Egri Szurkolói Oldal
Következik
Tabella
Gólszerzők
Lapok
Statisztika
Regisztrált tagok: 543
Aktiválatlan tagok: 0
Legújabb tag: Hopp

Látogatók ma: 148
Látogatók tegnap:269
Összes látogató: 1392541

Utolsó 24 órában: 
























Névnap
Friss hírek
Agria Ultras

AU a Facebookon
Egyebek
A nap vicce

Közelmúlt büszkeségei
Jámbor János
Vancsa Miklós
Harmati Péter
Illyés Dániel
Vígh Ferenc
Sütő Szilárd
Kugler Gyula
Varga Iván: Sajnos nem a vendégek az esélyesek a három pontra!

Kiesett – Kiesett, illetve szerződést bontottak a góllövőlista vezetőjével, aki többszörös gólkirály volt magasabb osztályokban is. Személy szerint nagyon sajnálom, hogy így alakult, bár az miértjét sosem fogjuk megtudni. Nálunk, Magyarországon nem „divat” az ilyen eseteket publikálni. Szóval kiesett 15 gól. Lehetett őt nem szeretni, de a tények nagyon makacs dolgok, amiket nem kell soha megmagyarázni. Azt is lehet mondani rá, hogy sok gólt lőtt 11-esből, azt is be kell tudni rúgni, nekem elhihetik, hogy nem egyszerű. Rúgtam jó pár 11-est a pályafutásom alatt és nem a grundon.

Kiesett – Kiesett az edző erről a nagyon fontos mérkőzésről, egy butaság miatt, mert kérdőre vonta (jogosan) a játékvezetőt, persze lehetett volna higgadtabb, de… Nem lehet ott a kispadon, nem tud a fiatal csapatnak tanácsot adni mérkőzés közben, nagy hátrány!

Kiesett - ? Reméljük, ez nem következik be! Erre még nem tudjuk a választ, de nagyon közel van hozzá a csapat. A DVTK elleni döntetlennel a vonal alá került a gárda, ahonnan rettenetesen nehéz lesz felkapaszkodni a bennmaradó helyek egyikére.

Összefoglalva: iszonyatos „12 döntő” mérkőzés vár a fiatal egri csapatra!!!

 

1. TISZAFÜREDI VSE – EGER SE

Megint csak egy pontot szerzett hazai környezetben az Eger SE. Nem bírt az egy órán keresztül emberelőnyben játszó „testvércsapat” ellen. A hétvégén sokkal nehezebb dolga lesz az edző nélkül maradt csapatnak Tiszafüreden, mert a hazai csapat ebben az idényben nagyon jól szerepel. Sajnos nem a vendégek az esélyesek a három pontra!

HAJRÁ EGER SE!!!
Tippem: 2-1

 

2. PUTNOK FC – BÉKÉSCSABA II

Totó nyelven ez a mérkőzés országos 1-es! Azt gondolom, hogy a putnoki mérkőzésen csak a gólarány kérdéses.

Tippem: 5-0


3. SÉNYŐ-CARNIFEX FC – HAJDÚSZOBOSZLÓ

A szabolcsiak öt veretlen mérkőzés után kaptak ki a Szőnyi úton a listavezetőtől, a hétvégén javíthatnak Kapacináék a fürdővárosiak ellen, akik a hektikus szereplésük ellenére is minimális hátrányban vannak a dobogótól.

Tippem: 2-1

 

4. DVTK II – PÉNZÜGYŐR SE

 Mindkét gárda remizett az elmúlt fordulóban. A DVTK II fiataljai Egerből vittek el egy pontot, a „vámosok” hazai pályán ikszeltek a Vasas II ellen. A vasárnapi matinén Vincze Ricsiék esélyesebbek, ha javítanak a helyzetkihasználásukon.

