Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Mestermérleg
Vígh Ferenc: Két ellentétes félidőt láthattunk ma. Az első félidőben úgy fociztunk,mint még soha. Osztálykülönbség volt a két csapat között,a labdabirtoklásban extrát nyújtottunk,ami gólokban is megmutatkozott. Azt kértem a szünetben,hogy úgy menjünk ki a második félidőre mintha döntetlen lenne az állás és mindenki arra koncentráljon,hogy megnyerjük a második félidőt. Ehelyett kaptam egy ijedt nyuszi társaságot,akik úgy játszottak mintha most találkoztak volna először. Ívelgetni kezdtünk és hármat nem passzoltunk egymáshoz. Hang nélkül játszottunk és kétszer büntettek meg minket a bal oldalon egy hosszú indítással. Mai napon a második félidőben a teljes védelem totális csődöt mondott! A vége előtt a játékvezető asszisztens egy szabályos gólunkat vette el. Eddig nem foglalkoztam a hétről hétre botrányosan gyenge színvonalú játékvezetéssel,de az azért felháborító,hogy mérkőzés után mikor szóba került,hogy a játékvezető ellenőr biztosan leírja és eltiltatja az eset után őt. Erre jött a válasz,hogy nem baj majd utánpótlás meccsen vezetek....Bosszantó a vereségünk,de nem foghatunk minden a sporikra,mert nem ők lőttek nekünk három gólt negyvenöt perc alatt! Egyenlőre úgy néz ki,hogy az égiek nem akarják azt,hogy az élmezőnyben tanyázzunk. Biztosan nem tettünk még annyit érte,mert nem elég a papíron jobb csapatok ellen jó teljesítményt nyújtani,a táblázaton mögöttünk állókat is meg kell tanulnunk legyőzni!