Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 295
Látogatók tegnap:483
Összes látogató: 1395107

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Nyerhető meccset buktak el

A 15. helyről várja a tavaszi folytatást az OTP Bank Liga újonc csapata, az Egri FC. A Heves megyei klub 17 forduló alatt 11 pontot gyűjtött, így két ponttal előzi meg a sereghajtó Siófokot, és nyolc ponttal van lemaradva a Pécs mögött.

Simon Antal vezetőedző csapata az utolsó őszi fordulóban a szezon eddigi legfordulatosabb mérkőzésén szenvedett vereséget, éppen a legutolsó Siófok otthonában. A találkozón lélektanilag fontos pillanatban szerzett gólt csapatának az egriek 22 éves középpályása, Albert Ádám. Találatával megfordította a mérkőzést együttese, azonban végül így sem sikerült a pontszerzés a kiesési rangadón. A Vácról igazolt Albert a Rangadó.hu érdeklődésére elmondta, úgy érzi, leginkább a dekoncentráltságnak köszönhetik, hogy nem sikerült pontot szerezniük ezen a meccsen, de bízik benne, hogy tavasszal már jóval sikeresebb lesz a csapata.

– Nyerhető meccsen maradtunk pont nélkül – értékelte a siófoki találkozót az Eger játékosa, Albert Ádám. – Úgy érzem, leginkább a dekoncentráltság miatt kaptunk ki, fontos pillanatokban követtünk el hibákat, ennek köszönhető, hogy nem sikerült a pontszerzés.

– Pedig egy igencsak hajtós Eger jött ki a második félidőre...

– Így van, bár hozzátenném, már az első félidő második felében is a mi akaratunk érvényesült a pályán. De ekkor még nem sikerült a gólszerzés. A vezetőedzőnk megnyugtatott minket a szünetben. Elmondta, arra kell koncentrálnunk, hogy mi lőjük az első gólt, és ha ez sikerül, akkor a többi jönni fog magától. Ez így is lett. Azonban a Siófok sem adta fel, így végül a hazaiaké lett a három pont.

– Zárásként továbbjutottak a Ligakupában, viszont az NB I-ben kiesőhelyen telelnek. Hogyan értékelné az őszi szezont?

– Örülünk neki, hogy sikerült továbblépnünk a Ligakupában. A bajnoki szereplésünkkel viszont nem lehetünk elégedettek. Sajnos külső körülmények is közrejátszottak abban, hogy így szerepeltünk. Nagyon nehéz dolgunk volt amiatt, hogy gyakorlatilag minden meccsünket idegenben kellett lejátszanunk. A szezon elején még bírtuk ezt az állapotot, és ez meglátszott az eredményeinken is. Szoros meccseket játszottunk, győztünk Pakson, megvertük a címvédő Debrecent, vagy például döntetlent értünk el a Ferencváros ellen. De ahogy haladtunk előre a bajnokságban, egyre inkább érződött a csapaton az a pluszteher, hogy mindig idegenben játszunk, és az ősz végére szellemileg és fizikailag is elfáradtunk. Ennek köszönhető leginkább, hogy nem sikerült jól az őszi végjáték.

– Ha minden jól megy, tavasszal már Egerben is rendeznek NB I-es mérkőzéseket. Mit vár a hátralévő tizenhárom fordulótól?

– Bízom, bízunk benne, hogy minél több sikernek örülhetünk majd tavasszal. Nem adjuk fel, hiszünk benne, hogy sikerülhet kivívni a bennmaradást. De kis lépésekben kell haladnunk, mindig csak arra kell koncentrálnunk, hogy a soron következő mérkőzésen sikeresek legyünk.

– A fáradság ellenére elmondható, hogy ön most lendült csak bele igazán, hiszen így az utolsó őszi fordulókban alapemberré vált a csapatban. Ennyire nehéz volt a beilleszkedés?

– Nem voltam jó formában, amikor nyáron átigazoltam a Váctól az egri csapathoz. Több idő kellett, míg utolértem saját magamat és a társaimat, ezért nem kerültem be sokáig az első csapatba. Azonban sikerült végre az elvárt szintre hoznom magam, és ennek meg is lett az eredménye, hiszen az utolsó három fordulóban már kezdőként számított rám a vezetőedző.

– Amit góllal hálált meg az utolsó fordulóban. A kezével még szívet is formált örömében, ezzel kinek üzent a kamerákon keresztül?

– A családomnak szólt ez a gesztus. Nagyon sokat köszönhetek nekik, nélkülük nem lennék itt, az ő támogatásuk nélkül nem lennék NB I-es labdarúgó. Nekik üzentem a gólom után.

Téli szünet Egerben

Albert Ádámtól azt is megtudtuk, hogy az együttes a szerdai Ligakupa-mérkőzés után megkezdte téli pihenőjét. A csapat tagjainak legközelebb január nyolcadikán lesz jelenésük a szakmai stáb előtt, ekkor kezdi meg a tavaszi felkészülést az Egri FC.

FORRÁS: Rangado.hu


Hozzászólások
#1 | netuddki - 2012.12.08 15:39
Bravó Ádám, csak így tovább!
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.24 (16:00)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Sajóbábony - Eger SE

Hazai győzelem

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
08.19 10:57 - Mestermérleg
Resszkess bábony

08.18 18:37 - Mestermérleg
Jól beszóltak Siminek, de szerintem ez is leper...

08.18 12:38 - Mestermérleg
Örökkön örökké

08.18 06:48 - Mestermérleg
Eddig lehetett azzal védekezni, hogy a buta szu...

08.11 05:43 - Vereség
Nem a játékosokkal van a baj, hanem a mesterrel...

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist