Kérjük adója 1%-ának felajánlásával támogassa az Egri Sportcentrum Labdarúgó Sportegyesület munkáját!
Adószámunk: 18592144-1-10
Ezuttal Halász Máriónak tettük fel a szokásos kérdéseket. Ha kiváncsi vagy a válaszokra akkor kattints a részletekre!
Sorsolás
Makláron kezdünk idegenben és hazai pályán Domoszló ellen fejezzük be. Az ESSE sorsolásáért kattints a részletekre!
TV Eger
A TV Eger összefoglalót készített az ESSE - Felsőtárkány SC mérkőzésről, amit IDE kattintva nézhettek meg.

Honlapunk pár lérdést intézett az Egerbe visszatérő Jacsmanik Attilához.

Kattints a részletekre!

Honlapunk pár kérdést intézett csapatunk játékosedzőjének.

Ha kiváncsi vagy, akkor kattints a részletekre!

Illyés Dániel értékelése
Büszke vagyok a csapatra és a szervezettségre amit mutattak a pályán. Különböző okokból 6 játékosom hiányzott a szűkített keretből és két rutinos, megyei szinten kiemelkedő próbajátékos pedig éjjel 11kor jelezte, hogy mégsem fognak érkezni ma reggel. Kicsit álmatlan éjszakám volt az összeállítást illetően, de a csapatból mindenki megmutatta, hogy egy NB3-as gárda ellen is tudunk eredményesek lenni. Kis szerencsével akár meg is nyerhettük volna a találkozót. Most kíváncsian várom, hogy reagálnak a srácok a jobb teljesítményre, mert az engem mindig még jobb edzésmunkára sarkalt. Ez is megmutatja majd, ki milyen karakter a csapatban.
Nem látszott az osztálykülönbség

Csapatunk ma délelőtt 4x20 perces csatát vívott a szomszéd NB III-as Felsőtárkány SC csapatával.

Nem látszott az osztálykülönbség, sőt egy kis szerencsével akár nyerhettünk is volna.

ESSE – Felsőtárkány 1:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0)

Gól: Montvai (11-esből)

Godó jött, Bezzegh nem!

Cspatunk újabb játékossal tudott megegyezni. Ezek alapján Godó Gergő 97-es születésű játékos, a Füzesabony felnőtt csapatát hagyta ott az ESSE kedvéért!

Isten hozott Gergő!

Dorkó Alex

Az egyik nagy nyári igazolásunk, Dorkó Alex. A kiváló középpályással egy pár mondatos interjút készítettünk.

Ha kíváncsi vagy rá, kattints a részletekre!

Nem egy súlycsoport volt

Illyés Dániel vezetőedző mérkőzés közben győződhetett meg arról, hogy kire is számíthat majd ha már tétre menő mérkőzések lesznek. Az első harmadban még szorossá tudtuk tenni az eredményt, de a második játékrészre teljesen összezuhantunk. A harmadik harmadban már nem történt változás. Az első harmadot leszámítva még az ellenfél kapujáig is alig jutottunk el. Ilyen arányban is teljesen megérdemelt a vendégek sikere.

ESSE - DVTK II 0:5 (0:1, 0:4, 0:0)