Kugler Gyula
Nótás Attila: Sima liba

Máris a 3. fordulónál járunk! 2 forduló után is kezd már kirajzolódni a feljutásért és kiesésért küzdők névsora! Meglepetés egyik végletnél sincs! Mi tegyük a dolgunkat!(Verjünk meg mindenkit, ahogyan lehet!)

1.SÉNYŐ-MEZŐKÖVESD II

A hazaiak alaposan kijavították a tiszafüredi fiaskót! Alaposan kitömték otthon a Salgótarjánt!(6-1) Valószínű ez lesz az igazi arcuk…nagyon meg kell szenvedni Sényőn mindenkinek még az 1 pontért is! A vendégek is hozták a megszokottat! Még nem rúgtak gólt ebben a bajnokságban, ellenben már nyolc a puttonyban…nem kell nagyon ragozni! Esélyük Sényőn..nulla! Tippem:7-0

2.SALGÓTARJÁN-PUTNOK

A tarjániak fiaskóját említettem! Nagy cumi volt, lehet javítani! Némi aggódásra ad okot, edzőjük nyilatkozata! Nem mindennapos a dolog! Nem verhetetlen idegenben a Putnok! A vendégek nagy küzdelemben és jó adag szerencsével a 93.percben lőtt góllal verték otthon a Tiszafüredet!(1-0) Az első fordulóban Balassagyarmaton kihúzták 0-0-lal…szerintem azt most is aláírnák! Tippem:1-1

3.TISZAFÜRED-TÁLLYA

Egy pontot megérdemelt volna a hazai csapat Putnokon, de a foci néha igazságtalan! Ők is javíthatnak, bár egy jól küzdő csapat érkezik hozzájuk! A Tállya szolgáltatta a hét meglepetését! 3-2 megverte a Balassagyarmatot hazai környezetben, ami igazán megsüvegelendő! Ha most is győz, dupla tisztelet! Tippem:1-1

4.BALASSAGYARMAT-HATVAN

A hazaiak eredménytelenségét említettem! Kötelező lehet a javítás! A Hatvant mindenki le akarja győzni! A vendégek otthon kaptak ki 3-1-re a Tiszakécskétől! Nekik nem is a feljutásért küzdő csapatokat kell megverni…ellenben jó lenne már akár egy pontot is szerezni, mert így elég lapos lesz a ponttarisznya! Nem lesz egyszerű! Tippem:2-1

5.CEGLÉD-GYÖNGYÖS

A harmadik hibátlan vetélytársunk küzdelmes mérkőzésen nyert Füzesgyarmaton Csosza 93.percben lőtt góljával(1-0) Most aztán könnyebb falat érkezik, de néha a kötelező a legnehezebb! Bár ez most nem lesz időszerű szerintem! A vendégek kikaptak otthon az ukranarmy gyülekezettől!(1-3) Sajnos elég hamar tudtára adták a mezőnynek, hogy az egyik leggyengébb csapat jelenleg! Istenben sem hiszek, így a feltámadásban sem! Tippem:3-0

6.KISVÁRDA II-JÁSZBERÉNY

A hazaiak győzelmét „elmondtam”!Annyit elmondanék még, hogy aránylag jó játékkal nyerték a meccset! A sok ukrán miatt soha nem fogok nekik drukkolni….de most jó meccset játszhatnak! A vendégek alaposan kisimították otthon a Sajóbábonyt!(6-1) A győzelmet nem kell magyarázni, az ekkorát meg felesleges! Szoros meccs lehet! Tippem:1-2

7.SAJÓBÁBONY-DVTK II

A hazaiak eredménye ismert! Nem várt összezuhanás volt, de ők is javíthatnak a hétvégén! Ha nem akarnak izgulni, az ilyen meccset hozni kell otthon! Vígh mester még jobban tudja ezt! A vendégek 1 félidőt aludtak, majd gyorsan egyenlítettek otthon a Tiszaúj ellen, de amint felcsillant a pontszerzés lehetősége, tele is lett a bugyi és a rutinos Tiszaúj ezt ki is használta!(2-3) Sok a fiatal..szokni kell még ezt a bajnokságot! Lehet ez keserves meccs! Sőt! Tippem:1-0

8.TISZAÚJVÁROS-DVSC II

Tiszaúj szoros győzelmét említettem! Annyi bizonyos, hogy ez a fiókcsapat sokkal komolyabb játékerőt képvisel! Ha győzni szeretnének….sokkal több kell! A vendégek ugye kaptak nálunk 4 gólt, de aki látta elmondhatja, hogy nem voltak végig alárendeltek, néha kimondottan ügyesen játszottak! A befejezésnél voltak igazán gondjaik, ha ezen javítanak, ez is jó meccs lehet! Tippem:2-1

9.EGER-BVSC

Sima liba! Két meccs 6 pont, 10-0 gólkülönbség…csak ezt kell továbbvinni! Akkor nem lehet baj…És nem is lesz baj! A vendégek könnyen szereztek 3 pontot a Kövesd ifik ellen…. Remélem itt eszükbe sem jut, hogy pontot szerezhetnek! Tippem:2-0

10.TISZAKÉCSKE.FÜZESGYARMAT

A hazaiak ugye Hatvanban győztek 3-1-re….Nem nagyon brillíroznak, de biztosan gyűjtögetik a 3 pontokat! Most is esélyesebbek, bár mi nem bánnánk, ha megbuknának! A vendégek otthon utolsó percben buktak! Ha most pontot szereznének, megsüvegelnénk őket, de szerintem nem lesz egy súlycsoportban a két csapat! Tippem:2-0