
Mestermérleg
Sütő Szilárd Eger SE: Tipikus kupamérkőzés, volt annak minden szépségével és árnyoldalával. Legfőbb célunk a következő körbe jutás volt amit teljesítettünk. Az első és a második félidőben is csapongó volt a játék mind két csapat sok hibával játszott. Szünet után úgy mentünk ki, hogy el kell dönteni a mérkőzést és elkerülni a hosszabbítást. Ezt egy szép támadás utáni góllal a Sajóbábony kersztülhúzta. A hosszabbításban több helyzetet sikerült kidolgoznunk és megérdemelten jutottunk a következő körbe. A csapaton az elmúlt mérkőzéseken görcsösséget lehetett érezni, amiből mindig befektetett munkával és rész sikerekkel lehet kijönni. Úgy érzem ebben a hosszabbítás utáni továbbjutás sokat segíthet.  Gratulálok a játékosoknak a továbbjutáshoz.
Vígh Ferenc Sajóbábony: Megint játszottunk egy ki-ki meccset a több NB-s múlttal rendelkező Eger ellen. Viszont a hibákból tanulnunk kellene, mert ha nem tudunk koncentrálni és folyamatosan dobjuk a hibákat hátul nem tudunk nyerni mérkőzést. Jók: Pataki Balogh Marczis Borai Faggyas
MK

Sajóbábony - Eger SE 1-2 (1-2)(1-1 (0-1))

Gól: VASKÓ 15', GRESÓ 96' ill. FAGGYAS 72'

Kezdőcsapatok:

Az első félidőben a gólon kívül, szinte nagy helyzet nélkül vagyunk!
A hazaiak rúgtak három kapufát  és többször voltak közel az egyenlítéshez!
Nehéz 2. félidő elé nézünk, ha nem javul fel a támadó játékunk!

Sajnos nem tudtuk kihúzni a 2. félidőt!
Hosszabbítás következik!
Hiányzott ez?

Hosszabbítás első félidejében Gresó Matyi újra vezetéshez juttatta csapatunkat! De, még 15 perc biztosan hátra van!

Vége! Ha keservesen, de továbbjutottunk! Ezért gratula a fiúknak, maguknak nehezítették meg a mérkőzést!
De a kupameccsek erről szólnak! Pénz a zsebben,várjuk a következőt!
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Beharangozó
Sütő Szilárd Eger SE: Több szempontból is fontos találkozót játszunk. Szeretnénk a következő körbe bejutni a Magyar Kupában, és jól felhasználni a mérkőzést a Hatvan elleni mérkőzés érdekében . Nem ismeretlen számunkra a Sajóbábony hiszen a bajnokságban már találkoztunk. Harcos megalkuvást nem tűrő csapatra számítunk akik mindent meg fognak tenni a továbbjutás érdekében. A játéktér minősége miatt kicsit változtatnunk kell a játékunkon, de a legutóbbi mérkőzés tapasztalatait fel fogjuk használni a továbbjutás érdekében.
Vígh Ferenc Sajóbábony: Jelenlegi helyzetünkben a bajnokságra kell a nagyobb koncentrációt fordítani, de ez nem azt jelenti, hogy feltartott kézzel megyünk neki a kupamérkőzésnek. Ami biztos, hogy a lehető legjobb csapattal fogunk kiállni.
Játékvezetői küldés

A Sajóbábony elleni idegenbeli kupamérkőzésünket Tóth Tamás vezeti!

A játékvezető segítői: Molnár László Máté, Vilmányi Simon.

A Cegléd elleni összefoglalója. Forrás:egerse.com
Sütő Szilárd vezetőedző ESE: Az első félidőben jobbak voltunk mint a Cegléd megvoltak a helyzeteink, és a vezetést is meg tudtuk szerezni. A második félidőben nem tudtuk megismételni az első félidei teljesítményünket sokkal nagyobb területek voltak a csapat részeinek között védekezésben nem voltunk olyan feszesek es az előre játékunkba is több hiba csúszott. El kell ismerni hogy a Cegléd nagyon jó 20 percet produkált a második félidőben és nagy rizikót vállaltak az egyenlítés érdekében. Nem meglepő, hogy a Cegléd ilyen játékra is képes mivel bennük is megvan a kellő minőség. A két félidő alapján igazságos a döntetlen.
Harmadszor is x

Egymás után harmadszor ikszeltünk, de micsoda különbséggel.

Az első Kisvárdán bravúros volt, a második kissé tragikus itthon, most pedig a végén örülnünk kellett idegenben!

Viszont továbbra is a cél közelében vagyunk, ami télre a dobogót irányozta elő!

Cegléd - Eger SE 1:1 (0:1)

Gól: Pál

10. forduló 2020.09.05. 14:30 / 16:30

Léptünk egy szintet!
Ha nincs időd meccsre menni, de kíváncsi vagy az eredményre, ezentúl csak kattints ide és a forduló mérkőzései élőben frissülnek, nem maradsz le semmiről, nem kell estig az MLSZ adatbankra várni! (F5 vagy frissítés)

14:30

DVSC II - Salgótarján 2:3 (1-1)

(Juhász M.9' ,Sármány K.50'ill.Tarlósi 40',Gazdag 51',Hegedűs 85')

Füzesgyarmat - Putnok (elmarad)

Nótás Attila: A Tállya elleni meccstől jóval nehezebb meccs következik!

Megkértem Nótás Attilát, hogy egy - egy mondattal megfűszerezve, tippeljen az NBIII Keleti csoport, következő forduló eredményeire.

Kattints a részletekre!

Beharangozó
Sütő Szilárd vezetőedző ESE: A Cegléd jelenlegi helyezése nem mutatja meg valós erejüket. Az elmúlt hetek eredményein szeretnének most javítani, ezért extra nyomással fognak ellenünk pályára lépni. A hétközi mérkőzésen 2 pontot hagytunk elveszni, tanulnunk kell a hibáinkból, hogy vasárnap eredményesek legyünk.

A Cegléd elleni idegenbeli mérkőzésünket Farkas Tibor vezeti!

A játékvezető segítői: Zsákai Milán, Pogonyi Ferenc.

09.09 15:59
Esetleg egy élő facebook bejelentkezés, vagy közvetítés....nagy lenne.

Varg
09.08 16:20
Tudomásom szerint 4 kor lesz holnap a meccs. Ha így van, légyszi javítás ki a kezdés időpontját