Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Mestermérleg
Vígh Ferenc: Az első félidőben görcsösen akartunk és ezért nem vezettünk még nagyobb arányban. A fiúk mindent megtettek annak érdekében,hogy nagyarányú győzelmet arassunk. Igaz a gólok mellett volt négy-öt ziccerünk, de annyi baj legyen. Így is megérdemelten nyertünk egy szimpatikus ellenfél otthonában. Köszönjük szépen azoknak akik minket valamilyen formában egész ősszel támogattak, a szurkolóinknak a szurkolást. Most egy hosszú szünet következik, de bízunk abban, hogy még eredményesebb tavaszt tudunk produkálni az egri labdarúgást szeretőknek és elérhetjük azt amit a nyáron elterveztünk.