Nyolcaddöntő!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiszabecs: Gergely - Radács, Rados, Nagy P., Vakarcs (Csokai, 85.) - Zámbó, Máté, Bornemissza, Repljuk - Fedor, Skunziak. Edző: Szécsi Zoltán

Eger: Illyés – Debreceni, Bezzeg, Kiskapusi, Szűcs – Busai, Zováth, Vén – Kálmán (Romhányi, 81.), Bardi, (Kéki) Hamar (Aranyos, 85.). Szakmai igazgató: László István.

Jók: Rados, Nagy P., Bornemissza, ill. Kiskapusi, Busai, Zováth, Bardi, Hamar, Kálmán

49. perc: Szűcs futott el a bal szélen kiválóan adott középre, ahol Bardi Gábor 6 méterre a kaputól a bal felső sarokba fejelt 0-1.

61. perc: Hamar kapott labdát középen, jó ütemben tolt egyet a játékszeren, majd egy csel után ballal a jobb sarokba lőtt. 0-2.
67. perc: Skunzjak verte meg az egri védőket és jutott be a tizenhatoson belülre, ahol Illyés állította meg a csatárt. A szabálytalanságot követően a bíró a 11-es pontra mutatott, előtte azonban az egriek hálóőrének felmutatta a sárga cédulát. A 67. percben a büntetőt Repljuk a jobb alsó sarokba helyezte. 1-2.
80. perc: Vén jobb oldali beadását Kálmán egy méterről fejelte a hálóba, 1-3.

Szécsi Zoltán: - Reális esélyünk lett volna a továbbjutásra, ha az első félidő végén a játékvezető tizenegyest ítél, és a vendégek kapusát kiállítja.

László István: - Igazi kupa-hangulat volt, egy csodálatos sorozatot produkáló hazai csapat ellen. Úgy érzem megérdemelten győztünk.

A mérkőzés végén az egri klub korábbi tulajdonosa, Keller József is az öltözőben gratulált a győztes csapat tagjainak. A hosszú út megtétele és a mérkőzés megtekintése valószínűleg nem a véletlen számlájára írható.