H. Tamás
K. Sándor
A. László
Vígh Ferenc
Csapatunk kiváló edzője műtéti beavatkozásra szorúl. A miértet elmondja ő maga: A szívizomban van egy születési rendellenesség ami ritkán szívritmuszavart okoz,ezt kiválthatja stressz,túlterheltség, fáradtság. Ez történt velem tegnap a munkahelyemen a kora reggeli órákban. Magas pulzusszámmal jár (170) és komoly megterhelés éri a szervezetet utána, mintha kb húsz, harminc km futna az ember olyan érzése támad. Ennek a zavarnak a megszüntetését úgynevezett katéteres ablatioval (katéteres eltávolítással) oldják meg. Március 4.-re kaptam időpontot a Debreceni klinikára és ott mondják meg a műtét pontos dátumát ami 2-3 nap kórházban tartózkodással jár és utána különösebb pihenőt már nem igényel. Ezt biztosan tudom hiszen csapatunk játékosa Fekete Viktor már pár évvel ezelőtt átesett ugyanezen a beavatkozáson. Közel harminchárom évvel ezelőtt éreztem ezt a rendellenességet először és örülök, hogy most olyan helyzetbe kerültem ami után már konkrét felvétellel (EKG) tudtam bemenni a kardiologiára, ahol a doktor úr azonnali beavatkozást javasolt.
Reméljük lesz is 15 évig focink
Az új lelátó metszeti képe

IDE kattintva nagyobb méretben is megnézheted!

Honlapunk megszerezte
Így fog kinézni a stadion felújított lelátója!

Lezárult csapatunk játékosmozgása

Távozók: Rjaskó V. Cigánd, Pataki Zs. Tiszaújváros, Czéh M. Gyöngyös, Kovács G. Hatvan, Kacsó A. REAC, Lakatos B. Jászberény, Giák T. Sajóbábony.

Konyecsik F. és Bohus P. új csapatairól nem tudunk, nem hivatalos információnk szerint a foci helyett (vagy mellett) inkább a külföldi munkát választották.

Érkezők: Árvai Á. Ausztria, Kaszás N. Andornaktálya, Giczi B. Balassagyarmat, Dáné Sz. Szolnok, Nagy P. Tiszaújváros.

Putnoki szemmel

Csakúgy, mint az őszi bajnoki meccseinken, az irányítás ma is a mi kezünkben volt, de a jól megszervezett egri védelem komoly erőpróba elé állította támadóinkat. Nehezen és ritkán találtuk meg a rést a pajzson, de még akkor is akadt egy-egy piros mezes játékos, aki közbe tudott avatkozni. A labdavesztéseinkből, hibáinkból gyors kontrákat vezetett a hevesi alakulat, ami már az első félidőben figyelmeztető jelként mutatkozott számunkra.  A gól nélküli első félidőt követően a másodikat kicsit nagyobb fordulatszámmal kezdtük meg, a cserejátékosok is lehetőséget kaptak, de az áttörés csak nem akart összejönni. Sőt, egy egri ellenakció végén Egyed Balázs hatalmas bravúrjára volt szükség, hogy megússzuk kapott gól nélkül. Húsz perccel a vége előtt a csereként beszálló Timkó Istvánt buktatták a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt pedig Vajda Roland higgadtan helyezte Giczi Balázs kapujába. A folytatás azonban nem alakult túl kedvezően, a védelmünk bal oldala egymás után több alkalommal is kapitulált, így egy kontratámadás végén előbb Vajda Ákos egyenlített, majd három perccel a vége előtt Benke Norbert a győztes gólt is megszerezte az Egernek.

Mestermérleg
Vígh Ferenc:   Kissé paprikás hangulatú mérkőzésre sikeredett a kilencven perc, de sok futás jellemezte mindkét csapat játékát. Nagy Peti érkezésével védelmünk stabilabb lett és ma is több helyzetet alakítottunk ki a hazaiak kapuja előtt, amiből kettőt sikerült is értékesíteni.
Ez is behúzva

Putnok VSE-Eger SE 1:2 (0:0)

Tajti (Giczi 60’)-Debreczeni (Árvai 46’) Mikolka Nagy Lőrincz-Titkó Vajda Antal (Révész 10’)Fekete (Kaszás 60’)-Benke Gólszerző: Vajda;Benke

Busai Barna

Ma ünnepli 35. születésnapját csapatunk csupaszív játékosa Busai Barna.

Boldog születésnapot Barna!

Putnok - ESE
Vígh Ferenc: Dáné, Farkas beteg lett és Galambosi térde is a műfű miatt kissé fáj így kihagyja a holnapi meccset. Két hetünk van a bajnoki rajtig, szerdán láttam már előre lépést kiváncsi vagyok szombaton mit kapok vissza abból amit kérek. Nagy Peti és Kaszás már pályára léphetnek. Tizenhárom mezőny játékossal utazunk és két kapussal ott jelölöm majd ki mérkőzés előtt a kezdőcsapatot. A mérkőzés terhelés fontos most az eredmény egyenlőre másodlagos.
Vígh Ferenc: Egy sokat futó fiatal csapat ellen már az első félidőben is jelentős előnyre tehettünk volna szert,de ekkor rossz döntést hozott Vajda és Fekete vagy Gresó lövése a kapufán csattant. A második félidőben megítélésem szerint felőröltük ellenfelünket ami már gólokban is látszódott. Árvai és Benke növelhette volna előnyünket,de a mai mérkőzésen nem tudtak túljárni a hazaiak kapusának eszén. Jobban néztünk ki mint eddig,de messze vagyunk még attól amit szeretnék látni..

02.21 10:32
Jobbulást Mester, melletted vagyunk, nagy szíved van ezt már többször bizonyítottad, egy kicsit generálnak rajta és minden rendben lesz!Hajrá MESTER, Hajrá ESE!