Tippem: 2-1

 

5. FÜZESGYARMATI SK – FC HATVAN

A gyarmatiak már 3 meccse nem szereztek pontot. Otthon nagyon masszívak és ezért lehet esélyük a Hatvan ellen. A heves-megyei gárda is inkább a Hatvani-Népkertben szerzi meg a pontjainak többségét, amivel stabilan tartják magukat a középmezőnyben.

Tippem: 2-1

 

6. KARCAGI VSE – BVSC-ZUGLÓ

A karcagiak tavaszi szereplése nagyon hullámzó, ezért kevés az esély arra, hogy ők állítsák meg az „Urbán-vonatot”.

Tippem: 0-2

 

7. BKV ELŐRE FC – DEAC

A tavalyi szezonban ez a két csapat ott volt a táblázat elején, most csak az egyetemisták szereplése hasonló ebben az évadban. Egymás elleni találkozójukon ezért a vendégek begyűjthetik a bajnoki pontokat a Sport utcában is.

Tippem: 1-3

 

8. DVSC II – KISVÁRDA II

Az utóbbi hetekben egyik gárda sem kényezteti el a szurkolóit a teljesítményével. Igaz kevesebb mérkőzést játszottak, mint a többiek. A debreceni összecsapáson a javuló formát mutató „Várkerti-Vitézek” nyerhetnek.

Tippem: 0-1

 

9. VASAS FC II – FC TISZAÚJVÁROS

Egészen biztosan nem ismétlődik meg az őszi eredmény, amikor a Vasas fiataljai csúnyán kiütötték hazai pályán a Tisza-partiakat (9-0). A piros-kékek nem találják a kivezető utat a hullámvölgyből. Hiába „erősödtek” több válogatott játékossal is, egyszerűen képtelenek nyerni. A Vitelki-csapat úgy néz ki, hogy feltámadt poraiból és már közelebb vannak a bennmaradást érő helyekhez. Egy esetleges Budapesten aratott sikerrel előzhetnek is a táblázaton.

Tippem: 1-1


10. JÁSZBERÉNYI FC – KŐRÖSLADÁNYI MSK

A hazai csapat már csak a becsületéért játszhat ebben a szezonban. Sajnos nem tudnak megmenekülni a kieséstől! A vendégek „könnyű” három pontot szerezhetnek, ha megfelelő komolysággal állnak hozzá az összecsapáshoz.

Tippem: 2-3


Hozzászólások
Hozzászólás küldése
Név:

Ellenőrzőkód:
Ellenőrzőkód


Értékelés
Csak regisztrált tagok értékelhetnek.

Kérjük jelentkezz be vagy regisztrálj.

Még nem értékelték
Következik
Sajóbábony
MOL Magyar Kupa 2. forduló

2025.08.23 (??:??)

Sajóbábony
?:?
Eger SE
Szavazás
Tiszaújváros - Eger SE

Hazai győzelem

Döntetlen

Vendég győzelem

Üzenőfal

Max karakter
Név

Üzenet
Hangulatjelek Félkövér

bela 
08.10 20:57
Ez ***a volt ?

ese 
07.31 12:06
bocs.. ez az https://youtu.be/... ZNI?si=JWEszllN9ElsTIj8

ese 
07.31 12:01
összefoglaló https://www.youtu... atch?v=TwGhx60qZNI

Egy.oreg 
07.24 16:56
Ez az ember mondja azt, hogy tavasszal történnek furcsaságok, így bármi előfordulhat! Ez így is van. Csak egy példa: 2024.05.06. 17:00 DVTK II ? Eger SE 3:0 Talán emlékeznek páran, hogy az ifivel utaztunk el és ezzel a vereségünkkel maradt bent a dió és esett ki a Tarján.

A.I. 
07.24 12:48
Én már évek óta a hivatalost sem olvasom. Egy rakás szar az egész.

További üzenetek

Partnerek
Kattints a logóra!

Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Még nem regisztráltál?
Regisztráció

Elfelejtetted jelszavad?
Új jelszó kérése
Table 'egrifc.fusion_new_users' doesn't exist