Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
A kövesdet oda-vissza

Megnéztem mégegyszer a mérkőzéstí így nem érhet az a vád, hogy hírtelen felindulásból írok! Közben elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha nekünk segít be 4-5 NB I-es játékos, de nem ez a lényeg, hanem az hogy a kövesdet oda - vissza! Ez számomra mindennél többet ér! MINDENNÉL! A győzelmet teljes mértékben megérdemeltük, ami szerintem nagyrészben Sütő Szilárdnak köszönhető, aki az ellenfelünk mesterével szemben a szünetben megfelelően változtatott, vagy ha úgy tetszik nyúlt a csapathoz. Két ellentétes félidőt láttam, megérdemelt vendég győzelemmel, és két csodás egri góllal!

Mezőkövesd II - Eger SE 1:2 (1:0)

Gól: Deli, Hegedűs

Hozzászólások
#1 | én - 2020.11.29 20:41
Hát szerintem a második félidőben is csak egy-egy rövid időszakban játszottunk úgy, ahogy az elvárható. Űzni, hajtani kell az ellenfelet, nem lötyögni, mint az első félidő jelentős részében. A két gól viszont kétség kívül szép volt! Én olyan ESE-t szeretnék látni, aki ha nem is megy a játék, küzd, "megha"l a sikerért. Ez a második félidőben időszakonként megvalósulni látszott..) Talán ebből lehet építkezni. A vírusnak semmi köze az elmúlt 2-3 heti játékunk minőségéhez!
#2 | 666 - 2020.11.29 21:39
Ha kikapunk lehetne vírusozni! De nyertünk! Innentől kezdve nem hinném, hogy nekünk kellene megmagyarázni, hogy nyertünk. Szerintem az sem ártott volna, ha megvárjuk az edzői nyilatkozatot, mert úgy tűnik egyesek szerint ezen a mérkőzésen kikaptunk és az edző a vírussal próbál takarózni! Persze ez nem így van, de vannak köztünk jósok akik 1:0-nál ezt akarták lenyomni a szurkolók torkán. Sosem gondoltam volna, hogy egy idegenbeli derbi 3 pontját megszerezve bocsánatot kell kérni. Szerintem egy szokványos meccsen lehetne fanyalogni, de ne feledjük idegenben vertük vert helyzetből a kövesdet!
#3 | Toto - 2020.11.30 04:04
Eloszor is gratulalok.
Masodszor meg megint
Harmadszor , es nem csesztetes de ne epitkezzunk mar , hanem keszen keszre csinljunk meg a hazat .
Unom mar hogy minden evben epitkezunk aztan tele van a "palya felig kesz hazakkal.
Bocsanat.
Nem csesztetes
#4 | én - 2020.11.30 06:19
Maga az edző is elismerte hogy szarul játszottunk az első félidőben. Csupán kiegészítettem azzal, hogy azért a második játékrész sem volt sokkal jobb, bár ott már voltak jobb periódusok. A győzelemnek örülök, de a játékon van mit javítani. A Dvsc II és a Fgyarmat ellen ez egyáltalán nem biztos h elég. Legalabbis ilyen első félidők nem férnek bele.