Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Az első vizsgán bukó volt, nem jött a csoda!
Cegléd VSE 3:0 (1:0) Eger SE
Cegléd: Tulipán, Bagó, Bodó, Lukács, Bíró, Takács, Pesti, Kovács, Szilágyi, Szász, Markó Eger SE: Nacsa, Csiki, Farkas, Vajda, Antal, Vitelki, Titkó, Lőrincz, Stampf, Debreczeni, Bartusz

A 18. percben Bodó Péter góljával vezet a hazai csapat! 1:0

Az első 20 perc a Cegléd csapatáé volt. Az Eger csapata jó ha négyszer átment a hazaiak térfelére, de még nincs veszve semmi!

Az első játékrész második felében is a Cegléd csapata dominált. A gólon kívül még volt 2-2 nagy helyzet.

Félidő 1:0

Az első félidő jellemzése az admin szemével: A Cegléd kezdte jobban a meccset és már az elején döntésre szerette volna vinni a mérkőzést. Az Eger csak elvétve lépte át a térfelet. A gól után a hazai csapat egy kissé ráült a vezetésre és ezt az egriek próbálták kihasználni. Vajda előtt adott gólszerzési lehetőség, de lövésébe az egyik belső védő önfeláldozóan bele vetődött. Egy szöglet variáció után is zavar keletkezett a ceglédi kapu előtt, de a labda elsuhant a hosszú kapufa mellett. Összeségében megérdemelten vezet a hazai csapat, de nem adja könnyen a bajnoki pontokat az egri alakulat.

Kezdődik a második félidő. Bartusz helyett Árvai a pályán.

Lukács Richárd is betalált, immár két gólos hátrányban vagyunk.

71.perc Árvai lépett ki ajtó-ablak helyzetben, lövésig sem jutott el, bele vezette az előtte álló kapusba a labdát.

Markó Ádám beverte az utolsó szöget is a koporsónkba. 3:0 a 90. percben