Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 35
Látogatók tegnap:332
Összes látogató: 1392760

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Varga Iván: nem lehet azt mondani, hogy mindenki megtett volna mindent

Nyilván az egyesület és a mindenkori vezetőedző felelőssége és belső ügye, hogy kit tartanak alkalmasnak arra, hogy a felnőtt csapatban szerepeltessenek. Az kicsit elgondolkodtató, hogy évközben raknak ki játékosokat a keretből. Az okokat nem ismerve nekem ezek meglepő döntések egy olyan csapatnál, ahol kevés a „rutinos játékos”, amikor mindenkire szükség lenne, ráadásul egri kötődésű is. Ezt a játékost régóta ismerem, az utánpótlásnál voltam az edzője és arra érdemesnek tartom, hogy ennek az Egernek értékes játékosa lehessen. Vannak, akik ezt másképp gondolják, de azt mondják, hogy majd az idő igazol mindent. Sok szerencsét és jó egészséget kívánok Neked egy másik csapatnál.

A 13. fordulóban a Kőrös-menti kirándulás nem sikerült túlságosan „békésre”, hiszen egy igen érdekes mérkőzésen ismét vereséget szenvedett az Eger SE. Látva a mérkőzést és olvasva az edzői értékelést, egyáltalán nem lehet azt mondani, hogy mindenki megtett volna mindent a pályán, hogy egy jó eredményt érjen el a csapat, amely ezzel a vereséggel nagyon közel került a „vonalhoz”.

 

1. EGER SE – DEAC

Az Eger nem áll túl jól a táblázaton a Kőrösladány elleni vereség veszélyes helyzetbe sodorta a csapatot, amit nehéz lesz megoldani, hiszen rettenetesen erős ellenfelek vannak még hátra az őszi szezonban. Szerencsére a DEAC sem remekel mostanában, sorra hullajtja a pontokat. Azt gondolom, hogy a pontosztozkodás benne van a mérkőzésben, de figyelemmel a kialakult helyzetre, az egyetemisták győzelme sem lenne most meglepetés.

HAJRÁ EGER SE!!!
Tippem: 1-2

 

2. BÉKÉSCSABA II – SÉNYŐ-CARNIFEX FC

A lilák végre pontot szereztek! A hétvégi matinén akár még a három pont is otthon tarthatják. A Sényő a Hatvan elleni találkozón ismét gödörbe került és ez visszaköszön majd a viharsarokban is.

Tippem: 3-1


3. VASAS FC II – PUTNOK FC

Meglepő vereség otthon, de most sem lesz egyszerű a dolguk a piros-kékeknek. Az angyalföldiek szereplése nagyban függ attól, hogy kapnak e játékost az első csapattól. A Putnok van olyan jó csapat, hogy egy pontot hazavigyen.

Tippem: 1-1

 

4. DVSC II – DVTK II

 Jó formában van mindkét gárda. A Loki otthon dominál, ezért is esélyesebb az egymás elleni összecsapásukon. Nagy csata várható a két „tartalék-csapat” találkozóján.

Tippem: 2-2

 

5. FÜZESGYARMATI SK – TISZAFÜREDI VSE

Nem éppen a csúcsformájukat futják a csapatok, az a kérdés, ki áll hamarabb talpra. A Gyarmat otthon veszélyesebb, mint a Tisza-parti gárda idegenben, ezért kihasználva ezt az előnyét, nyerhetnek is.

Tippem: 2-1

 

6. FC HATVAN – KARCAGI VSE

Ki gondolta volna mindezt néhány fordulóval ezelőtt, hogy rangadó lesz a hatvani Népkertben. A Spisljak-csapat nagyon jó szériában van (öt győzelem zsinórban), ez mindenképp megsüvegelendő teljesítmény, de a Karcag is remekel mostanában, csupán az a kérdés, hogy ez most mire lesz elég Hatvanban?

Tippem: 2-1

 

7. KISVÁRDA II – BKV ELŐRE

A Várda három vereség után fogadja a javuló Előrét. Mindkét egylet abszolút kiszámíthatatlan, emiatt talán a döntetlen a legvalószínűbb eredmény.

Tippem: 1-1

 

8. PÉNZÜGYŐR SE – KŐRÖSLADÁNYI MSK

Pasaréten is rangadó lesz szombaton. A ladányiak kicsi visszaesés után ismét nyerni tudtak, éppen az Egert győzték le egy igen furcsa mérkőzésen. Karacsék viszont igencsak megszenvedtek Jászberényben. Mivel otthon kiválóan teljesít a Pénzügyőr, így esélyes is a három pontra.

Tippem: 2-0

 

9. HAJDÚSZOBOSZLÓ – BVSC-ZUGLÓ

Nehéz hétvégi mérkőzéseken van túl mindkét gárda, egy-egy  pont, ennyit sikerült bezsebelniük. Otthon veretlenek a fürdővárosiak, viszont idegenben a BVSC sem kapott még ki. Nem lehet tudni, hogy ki mutat majd „pirosat” a budapesti vasutasoknak, de az utolsó két idegenbeli meccsén egyaránt „sárga jelzést” kapott Urbánék akár nyerhetnek is, s ezzel megszakadna a Szoboszló remek hazai sorozata.

Tippem: 0-1


10. FC TISZAÚJVÁROS – JÁSZBERÉNYI FC

Két olyan csapat találkozik egymással a Tisza-parti városban, amelyek a vonal alatt szenvednek és jobb sorsra érdemesek. A hazai környezetben talán sikert hozhat ez a mérkőzés a Tiszaújvárosnak.

Tippem: 2-1

 


Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.23 (??:??)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Tiszaújváros - Eger SE

Hazai győzelem

Döntetlen

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist