Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 424
Látogatók tegnap:483
Összes látogató: 1395236

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
A pofátlanság netovábbja!

Érdekes nyilatkozatra bukkantunk az nso.hu-n, ami eddig elkerülte a figyelmünket:

"Velem együtt John Marshall is tulajdonrésszel rendelkezik a csapatot üzemeltető kft.-ben – vázolta a Nemzeti Sport megkeresésére a jelenlegi helyzetet Kocsis Zoltán, az Eger ügyvezetője. – A tárgyalások már régóta zajlanak közöttünk, most jött el a pillanat, hogy lépjünk. Jámbor János és Vancsa Miklós nem titkolta, nem hisznek a villanyvilágítás megépítésében, tehát az egri futball jövőjében, és ezért úgymond takaréklángon szeretnék működtetni a csapatot. Mi ezt nem szeretnénk. Mi igenis harcolni akarunk a bennmaradásért, a sikerekért. Ezért választottuk John Marshallt, és fogadtuk el az ajánlatát…"

Vagyis a magáról már csak királyi többesben beszélő ("ezért választottuk... és fogadtuk el..." kik? ő a 100%-os tulajdonos.) Kocsis az egri foci érdekében ebrudalta ki a Jámbor-Vancsa párost. Jámbor úr csak február elején jelentette be, hogy a világítás kiépítési munkáinak megrekedése miatt a továbbiakban takarékon támogatja a csapatot, de ezt Kocsis nyilván előre tudta, ezért kezdett már hónapokkal azelőtt tárgyalásokba Marshallal.

A bennmaradás érdekében erősítették meg a csapatot NB II-es játékosokkal, az egri foci érdekében játszunk majd egész tavasszal Vácon.

Nincsenek szavak...


Hozzászólások
#1 | koko - 2013.02.25 20:27
Elindultunk az NB 3 12. helye felé !
#2 | egrivasas - 2013.02.26 20:38
TUDOMÁSUL KELL VENNI, HOGY EGERBEN MEGSZÜNT A MINŐSÉGI LABDARÚGÁS. (HA VOLT EDDIG EGYÁLTALÁN)
NEM A VILÁGÍTÁSSAL KELLENE FOGLALKOZNI. A VILÁGÍTÁS KIALAKÍTÁSA NEM PÉNZ KÉRDÉSE ELSŐSORBAN, HISZEN AZ EGY KOMOLYABB ERŐSÍTÉS ÁRÁBÓL MEGOLDHATÓ LETT VOLNA. AKIK KEZÉBEN A DÖNTÉS ÉS MEGOLDÁS VAN/VOLT VALAMILYEN, ismeretlen? OKBÓL KIFOLYÓLAG VALÓJÁBAN SEMMILYEN KOMOLYABB LÉPÉST SEM TETTEK.
EZ MÁR AKKOR NYÍLVÁNVALÓNAK TÜNT (írtam annak idején hozzászólást a témában) AMIKOR KIDERÜLT AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ SZEREPLÉS LEHETŐSÉGE. MÁR AKKOR LÁTSZOTT, HOGY A VILÁGÍTÁS KÉRDÉSE CSAK A JÉGHEGY CSÚCSA, HISZEN A STADION BÁRMILYEN SPORTESEMÉNY MEGRENDEZÉSÉRE MÉLTATLAN ÉS ALKALMATLAN, ÉS VALÓSZÍNŰLEG A MAI NAPIG IS AZ. HA VALÓBAN A HOSSZÚTÁVÚ NB1-ES SZEREPLÉS LETT VOLNA A CÉL AKKOR MÁR ELSŐ LÉPÉSKÉNT KELLET VOLNA NÉHÁNY MINŐSÉGI VÁLTOZTATÁST ESZKÖZÖLNI. EZZEL SZEMBEN MENT A MAGYARÁZKODÁS A BAJNOKSÁG MEGNYERÉSE UTÁN, HOGY SENKI NEM SZÁMÍTOTT ARRA, HOGY EGY ÉV UTÁN SÍKERÜL AZ ELSŐ OSZTÁLYÚ SZEREPLÉS ELÉRÉSE, EZÉRT A FELTÉTELEK MEGTEREMTÉSÉHEZ KÉRIK AZ ILLETÉKESEK TÜRELMÉT. TÜRELMET NEM KAPTUNK, ( utólag látszik, hogy teljesesen jogosan) ÍGERETEKET VISZONT RENGETEGET, LUFISZÁMRA. CSAK AZ A BAJ, HOGY SAJNOS AZ UTOLSÓ LUFI IS KIDURRANNI, LÁTSZIK, EZÉRT KÁR EZEK UTÁN BÁRMILYEN POZITÍV FEJLEMÉNYBEN REMÉNYKEDNI.
BELE KELL TÖRŐDNI, HOGY HOSSZÚTÁVON TOVÁBBRA IS VEGETÁLNI FOG AZ EGRI LABDARÚGÁS, HISZEN MINDEN ABBA AZ IRÁNYBA MUTAT, HOGY MEGPRÓBÁLJÁK MIND A JÁTÉKOSOKAT, MIND A JÁTÉKJOGOT, VALAMILYEN FORMÁBAN VÁCRA ÁTMENTENI. EGERBEN PEDIG LEHET MINDENT ÚJRA KEZDENI A NULLÁRÓL, AMIRE SAJNOS VOLT PÉLDA MÁR NEM IS OLYAN RÉGEN
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.24 (16:00)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Sajóbábony - Eger SE

Hazai győzelem

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Hozzászólások
08.19 10:57 - Mestermérleg
Resszkess bábony

08.18 18:37 - Mestermérleg
Jól beszóltak Siminek, de szerintem ez is leper...

08.18 12:38 - Mestermérleg
Örökkön örökké

08.18 06:48 - Mestermérleg
Eddig lehetett azzal védekezni, hogy a buta szu...

08.11 05:43 - Vereség
Nem a játékosokkal van a baj, hanem a mesterrel...

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist