Amikor már mindenki elkönyvelte a forduló legnagyobb meglepetését, jött Montvai Tibor!

Gól: Montvai (2), Halász

Mai eredmények a Mérkőzések menü alatt!

Hozzászólások
#1 | Péter - 2015.08.23 08:10
Elsősorban az utolsó húsz percben látott akarásért dicsérendő a csapat. Az biztos, hogy jó az öreg a háznál. Azonban reméljük, nem minden meccsen ilyenfajta "élménnyel" akarnak gazdagítani a fiúk, mert akkor néhány szurkoló a bajnokság vége előtt infarktusban fog kimúlni. (És annyira sokan még nem vagyunk.) Az első 35- 40 perccel azonban nehezen lehet elszámolni. Mintha aludtunk volna. És még valami: Halász Márió Makláron és tegnap is csereként állt be és nyújtott jó teljesítményt. Talán érdemes lenne megfontolni, hogy kezdőbe kerüljön. Gyöngyösön ez nem biztos, hogy elég lesz. Legalább erre a meccsre Danit a kapuba! Összességében gratula és hajrá ESSE!
#2 | Lord - 2015.08.23 08:45
A jövőhéten kellene minimum 1 pont a boldoguláshoz. Persze jobban kiegyeznék a szokásos 3:2-es győzelemmel. Hajrá Eger!
#3 | varg - 2015.08.23 10:26
A vége rendben volt, de nem elég 60 percet focizni. Gratulálok a győzelemhez, remélem, Gyöngyösön mindenki nagyon odateszi magát. Jó lenne, ha sok szurkoló elmenne. Én megpróbálok.
#4 | Hajrá Eger - 2015.08.23 11:17
Ugye nem mondjátok, hogy a második félidő rendben volt! Persze részben igen, viszont a helyzeteket be kell rúgni! Ami persze az első félidőben nem sok adódott! Ez igazolja azt a tényt is, hogy felállt védekezés ellen nem tudunk mit tenni! Erőltetjük középen a labdákat, kapkodunk. A második félidőben nagyobb volt az akarat és a széleket is jobban bevettük a játékba! És még mindig ott tartunk, hogy a védelem hihetetlenül sebezhető! Sok-sok gólt kapunk! Nem akarom a középső védőt bántani, de igen labilis. A pályán nem észleltem egy olyan játékos ki igazából irányította volna a játékosokat, néma csend honolt, hol ott a Poroszló elleni mérkőzésen Kera mindig beszélt a játékosokhoz és pörgette őket! Valahogy így kellene itt is! Azért gratulálok a győzelemhez, és nem a mutatott játékhoz!! Tudtok ennél sokkal szebben és eredményesebben is játszani!
#5 | Hajrá Eger - 2015.08.23 15:08
Szinte hihetetlen amit a hevesfoci oldalán olvasok Gömöri Ottó nyilatkozatában! Nem szeretnék vitatkozni, de ajánlom figyelmében, hogy kint volt az Eger tv. és remélem megtekinti a mérkőzést a tv-ben is. Aztán nyilatkozzon, hogy nem, hogy 1, de 2 játékossal kevesebbel kellett volna befejezni a mérkőzést. Úgy, hogy össze tehetik a kezüket! És ajánlom figyelmében a bizottságnak is mikor döntést hoznak a büntetésről, mert igen csak az első félidő közepe felé egy szabálytalanságnál semmi köze nem volt a játékosuknak labdaszerzéshez, egy az egyben lábra ment! A kiállításról meg nem is beszélek! És remélhetőleg a játékosok testi épségének megvédése érdekében meghozza a méltó büntetést! Mert ugye nem ezt oktatják minden évben a játékvezetőkkel, hogy lábtörések és nyomorékká tegyenek játékosokat egy sport szeretete miatt! Mivel itt a játékosok nem ebből élnek és munkahelyük van ahol még helyt kell állni!